Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Mit kíván a magyar Végzetúr!
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
41. hozzászólás - 2015.02.23. 11:28:48 (Válasz Miklós #35 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2015.02.22. 23:27:08
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
1, Oldják meg a különböző világokon lévő karakterek azonos e-mail címre írását egyedi elbírálással!

Ez szerencsére meg van már oldva (Beállitások, karakter átadása).


Azért a kettő között óriási különbség van!

E-mail megváltoztatás: Nem kerül őskőbe, és ami még fontosabb a karakter nem veszti el az ősköveit.

Karakter átadása: 50 őskö, és a karakter elveszti az ősköveit.

Idézet: Miklós - 2015.02.22. 23:27:08
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
6. Normális, világos, egyértelmű tájékoztatást MINDEN változásról, még a bevezetése ELŐTT.

Szerencsére ez már megvalósult ill. maximálisan törekszünk rá (ld még előző pont).


Ne haragudj, de azért még bőven van mit dolgozni a tájékoztatásról. Számtalanszor kérve lett, ha valami fontos játékbeli hír jelenik meg, akkor az ne egy lábjegyzet legyen a napi rutinok oldalon, hanem az eseményekben jelenjen meg, ugyanúgy kipirosodva, mint pl. kvíz bajnokság esetén.

Idézet: Miklós - 2015.02.22. 23:27:08
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
8, A szövetségi medál rendszer újra gondolása! (nerfet neki)

Lehet róla szó, ha más is igy érzi.


Nem érzem igazán értelmét a nerfnek.

Aki részt vesz az SZB-ben, az szert tehet a medálra, aki nem vesz részt, az pedig nem.

Van olyan világ ahol megvettem a fétist és a lustaság medálját is. Ezek összesen 450 tókenbe kerültek, amin 6 medált tudtam volna venni. A 6 medál 6*8 tulajdonságot jelent, a bajnoki fétises csatlósom 100. szintű ami 10*7 tulajdonság +50 regeneráció és még természetesen fejlesztem. Nem érzem, hogy hátrányban lennék azért mert nem medálokkal kivételével kezdtem.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 8.77
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
42. hozzászólás - 2015.02.23. 11:54:36
A pontos tájékoztatás hiánya valóban probléma, de én látok előrelépést ez ügyben, eltekintve néhány olyan esettől, aminek nincs egyértelmű megoldása (lásd pl szerver, vagy a most BU-s fétisszilánk).

Viszont a jelenlegi szövegek és leírások ráncfelvarrása jó pont lenne. Ezt akár a játékostársadalom is megcsinálhatja. Sőt, ezt akár meg is pályáztatnám hűségszilánkért Kicsit felpörögne az élet
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.38
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
43. hozzászólás - 2015.02.23. 12:37:52 (Válasz Miklós #35 hozzászólására.)
Szia.

Köszönöm, hogy feljöttél reagálni. Vagdalkozás nélkül, de úgy érzem a válaszaidból, hogy nem igazán veszed komolyan ezt az ügyet. Ide dobtál pár választ... hát lássuk.

Idézet: Miklós - 2015.02.22. 23:27:08
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
1, Oldják meg a különböző világokon lévő karakterek azonos e-mail címre írását egyedi elbírálással!

Ez szerencsére meg van már oldva (Beállitások, karakter átadása).


Ez nagyon nem passzol össze. A karakter átadás az karakter átadás. IceCold is leírta,de én is le fogom.

Sőt másoktól vágok be erre reakciót:

Azazel:
Na várjatok egy halovány pillanatra. A Beállítások menüben, ott az emilcím megváltoztatása lehetőség. Ingyen. Az 50 kavics az átadás ára.
Rémlett valami ilyesmi, ezért most ránéztem.

IceCold:

Igen, van olyan opció, csak egy probléma van vele:

Nem engedi olyan email cím megadását amin már van karakter regisztrálva. Tehát ha a V6-ra más email címmel regisztrált valaki valamiért mint mondjuk a V2-re, pl. a régi email cím már nem él, vagy V6 regisztráláskor nem fogadta el a rendszer (erre is volt példa), akkor hiába szeretné megváltoztatni akár a V2-est a V6-osnál lévő email címre, mert a rendszer azt válaszolja, hogy ezen az email címen már regisztrált valaki. Így csak az átadás marad.


Artur08:

Magyarul hoztak egy szabályt, amit ők tettek lehetetlenné, hogy aszerint cselekedjünk, majd az emiatti hátrányból fakadó reklamációkat elutasítják, arra való hivatkozással, hogy ellentétes a szabályban megfogalmazottal.
Egyszerűen nem találom a szavakat, hogy ki tudjam fejezni, mit érzek.


**
Tehát költsünk el 50 őskövet átadás címszó alatt. Az is költsön el aki esetleg befizetett egy nagyobb összeget őskőre és költse el az összes nála lévő őskövet bármire,mert úgyis elvész. Ehhez jön még az is, hogy, ha esetleg valami értelmes relikviát akarna venni, azt NEM kaphatja meg az átadással, mert tiltja a szabály a relikviát átadását, ha nem egy mail címen voltak regisztrálva. Ennek a dolognak kell lennie más megoldásnak. Az átadás az maradjon meg karakter átadásnak!


Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
2, Legyen több lélekkufáros akció, ne csak a szülinapos 20%-os árcsökkentés.

Erről lehet szó.

Egy fix pont.
A hozzászólást Fecsu123 módosította 2015.02.23. 13:04:43-kor
Pontszám: 8.85
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
44. hozzászólás - 2015.02.23. 12:38:47 (Válasz LanMaffia #42 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2015.02.23. 11:54:36
Viszont a jelenlegi szövegek és leírások ráncfelvarrása jó pont lenne. Ezt akár a játékostársadalom is megcsinálhatja. Sőt, ezt akár meg is pályáztatnám hűségszilánkért Kicsit felpörögne az élet


Kiváló ötlet!

Bennem az merült fel, látva az elmúlt hetek gyengélkedéseit, pölö szerverleállási problémák, elfogadhatónak tartanék egy event utáni akár 1-2-3 munkanapos teljes leállást is, hogy legyen idő megoldani a porblémát.
Pontszám: 8.12
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
45. hozzászólás - 2015.02.23. 12:42:23
Túl hosszú volt a HSZ, ezért ketté szedtem, de Bpetya75 hozzászólása emiatt elcsúszott :S
Pontszám: 7.19
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
46. hozzászólás - 2015.02.23. 12:42:36
Ok megtaláltam a hibát, mi okozta a csúszást a topicban.. Elnézést.

Folytatás..

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
3, A pénzért tulajdonság vásárlása legyen limitálva. Pl: csatlóskristály 3*10 őskőért. Vegyék ki!!

Ld. Ariel posztját. A pénzért tulajdonság igencsak limitálva van, okos játékkal sokszoros előnyt lehet elérni, mint pénzzel (szerencsére).


Én ezt nem érzem így. Úgy gondolom, hogy sokkal több pénzért megvehető "tulajdonság" van, mint akár két évvel ezelőtt is. Legalább a négyszeresére erősödött a pénzért vehető erőforrás, de,ha így jó mindenkinek én nem fogok kardoskodni. A pénzével azt tesz mindenki amit akar, bevétel nektek is kell .

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
4.Törvény előtti egyenlőséget. Egy adott probléma esetén, egységes elbírálást.

Szuper, mert rz most is igy van! A nem fizető játékosok is ugyanúgy használják az ÜSZT és segítünk nekik.



Az ÜSZ-i rendszer tényleg jól működik. Azzal gond nincs, inkább azzal van, hogy nem mindenki ugyanazt kapja. Ahogy többen is írták kin mikor milyen kabát van. Aktuális példa, van akinek átírták a relikviákat más mail címre és van akinek nem.

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
5. Felelős minisztériumot Pesten. ( ) Az ügyfélszolgálatról kapott válaszokért tartsa a hátát a vezetőség.Tisztességes, átgondolt válaszokat szeretnénk, nem találgatásokat, a szabályokkal, kiírt információkkal ellentétes dolgokat.A küldött válaszokért vállaljanak teljes körű felelősséget.

Tévedések mindig előfordulhatnak, a játék kellően összetett, hogy ne tudjunk mindig mindenben tévedhetetlenek lenni. De még így is jól teljesítünk, az ÜSZ-re kapot pontszámok átlaga 4.5-4.8 között van



Ekkor jön a kompenzáció? Szép a pozitív megerősítés, ami számotokra pontokban mutatkozik meg én pl nem pontoztam az ÜSZ-t,pedig nem voltam elégedett. Tényleg összetett a játék és tényleg senki sem tévedhetetlen, itt a hangsúly maradjon a tartsa a hátát a kiadott válaszokért.

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
6. Normális, világos, egyértelmű tájékoztatást MINDEN változásról, még a bevezetése ELŐTT.

Szerencsére ez már megvalósult ill. maximálisan törekszünk rá (ld még előző pont).



Írd még le kétszer és elhiszem. Nem akarok fricskázni, de maradjunk annyiban van mit javítani rajta.
- A szavazások kiírása pl (V1-V2 összevonása) hát ezekről elég sokan le szoktak maradni.
- A következő akciók időpontja, elég random és sokan ráfutnak, hogy már előtte vásároltak.
- ne folytassam...

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
7, A végzetúrban található leírások, információk átnézését. Sok olyan leírás van ami már nem érvényes, vagy alapból hibásan került ki.

Ebben ti segíthettek, aki bármilyen hibát észlel, megirja, és javitjuk.



Jó, hát szerintem nagyon kevesen fognak már "ingyen" dolgozni. Ez a ti kreativitásotok és motiváló készségeteken múlik inkább. Adjatok érte valamit. Egy hiba + 10 hűségszilánk,amit beválthat akár őskőre is a játékos.

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
8, A szövetségi medál rendszer újra gondolása! (nerfet neki)

Lehet róla szó, ha más is igy érzi.

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
9, A bajnoki jelentősége legyen nagyobb! Elvesztette a varázsát. A szövetségi medál végképp ledegradálta.

Én nem érzem akkora problémának, hogy nem válik feltétlenül legyőzhetetlen istenné valaki pusztán attól, hogy egy évig nem csinál semmit, csak ül egyhelyben, és megnyer egymás után 50 viadalt. De a világok közti bajnokság ötlete már felmerült korábban, a világok összevonásakor, és annak elvetésével együtt lett elvetve (pedig attól függetlenül akár lehetne is).


Had kezeljem együtt a kettőt.
Azazel is kifakadt ezért itt reagálok neki is.

Senki nem érzi tápnak a szövetségi medálokat. Ok akkor a bajnoki medálokat miért? A szövetségi többet ad és nem is számít bajnokin, ráadásul nerfelve sincs, mint a bajnoki. Tenni sem kell érte annyit.

Jó értem, hogy a "pók" (ilyen már szinte nincs is), ami elvileg a játékos keret töredékét érinti, ezt sokszor leírta mindenki, tehát a "pók" ül egy helyben és bezsebeli az öveket. Nos van pár ilyen igen erős karakter akik tényleg bezsebelik a medálokat, annyit amennyit lehet, de ahogy bekattan a nerf a bajnokira a negatív hatások miatt szinte alig van esély a győzelemre. Nem igazán van már az, hogy ül egy helyben a végtelenségig.

Viszont TI és mindenki más is leragadt ennél az elméletnél. A javaslat nem annak szólt, hogy lehessen halmozni,hanem le van degradálva a végsőkig. Semmi,de semmi jelentősége nincs egy 10. 20. bajnoki medálnak. Holott ez a szűk réteg igenis megérdemelne valami megkülönböztetést.

Míg a szövetségi medál lazán gyűlhet, senki nem érzi problémának a bajnoki medálokat meg igen. Hogy is van ez?!? Ha később eléri valaki a +50 szövetségi medál, majd akkor jöttök ide, hogy ez mi? Én csak most kezdtem és ő már 50 pluszban van.
Ez is egy kötelező napi rutint fog jelenteni, hogy minden egyes nap üss bele ötöt vagy tizet, hogy legyen 15 naponta +1 mindenre. Számomra abszurd és igazságtalan holott én is megszerezhetem és mindenki más is akár a bajnokit mégis azok vannak rugdosva akik erős karit építettek. De ha ez nem gond, hát akkor nem.

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
10. Egy karakter se kerülhessen össze a saját klónjával soha sehol.

Lehetetlen.

Mi lehetséges ebből? Esetleg az, hogy,ha erősebb klónnal kerülsz össze akkor legyen plusz 25% regenerációd csata végén? Mert az is abszurd, hogy egy erős karakter szenvedjen azért mert erős és a saját klónja legyalázza és ez igaz a gyengébb karakterekre is, mert az erős klón őt is ugyanúgy legyőzi. Vannak szakik már erre, de OFFS is írta, hogy normálisan 800-1000 res szakin működik, ami olálá...



CSATLÓSOK....
A hozzászólást Fecsu123 módosította 2015.02.23. 13:12:00-kor
Pontszám: 7.19
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
47. hozzászólás - 2015.02.23. 13:42:09
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.23. 12:42:36
Jó, hát szerintem nagyon kevesen fognak már "ingyen" dolgozni. Ez a ti kreativitásotok és motiváló készségeteken múlik inkább. Adjatok érte valamit. Egy hiba + 10 hűségszilánk,amit beválthat akár őskőre is a játékos.

Hűha, akkor itt hozzáállási problémák is vannak. Én nagyon sok éve játszom nagyon sok játékkal, és ha bármelyik játékban hibát, elírást, tévedést találok, azt jelezni szoktam. Ha ennek erdményeképpen ezt javítják (sajnos ez nem nagyon szokott előfordulni) akkor már boldog vagyok, hiszen a saját játékélményem jobb lett. Ha valaki elvárja, hogy jutalmat kapjon azért, hogy a játék jobbá tételével kapcsolatban javaslatot tegyen, vagy jelezze, ha valami el van írva... az gáz

A bajnoki medálokkal kapcsolatban erősen túlzol. Minden egyes medál +1 minden egyes tulajdonságra, ez bizony, hogy számít. Gondolom az egész téma abból fakadt, hogy van egy rakás bajnoki medálod, és mégsem tudsz mindenkit pusztán ennek köszönhetően legyőzni.

A játéknak számos aspektusa van, sokféle módon lehet fejlődni, jó is, ha nem leszel abszolút nyerő attól, ha csak egy aspektusára koncentrálsz. És igen, a csatlósok egyik célja pont az volt, hogy a bajnokikon "elhízott" karakterek ellen legyen esélye másoknak.

A karakter átadás (miért kerül őskőbe, és miért törlődnek az őskövek ilyenkor) témában itt írtam részletesen:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,881.460#hsz474
Pontszám: 7.58
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
48. hozzászólás - 2015.02.23. 14:32:14 (Válasz Miklós #47 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2015.02.23. 13:42:09
És igen, a csatlósok egyik célja pont az volt, hogy a bajnokikon "elhízott" karakterek ellen legyen esélye másoknak.

Relációanalízis: A igaz, B igaz és a kettőnek semmi köze egymáshoz. A csatlósok bevezetésével nem a bajnokikon elhízott karaktereket lehet utolérni, hanem azt, aki nem foglalkozik a csatlósokkal. 1 év alatt jött 11 csatlós, ez 25*11= +275 tulajdonságbónusz mindenre! Ok, hogy még nincs meg a max - szinte? - senkinek, de aki eddig is foglalkozott vele, annak kényelmesen meglehet pár hónapon belül. Kicsit jó lenne majd lassan ritkítani a fétisek játékba kerülését.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.93
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
49. hozzászólás - 2015.02.23. 15:17:38
A témához kapcsolódóan egyébként a véleményem az, hogy bármilyen tápnál szívesebben látok kattintást csökkentő újításokat. Baromira unalmas 2000. alkalommal esszenciát adni egy állatnak. Csak a példa kedvéért, mert nyilván nem lehet mindent automatizálni, de az olyan jellegű confirm ablakoknak, mint "Biztos felveszed a küldetést?"; tényleg semmi értelme. Egy, tétje nincs, ha rosszat veszel fel, mert meghívja magát az oldal, és látod ha nem az kell neked; másrészt meg ha legalább kiírná hogy melyik küldetést veszem-e fel biztosan?; akkor talán rá lehetne erőltetni valami funkciót. A szövetségi bajnokság újracsatázásánál a gombot felülre lehetne tenni, mert baromi idegesítő minden alkalommal legörgetni, napi 40-50-70-100x; ilyenekre gondolok amiket akar ez a magyar végzetúr. Majd összeszedem valamikor magam meg az ilyen jellegű gondolataim és továbbítom a megfelelő helyre.

A tápokról, meg költségekről azt gondolom, hogy a játék addig létezik, amíg megéri fenntartani. Ez egy üzlet, szolgáltatói részről jó esetben kellemest a hasznossal kombinálva. Én minden olyan ősköves tápnak örülök, amit én nem veszek meg (pl. térkapu stimulátor csomag) - remélem minél többen megveszik -, mert ez a legjobb ami történhet. Az őskövet költik az emberek, ami jó a játéknak, ergó jó nekem is. Tudom kicsit kifacsart gondolat, de sokkal nyugisabb így felfogni.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.31
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
50. hozzászólás - 2015.02.23. 15:24:22
Az ilyen kattintás csökkentő dolgokra mindig nyitottak vagyunk, nekünk is jó ha csökken a szerver terhelés. Egyszer már kiirtottam a játékból egy rakás felesleges confrmot de ezek szerint maradt még ha összegyűjtesz ilyeneket és átküldöd igyekszünk gyorsan megcsinálni.

A fétisekről: most pl. nem volt, és most már több olyan esemény is vissza fog köszönni, amiről a fétist már megszereztétek (és fétisszilánkot kapsz majd helyette, ami nagyon hasznos lesz, ha összegyűjtesz belőle 10et).
Pontszám: 8.44
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
51. hozzászólás - 2015.02.23. 16:58:47 (Válasz Miklós #47 hozzászólására.)
A bajnoki medálokkal kapcsolatban erősen túlzol. Minden egyes medál +1 minden egyes tulajdonságra, ez bizony, hogy számít. Gondolom az egész téma abból fakadt, hogy van egy rakás bajnoki medálod, és mégsem tudsz mindenkit pusztán ennek köszönhetően legyőzni.

A játéknak számos aspektusa van, sokféle módon lehet fejlődni, jó is, ha nem leszel abszolút nyerő attól, ha csak egy aspektusára koncentrálsz. És igen, a csatlósok egyik célja pont az volt, hogy a bajnokikon "elhízott" karakterek ellen legyen esélye másoknak.


******
Most ránéztél az én karakteremre is Megtisztelő...

A reakciódon most nem tudom,hogy megsértődjek-e vagy nevessek. Már miért akarnék mindenkit legyőzni? Ha megnéztél akkor láthatod, hogy nincs jelentősége annak,hogy 20-al kevesebb medálom van-e vagy 20-al több. Egyáltalán nem számít. Akit le tud győzni ez a karakter azt legyőzni, akit meg nem azt sokkal több medállal sem fogja. Mondok jobbat évek óta nem portyázom csakis a VU és egyéb eventek rákényszerítése miatt. Nem tőlem fognak rettegni, sem a medáljaimtól.

Na jó a csatlós részén hangosan nevettem. Tényleg nem személyeskedni akarok,de ez jó volt
Nem a bajnoki övektől lesz valaki erős és nem a csatlósok a megoldások az amúgy is erős karakterek legyőzésére. Egy erős és okos karakter bakker szerinted nem fog csatlóst nevelni?
Szerintem,ha újra olvasod rájössz, hogy ez sántít.

