Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 3
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
261. hozzászólás - 2010.12.20. 18:45:47 (Válasz Darah #260 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2010.12.20. 13:34:59
Éljen Baraty, végre megszületett a "minden harcoló állat gyakorol" gomb.


Valaki magyarazza mar el, mire jo ez, mert istenuccse nem ertem.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 4.07
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
262. hozzászólás - 2010.12.20. 18:52:51 (Válasz Morzkod #261 hozzászólására.)
Arra, hogyha azokat az állatokat akarom elküldeni gyakorolni, pl este, van aki elrakja őket, akkor nem kell mindet végigkattogni kétszer, hanem megvan egyből.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.90
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
263. hozzászólás - 2010.12.20. 20:32:36
Biztos jó ez is, de egy full táblázatos megoldás sokkal jobb lernne, amiben simán pipákkal lehet jelölni, hogy mit akarunk csinálni vele.
......................GYÓGYÍTÁS.....GYAKORLÁS.....HARCBA
SZÖRNY1...............X...........................................
SZÖRNY2...................................X.......................
SZÖRNY3...............X...........................................
SZÖRNY4...............X...........................................
SZÖRNY5..........................................................X
SZÖRNY6...................................X.......................
............................OK................OK..................OK
...................................MINDEN MÓDOSÍTÁS OK

Így sokkal egyszerűbben lehetne változtatgatni, nem kell kézzel kurblizni. A táblázat végén ott lenne esetleg az akt/max ÉP
Ha épp gyógyítás van, akkor a táblázatban számol vissza, a kennel oszlopában pedig, ha kennelben van, látszódik, mikor szabadul.
A szörny nevére kattintva pedig felugró ablakban meg lehet oldani a tárgycserét, szakértelem növelést (AF ponttal újraosztást)
Pontszám: 8.95
közkedveltArraSailsNő
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
264. hozzászólás - 2010.12.20. 20:34:26
Hála és köszönet a harcoló állat gyakorlatoztató gombért!

Következő megvalósításra váró feladat a gyakorlásból visszahívási lehetőség megoldása, ugye ez sincs elfelejtve?
Én emlékszem rá, hogy ez is meg lett ígérve...
ArraSails - V1
ArraSails - V2
Pontszám: 9.45
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
265. hozzászólás - 2010.12.20. 21:40:07 (Válasz ArraSails #264 hozzászólására.)
Nem felejtettük el, folyamatosan készül minden, ami a listán van!
Pontszám: 8.33
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
266. hozzászólás - 2010.12.22. 17:17:31
Érdeklődnék hogy a 3-as világon nem-e volna megoldható hogy módosítsunk a portyából kapható LE számolásán.
Jelenleg ugye ez a helyzet:

A portya során szerzett LE maximalizált, ennek mértéke:

* 10+10 *vesztes szintje *( A VESZTES nyert / vesztett csatái , de minimum 0,2!)

V3-on az átokpiramis, kivégzés, epikus tárgyak, lélekszívó állat felszerelésből adódó lé bónuszok NEM tolják ki a maximálisan szerezhető lé határát, csak a kreatív affinitás szakértelem és a gyémánt horda bónusz! Azaz a maximálisan szerezhető lé portánként: (10+10*szint*nyert/vesztett)*(1+0,02*affinitás(+turbó))*(1,3 Gyémánt hordásoknak!)


lélekszívó állat felszerelésből adódó lé bónuszok nem számítását tartom a legnagyobb "pofátlanságnak" mert azért őskővel fizet akinek van, ha meg nem számít akkor fel kellene tűntetni a lélekkufárnál.
Igaz a többi más világokon számító bónuszadótárgyak korlátozását is fel lehetne oldani mert a maximalizáló képlet is igencsak békéssé teszi a világot LE rablás szempontjából szerintem.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 3.96
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
267. hozzászólás - 2010.12.22. 17:28:31 (Válasz Tseby'dr akula #266 hozzászólására.)
Ezt mondd meg azoknak, akiket Yas farmol ki tudja hány szoros v3 képlet bónusszal
A v3 képletnek 2 oldala van, te csak a rosszat látod. Let tökéletesen leírta, hogy mekkora visszanyalás van a V3 képletben, ha valakinek jó a csata aránya...

Valamint lassan 2 év után megbuherálni a képletet az picit zord megoldás
Anno mikor ezért kardoskodtam, megkaptam, hogy ez egy békés világ, tessék megszokni. De drukkolok neked, tele vagyok lé szívó epik cucokkal, átokpiramissal, amit szívesen használnék Bizonyos jó csata arányú emberekre, valamint lassan elérem az értelmes LGY-s állat felszereléseket is. /me pomponozik, és drukkol neked
Pontszám: 4.88
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
268. hozzászólás - 2010.12.22. 18:01:25 (Válasz Birka #267 hozzászólására.)
Biri, lassan beérlek a Le toplistán és onnantól értelmét veszti számomra a játék, ez az egyetlen cél amiért még játszok....
Pontszám: 6.86
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
269. hozzászólás - 2010.12.22. 18:12:04 (Válasz Birka #267 hozzászólására.)
Egyike vagyok Yas kedvenc farmjainak
engem csak az zavar hogy aukciós házban mindenki licitál a lélekszipolyozóért mint a hülyegyerek és közben nem is tudják hogy nem ér semmit se. Xardas 4 állata is 10%LE szívó cuccban van, gondolom nem olvasta a fórumot mikor azt a sok pénzt kiadta érte amiből Miklós és Baraty a fizetését is kapja.......
Ha már nem számítanak akkor illene jelezni, mert ez így átverés szagú......
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.97
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
270. hozzászólás - 2010.12.22. 18:33:33 (Válasz Tseby'dr akula #269 hozzászólására.)
Amennyire én tudom működik az a +10% (40%), csak tudni kell, hogy hol... Ott pedig sokat számít...
Pontszám: 7.10
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
271. hozzászólás - 2010.12.22. 18:47:39 (Válasz Yaksee #270 hozzászólására.)
térkapura gondolsz?
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.45
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
272. hozzászólás - 2010.12.22. 19:00:37 (Válasz Yasmina #268 hozzászólására.)
Yas köv cél lehet beérni engem építéseben
Arról nem tehetek, hogy a lédifbe nem számolják bele a lélekszívást, úgy azért komoly gondjaid lennének szerintem
Pontszám: 4.88
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
273. hozzászólás - 2010.12.22. 19:01:41 (Válasz Tseby'dr akula #271 hozzászólására.)
Arra nem gondolhat, mert nem hatnak a ott ezen hatások, kalandban se... Fogalmam nincs milyen legendában kapaszkodnak megint egyesek
Pontszám: 4.88
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
274. hozzászólás - 2010.12.22. 19:19:38 (Válasz Birka #273 hozzászólására.)
Én csak a játékvezető legendájába kapaszkodok:

Idézet: Miklós - 2010.07.21. 17:54:59

En arrol irtam, hogy itt senki sem csalo, es senki sem szandekosan hasznalta ki a programhibat ahogy te irod, hanem johiszemuen, feltetelezve, miutan
TI EZT KEREK PEREC LEIRTATOK,

Az hangzott itt el, hogy ez egy másfél éve "közismert tény". Ennek ellenére, Cyron Baratynál néhány hónappal ezelőtt kérdezett erre rá. Ez ellentmondásban van azzal, hogy a hibát senki sem használta ki szándékosan. A helyzet nem az, hogy másfél éve "százak" tápolnak ebből, hanem az, hogy néhányan rájöttek erre, és kihasználták ezt. Tehát bizony, hogy volt, aki visszaélt ezzel, de az is jogos, hogy nem kellett volna általánosítanom, elnézést kérek azoktól, akik csak a közelmúltban hallottak erről.
A szürke lélekrablót pedig nem kell temetni, hogy "használhatatlan lett", a 40% lélekszívás a sava-borsa úgyis annak a tárgynak. A +LE szívást adó állatfelszerelésekkel kapcsolatban pedig úgy döntöttünk, hogy a maximális tolerancia elvét alkalmazva ezeket nem piszkáljuk, hiszen ezek leírásában nem szerepel az, hogy csak portyában működnének, hadd menjenek legalább ezek a térkapuban.
Pontszám: 7.10
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
275. hozzászólás - 2010.12.22. 19:50:13 (Válasz Birka #272 hozzászólására.)
Úgy írod, mintha te lennél a TOP 1 építő ott
Pontszám: 7.38
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
276. hozzászólás - 2010.12.22. 20:03:52 (Válasz Birka #272 hozzászólására.)
Az építés az nem kihívás....

Le szívás nekem elég jól megy, bár nekem nincs szürke lélekrablóm:(

Te nyerted a csatát, jutalmad 4775 (+1058) lélekenergia és 20 TP!
Pontszám: 6.86
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
277. hozzászólás - 2010.12.22. 22:51:48 (Válasz PottomPanna #262 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.12.20. 18:52:51
Arra, hogyha azokat az állatokat akarom elküldeni gyakorolni, pl este, van aki elrakja őket, akkor nem kell mindet végigkattogni kétszer, hanem megvan egyből.


Tovabbra is homalyban vagyok. Leirnad, hogy mi a helyzet elotte es utana amihez ez a gomb hozzasegit?
Engem oszinten szolva azert zavar ez a megoldas, mert az allatok oldal mar lassan egy eve nagyon komoly tatarozasra szorulna, hogy gyorsan, hatekonyan, es 1 lekeressel lehesen kezelni es minden ilyen kozmetikazassal tavolabb kerulunk tole.

Modositas: latom Cras leirta a tutit. Valoban erre lenne szukseg. Hozzateszem, hogy en egyszerre egy tevekenyseget inditanek csak el (gyogyitas, gyakorlas, harcolni hivas, pihenni kuldes, felviditas - szabadon allithato %-ig, szakertelem ujraosztas, szakertelem elosztas), de azt ugy, hogy a mostani kijelolesek egy kattintasra mukodjenek (minden harcolo, minden nem harcolo, minden serult, mindegyik, egyik sem). Igy a legtobb tevekenyseg 2 kattintassal lenne megoldhato, de minden tevekenyseg megoldhato lenne egy szerverlekeressel.
A hozzászólást Morzkod módosította 2010.12.22. 22:56:08-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 2.53
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
278. hozzászólás - 2010.12.23. 00:34:06 (Válasz Morzkod #277 hozzászólására.)
Arra jó, amire a másik kettő tökéketesen alkalmatlan.

Lássuk.
Minden állat gyakorol.
Mikor?
Nyári szünetben?
Vagy ha két napig nem vagy gép előtt?
Ez mennyire mindennapos jelenség?

Normál esetekben az állatokat, pláne egyszerre, és azonos időre nem küldjük el.

Minden nem harcoló állat gyakorol.
Ezt sem használom én speciel.
Mert nem okvetlen kell a szintléptetős küldihez, hogy mind azonos időre battyogjon el, és tökéletesen fölösleges szinteket lépdeljen.

Viszont mi az, amit minden áldott este csinálunk?
Már aki, én speciel a gomb óta minden este nyolc kattintás alól felszabadultan, eggyel megoldva megteszek?
Elküldöm tentézni a harcolókat.

A minden állat gyakorol gomb abszolut fölösleges szerintem.
Főleg, hogy mostmár van harcoló, és nem harcoló.
Kettő darab kattba belefér az összes.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.74
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
279. hozzászólás - 2010.12.23. 10:16:33 (Válasz Darah #278 hozzászólására.)
Végre! A minden harcoló állat gombbal végre megszületett a KH zónájában játszók rémálma, a mellékattintás és az azt követő óránkénti laposraverés. Sikeresen alkalmaztam is, szerencsére csak 4 órára küldtem el az állatokat és nem egy egész napra.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.12
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
280. hozzászólás - 2010.12.23. 10:18:29 (Válasz Ariel #279 hozzászólására.)
Érezd magad az alsóbb szintek vendégének.

Viszont így már teljesen világos miért is született meg ez a nyomorú gomb egy háromnegyed éves késéssel...
Ami nektek nem kell, az nem kell senkinek.
A hozzászólást Darah módosította 2010.12.23. 10:21:19-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.74
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője