Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr: 6-os világ
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
321. hozzászólás - 2014.11.21. 14:44:33 (Válasz Bíborhold #320 hozzászólására.)
Valamint egy fétisnek nem szabadna a játékon belüli taktikai lehetőségeket sem díjazni, sem büntetnie. Ez esetben a láthatatlanul való vadászat nerfelve lett.
Pontszám: 6.74
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
322. hozzászólás - 2014.11.21. 15:14:46 (Válasz Birka #319 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.11.21. 12:55:41
Na ez is megszületett

Hűség Fétis
Típus: felszerelés állatoknak
Szint: 50
+14 TP győzelmenként
A csatlós minden 10 szintje után +1% LE vadászat során (VF-esnek 0,5%, láthatatlanságban nem működik, és max. 25%). A csatlósnak nem kell aktívnak lennie.


Halleluja!! Végre eljutottunk oda hogy nem kell egyet váltogatni. Tetszik ez az irány, akármit is adjon.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.86
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
323. hozzászólás - 2014.11.21. 15:18:10 (Válasz Bíborhold #321 hozzászólására.)
Idézet: Bíborhold - 2014.11.21. 14:44:33
Valamint egy fétisnek nem szabadna a játékon belüli taktikai lehetőségeket sem díjazni, sem büntetnie. Ez esetben a láthatatlanul való vadászat nerfelve lett.


Úgy 3 éve lett nerfelve, nem most. Nem is volt soha arra használva a láthatatlanság amire kitalálták. A sztázisbuborékos sokszoros bajnokokra gondolok.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.86
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
324. hozzászólás - 2014.11.21. 15:35:29 (Válasz Offsboy #323 hozzászólására.)
Igen, de ők csak a játék adta lehetőségeket használták ki. A fétisen belül akkor sem szabadna különböző taktikai lehetőségeket előnybe ill hátrányba részesíteni. A vadászatért járó TP-t mindenki meg kapja. Ezért így lenne igazságos, ahogy az előbb leírtam:
Normál vadászatkor 1%/szint
VF-es ill. láthatatlan vadászatkor 0,5%/szint
VF-es és láthatalan vadászatkor 0,25%/szint

Üzenem annak aki a véleményem miatt lepontozott és válaszra sem méltatott, hogy itt a 320. hozzászólásomat kifelejtette.
A hozzászólást Bíborhold módosította 2014.11.21. 16:09:50-kor
Pontszám: 6.74
népszerűWarlord8712Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
325. hozzászólás - 2014.11.21. 18:00:51
Ez a fétis hol is szerezhető meg? Kissé el vagyok bizonytalanodva
Pontszám: 7.50
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
326. hozzászólás - 2014.11.21. 20:01:35 (Válasz Bíborhold #324 hozzászólására.)
Nem értem a láthatatlannak miért van itt szerepe?
Pl.:
Normál vadászat: 100LE/10TP, 100-as csatlossal +10%, 110LE/10TP
Láthatatlan vadászat: 50LE/5TP, ua. csatlós +10%, 55LE/5TP
Nem érint csak érdekes

Másik:
Hogy ha lesz olyan fétis ami az portya LE-t emeli, akkor az EH-s kap kevesebbet, mint a VF-s?
Ez sem érint

Idézet: Warlord8712 - 2014.11.21. 18:00:51
Ez a fétis hol is szerezhető meg? Kissé el vagyok bizonytalanodva

Ha indítasz karaktert a V6-n, eljutsz az 50. szintig, pozitív LE-vel, akkor ezt a fétist megkapja egy másik világon levő karaktered
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 7.53
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
327. hozzászólás - 2014.11.21. 22:02:00
Most komolyan ezt a fétist rakták be a hűségért? Ezzel azt mondták nekünk, hogy indítottunk egy új világot s KÖTELEZŐ rajta játszanod! Mert ha nem, akkor hatalmas hátrányba kerülsz a többiekkel szemben. Mert ez már bizony tényleges hátrány lesz, szépítsék ezt bárhogyan is...

