Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Platina "beárazása"
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
21. hozzászólás - 2013.05.07. 14:48:20 (Válasz Viskos #19 hozzászólására.)
Idézet: Viskos - 2013.05.07. 14:05:46
- ma nem használok csp-t egyáltalán semmire (1 platina)
- ma nem használok pp-t egyáltalán semmire (1 platina)


Ez biztosan nagyon rossz otlet. Inaktivitashoz vezethet a tapolasi kenyszer miatt.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.04
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
22. hozzászólás - 2013.05.07. 14:53:09
Sisakszilankrol elmelkednek. Nem arrol, hogy Birkanak hogy jon ki a napi 21, mert azt nem akarom, es nem is tudom megfejteni, hanem inkabb arrol amit Biri mond, miszerint erofeszites nelkul hullik.
vadaszat + elfogas: mivel az ismetelheto tap, es naponta kell allatot elfogni, ez nagyjabol OK
portya: a hagyomanyos csata az igazan tapos karik legfontosabb tevekenysege, mivel kuldizni is lehet kozben es LE-t is hozhat, gyakorlatilag mindeni csinalja OK
kihivas: a tapos kariknak teljesen haszontalan tevekenyseg, a szinthuszaroknak illetve energiahasznositoknak mert nincs benne TP/AF/LE, a pokoknak, mert nincs benne LE, talan a VF-esek azok akiknek ez fekszik
kaland: ezt a tobbseg felhalmozza, hogy kuldizzen belole, es erre tipikusan nem mindennap kerul sor, tehat ez is aldozat

Nem akarok konkret arfolyamokat javasolni, mert ehhez alapvetoen a platina erteket kene eloszor beloni, es a kulonbozo forrasainak a viszonyat tisztazni, de ezeket a szempontokat erdemes figyelembe venni.
Nagy atlagban szerintem mondhatjuk hogy egy karinak napi 4 tevekenysege van meg erofeszites nelkul.
Pontszám: 8.05
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
23. hozzászólás - 2013.05.07. 15:33:30
Én azt mondom, platinából ne lehessen vásárolni semmit, csak úgy legyen magában. Ha valaki mégis időt szán rá, hogy naponta mondjuk 10 alkalommal elcseszi az idejét valami értéktelen, semmire sem jó szutyok platinára váltására, az kapjon egy teljesen új erőforrást. Ez lehetne mondjuk a "túrós pizza". Ha ebből összegyűjt tízet, kap egy cool plecsnit a karakterlapjára, és majd örül neki, jól:)
És akinek hó végén a legtöbb plecsnije van, az 1:1-ben beválthatja őket platinára.
A képlet azért még gondos csiszolgatásra szorul.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.01
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
24. hozzászólás - 2013.05.07. 15:58:25 (Válasz Crimson #23 hozzászólására.)
Túrós pizza?
Hol van a hányós smiley?
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.02
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
25. hozzászólás - 2013.05.07. 16:00:31 (Válasz Viskos #19 hozzászólására.)
Idézet: Viskos - 2013.05.07. 14:05:46
Lehessen eladni platináért azt, amit lehet venni platináért:
- relikviakupon
- portya ital
- vadászat ital
- térkapu stimulátor
- ...


De csak a kufárnak, ugye?
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.02
kedvencVeszett KutyaFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
26. hozzászólás - 2013.05.07. 16:02:24 (Válasz Alendaar #24 hozzászólására.)
Szerintem Crimson a fekete túrós pizzára gondolt, mert józan paraszti ésszel elgondolva ez lehet Bendő atya egyik kedvelt eledele, tehát amint átváltják eme ínycsiklandó finomságra a platinákat gyün majd az Atya és mindet befalja, hogy nem juthasson másnak.
Pontszám: 7.78
kedvencVeszett KutyaFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
27. hozzászólás - 2013.05.07. 16:02:41 (Válasz Alendaar #24 hozzászólására.)
Törölve, mert duplán küldte el.
A hozzászólást Veszett Kutya módosította 2013.05.07. 16:03:43-kor
Pontszám: 7.78
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
28. hozzászólás - 2013.05.07. 17:00:21
és mit lehet kapni majd a platináért??
Pontszám: 4.71
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
29. hozzászólás - 2013.05.07. 19:38:18 (Válasz Kocos #22 hozzászólására.)
Nem vagyok még sisakgyűjtés közelében, de

Az első ilyenért 1, a másodikért 2, majd 4, 6, 8 jár. Ha mind az öt cselekvést végrehajtod, egy nap 21 szilánkot szerezhetsz.


a wiki szerint legalábbis, és lám, 1+2+4+6+8 az valóban 21!
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 6.73
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
30. hozzászólás - 2013.05.07. 19:56:33 (Válasz Khuin #29 hozzászólására.)
és 8+6+4+2+1 = 21, zseniális
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.38
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
31. hozzászólás - 2013.05.07. 20:03:08
Hát nem tudom, én biztos agyfaszt fogok kapni ha a jelenlegi dolgok mellé még napi szinten végi kell kattintgatni 10 féle erőforrás átváltását platinára. Az 'állatok' menüpontból kiindulva valószínűleg egyessével. Nem lenne egyszerűbb egy olyan megoldás, hogy be lehessen állítani, hogy bizonyos erőforrásokat automatikusan váltson be platinára amint megkapom? (És ezt nem prémium funkció formájában gondoltam!) Nyugodtan lehetne számolni tizedplatinákat vagy amit akartok, így többféle erőforrásból is össze lehetne rakni egy egészet.
Pontszám: 6.31
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
32. hozzászólás - 2013.05.07. 20:26:26 (Válasz Cavalorn #31 hozzászólására.)
Hol volt olyanrol szo, hogy naponta kell valtogatni?
Pontszám: 8.05
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
33. hozzászólás - 2013.05.07. 20:49:45 (Válasz Cavalorn #31 hozzászólására.)
Biztos lehetsz benne, hogy plusz kényelmi szolgáltatások csak prém mellé járnak.
Egyébként én meg a tizedesektől kapok "agyfaszt", legyen egész szám, csak annyival fel kell szorozni az árakat is. Persze igazából ez /is/ csak mellékzönge, nem igazán lényeges.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.25
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
34. hozzászólás - 2013.05.08. 07:04:32
Szerintem meg igazítsuk az olaj világpiaci árához A benzint is szépen beárazza

Ilyenkor érzem, hogy hasznos tagja vagyok a közösségnek....
A hozzászólást Syabo módosította 2013.05.08. 07:05:07-kor
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.87
kedvencZoltiFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
35. hozzászólás - 2013.05.08. 07:35:52 (Válasz Syabo #34 hozzászólására.)
Főleg most, hogy lefelé megy!
Pontszám: 7.64
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
36. hozzászólás - 2013.05.08. 20:46:30
A platina igy első körben semmi másra nem lesz jó, mint a napi ajánlatok megvásárlására. Se tulajdonságot, se szakit, se mást nem lehet belőle fejleszteni

Kizárólag csakis a mindenki által haszontalannak ítélt, túlhalmozott erőforrásokat lehet majd átváltani. A húségszilánk, őrjöngés itala stb. nem ez a kategória. Ha mindent mindenre lehetne váltani, akkor előbb-utóbb kitalálna rá valami bróken kombót.. Amit ugyan nem hasznos, de már most is lehet átváltani valamire, ami hasznos (tönkrement relik: LE, nagyobb fókuszkristály: aranydukát) azt szintén nincs érteme másra is váltani.

