Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Párhuzamos valóság
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Párhuzamos valóság
1. hozzászólás - 2013.05.16. 12:00:51
Az 5-ös világról - egyelőre csak kisérleti jelleggel - csináltunk egy másolatot az új szerveren. Az új, párhuzamos valóság címe
http://beta2.vegzetur.hu
Tehát ha van V5-ös karaktered, akkor itt ki tudod próbálni vele az új szervert (de persze lehet új karaktert is regisztrálni). A V5 ettől függetlenül működik tovább, a beta2 csak egy teszt másolat, ami itt történik, nem kerül át a V5-re, és a teszt végeztével törlődik.
Kérjük, hogy aki tudja, próbálgassa ki, minden rendben van-e! Sajnos több hét munkánk volt azzal, hogy a játék egyszerre több szerverről is tudjon futni, de reméljük minden rendben lesz vele.
Köszönjük a segitséget!
Pontszám: 8.43
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
2. hozzászólás - 2013.05.16. 12:02:34
Néhány dolog még nem fut, ill. nem látszik, pl landragór, öltözetek. Ezek a világ-klónozás mellékhatásai, az éles átállásnál nem lesz ezekkel gond, de igyekszem azért megoldani a nagyját, hogy tudjátok azokat is tesztelni.
Pontszám: 8.77
kedvencPuttyFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
3. hozzászólás - 2013.05.16. 12:31:18 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Kipróbáltam, nekem oké volt, kivéve, hogy az Aukciós Ház nem működik.
Pontszám: 8.89
népszerűShimrod85Férfi
Végzetúr tehetség
194 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
4. hozzászólás - 2013.05.16. 12:50:54
nálam a vt, feladatok nullázta magát. a fórumra ezt írja: adatbázis kapcsolódási hiba! amúgy müködik..
Pontszám: 8.76
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
5. hozzászólás - 2013.05.16. 13:24:14
Mi ez az írd be a kódot a regisztrációnál?
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 7.90
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
6. hozzászólás - 2013.05.16. 18:54:05
Nálam működik , ugy vettem észre a reggeli állapota volt átmentve a karimnak

Legalább szabadon szimulálhatom a portyákat

Megnéztem .Templom és feladatok működik rendesen , persze templom most indult nem az eredeti lett átmentve

Kipróbálom milyen vadász lennék
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2013.05.16. 18:59:11-kor
Pontszám: 8.33
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
7. hozzászólás - 2013.05.16. 18:55:48
A Kh nem támad, de gondolom ez is a "béta" állapot miatt van.

Alkimista laborban eddig megszerzett megaesszenciák törlődtek, egy új összeállításánál nem volt gond.
A hozzászólást Gamer01 módosította 2013.05.16. 21:28:44-kor
Pontszám: 9.42
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
8. hozzászólás - 2013.05.16. 19:05:37
Aukciós házban tudtam licitálni , szerencsekereket megforgattam ,- de gyanus nekem ez a kerék

Biztos random a nyeremény ? mert pontosan ugyanugy forgott rá a kékre mint du a rendes karimmal és minden forgatásra pontosan azt kaptam mint rendes V5-ön
Pontszám: 8.33
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
9. hozzászólás - 2013.05.16. 19:13:53 (Válasz Fsanyi82 #8 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2013.05.16. 19:05:37
Aukciós házban tudtam licitálni , szerencsekereket megforgattam ,- de gyanus nekem ez a kerék

Biztos random a nyeremény ? mert pontosan ugyanugy forgott rá a kékre mint du a rendes karimmal és minden forgatásra pontosan azt kaptam mint rendes V5-ön


Na ez fog még jó kis összeesküvés-elméleteket szülni. Mindenesetre érdekes, hogy pont ugyanazokat kaptad.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.56
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
10. hozzászólás - 2013.05.16. 19:24:34 (Válasz Offsboy #9 hozzászólására.)
áá csak véletlen

De amugy megnéztem a sorsjegyes forgatásért nem ugyanazt kaptam v5ön pp ital jött bétán meg le gyémánt csomag , de a többi még a sorrend is ugyanaz volt
és ugyanolyan sokáig kereste a kerék a kék mezőt és ugy csinált ,mintha piroson akarna megállni aztán elcammogott a kékre
Pontszám: 8.33
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
11. hozzászólás - 2013.05.16. 19:46:25
Egy karakter regelésének végén kidob sima V5-re. (Bár gondolom ez nem baj.)

