Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alytta

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.21. 16:04:50
"a 67-es úton, várhatsz rám dideregve. Nyári éjszakán ha nem jövök, esik az eső és mennydörög". Melyik dalból van ez az idézet?
Holy Diver
Lehetsz király
Still loving you
67-es út
szerintem ezt sem tudja minden ovodas.......
Mennyi a vedelmed egy 2. szintü védöfalnál?

3
4
6
8

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


nem ertem ez miert van?
azert mert nem kaptam egy olyan elsö ertekeleöt aki ezt le tudta volna ellenörizni .......
erdekes..........en mar 1000 ilyen kerdest kaptam es egyre sem mondtam azt hogy csak Einstein tudja ra a valaszt .......

Izisz mar irta, hogy ovodasokat ne enegedjetek be a jatekba.......
nekeik bankartyajuk sincs........de azert valahogyan hozzafernek az öskövekhez ......
igyhat a jo jatek veszit a szinvonalabol ........es aki tenyleg akar jatszani az sajnos elhagy titeket .....nagyokosok .......
Dátum: 2009.02.21. 10:25:42
Mennyi a vedelmed egy 2. szintü védöfalnál?

3
4
6
8

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

hat igen .....ha valaki aki epp ezt a kerdest kapta az epp most kezdö ....az elveti ......,
de enel egyszerübb kerdest .....aki a vegzeturban jatszik mar kene tudjon .....!!!!
erdekes .....en nem tom hany ilyen kerdest kaptam ......... ...en nem tettem volna rossznak ......de sajnos vannak izomurak ......nem vegzeturak akik mar 30 szintüek ......de valamilyen oknal fogva, a feltett kerdeseik szama 1000 alatt van ......
kene vlmit csinálni az ilyen ........gyors IQ-s karikkal .......mert megölik a többieket ......

azert mert nem olyan szintü vagyok ....
Dátum: 2008.12.25. 11:47:26
Az Európai Parlamentbe melyik tagország delegálja a legkevesebb képviselőt?
Málta
Ciprus
Luxemburg
Észtország



Bingo .....ezt meg miert kellett ide tennei.......tisztelt föurak ....ezt nem kell törölni?
Dátum: 2008.12.25. 11:39:44
miben mérik az elektromos ellenállást?

Volt
Ohm
Amper
Watt

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

mi van ebben helyesirasi hiba......?
szerintem meg kene szabni, hogy aki jatszik az legyen 12 ev fölötti........aki meg tud magyarul olvasni es tudja az SI szabvanyokat.........
Dátum: 2008.12.25. 11:39:35
miben mérik az elektromos ellenállást?

Volt
Ohm
Amper
Watt

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

mi van ebben helyesirasi hiba......?
szerintem meg kene szabni, hogy aki jatszik az legyen 12 ev fölötti........aki meg tud magyarul olvasni es tudja az SI szabvanyokat.........
ez pont olyan mint .....hany foga van 1 elefantnak
Dátum: 2008.12.16. 20:02:03
hat ha vlki ott fenn van aki a 3 vilagot inditani akarja akkor figyelmeztett mindenji,,,,,
ismetlem minden jatekost
arrol h mit is akar tenni ....nem h 1 gondolllllllll ( nem healyeasirasi hiaba)
es hopsz legyen 3 ik vilag ........
hopszzzz
es aki a többiben volt azok elvesztettek mindenüket amit eddig összegyüjtöttek...

nagyon jo........tovabbra is igy kell csinalni......
Dátum: 2008.12.16. 19:27:26
lehetöleg akkor kell leallitani a serot amikor 1esek epp vasaroltak maguknak ,,,,,,,,,.....................................................
nagy nehezen vlmit...........
az egesz 1 HATALMAS FOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Dátum: 2008.12.16. 19:27:11
lehetöleg akkor kell leallitani a serot amikor 1esek epp vasaroltak maguknak ,,,,,,,,,.....................................................
nagy nehezen vlmit...........
az egesz 1 HATALMAS FOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Dátum: 2008.12.16. 19:27:02
lehetöleg akkor kell leallitani a serot amikor 1esek epp vasaroltak maguknak ,,,,,,,,,.....................................................
nagy nehezen vlmit...........
az egesz 1 HATALMAS FOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Dátum: 2008.12.16. 19:26:46
lehetöleg akkor kell leallitani a serot amikor 1esek epp vasaroltak maguknak ,,,,,,,,,.....................................................
nagy nehezen vlmit...........
az egesz 1 HATALMAS FOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Dátum: 2008.12.16. 08:59:42
kik talaltak fel a papirt?

egyiptomiak
arabok
kinaiak
görögök

azt az ertekelest kaptam h tele van helyesirasi hibakkal......
valaki csak az ékezetesen képes olvasni????????
hali

nem tudom, hogy ezzel a kerdessel mi a problema?
Folytassatok a dalt.... de a maros menti .......stb

egyszer jo volt utana meg egyböl rossz lett ....hat nem ertem .......

szerintem meg azt sem tudjak egyesek hogy egy elefantnak CSAK 2 foga van?
Dátum: 2008.12.01. 12:50:54
Kaptam ma 1 erdekes kerdest......

Hany holdja van a szaturnusznak? mar nem tom idezni pontosan .....,de

tudtommal 24 ........lenne a helyes valasz.....
nem pedig több mint 60....... vahy bele vannak szamolva a szaturnusz gyürüben levö atomok is?
Dátum: 2008.11.29. 14:28:14
Meg szerintem a nagy okos tarsasagot az sem erdekli hogy hany foga van 1 elefantnak ?

de azt mar igen hogy kinaban mikor volt az utolso paraszfelkeles.......
ezek mind alltalanos müveltsegü kerdesek......
Dátum: 2008.11.26. 06:53:20
Hello mindenki
Ma reggel lattam ezt az erdekes dolgot amikor megnyitottam a eddigi csataimat.......Idezem.......

Idomított állatod, egy 2. szintű jégféreg is részt vesz a csatában. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Rohanás közben egy energialövedék varázslatot idézel. (-10 VP). 38 sebzést okoztál.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a szöges mithril buzogánnyal gyorsan alulról támadsz. Gyalaautomata 25 pontnyit sérült. Jégféreg is támad. 1 életpontot sebzett
Gyalaautomata a szöges mithril buzogánnyal a felsőtestedet célozza! 23 pontnyit sebzett rajtad.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 30 sebzést okoztál. Jégféreg az oldaladon harcol. 2 sebzés!
Gyalaautomata pihenés nélkül támad. 16 pontnyit sebzett rajtad.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Ellenfeled kivédte a csapást. Jégféreg az oldaladon harcol. Mellé!
Gyalaautomata lesújt rád a szöges mithril buzogánnyal. 25 pontnyit sebzett rajtad.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 96 sebzést okoztál, és 64 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 69 lélekenergiát.



Ezeket valaki megmagyarazna!!!!!!!

Azert 96 egy kicsivel nagyobb mint 64 vagy mar szamolni sem tudnak eggyesek?
Dátum: 2008.11.19. 18:51:39
1 kerdes.....em lenne
miert van az hogy a gep kiirja h nem tok portyazni ....es 2 mp mulva letamad 1 behemoth.....
az volt elvileg hogy amikor a gep kiirja h nem tamadhatsz es teged sem tamadhatnak akkor miert van ez?
2 masodperc mig elhagytam a karim .....gyüjtöttem a LE .....meg keellllleeeeetttttttttt volna 100 es jön !!!!!!!!!!111111111 bumbuluc es kesz a tervemnek.............
Legyen megszabva idö ( 2 perc mondjuk ) ------es ne ÉP ... növekedes....
Oldal: 1