Cavalorn: azt mindenképp el akarom kerülni, hogy állandóan kattintgatni kelljen az átváltásra, teljesen igazad van, de itt erre nem is lesz szükség. Van néhány (6-8) dolog, amit összesen át lehet váltani. Ezeket nem váltod át állandóan. Amikor venni akarsz valamit, és nincs elég platinád, bemész a váltáshoz, és megadod 1 gombnyomással, hogy átváltasz 100 sisakszilánkot. Ha ez nem elég, még átváltasz 2000 lélekgyémántot is. Az AHban egyébként régóta szeretnék én is egy "eladom az összes szemetet aranydukátért" gombot, csak még nem jutott rá sajnos idő.
Pontszám: 9.03
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
37. hozzászólás - 2013.05.08. 21:05:42 (Válasz Miklós #36 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.05.08. 20:46:30
Az AHban egyébként régóta szeretnék én is egy "eladom az összes szemetet aranydukátért" gombot, csak még nem jutott rá sajnos idő.


Ezért megy a 10 pont.
De azért majd ha ezzel foglalkoztok, akkor vegyétek külön a TK-s bizsukat az epikes kincsekből, mert nem lenne senki sem boldog, ha a sok TK-s kacattal együtt a többi értékeset is elvinni a Ház.

Jav.: Kieg.
A hozzászólást Paco módosította 2013.05.08. 21:18:02-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 6.81
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
38. hozzászólás - 2013.05.08. 21:23:12 (Válasz Miklós #36 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.05.08. 20:46:30
Az AHban egyébként régóta szeretnék én is egy "eladom az összes szemetet aranydukátért" gombot, csak még nem jutott rá sajnos idő.


Tekintve, hogy kuldik epulnek ra, ennek sok haszna nem lenne. Inkabb egy olyan lista kellene, ahol be lehet allitani, hogy mibol mennyit adok el egy gombnyomasra. Plane, hogy a szemet kicsit tag kategoria.
Pontszám: 7.29
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
39. hozzászólás - 2013.05.08. 21:45:43 (Válasz Miklós #36 hozzászólására.)
Az AH-ba mondjuk egy pipálógombos rendszert (mint például az állatgyógyításnál) el tudnék képzelni.
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 5.98
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Platina "beárazása"
40. hozzászólás - 2013.05.09. 09:12:53 (Válasz Miklós #36 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.05.08. 20:46:30
Kizárólag csakis a mindenki által haszontalannak ítélt, túlhalmozott erőforrásokat lehet majd átváltani. ... Amit ugyan nem hasznos, de már most is lehet átváltani valamire, ami hasznos (tönkrement relik: LE, nagyobb fókuszkristály: aranydukát) azt szintén nincs érteme másra is váltani.

Olyan nincs, hogy mindenki által haszontalan és túlhalmozott egy erőforrás. Nekem sok lélekgyémántom van, másoknak szintén sok van, de tudok olyanról, akinek kevés van és küzd, hogy tudjon eleget gyűjteni. A sisakszilánk ugyan ez. Nem mindenki gyűjt napi 31-et. Ha valaki csak portyázik, az csak napi 1 szilánk. Ha valaki pörgeti a kereket, akkor sok támadás itala van. Ha nem pörgeti, akkor kevés támadás itala van. Miért más, ha lélekgyémántot akarok átváltani, mint ha nagyobb fókuszkristályt akarok átváltani?

Idézet: Miklós - 2013.05.08. 20:46:30
Az AHban egyébként régóta szeretnék én is egy "eladom az összes szemetet aranydukátért" gombot, csak még nem jutott rá sajnos idő.

Ez egy fantasztikus nehezítő funkció lenne, hogy a 80 dukát gyűjtős templomi küldetést még nehezebb legyen megcsinálni. Olyan, mint a kristálypontnál. 300-at meginni nem lehet, csak az összeset együtt. A kettő közt az a különbség, hogy lehet venni kristályitalt a boltban, térkapus cuccot pedig nem. A másik pedig, hogy mi az, hogy szemét? Olyannak lenne inkább értelme, hogy egy adott tárgyból ha van több, akkor a nálam lévő mennyiség -1 db-ot eladok. Tehát ha van nálam 17 mithril gyűrű, akkor eladok belőle 16 db-ot egy gombnyomással. Ha pedig az utolsó mithril gyűrűt akarom eladni, akkor arra ott a mostani gomb.
Pontszám: 6.83
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!