Az viszont problémás lehet, hogy elindítok új karival egy 3 perces vadászatot, és nem is ajánlja fel a kvízkérdéseket.

Letudtam a Mentort, és még mindig csak 1 őskövem van. (Nem 1 heti prémiumra elegendőnek kéne lennie valahogy?)

Új karakterrel hiába megyek be a feladatok menübe, ahogy a Mentor kéri. Továbbra is ott vigyorog a kis "idegesen rángatózó" piros nyilacska a feladatok gombon.

Feladatok menüben nem tudom átvenni a jutalmat, egyszerűen hiába klikkelek rá... (FF 3.6.17)

És asszem kinyírtam a béta2-est... Se kép se hang nálam egy portya indítás következtében.
A hozzászólást Birka módosította 2013.05.16. 20:05:08-kor
Pontszám: 7.54
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
12. hozzászólás - 2013.05.16. 20:24:30 (Válasz Birka #11 hozzászólására.)
nincs az elején kvízkérdés a vadászatoknál konkrétan , hanem előre kell válaszolni ha akarsz jó választ

Mentor már nem ad 6 követ csak 1et és egy páncélt a végzet mellvértjét , majdan valamikor a vadászatoknál kapsz egy kitöltendő kérdéssort vagy minek nevezzem és arra jár a 6 kő de pl francián már ez se járt

A feladatoknál a piros nyíl a 3as szintig ott fog idegesítően villogni ez mindegyik világon így van , gondolom célja rászokatni a népet, hogy nézegesse

Feladatoknál még nincs teljesített sorom ezért azt nem tudom átveszi-e ,

Viszont térkapu többet ad bétán mint rendesen ...
bétán a speki van turbózva így 25ös szinten 3as térkapuval 770le egy tk ameddig rendes világon 550-666 kreatív affot turbózva
mindkét helyen el lőttem mind a 3 tk pontom

ebben van valami összefüggés ? Mármint ez csak a béta hibája vagy ha spekit turbózva tk-ok akkor több le-t ad? sose figyeltem még
Pontszám: 8.75
kedvencStewe1959Férfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
13. hozzászólás - 2013.05.16. 21:07:34
Úgy látom a Bajnoki viadal nem lett átmentve(Jelenleg nincs kiírva bajnoki viadal.).Az Árverés működött,bár nullázódott. A feladatok,és a Végzet temploma szintén. A portyalistából nem lehetett megnézni a régi csatákat. Az újak viszont el lettek mentve. Az event sem volt elérhető. Mást nem próbáltam.
Azért sem veszek őskövet!
Pontszám: 8.67
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
14. hozzászólás - 2013.05.17. 07:44:24 (Válasz Fsanyi82 #12 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2013.05.16. 20:24:30
Mentor már nem ad 6 követ csak 1et és egy páncélt a végzet mellvértjét , majdan valamikor a vadászatoknál kapsz egy kitöltendő kérdéssort vagy minek nevezzem és arra jár a 6 kő de pl francián már ez se járt
Ennek nincs köze se a franciához, se a klónozott v5 esetleges bugjaihoz.
2013. Apr. 30. 11:41
Quellon
Üdv!

Véletlenül ráakadtam egy őskőtermelési módszerre, amivel pénzbefizetés nélkül tulajdonképpen korlátlan őskőre lehet szert tenni, csak idő és egy kis odafigyelés igényes.
V3-as Minori nevű karakterem volt a mai napig. Csak azért regeltem kb. 1 hete, hogy körülnézzek V3-on, hogy milyenek a karakterek, szövik arrafelé és kipróbáljam a Feladatokat alacsony szinten. Mivel az első 3 szint Feladatsorát megcsináltam így abból kaptam 1-1-1 valódi őskövet és még 6-ot a játék elején kapható kérdőív kitöltéséért. Így volt 9 kövem és mivel ma úgy ítéltem, hogy nincs tovább szükségem a karira, törlésre mentem és meglepődve tapasztaltam a kőátadás lehetőségét amivel korábban még nem volt lehetőségem találkozni. Így a 9 ingyen őskőből, a 7 kezelési költség levonása után 2-t kaptam V1-en.
Ezt akárhányszor meg lehet csinálni pár perc az időigénye, ha kifejezetten erre szakosodik valaki. Lehet, hogy akadnak akik már alkalmazzák is mióta bekerültek a Feladatok. Ezért kérdezném, hogy ez szabályos-e vagy kiskapu amit nem szabad kihasználni? Ha kiskapu, akkor kérném a kiküszöbölését, ha használható, akkor kérek engedélyt belépni rajta

Egyébként ilyen alapon hűségszilánkokból származó 2 db őskövekkel is meg lehet csinálni, csak az sokkal időigényesebb, lassabb és ritkábban hozza az ingyen ősköveket. Ez a Feladatos módszer pedig irtó gyors és eredményes, mondhatni ipari mennyiségű őskő termelésére alkalmas.

