Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Familiárisok
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
141. hozzászólás - 2010.11.24. 06:52:55 (Válasz Sun13 #133 hozzászólására.)
Idézet: Sun13 - 2010.11.23. 23:23:34
Már egy ideje észrevettem, hogy eléggé gyenge elméjű vagy, egy csomó mindenbe belepofázol, mindenféle ismeret nélkül, csak, hogy minél több hozzászólást gyártsál, miközben éktelen nagy baromságokat tudsz összehordani. Aztán ha valaki megmondja neked a véleményét, szólsz a többi kis barátodnak akik jönnek pontozgatni, hogy jaj a kis craslorgnak beszóltak, menjünk gyorsan segíteni neki. Gondolom most sem lesz ez másképp.

Tudom, hogy nehézség számodra felfogni, de ez amit most kiadtak egy kiegészítő, tehát minden 5.-ben lesz csak kód, alappakli nem lesz belőle, a régi kód pedig nem lesz jó az új dolgokhoz, tehát mindenképpen csak minden 5.-re van esélye az embernek, hogy kódhoz jusson.

További jó beleszólást mindenbe amiről fogalmad sincs, és gyorsan szólj a többieknek, hogy jöjjenek és védjenek meg.

Csak neked kiemeltem 1-1 részletet:
Idézet: Craslorg - 2010.11.23. 18:46:24
Tudomásom szerint a kiegészítőben 4 csomagonként, a boosterben vagy hogy a francban hívják 5 csomagonként van 1-1 kód.

Lefordítva ez utóbbi annyit tesz - mivel nem HKK-zom és egyéb gyűjtögetős kártyajátékkal sem játszom (ja de, a Warstormozom, de az netes) gőzöm nincs, hogyan hívják pontosan ezeket a kisebb és nagyobb paklikat. Az előbbi pedig, hogy valahol (vagy itt vagy a Beholder saját honlapján) láttam utalást a különböző esélyre paklimérettől függően.
Ezt ezután meg is erősítette itt valaki, hogy valóban van paklifélénként eltérés:
Idézet: Buttgereit - 2010.11.23. 20:16:48
Igazából az alappakliban van minden 4.-ben a kiegészítőben minden 5.-ben.

Emellett az elmebeli képességeidre (vagy máséra) emlékeim szerint nem tettem se pozitív, se negatív jelzőt, a fentiek fényében sem fogok. Én is, te is elnézhetsz dolgokat, mint mindenki. Szerencsére még nem robotok vagyunk.
Az ismerősökre kitérve. Sosem kértem senkit fel arra, hogy ha valaki beszólt nekem itt akkor jöjjenek és rakják helyre, pláne, hogy ezen a fórumon, ha szükségét látták ők is lazán beszóltak nekem. A hozzászólásszámra tojok és mint láthatod, ebben sem és más, elsősorban fejlesztési topic sem az én hozzászólásaimtól hemzseg, meghagyom azoknak, akik szeretnek számolgatni. Ha ötletem van, azt meg had írjam le és ne mástól kérjek engedélyt, ha valamit baromságnak találok, had válaszoljak rá, maximum később elismerem, hogy nem volt igazam, mint ahogy már ez is megtörtént többször.
A hozzászólást Craslorg módosította 2010.11.24. 06:53:51-kor
Pontszám: 8.58
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
142. hozzászólás - 2010.11.24. 08:00:08 (Válasz Jeriko #140 hozzászólására.)
Teljesen egyetértek. Az eddigi kódokat kb 1k huf-ért lehetett venni a kártyásoktól, boltban meg 1.5k-ért és egy kiegészítő pedig kb 1100 huf. Szóval elég nagy lehúzás, mert máshonnan nem tud hozzájutni az aki vu-zik, max, ha kártyázik is. De mivel most a kártyásoknak is be lehet váltani a kódot, ezért mégdrágábban fog elkelni egy relikvia kód.
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.56
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
143. hozzászólás - 2010.11.24. 08:08:15
Ha ez a nép akarata, szerintem azt megígérhetjük, hogy egy bizonyos idő elteltével (kb. fél év) a kódok elérhetőek lesznek őskőért is azok kedvéért, akik tényleg semmilyen más módon nem tudnának hozzájutni. A régi, VU paklis kódokkal kapcsolatban pedig ezt a lehető legrövidebb időn belül megtesszük.
Pontszám: 9.48
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
144. hozzászólás - 2010.11.24. 08:17:56 (Válasz Craslorg #141 hozzászólására.)
gentleman 10
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 7.91
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
145. hozzászólás - 2010.11.24. 09:26:52
esetleg akkor az előző turnus relikviáit már lehetne most őskövsíteni nem?
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.49
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
146. hozzászólás - 2010.11.24. 09:40:35
ááá azokból a kódokból még sok forog kinn.azt annyira nem érné meg nekik kavicsosítani
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 7.94
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
147. hozzászólás - 2010.11.24. 10:04:24
ebböl a gondolatmenetből kiindulva akkor a mostaniakból is sok fog kintforogni(még fél év múlva is) mert ha úgynézzük az új relikviák jobbak szerintem mint a régiek így valszeg nagyobb lessz rájuk az igény...talán...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.49
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
148. hozzászólás - 2010.11.24. 10:27:01
szerintem nem őskőért kéne járni a relikeknek inkább kéne valami alternatív megoldás. én pont akkor fizetem volna elő az AKra amikor megszűnt ha nem is havi de esetleg 3-4 havonta jelene meg az is jó lenne. és mindegyikben lenne kód.

ezzel az árukapcsolással az is meglenne oldva amit Miklós szeretne megismerkednek a vásárlók a beholder kft. termékeivel és játékaival.
V1-antilop
Pontszám: 6.79
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
149. hozzászólás - 2010.11.24. 10:29:25 (Válasz antilop #148 hozzászólására.)
Na mostan... ne bonylítsuk már meg megint.
Nem ismerem az újságot, biztosan nagyon remek, de ezzel ismét egy tökéletesen fölösleges balkanyart iktatnánk be.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 6.60
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
150. hozzászólás - 2010.11.24. 10:46:12 (Válasz Darah #149 hozzászólására.)
Kis múltidéző (függetlenül attól, hogy az újságmellékletkénti kód milyen lenne). Annó a Beho még a TF-et indította 92-ben és tán rákövetkező évben vagy 94-ben jelent meg a Bíborhold magazin, mint tán az ország első szerepjátékkal foglalkozó magazinja. Ezt követte más kiadók magazinjai: Rúna volt talán a legismertebb.
Rendszeresen havonta meg is jelent, aztán jogi okok miatt Holdtöltére változott a neve. Közben honosítottak rövid ideig külföldi lapokat, bejöttek a táblás játékoknak külön magazin, ami aztán melléklet lett más magazinokban. Szóval a 90-es évek közepén, végén pezsgett a szerepjátékos élet újságok terén.
Aztán a Holdtölte helyét vette át az Alanori Krónika, ami egy idő után sajna túlságosan HKK túlsúlyos lett, bár anyagilag nyilván ez érte meg. Kisebb részt kapott benne a TF (amelynek volt egy saját 2-4 lapos ingyenes kiadványa tán a Ghalla Népe néven - most nincs kedvem előkeresni . Aztán gazdaságilag gondolom megintcsak nem érte meg, ráfizetéses volt, bár sokan vették még mindig, igaz ez köszönhető volt annak is, hogy a HKK-soknak egyedi lap volt benne, a TF-eseknek kód.
Ez lecsengett és 2008 végén meg is szűnt.
Viszont az új játékok miatt (VÚ, a leendő Mágia Mesterei) talán érdemes lenne újra elgondolkozni rajta, de akár valamilyen netes, PDF-es kiadás vagy játékosok által szerkesztett magazinféle képében elindítani 1-2 próbaszámot. Én biztos szívesen olvasnám, mint ahogy korábban is tettem, ma is ott porosodik 2 kivétellel az összes száma a polcon végigolvasva (plusz a Holdtölték, Bíborholdak, Rúnák, egyéb magazinok), sose volt szívem kidobni őket.

Igaz, ennek inkább külön témában kéne lenni a helyének, az AK-ban voltak interjúk játékosokkal, taktikai leírások, ötletek, stb. Ki tudja, lehet tényleg érdemes lenne, bár az Internet sok magazinnak beintett már a múltban (AK is ennek köszönheti végét)...
A hozzászólást Craslorg módosította 2010.11.24. 11:25:16-kor
Pontszám: 8.71
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
731 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
151. hozzászólás - 2010.11.24. 11:01:25 (Válasz Jeriko #140 hozzászólására.)
Erre ment a 10 pont, pedig nem kívántam felszólalni, mert csak rinya van és szánalom...de mosolyogni néha jó a saját kárunkra is.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 2.10
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
152. hozzászólás - 2010.11.24. 11:09:15 (Válasz Darah #110 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2010.11.23. 16:05:32
Meg szeretnénk vásárolni.
HUF-ért, őskőért.
Fizetni szeretnénk.


Ha lehetne kapni 20000 Ft-ert elegedett lennel?

Amit nekünk tett Miklós a játékba.


Biztos, hogy nekunk?
A hozzászólást Morzkod módosította 2010.11.24. 11:09:54-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.98
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
153. hozzászólás - 2010.11.24. 11:10:30 (Válasz Jeriko #140 hozzászólására.)
az ötlet nem rossz de ne csak a találkozón lehessen átvenni mert a vidékiek biztosan nem tudnának felmenni érte pl ha rendelnek valamit:könyv kártya kikérhetik mellé a lapot.
V1-antilop
Pontszám: 5.19
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
154. hozzászólás - 2010.11.24. 11:11:15
Szeretném megszerezni, de nincs rá garancia.


Leirta Miklos, hogy egy gyujtodobozban pont 4 kod van. Ez sztem garancia.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 4.23
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
155. hozzászólás - 2010.11.24. 11:11:22
Az Alanori Krónikát 1996-tól 2008-ig adtuk ki, nem 1997-ig Az internet megásta a papír alapú újságok sírját, különös tekintettel a szűk, internettel rendelkező rajongói körnek készülő lapokét, és ez a helyzet nem változott azóta sem, újságot többet egészen biztosan nem fogunk kiadni. A fórumok, honlap cikkek ehelyett vannak...
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
156. hozzászólás - 2010.11.24. 11:14:20 (Válasz Morzkod #152 hozzászólására.)
Persze Kócos, azért rendelek most is egy húszcsomagos díszbilibe pakolt semmit, négy kódért cserébe.
Elvégre azt ajánlgattad hátrébb, nem?
Tételezd fel, hogy sem abszolut gyengeelméjű nem vagyok, sem Csekonics báró.

Mi lenne, ha elolvasnád, amit válaszolnak neked?

Kérdeztem kevesebb csomagnál hol a garancia?

Netán a fasorban?

20K-ért meg szálljunk már vissza a földre emberek...
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.95
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
157. hozzászólás - 2010.11.24. 11:20:34
jaja famillárisokat mindnekinek szaré hugyé...de ha másnem akkor őskőért...én is szeretnék de nemfogom azért televásrolni magam kártyával...mer egyrészt nem tudnék kivel jáccani másrészt nem támogatom a fák kivágását és papírrá való alakításukat...

ha pedig annyira promocionálni akarják a HKKt akkor hajrá(de ez inkább tukmálás)... mer ez kb olyan mint amikor a cukorbeteg elé odateszik a krémest és aztmondják csak akkor kapsz inzulint ha megeszed az egészet...vagy valami hasonló...

nohde az a lényeg hogy ez itt a Végzetúr és nem a HKK kedvelők kis klubja...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.71
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
158. hozzászólás - 2010.11.24. 11:26:05 (Válasz Miklós #155 hozzászólására.)
Javítva, amúgy erre az időszakra gondoltam én is csak elbatytam
Pontszám: 7.41
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
159. hozzászólás - 2010.11.24. 11:27:17 (Válasz Darah #156 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2010.11.24. 11:14:20
20K-ért meg szálljunk már vissza a földre emberek...


Aham. No latod ezt irta Hype. Ha lenne egy ara, azonnal jonne az, hogy ez irrealisan draga, olcsobban kerem.
A hozzászólást Morzkod módosította 2010.11.24. 11:30:23-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 3.74
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
160. hozzászólás - 2010.11.24. 11:33:24
még talán annyit megjegyeznék hogy az előző relikviákhoz képest ez az új széria mintha jóval köményebb lenne ami pediglen kiszúrás mindazokkal akiknek problémás hozzájutni a kártyához avagy eccerűen nincs fölös párezer forintjuk hogy kilutrizzák 4-5 csomag kártyából azt az 1-2 kódot...

de a végén annyira felidegsítem magam hogy venni fogok kártyát csak az a baj hogy tényleg számomra maga a kártya nemérték mert nemjáccok...arra pedig hogy valmi oylan ritkaság legyne a pakliban amire mondjuk a gyűjtök is bepörögnek lássukbe igen csekélyke az esély...

nahmeg aki cska kódért veszi és még peches is lazán vehet akár egy tucat paklit is egy kódért az viszont igencska ráfizetéses...

vagy akkor adják féláron ezeket a paklikat fele annyi lappal...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.99
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!