Valaki érti mire gondolok? Ledugtak a torkunkon egy új szervert.
V3-Alíz
Pontszám: 8.37
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
328. hozzászólás - 2014.11.21. 22:11:58 (Válasz Gwindor #326 hozzászólására.)
Idézet: Gwindor - 2014.11.21. 20:01:35

Normál vadászat: 100LE/10TP, 100-as csatlossal +10%, 110LE/10TP
Láthatatlan vadászat: 50LE/5TP, ua. csatlós +10%, 55LE/5TP

Nem tudom mennyi ideje játszol (nem sértés), de a láthatatlan vadászat ennél jóval többről szól.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.86
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
329. hozzászólás - 2014.11.22. 07:20:28 (Válasz Offsboy #328 hozzászólására.)
Nem vagyok sértődős, és tudom mire gondolsz
Csak az arányokat akartam érzékeltetni és inkább a VF-s negatív irányt.
Sem a láthatatlan, sem a VF nem érint V5-ös révén.
De ahogy gondolkozom a láthatatlan érintett, mert volt azért pár szint amikor kénytelen voltam láthatatlanul vadászni az inspiráció miatt
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.18
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
330. hozzászólás - 2014.11.22. 16:41:46 (Válasz Birka #319 hozzászólására.)
Botranyosnak tartom, hogy ilyen durva lesz. Aki kicsit is komolyan veszi ezt a jatekot barmelyik vilagon, annak kotelezo ezt megszerezni. Felhaborito.....
Pontszám: 8.45
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
331. hozzászólás - 2014.11.22. 16:54:28 (Válasz Coronita #330 hozzászólására.)
Úr isten napi 5 perc akit nem érdekel a v6 úr isten, botrányosnak tartom hogy egyesek semmit sem akarnak tenni, csak sült galamb effektust élvezni, fejlesszünk őskőből minden szint ár/1000 kavics. vagy korlátlan lélekkút kisütés. Mért nem gondolkozol mielőtt megszólalsz ? Nekem pl feldobta a játékélményt hogy újból elölről kell kezdenem. Aktív szerver és mindenki tolja csak te gőzölögsz ezért..... no comment
A hozzászólást Shutruk Nahhunte módosította 2014.11.22. 16:57:02-kor
трамвай-инженер
Pontszám: 5.19
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
332. hozzászólás - 2014.11.22. 17:27:23 (Válasz Shutruk Nahhunte #331 hozzászólására.)
Ha ranezel a karakteremre lathatnad, hogy oriasi butasagokat irsz. Ugy nez ki szerinted a karakterem az 1720as alap IQ-javal es a 1600as szerencsejevel, mint akiert nem tettem semmit?

En csupan annyit szeretnek, ha nem lennek rakenyszeritve, hogy elinduljak egy olyan vilagon amin nem akarok elindulni. Es sajnos igenis ra vagyok kenyszeritve, mert a +25% vadaszat LE olyan tap, ami nelkul komolyan nem lehet jatszani!
Pontszám: 8.84
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
200 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
333. hozzászólás - 2014.11.22. 17:31:06 (Válasz Shutruk Nahhunte #331 hozzászólására.)
Ha magában az elvet néznéd, és nem csak a saját szempontodat akkor született egy kényszervilág, úgy hívják V6, ahová direkt azok lettek "kényszerből csábítva" akik fizetnek a Behonak, mert lépést akarnak tartani. Amint meglesz az 50. szint a nagy többségnek V6-ból karaktertemető lesz.

A napi 5 perccel kicsit tévedésben vagy, ennél jóval több idő, főleg, hogy hála az utólagos módosításnak még az LE diffre is figyelni kell. Nekem pl ez a V6 egy fétisért sok idő, úgy ahogy 150 kavics is sok egy fétisért.

Persze tudom, nem muszáj regelni V6 és játszani sem muszáj a játékkal. DE, őskövet venni sem muszáj annak aki eddig tette, pedig ez a Beho fő célja: fizess!

Én egyik utóbbival fogok élni eddig vettem, többet meg nem. Idő+pénz+kényszervilág= 0 Ft-ért őskő.

(Ja, és ezt is lehet természetesen sírásnak, hőbörgésnek és bármi másnak tekinteni, holott egy egyszerű vélemény. Egy játékos véleménye a sok (azaz a maradék) közül, nem több.)
A hozzászólást Black Death módosította 2014.11.22. 17:33:02-kor
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 8.01
közkedveltInKalFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
334. hozzászólás - 2014.11.22. 18:36:52
Nem lesz karaktertemető, ki lesz majd találva, hogy folytassák ezt a zsarolást, hogy miért érje meg V6-on tovább játszanod, (esetleg rákényszerítve a prémiumra) hogy a V1-es évekig fejlesztett és FIZETETT karaktered ne csesződjön el. Ez most az ETETÉS, és ESSZÜK!!!
Pontszám: 8.69
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
335. hozzászólás - 2014.11.22. 18:37:06
Ennek a fétisnek csak egy célja van a jelenlegi megkötéssekkel, hogy a sztázisbuborékot használó VF-esek, akik láthatatlanul vadásznak meg legyenek fogva. A +25% LE nem elhanyagolható. A "sima" VF es is meg kapja a +25%-ot igaz dupla vadászattal de azonos TP mennyiséggel.
Az, hogy mekkora táp ez a 25% azt mindenki tudja. Ha 6évig minden V4-en(2 hónap intenzív játék) indulok, és mindegyiken megszerzem a dicsőségmedált az is csak 24%.
Ezért is kérem a játék vezetést, hogy az előbb említett játékosok megfékezésére más módot találjanak, ha úgy érzik, hogy szükséges. A Hűség fétis mindenkinek egyforma előnyöket biztosítson játékstílustól függetlenül.
Pontszám: 8.35
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
336. hozzászólás - 2014.11.22. 18:39:51
Jaj ez abszolút mindig is így volt,hogy a prémiumosoknak,kavicsosoknak állt a zászló mindenben. Most és mindörökké/mindörökre ámen! Inkább azaz érdekesebb,hogy a Behosok az ígért világösszevonás helyett indítottak egy új világot ami majd elválik még,hogy megmarad,fennmarad-e főleg játékosügyileg,mert nagyon sok játékosismerősöm azt mondta,hogy elérik az 50-es szintet,felmarkolják a fétist azután törölnek onnét és vissza a más világokba. Szóval nem-e lesz a hatos világ is "kihalt" egy idő után.
A hozzászólást Sandman010 módosította 2014.11.22. 18:43:01-kor
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 4.61
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
337. hozzászólás - 2014.11.22. 22:21:05
Remélem ez után a következő fétis tulajdonsága az lesz, hogy +1% LE portyákra minden 10. szint után, EH-soknak meg csak 0,5.
Mert ez gyakorlatilag, akár honnan nézzük, +12,5%LE az EH-soknak, amíg a VF-esek semmit nem kapnak, ha mindkettőjüknek megvan a 250. csatlós.

Ennyi erővel nem kellett volna variálni, egyszerűen +0,5% LE/10 szint az EH vonal követőinek, a VF-eseknek meg egy jókora lópikula, mert ez még parasztvakításnak is gyenge.

A VF-et választók totális kiírtásának lenne kultúráltabb módja is szerintem.
Be lehetne tenni egy újabb fétist, amit automatikusan minden regisztrált karakter megkap, magától rákerül egy állatra, 1 LE-ért csatlóssá változtatja szintén automatikusan, hogy megkönnyítse a tulajdonosok életét. A bónuszai lehetnének ezek:
+10% LE vadászatra minden 10. szint után EH-soknak
Automatikus karaktertörlés a VF-eseknek, hogy ne kelljen még ezzel is bíbelődniük.

Bíborhold jól leírta, ugyanazt a LE-t kapja a VF-es is, csak vadásszon érte kétszer annyit...és igen, nagyon jól tudja mindenki, mekkora brutál nerf az a -12,5%, amit a VF-esek kapnak most ezzel. Kár is volt belépnem a fórumba, és megnéznem mit tud majd az új fétis, mert ennél gusztustalanabb húzást a VF-esek felé én még nem éltem.

Ráadásul kilométerekről látszik, hogy arról szól az új fétis, hogy globálisan az összes szerveren egy jutalomként beharangozott fétissel sz*rrá sz*passák a VF-et választókat. Mert ugye előbb vagy utóbb mindenkinek meglesz a fétis, és még csak aktivizálni sem kell a csatlóst, hogy hasson...gyönyörű. Ekkora hátránnyal én nem leszek hajlandó tovább játszani, mert ennek nincs így értelme.
A hozzászólást Zoole módosította 2014.11.22. 22:33:07-kor
Pontszám: 7.10
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
338. hozzászólás - 2014.11.22. 23:18:29 (Válasz Zoole #337 hozzászólására.)
Ez mekkora kamu duma

Egy szinten belül pont ugyan annyi +LÉ-t ad a VF-esnek, mint az EH-snak. (Sőt picit még a VF-es járnakt jobban vele, mivel nem 50% a VF, hanem több...)

Pont hogy az EH-sok nyavalyoghatnának, hogy a VF-es miért nem pont annyit kap korrekcióként erre a fétisre, mint amennyi a TP korrekciója szakiból!
Pontszám: 5.66
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
339. hozzászólás - 2014.11.22. 23:32:26 (Válasz Birka #338 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.11.22. 23:18:29
Egy szinten belül pont ugyan annyi +LÉ-t ad a VF-esnek, mint az EH-snak.

Ez pont azt jelenti, hogy a VF-es karinak szarabb.
Eddig X LE-t kapott a normál kari, és 2X-et a VF-es vadászatból. A fétisből 1,25X vs 2,25X lesz. Az arány csökken 2-ről 1,8-ra. Most akkor ki járt jól?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.03
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
340. hozzászólás - 2014.11.22. 23:47:55
Mi ezen a kamu duma, Birka?

-12,5%, ennyi összesen, nincs ezen mit megmagyarázni, miért is jó ez nekem!
Tőlem akármilyen képlettel bűvészkedhetsz itt nekem, de a +12,5% az EH-nak, lópikula a VF-nek szerintem nem igényel további magyarázatot.
Az EH kapott eddig is éppen elég tápot AF formájában, de mutasd már meg nekem, hogy aki VF-es, az mit kapott!
Váltsak EH-ra? Ja, hogy akkor annyi AF-et kéne azonnal betolnom, hogy ne kerüljek behozhatatlan hátrányba a többiekkel szembe, amennyibe a második szintű fejlődés hatalma kerülne? Gondolom te ezt nem hátránynak látod, mert ennek is csak előnyös oldala van.
A relikviával mit csinálok, ami minden EH-snak már kryxónium, nekem meg nem kellett?
Tanuljak meg egy teljesen eltérő játékstílust pillanatok alatt, úgy, hogy közben optimálisan fejlődjön a karakterem?
De ezekre az apróságokra, és az összes többi járulékos tényezőre is biztosan tudnál olyat mondani, ami kivillantja a helyzet nemlétező pozitív oldalát.
Nem pókoskodok, de nekem a havi 2 szint akkor is bőven elég. 165. szinten vagyok, nemsokára 166, ez a lemaradás fáj annyira Miklóséknak? Óvatosan bánok a szintekkel, de még így is csak 20. szinttel vagyok lemaradva Lord Skyle-tól, aki mániákus szintelő...a két véglet közötti különbség talán annyira brutális, hogy fel kell számolni, vagy mi?

Mindenesetre eldöntöttem a kérdést. Annyi pénzem van eddig ebben a középszerű karakterben, amiből más autót vesz. Nem vagyok hajlandó végignézni a lassú farmkarakterré válását, se nem fogom még ezen felül annyi pénzzel megpróbálni szinten tartani, amiből már új autóra is futná még ugyanennyi év alatt. A szövetségemben már kiírtam a fórumba, amint bekerült ez a csodálatos fétis a játékba, onnantól minden erőforrásomat beépítem a szövetségbe utána törlöm a karakterem, és részemről ennyi. Nem fogom itt idegesíteni magam Miklósék agymenéseitől, meg az undorító és kétszínű megoldásaiktól. Szánalomra méltó, hogy nem képesek egyenesen csinálni a VF-esek kiiktatását, csak ilyen hátulról jövő lépésekkel. Jutalom fétis bakker, ez aztán tényleg az. Töröljék a p*csába az összes VF-es karaktert, ahelyett, hogy rákényszerítenék őket.
Pontszám: 6.83
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője