Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: IV. Végzetúr Találkozó
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
241. hozzászólás - 2010.06.20. 02:39:30
Így utólag visszagondolva tényleg nem volt rossz.. de hogy 630 dukáttal semmit sem tudtam elhoppolni (v3), még egy vadászós csizmát sem, az már-már az alkoholizmus rögös útjára vetett idehaza.

Ui: Gratulálok az új Ispirátor tulajdonosnak bár nem tudom még ki volt az, arra következtetek messze magas szintű játékos és számára így szinte fabatkát sem fog érni..de erre majd még te is ráfogsz jönni
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 6.32
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
242. hozzászólás - 2010.06.20. 08:31:49 (Válasz Phobosz #241 hozzászólására.)
Én 300-ért vittem el a halálkristályt...

Vadászcsizma mennyiért kelt el??
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.13
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
243. hozzászólás - 2010.06.20. 08:41:54
Huhh...jóreggelt
Sajnos én nem vagyok olyan ékesszóló, mint Let. barátunk, de tény, amíg nem kezdtünk beszélgetni és Byzon nem állította váltig, hogy eme fiatalember "az a" Let (sőt azt hiszem Maci drága is megerősítette ezt a tényt) na addig igencsak kételkedtem benne
Az licitet sikerült bebuknom...megnyúzlak pityukám
De nagyon jó volt a tali, élveztem...a lincselést (ilyen-olyan okokból ) eddig még megúsztam.
Jó volt látni Baraty mestert is, beszélgetni az ismerősökkel (meg betápolni össz. 2 végzetmedált )

Pontszám: 5.31
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
244. hozzászólás - 2010.06.20. 08:44:12
Nekem nagyon tetszett a találkozó!

Ezúton is szeretném megköszönni annak a kedves csinos hölgynek, aki odaadta a ruháját, aminek általa sikerült megnyernünk a időutazás csapatversenyt, soha nem látott táphoz juttatva karaktereinket. Köszönöm szépen!!! És szégyellem magam, hogy a beigért sör végül elmaradt.

1 kérdésem is van. Volt az a wii-s játék, amire mondta Miklós, hogy végzeturas tápot lehet nyerni, és ennél többet senki nem tudott róla. Mi az a táp, és az első hány kap? Már csak hab a tortán, hogy én benne vagyok-e 510 ponttal?
Pontszám: 7.62
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
245. hozzászólás - 2010.06.20. 10:16:38
Köszönöm Birka az összefoglalót, nagyon részletes és mindenre kiterjedő volt!

Idézet: Hellraiser84 - 2010.06.19. 20:17:07
A talin vett ősköveket mikor írják jóvá?

Hétfőn remélem ez meglesz.

Idézet: Let. - 2010.06.20. 00:47:21
A személyes véleményem, hogy valóban több eseményre lenne szükség a találkozón.

Megteszünk minden tőlünk telhetőt, régebben volt olyan tali, amikor több esemény volt, és nem fogod elhinni, de sokan panaszkodtak, hogy túl sok esemény volt és nem tudtak mindenben részt venni! Meg szerintem kell hogy hagyjunk időt a játékosoknak arra is, hogy beszélgessenek, szocializálódjanak Őszintén remélem hogy senki sem unatkozott.

Idézet: Kundi - 2010.06.20. 08:44:12
1 kérdésem is van. Volt az a wii-s játék, amire mondta Miklós, hogy végzeturas tápot lehet nyerni, és ennél többet senki nem tudott róla. Mi az a táp, és az első hány kap? Már csak hab a tortán, hogy én benne vagyok-e 510 ponttal?

A wii nyereményeket is hétfőn fogjuk beírni, a vetélkedők díjazását Kati tudja pontosan, a Wii-re talán aranydukát lesz, és az első 3 lesz díjazva. Az 510 pont eléggé esélyes

Köszönjük hogy ilyen sokan eljöttetek, és remélem hogy mindnyájan jól éreztétek magatokat! Az elhangzott ötleteket feldolgozzuk, és az elkövetkezendőkben alapján megyünk tovább (ld. Birka listája).
Pontszám: 8.75
kedvelt tagHellraiser84Férfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
246. hozzászólás - 2010.06.20. 10:44:09 (Válasz Miklós #245 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.06.20. 10:16:38

Idézet: Hellraiser84 - 2010.06.19. 20:17:07
A talin vett ősköveket mikor írják jóvá?

Hétfőn remélem ez meglesz.

Köszi a gyors választ Miklós, remélem ma már van hangod.
Oscar-díjat Johnny Deppnek!
Aranylabdát Xavinak!
Pontszám: 6.74
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
247. hozzászólás - 2010.06.20. 10:47:29 (Válasz Miklós #245 hozzászólására.)
Az élő AH-s cuccok is 7főn kerülnek be?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.13
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
248. hozzászólás - 2010.06.20. 11:18:57 (Válasz PottomPanna #238 hozzászólására.)
Szerk: Hétfőtől 2hétig ismét 5% a vadászatra, úgyhogy tartalékoljátok a cspt.


Köszi kvízesek, pont 800 CSP-t halmoztam fel:D:D
Pontszám: 5.61
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
249. hozzászólás - 2010.06.20. 11:24:28 (Válasz Bottom30 #213 hozzászólására.)
Idézet: Bottom30 - 2010.06.19. 12:02:30
Az antiszociális jelzőt még elfogadom, de miből gondolod, hogy kocka vagyok?
Egyébként amiért mentem, azt megkaptam. Ezt úgy hívják a játékban, hogy előny (medál).
Plusz spóroltam is, hisz olcsón vettem őskővet.
Én azért panaszkodtam, hogy más nem volt mit csinálni.


Hát, ha 10-kor leléptél ne is lepődj meg, hogy kimaradtál mindenből. Voltak színpadon versenyek, vetélkedők, Wii, poker, HKK, fórum, aukció, tombola, Warhammer bemutató, Térkép játék, kvíz (itt óriási előny, hogy még ha várnod is kell, más VÚsok között vársz, így megismerheted őket) stb... Azt hiszem, bőven lehetett válogatni. A belépőnél kaptál egy csomagot, amiben le volt írva a program részletesen, nem hiszem, hogy ez kevés lenne.
Persze nyilván 10 után kezdődött minden, de ez is jelezve volt a lapon, mi-mikor lesz.
Az egy más dolog, ha valaki nem olyan szándékkal megy, hogy körülnézzen egyáltalán, akkor ne számítson sok jóra.

Nekem tetszett, a TF-esek se vertek el VÚ-sok istenítettek (na jó, majdnem ), pedig a kérdéseket nem én állítottam össze, a programok pörögtek, tudtam beszélgetni is, megismerni másokat (Let, újabb adag Tyrantos, saját szövim 2 tagja), a TF-en még meg is nyertem az egyik olimpiát Bár Panna! Nem kerestél meg!

Szóval november 27-én újra ott leszek.
Pontszám: 8.48
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
250. hozzászólás - 2010.06.20. 11:25:27 (Válasz Viszok009 #247 hozzászólására.)
Minden talin talált, nyert, stb cuccot hétfőtől szerdáig írnak be folyamatosan. Először az ősköveket szokták.
Pontszám: 8.48
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
251. hozzászólás - 2010.06.20. 11:26:26 (Válasz FeketeS #248 hozzászólására.)
Nem kvíz miatt, hanem a TF vs VÚ csatában nyert a VÚ 5% LE-t 2 hétre. Remélem, nem hétfőn indul, mert most kevés a CSP-m
Pontszám: 8.48
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
252. hozzászólás - 2010.06.20. 11:34:25
Azt lehet tudni, hogy mik voltak a Végzetúr Kvíz helyes válaszai? Arról a részről lemaradtam, annyira örültem a tombolanyereményemnek
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 7.36
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
253. hozzászólás - 2010.06.20. 12:17:44 (Válasz Craslorg #249 hozzászólására.)
Gondoltam mégiscsak te vagy a férfi meg a tapasztaltabb végzetúr és megkeresel. Nem volt nehéz megtalálni, a szőke lány aki a PG-s zászlóval hűsítette a levegőt, pár Tyrantost fejbe is vágtam vele.
De akkor majd novemberben odamegyek hozzád.

A wii-s játékra először még Miklós sem tudott rávenni, aztán meg hirtelen ötlettől vezérelve kipróbáltam, mikor már nem tudtam nézni, hogy Destinyék uralkodnak ott. (A Metalfestes srác. ) Elsőre összehoztam egy 4-5.helyes eredményt.

Kezdő játékosok információ hiányával kapcsolatban, Byzon ötlete tűnik a legjobbnak, a mentor rendszer. Nem kötelező jelleggel, hanem aki kéri alacsony szintű játékos, az kaphatna egy magasabb szintű mentort. Így akit tényleg érdekel a játék az kaphatna fórumon kívül is segítséget. De az sem lenne vele letámadva aki csak elkattintgatni regisztrált.

A végzeturas cuccokban (bögre, póló) lehetne egy kis változatosság. Tavaly tombolán nyertem egy bögrét, idén vettem egyet. De esetleg lehetne kollekcióban(top szövik, epik szörnyek, hallhatatlan játékosok) vagy a pólókon más minta. Vettem volna még, de tök egyformákat nem akartam.(Ha volt másik csak nem vettem észre akkor bocsi.)
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.79
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
254. hozzászólás - 2010.06.20. 14:29:26
Szerintem is jó volt a találkozó... amit hiányoltam az a szokásos valamilyen bemutató.
Igaz, hogy a gladiátoros csapatot semmi sem tudja überelni ami 1 éve volt...

Így mondjuk több csapatversenynek jutott idő (activity, TF-VÚ összecsapás, A térkép, Időutazás).
Ha valaki nem volt rest benevezni, akkor nyerhetett egy újabb relikviát a térképes mókából.
Mondjuk azért a szervezőgárda kicsit felkészülhetne legközelebb a saját programjaiból...
pl. Miklós boldogan gratulált nekünk a térképes móka 1. helyezéséhez amikor átvette tőlünk a kész térkép puzzlet. Aztán kiderült hogy Mariettánál kellett volna leadni, de mire visszakaparintottuk Miklóstól és odaértünk Mariettához már csak a 3.-ak lettünk vele.
A "keresd a párod" esemény külön élmény volt... bárkit kérdeztem, senki nem tudta miről van szó!

Tényleg, talált valaki kincskeresés keretein belül "színes borítékokat" az épületben?
Vagy ez csak a promó szöveg volt?

A bekiabálós megbeszélést inkább kihagytam, de előtte pedzegettem egy dolgot Baraty-nak Kóc és Biri társaságában:

Ha lesajtolunk egy állatot, akkor a felszerelés őskő értékének 50%-a jöjjön vissza kiégett őskő formájában.

Szerintem az új palota és a gradulátum miatt immáron iszonyat szükség lenne rá... már most is az őskő kiadásaim kb. 50-60%-át teszik ki az állatfelszerelések újra vásárlása, mi lesz ezek után... már most többe kerül a játék, mint a WoW ha valaki nem akar lemaradni semmiben.
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 7.28
irritálóBottom30Férfi
Végzetúr tehetség
227 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
255. hozzászólás - 2010.06.20. 14:29:33
Láttom sokakat megsértettem azzal, hogy leírtam a véleményem.

Szóval BOCSÁNAT!

Igazából abban csalódtam, hogy szórakozást nem nyújtott számomra az egész.
Bennem van a hiba. Nem izlik a TF, a HK, sem a szerepjáték. Csak VU-zni szoktam.

Egy kvízt szivesen töltöttem volna, de nem volt lehetőség (1, azaz egy gépen lehetett nyomni)

Könyveket amiket árultak, nagyrésze megvan, vagy olvastam. (néhánytól próbálok megszabadulni majd )

Tájékoztatatás: Ami papírt adtak, azon nulla volt. (A bejáratnál még csak nem is üdvözöltek.)

Igaz nem elegyedtem szóba senkivel, de nem ismerkedni, barátkozni mentem oda. Hanem körülnézni, hogy mégis mit lelkendeznek néhányan. Délután már dolgoznom kellett.

Leginkább hirtelen felindulásból irtam az első üzenetem. A hatalmas csalódás miatt.

Ismétlem BOCSÁNAT mindenkitől, akit megbántottam. Nem személyeskedésnek szántam.
Pontszám: 7.85
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
256. hozzászólás - 2010.06.20. 14:42:29 (Válasz Bottom30 #255 hozzászólására.)
A papír 2, a szerencsésebbeknek 3 lapból állt, rajta a programokkal, TF-es, VU-s kvízzel. A 3. lap volt a párkeresős. Bementem köszöntem és vissza is köszöntek. Milyen üdvözlésre vártál? Miklós rázzon kezet minden érkezővel?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.45
irritálóBottom30Férfi
Végzetúr tehetség
227 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
257. hozzászólás - 2010.06.20. 14:47:56
Tájékoztatás: mit hol találsz
Üdvözlés: Ha köszönök, köszönjenek vissza.
Pontszám: 4.67
kedvelt tagHellraiser84Férfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
258. hozzászólás - 2010.06.20. 14:52:24
Azt tudja esetleg valaki, hogy mi lett a plüssállat szavazás eredménye?
Oscar-díjat Johnny Deppnek!
Aranylabdát Xavinak!
Pontszám: 6.74
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
259. hozzászólás - 2010.06.20. 15:05:02
2. rész

Az előző HSZ volt a tápfaktor része (be is gyűjtöttem 4 db végzet medált ), de hasonlóan fontos része a találkozónak az új játékosok megismerése!

Ez olyan jól sikerült (vagy pont hogy nem ismertek meg és azért), hogy Tyrantos "kollégák" remekbe szabott házi pálesszel kínáltak meg... sajna több okból kifolyólag is el kellett hárítanom ezt a remek ajánlatot, de itt ragadom meg alkalmat és még egyszer köszönöm!
(az illata mindenesetre remek volt...)
Gondolom Ők is jól érezték magukat, még ha Darksol kolléga nem is szerezhette meg a hőn áhított inspirátorát...

Nem beszélve a hölgykoszorúról akikkel múlathattuk az időt és a saját készítésű étkeket... Piciklon, Amália, Lenke - élmény és egyben tanulságos volt veletek trécselni!
Ellenben legközelebb nem viszek a spéci salátámból, mert az csak frissen, azonnal fogyasztva az igazi... Ti meg így csak egy 50%-os finomságot ehettetek!

Az egyetlen dolog amit sajnálok, hogy egyre kevesebben vagyunk... 1 éve jelentősen több ember jött el.
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 7.28
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: IV. Végzetúr Találkozó
260. hozzászólás - 2010.06.20. 15:11:10 (Válasz Bottom30 #257 hozzászólására.)
Megvallom, 3-400 fő esetén mindenkinek végigmondani, mi hol van egy kis műv. házban, szerintem még most se jutott volna be mindenki
Könnyen bejárható az egész, csak körül kell nézni.

A köszönés természetesen más tészta.
Pontszám: 7.72
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője