Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Illiade

Oldal: 1
Dátum: 2018.09.26. 21:52:01
vissza térnék ezen posztomhoz
"Ha valaki prémiumot váltott ki és saját avatart szeretne feltölteni. kb menyi idő? ha nem megfelelő a kép kapok e visszajelzést?

Találtam egy szép képet amit gimp segítségével 120x200pxre kicsinyítettem.

eredeti kép: http://keptarhely.eu/view.php?file=20180925v00o3rgfh.jpeg

feltöltendő avatarom: http://keptarhely.eu/view.php?file=20180925v00ov884s.jpeg

szerintetek elfogadható maga a kép?
A hozzászólást Illiade módosította Tegnap, 09:22:19-kor"

A kép módosításom már 3 napja várat magára. S a prémiumot direkt ezért váltottam ki. Tegnap kérdeztem meg fórumon mi a helyett. Mai napig semmi. Kérdésem az, hogy megéri e suportként rákérdezni erre az ügyre? Egyáltalán van e visszajelzés ha kép nem jó? csak mert prémium idő telik és nem szeretnék azért új őskövet váltani mert nem jön időbe meg rá a válasz. Tehát supportot háborgassam e ilyennel?
Dátum: 2018.09.25. 11:17:07
Még egy utolsó kérdésem lenne. A CHAT . Az már sose fog működni? Mivel egyedül uncsizok a játékban, hogy nincs kivel beszélni a játékról vagy hkk-rol. Van egy szövi magamnak, mivel betegség révén előfordulhat hogy hetekre eltüntettek szó nélkül, és már csaptak ki szövőikből.Tehát lé-t idegen szövibbe nem áldoznék. Fórumozni meg nem igazán szerettek. De szívesen el chatelnék azon chaten ha már van Tehát mi az oka, hogy a chat megszűnt? fog e még működni?
Dátum: 2018.09.25. 09:20:23
Ha valaki prémiumot váltott ki és saját avatart szeretne feltölteni. kb menyi idő? ha nem megfelelő a kép kapok e visszajelzést?

Találtam egy szép képet amit gimp segítségével 120x200pxre kicsinyítettem.

eredeti kép: http://keptarhely.eu/view.php?file=20180925v00o3rgfh.jpeg

feltöltendő avatarom: http://keptarhely.eu/view.php?file=20180925v00ov884s.jpeg

szerintetek elfogadható maga a kép?
Dátum: 2013.09.07. 12:31:51
Eme kegyetlen világban számíthatunk ilyesmire. Mai világban is sok az érdek hazaság. Embert és a végzeturakat mindig önző célok vezérlik. Pl emberek nagyrészt nem vesz el egy bányarémet . Sok válás is azért van mert emberek önző igényeit nem képesek kielégíteni, legyen szó testi lelki.

Elválás meg sok lébe s mondjuk ösköbe kerülne, ha netán érdekházasság volt s keresni akar jobbat. Ezzel is hátrányt szenvedve s csökkentve az össze visszaházasodást.
Meg lenne valami kaland vagy feladat napi szinten amit ha teljesítenek mind ketten akkor kapják meg a lét.
Dátum: 2013.09.07. 11:10:16
Igazságtalanak érzem. Nem mindenki programozó, vagy jó ötlettel van megáldva. Előnyökhöz meg hozzá juthat az ki tud programozni vagy netán nagy a fantáziája ami többi játékos részéről nem lenne fer. Szerintem kiknek számit a játék az ötleteket ikreteket úgyis adnak ingyen. Programozókat meg jutalmazhatná némi kis pénzel ha besegíteni kívánkoznak. Azonban atoll hogy valaki programozó vagy netán jó ötleteket ad ír azok ha játék előnyt kapnának az nem lenne fer. Hisz ha segítenek a fejlesztés élményeit ők is élvezik mint a többi játékos.
Dátum: 2013.09.07. 10:44:22
Két fél összeházasodása nem feltétlen egyezik a letelepedéshez és gyereknemzéshez. Egyszerűen csak egyűt vannak s segítik egymást mert szerelmesek. Természetesen a beálitotság az alap értelmezet, lenne igy elkerülendő a fiu &fiu s nő&nő páros. Végzeturak/hölgyek amúgy se telepednének, le életmódjuk nem engedné. Szövetségi épületeket nézve az a bázis tekinthető egyfajta otthonnak. A lényeg hogy hazasággal nem feltétlen jár egyűt a letelepedés, max a közös kalandozás. Azonban szerintem némi feltüntetés és a másik karijából némi százalék erősödés pont ide illene. pl 1-3% kapja párja tulajdonságaiból, vagy szerzet lééböl. Olyasmi mintha meghívnánk egy játékost vagy mikor segitünk egy játékosnak ilyesmi.
Dátum: 2013.09.07. 10:17:46
Nem gúnyolódni vagyunk itt. Azt máshol tedd ! Hazaságról való javaslatom elmondhatom hisz ezért is nyílt meg ez a téma. Mellesleg a szövetség bizonyíték hogy igen is megférnek egymás mellet a végzeturak. S ha már x fős szövetségben egyűt vannak a végzeturak/hölgyek akkor két elenkezö nemű is képes megférni egymás mellet. Ezzel az álitásal azt mondod, hogy szövetségek létezése is hülyeség mert magányos farkasok vagyunk . Ezek szerint mégsem azok ha szövetségbe csoportosulnak. Mellesleg ne feledjük a fertőzés elleni küzdelmet, ami növeli a végzeturak/hölgyek között a társasági baráti kapcsolatot. Sőt tudtommal kalandokban is említ szoros kötelékeket mint bajtárs, barát stb. Szóval a szerelem és a hazaság se egy kizáró ok hogy kialakulhat. Szerintem növelné a játék élményt is. Ha már szövetség van s az irományok is barátokról bajtársiaságrol beszél akkor komolyabb kötelék miért ne lehetne? Főleg ha fertőzést legyőzte a játékos karaktere vagy 50-30 alá vitte? S ne sértegessen ugyan annyi jogom van mint más felhasználónak!
Dátum: 2013.09.07. 09:56:20
ez az ötlet tetszik mert egyedibé teheti a karit
Dátum: 2013.09.06. 20:09:12
Nekem azal van gondom hogy mind a legendában mind a kaladban alap feltételezés az hogy karink férfi. lehetne egy ifet beleteni ami a nemet ellenörzi és ekép használná a végzetúr vagy végzetúrnő szavakat. Elég zavaro mikor egy hölgyet leúraznak.
Dátum: 2013.09.06. 19:53:25
Szerintem lehetne védekezés és támadás beálltások ezzel is izgalmassá téve a játékot. pl: körönként belehetne osztani hogy ellenfeled hol támadod meg: jobb láb, bal láb, test, jobb kéz, bal kéz és fej. S lenne ez a beálltás védekezés során is támadás elölt. És ha támadás pont megegyezik az Elenség védelmi pontjával pl fejt támadom 5 körben s ö 5 körben pont azt védi 3% kevesebbet sebződik a védő mint amennyit kapna. S akkor egy harci taktika is egyedibbé tenné a játék élményt s a karit.
Ez így érdekesebb lenne . S pl ha a védet, rész a támadt részel nem egyezik az adott körben akkor a támadó kapna 3% plusz erőt.
Dátum: 2013.09.06. 19:39:01
Szerintem jó ötlet ez a hazaság dolog. Érdekesebb lenne ha két fél egymástól kapna kis puszt.
pl tulajdonságainak 10% százalékát megkapja a másik párja is és ez oda vissza alapon. Olyasmi lene mint mikor egy társunkat támogatnánk csak hátrányok nélkül automatikusan. Vagy tp esetleg lé szerzés 5% amit szerzünk házastársunk is megkapná.
Szint korlátok persze jó ha lenne max 3 lvl különbség aztán nem engedi a nagyobbat lépni míg párja bennem hozza. Elválás is lehet persze költségesen.
Lényeg hogy két fél másik karijából nyerjen valamennyi % erényt. ez így romantikusnak hangzik. Mintha egymást segítenék, védenék.
Oldal: 1