
Hozzászólások - Gwindor
Dátum: 2026.06.24. 05:53:13
És már bent is van 

Dátum: 2026.06.20. 16:00:22
Már nem emlékszem de vagy olyan varázslatot kell használnod, amiben a nevében a tűz szó szerepel pl.: száraz tűz.
Vagy a hozzárendelt elem tűz legyen.
Ezeket próbáld
Vagy a hozzárendelt elem tűz legyen.
Ezeket próbáld

Dátum: 2026.06.20. 02:11:11
Nem váltottad ki az egyik feladatot őskőért?
Ha nem akkor írj ügyfélszolgálatra.
Ha nem akkor írj ügyfélszolgálatra.
Dátum: 2026.06.07. 06:17:08
Ha a befizetési akcióra gondolsz akkor az most csak a helyszíni befizetésre vonatkozik.
Ha a relikviákra akkor: Megszerezhető június 7. 9:00 órától.
Ha a relikviákra akkor: Megszerezhető június 7. 9:00 órától.
Dátum: 2026.06.02. 21:24:03
Jogos
Akkor csak összevonták
Akkor csak összevonták

Dátum: 2026.06.02. 15:03:55
A korábbihoz képest annyi változott, hogy kettévetük a templomi és verempálcát.
És kivettétek a veremtávcsövet.

Holnap kezdődik az utolsó nap.
Dátum: 2026.03.03. 08:23:35
Jöhetnének a szivárvány kristályok 

Dátum: 2026.03.01. 19:09:28
Én se jöttem rá, akár aktív, akár inaktív a csatlós, nem dob fel kiválasztást 
Beállításoknál kerestem.
ÜSZ-re írtam, de ugye vasárnap van.

Beállításoknál kerestem.
ÜSZ-re írtam, de ugye vasárnap van.
Dátum: 2026.02.27. 04:49:39
Az ősköveknél át kell venned, mint a befizetési csomagot.
Dátum: 2026.02.23. 14:11:26
Baraty szerint vagy a csomag mellé járó ajándékokat vagy az arany jutalmat választhatod. 

Dátum: 2026.02.21. 07:20:47
Éjfélkor vége a napinak és csak 8 órakór kezdődik újra. Lsd.: számláló.
Dátum: 2026.02.20. 09:34:53
Sajnos ezt írta Miklós, bár a tisztesség az lett volna, ha figyelmeztetnek előtte
Jutalmazás:
- a remény városához hasonlóan lesz egy két oszlopos jutalomsor, ahol a jobb oldali jutalmakhoz őskövet is kell költeni (mint az elit építész cím).
- a remény városához hasonlóan lesz egy két oszlopos jutalomsor, ahol a jobb oldali jutalmakhoz őskövet is kell költeni (mint az elit építész cím).
Dátum: 2026.02.19. 14:36:04
Baraty: "Az őskövek oldalon tudod beírni magadnak az érmet, ha a lenyíló menüből kiválasztod az inváziós érmet."
Dátum: 2026.02.19. 12:31:20
Inváziós érem nem érkezett meg.
Jó lenne, ha a csata végére ugrana, illetve lenne egy újra megtámadom gomb.
16 - os karakteremmel be tudok lépni, de nem enged nevezni
Jó lenne, ha a csata végére ugrana, illetve lenne egy újra megtámadom gomb.
Hányadik szinttől lehet nevezni az eseményre?
16 - os karakteremmel be tudok lépni, de nem enged nevezni
Dátum: 2026.01.03. 17:23:42
310 csatából találtam 105 tárgyat, ami 15db 7 tárgyas küldi. Kb. 2,96 csata / tárgy.
Ennyi csatából 12,4db 25 csatás küldi lett volna meg.

Ennyi csatából 12,4db 25 csatás küldi lett volna meg.

Dátum: 2025.12.31. 11:34:35
Régen volt egy olyan ökölszabály, hogy szinted x2, de az felett már a random isten szerint esnek a fukszok.
Szerintem a 10 csata / 7 tárgy az nagyon lehetetlen küldetés. Jobb a 7 tárgyas küldi, mint a 25x győzz TK csatában, de nem ennyivel
Szerintem a 10 csata / 7 tárgy az nagyon lehetetlen küldetés. Jobb a 7 tárgyas küldi, mint a 25x győzz TK csatában, de nem ennyivel

Dátum: 2025.12.21. 10:38:50
Írj ÜSZ-re, de lehet csak holnap néznek rá.
Dátum: 2025.12.12. 19:24:25
Tavaly 12-én indult.
Dikó szerint hamarosan
Dikó szerint hamarosan

Dátum: 2025.11.28. 18:34:31
De jó hogy nem vettem meg
90 őskőért 400M helyett 404M.
90 őskőrét 7 helyett 6 kaland váltás.
90 őskőért 400M helyett 404M.
90 őskőrét 7 helyett 6 kaland váltás.