Várom a véleményetek!
2013. Apr. 30. 11:59
István
Szia.

Köszönjük, hogy szóltál, igen ez egy kiskapu volt amit nem vettünk észre. Javitjuk, tőled nem vesszük el az ősköveket. Megnézzük azt is, hogy voltak-e olyanok, akik ezzel visszaéltek.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
2013. Apr. 30. 12:39
Quellon
Bár az a 2 őskő amit így véletlen generáltam, nem nagy dolog, de azért köszönöm
Ha esetleg lehetséges, kíváncsi lennék a javítás módjára, amikor elkészült.
2013. Apr. 30. 13:55
István
Szia.

Annyi történt, hogy mivel már úgyis idejétmúlt volt, kivettük a kérdőivet.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.91
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
15. hozzászólás - 2013.05.17. 10:49:39
Köszönöm a visszajelzéseket!

Eltérő LE a térkapuból - utánanézünk, ennek lehet az inspirációhoz van köze.

Régi csaták nem jelennek meg, csak az újak - igen, ez igy van, az éles átmásolásnál a csatákat is átvisszük, de itt nem klónoztuk őket. A feladatok, templom szintén lokálisan generált táblák, de az éles verziónál ázvisszük őket.

A mentor, 6 őskő stb dolog ez nem ide jellemző, ez így van már egy ideje. megszűnt a kérdőív, és helyette 3x2 őskő jár az első 3 feladatsorért. a nyil azért villog, mert egy kezdővel előfordulhat, hogy nem talál vissza a feladatokhoz
Pontszám: 8.43
népszerűFőispánFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
16. hozzászólás - 2013.05.18. 10:43:38 (Válasz Quellon #14 hozzászólására.)
Nekem is sikerült V3-ról áthoznom 2 őskövet V1-re,igaz nem az őskő szerzés motivált,ott fél évig volt karim,azután töröltem.Én is meglepődtem,hogy felkínálta a rendszer a lehetőséget az őskő átadásra.
Csaló lettem....
Pontszám: 8.89
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
17. hozzászólás - 2013.05.18. 11:30:42 (Válasz Főispán #16 hozzászólására.)
Nem, csaló akkor lettél volna, ha nagyüzemben elkezded csinálni a következőt:
1.) Főkarival azonos emailcímen regisztrálsz más világi karaktert.
2.) Mentort megcsinálod, 6 ősköves kérdőívet kitöltöd.
3.) Első három szinten megcsinálod a Feladatokat, átveszed az őskőjutalmakat.
4.) Törlöd a karaktert, átadod az ősköveit a főkarakterednek.
Újra és újra és újra...
Ez 5 perc, rutinosan lehet kevesebb is. És akárhányszor meg lehetett volna csinálni.

*Az nem csalás, ha a pénzért vett ősköveid átadod, csak ha ingyen gyártod magadnak
A hozzászólást Quellon módosította 2013.05.18. 11:32:15-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.91
népszerűFőispánFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
18. hozzászólás - 2013.05.18. 12:29:56 (Válasz Quellon #17 hozzászólására.)
Én V4-en terveztem azt,amit te V3-n,azaz,hogy csinálok egy karit és körülnézek,meg bohóckodok pár szintet.Gondolom,akkor onnan is lehetett ajándék követ áthozni.
Pontszám: 8.89
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
19. hozzászólás - 2013.05.18. 21:23:16 (Válasz Főispán #18 hozzászólására.)
Szerintem is lehetett volna, de nem próbáltam.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.91
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párhuzamos valóság
20. hozzászólás - 2013.05.18. 23:00:37
Szeretném tudni, hogy a külön szerverekre való mozgatás mennyiben érinti V1-et, és ha ez a világ is át lesz mozgatva, akkor melyik napon fog megtörténni. A VT miatt láthatatlanná kell válnom, és azt hiszem a költözés napja ideális alkalom lenne rá
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.98
Oldal: 12
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője