Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dzsohar

Oldal: 123
Dátum: 2019.09.07. 20:03:22
Ha már kompenzáció.
Ezzel kapcsolatban mi újság?

"A prémium játékosok kompenzálására pedig berakunk majd valamit hogy ne érezzék magukat hátrányban azért, mert ez a lehetőség ingyenes lett. "
Dátum: 2017.09.26. 17:33:28
Részemről elérhetetlen most az ügyfélszolgálat.
Ezt írja: "404 Not Foundnginx/1.4.6 (Ubuntu) "
Nálatok elérhető?

(Amúgy tudom, ne ide írjak hanem az ügyfélszolgálatnak. )
Dátum: 2016.09.08. 10:55:03
Igen megvenni már sikerült + a fegyvert is csak nem tudom a kezébe tenni. (kijelöltem harcra és a "páncél alakú felszerelések" fülnél próbálom) de nem történik semmi. Amúgy telefonról játszom nem tudom befolyásol e valamit.( a kvíz olompiát pl biztosan mert ott mindig azt írja: nem lehet a plugint betölteni vagy valami ilyesmit.

A fegyvert már feltudom venni.
Dátum: 2016.09.08. 10:41:43
Aranyfókusz 10 őskö.
Kipróbáltam 3x egymás után "ezt a tárgyat nem veheted meg"
(van nálam kő).
Bronz bigyó 100 kheszon megnézem azt is.
Dátum: 2016.06.06. 16:56:08
A kérdőív ugyan megvan, de válaszolni nem enged.
Állandóan ezt írja:
"Hiba történt, kérjük próbáld meg kicsit később, vagy látogasd meg az ügyfélszolgálatot a support.beholder.hu -n. "
Dátum: 2016.06.04. 12:21:26
Lehet, hogy hülye ötlet, de talán nem:

Ha a kiégett őskő megtartása a probléma, akkor errefelé is ellehetne menni.
Van pár dolog, ami véd ellene a magas lopás, lelakatolt ládikó stb.., de ez úgy tűnik kevés.
Lehetne esetleg egy új "intézmény " bank, biztosító, akármi, ami valamiért cserébe teljes körű biztosítást ad és mondjuk lopáskár elszenvedése esetén megtéríti a kárunkat.
Tehát gyakorlatilag nem lenne kő vesztés és befizetéskor mindenki annyi kiégetett vált valódira, amennyit csak tud.
Vagy akár belehetne tenni a kényelmi funkciók közé is, hogy alapból biztosítva legyünk. Ha nem is a teljes kő mennyiség, de annyi mindenképp ami kell a befizetésekkor a duplázáshoz. (Úgy is ez lenne a lényeg,ha jól gondolom ).
Dátum: 2016.05.21. 22:21:13
Vagy az ősköved "tűnt el".
1 őskő/szimuláció az ár, annak hiányában fel sem ajánlja.
Dátum: 2016.05.16. 13:16:27
A pop-cornból javasolnám ezúttal a sósat. A sajtos pl mostanában valami egyedi égett műanyag illatot árasztva készül el.

"Az a becsületes ha nem akadémiázgatsz, hanem szenvedsz egy hatalmas méretű kúttal és emellett is tudsz aktív (többé kevésbé) és használható is lenni (az szb-ben legalábbis) ha akarsz biztos, erre nem kell akadémiát alapítani."

Nem csak neked válasz:
Nos én pl nem szenvedek semmilyen kúttal, v6-on elég szép az építésem.
Teszem ezt azért is, mert nincs pénzem őskőre, pedig akkor akár Bolygó ura címet is vehetnék magamnak.
Máris egy rakás ember veregethetné a vállam, hogy mekkora hatalmas tudása van...persze egy bizonyos hozzászólásból tudjuk, hogy tudással rendelkező játékosok egy szöviben vannak, nálunk mutatóba sincs, talán valami óriási véletlen folytán.
Igaz a beírónak fogalma sincs valójában, hogy ki kicsoda nálunk, milyen tapasztalattal rendelkezik.
Én pl még harcoltam személyesen az eredeti Sardullah Sharpa-val (na ki volt ő? ) és jó pár ős is tanított erre-arra.
Társaim nagy része sem a múlt héten látta először a játékot. De ez lényegtelen.
Térjünk pár gondolat erejéig vissza az akadémia szükségességére.
Mit tegyünk, ha népszerű a szövink (na jó, helyenként erősen nem az ) és tele vagyunk jelentkezővel, akik szívesen csatlakoznának hozzánk, amint tudják teljesíteni a minimális feltételeket?
Természetesen nem zavarjuk el őket a vak világba, hanem ezért alakult az akadémia.

Ezt neked: V3 Nightcrawler - Illuminati Lovagjai

Gondolom nagyon meglep, de az Illuminatinak is volt akadémiája: 300 spártai, Nyugdíjas Páholy.
Az utóbbiban volt Infúzióra kötve pl Dzskar Khán és a szintén óriási népszerűségnek örvendő Hercegnő is valamint az ifjoncok. (ők cserélték az ágytálakat ) Igaz nem volt még szb, de akadémiáink azért voltak.

Esetleg ha még hozzáférsz, életet lehelhetnél a régóta pirosra színeződött Nightcrawlerbe..
Dátum: 2016.05.15. 08:11:44
Én sem terveztem hozzászólni, de mégis írok pár sort:
Állandóan előkerül, hogy mi fölényben vagyunk, mert van akadémiánk. Pl a mai bejegyzés is:

" Egyet azonban el lehet ismerni: nem egészséges az, amikor egy tőről fakadó 2 szövetség ugyanabban a fordulóban játszik a legfőbb rivális ellen! "

De szerintem ez a becsületes rész, hogy saját nevünkön bejegyezve haladnak az ifjoncok az úton.
Gyakorolnak, hogy mielőbb csatlakozhassanak hozzánk.
De pl az Ászoknak nincs akadémiája?
Valószínűleg nincs , hanem van helyette esetleg pár szövi, ahol elvannak helyezve a megfelelő tagok a megfelelő célra .Csak épp a szövik, így nem beazonosíthatóak az Ász felé.
Melyik a becsületesebb az ő vagy mi eljárásunk?
Nem állítom hogy, így van csak mint lehetőség felhozom ezt.
Természetesen részükről egy válasz létezik erre, hogy alaptalan rágalom illetve bizonyítsd.

Mert ezekkel a beírásaikkal (akadémia erre akadémia arra ), erősítik a pártatlan olvasókban is a mi bűnös voltunk.
De az ártatlanság vélelme nekünk is megjár.
Nagyon szeretjük az akadémián levő társainkat, de semmiféle gusztustalan összeesküvésben nem veszünk részt velük.
Örülünk a sikereiknek és ennyi.
Mindenkinek további jó játékot!
"Az összes sérült állatomat kijelölöm gyógyításra"

Kijelölöm ezt és nem írja, ki mint eddig, hogy melyik állaton mennyit gyógyított.
Apróság, de már úgy megszoktam.
Az elsősegély doboz ikonjára mutatva az egérrel azt kiírja, hogy mikor gyógyíthatok legközelebb.
(a gyógyítás azért lefut )
Dátum: 2016.04.27. 11:23:20
Dátum: 2016.03.28. 11:28:27
100-ból

A következő tárgyak(at) találtad: 16 mytokronit csomag, 7 Kisebb portyázás itala, 12 kiégett őskő, 13 szubplazma, 5 Fehér kristályital, 6 hűségszilánk, 8 energiatégla, 5 Platina, 11 sisakszilánk, 3 aranydukát, templomkristály, 3 Lélekgyémánt csomagocska, 5 Energiakoncentrátum, 2 Sorsjegy, 1 AF pont, A vadászat itala, Csatlóskristály
Dátum: 2015.11.02. 16:12:39
Ősi aranypénz.

Lehet, hogy csak elírás és valójában: " Ez igazándiból egy "red herring"
Dátum: 2015.08.14. 11:20:38
Én minden világban örülök nekik. Majd beérik itt is a gyümölcs.
Dátum: 2015.08.10. 22:42:15
Nagyszerű!
Látom kívánságra meg is érkeztek, akkor a következő kívánság a szerencsekerekes forgatáson pottyanjon őskőtermőzsák.. , valami pittyeg: (a hívott számon előfizető nem kapcsolható )
Dátum: 2015.08.08. 15:03:08
Talán korai, talán nem csak érdekelne, hogy a kristályhorda mikor jelenik meg v6-on?
Találtam egy ilyen beírást:
"A kristályhorda hatvanadik szint felett indult eredetileg"
51 ember már elérte a 60. szintet, 45 pedig már magasabb szintű.
Így hétvégén nem kérdezem az Üsz-t, de hátha valakinek vannak pontosabb emlékei/információi.
Dátum: 2015.04.29. 18:25:56
Lady Alvariel is szabadságra ment.
Valamint itt a karaktereid felsorolásnál csak a v6-os van feltüntetve a v3-as nem.
Remélem a nemsokára aktuális "hűségfétis átadási ceremónián " nem fog bezavarni ez.
Dátum: 2015.02.09. 10:26:31
Gedeon bácsi is várja a "döntetlenes" próbálkozókat.
Dátum: 2014.11.18. 23:40:06
Elég hamar megszerezhető a Térképkeresés szaki. A hordák harcánál segít a gyógyulásban.
Így azért egy hajszállal jobb a helyzet.
Dátum: 2013.12.25. 09:13:46
Pont ez akartam én is írni v5-ről.

Tzeentch
279. Szint
14 / 102 %
alacsony morál
Oldal: 123