Egyezzünk meg,hogy nem egyezik a véleményünk. Én úgy vélem bajnokit nyerni érték és ezt büntetik sőt üldözik. Mindenki szeretne egyet még aki tagadja az is, de savazza azt akinek van. Én is vágytam rá, meglett örültem neki, most pedig kb ezzel bélyegzel meg, hogy van.

Én rátok hagyom,ha szerintetek jó így akkor maradjon. Majd amikor 50 szövi medál lesz valakinél akkor azt savazzátok.
A hozzászólást Fecsu123 módosította 2015.02.23. 16:59:24-kor
Pontszám: 8.28
népszerűAteecFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
52. hozzászólás - 2015.02.23. 17:00:27
Ha már úgy írtad Miklós hogy, 10 fétisszilánk lesz elárulhatbátok mire is lesz jó? mert, ha 10 event kell hozzá összegyűjteni akkor év végére lesz meg mindenkinek.
Pontszám: 7.94
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
53. hozzászólás - 2015.02.23. 17:01:41 (Válasz Miklós #47 hozzászólására.)
A jutalmazás mint motiváció,ha szerinted hiba akkor megint nem egyezik a véleményünk. 10 hűségszilánk semmi,de gesztusnak valami.
Pontszám: 8.28
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
54. hozzászólás - 2015.02.23. 17:08:45 (Válasz Offsboy #49 hozzászólására.)
Beraktam a kattintás csökkentést.

Bekerült a listába a klónok tovább gyengítése, mint javaslat.

Kivettem a bajnoki medál buffot. (maradt a világok közötti bajnoki, mint javaslat és az egyedi szín jelölés 10-20-30.. medál esetén)


Remeg a léc a szövetségi medál nerfnél és a plusz jutalom hiba és fejlesztési javaslat játékosoknak ötletnél.
Pontszám: 8.28
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
55. hozzászólás - 2015.02.23. 17:13:57
Nálam Offs javaslata viszi a prímet. Sőt igazából a többi jó része csak nyígás.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.38
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
56. hozzászólás - 2015.02.23. 17:19:41 (Válasz LanMaffia #55 hozzászólására.)
Persze,hisz Offs folyamatosan a küldetés toplista élén végez és neki ez a fontos, másnak meg más. Nem egy egerébe kerülhetett már az, hogy ott tartson ahol.
Pontszám: 7.89
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
57. hozzászólás - 2015.02.23. 17:30:11 (Válasz Offsboy #49 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2015.02.23. 15:17:38
A szövetségi bajnokság újracsatázásánál a gombot felülre lehetne tenni, mert baromi idegesítő minden alkalommal legörgetni, napi 40-50-70-100x;


Ennek én is kifejezetten örülnék! De akkor már a csata végeredményével együtt kerüljön felülre. Aztán akiket érdekelnek a részletek azok majd legörgetnek...
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 8.97
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
58. hozzászólás - 2015.02.23. 17:51:25
Egyszer megvett fókuszkristályt NE kelljen már újra és újra megvenni egy - egy varázslatcserénél.Ha jön erősebb fókusz úgyis megveszi ki akarja,de ezt már pazarlásnak érzem ,épp elég sok mindent meg lehet venni már.Folyamatosan drágulnak a felszerelések is ,50 kő most pl 1-1 ruhacsere.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 7.54
kedvencWillChiFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
59. hozzászólás - 2015.02.23. 17:57:34 (Válasz Kiaphet #58 hozzászólására.)
Igen. Engem is kifejezetten idegesít, hogy folyamatosan drágulnak a felszerelések.
Normális szerintem az lenne, ha bemaxolnának egy idő után, és nem drágulnának tovább.
A kezdeti olcsó felszereléseket lehet 'beetetésként' felfogni, de az, hogy a végtelenségig drágul, már nem normális dolog.
A hozzászólást WillChi módosította 2015.02.23. 18:00:00-kor
WillChi - Hun v1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.07
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
60. hozzászólás - 2015.02.23. 18:46:30 (Válasz Yaksee #56 hozzászólására.)
Nem is hülyeség, ha következő találkozóra viszek számlát egérről, akkor vajon egy részét jóváírathatom őskőben?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.93
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!