Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Kalandok, amiket ki kellene venni
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Kalandok, amiket ki kellene venni
1. hozzászólás - 2009.11.20. 22:23:11
Ha van jó kalandokat leíró topik, akkor legyen egy béna kalandos topik is. Mert sajnos ilyen is van. A kaland nevét és számát feltétlen írjátok be a topikba, hogy Miklós ha tényleg úgy dönt, hogy törölni akarja a kalandot, megtehesse.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.32
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
2. hozzászólás - 2009.11.20. 22:26:05
Ezen most kicsit kiakadtam, hirtelen nem is tudom mire vélni.

--------------------------------------------------

Ki a napfényre - 25. kaland

Lemész szövetséged katakombájába, és hangosan kiabálni kezdesz:
- Gyertek gyorsan! Mindenki jöjjön elő! Mesés kalandokkal kell szembenéznünk, többé nincs értelme a sötétben bújkálnotok!
Hosszú szakállú, fakó bőrű, hunyorgó végzeturak jönnek elő lassan a sötétből, és markolják meg a katakombákat lezáró rácsos kaput.
- Kinél van a kulcs? - nyöszörgi egyikük.
- Nálam nincs.
- Te tetted el!
- Balfékek! Legyintesz, és a lakathoz ugrasz.

[zárnyitás próba]

A végzeturak hunyorgó szemmel indulnak a kijárat, a fény felé. Kiváló alkalom, hogy megszabadítsd őket néhány kiégett őskőtől.

[lopás próba]

- Látom, már berozsdásodtak az izmaitok. Irány az aréna! - terelgeted őket.
Előveszik, leporolják a fegyverüket, és hozzálátnak a bemelegítéshez.

[csata]

Amíg végzetúr társaid kitódulnak a szövetségi épület kapuján, hogy új kalandokat keressenek, felkeresed az energiakristályosítót, hogy a katakombákban általuk gyűjtött, és tőlük elcsent kiégett ősköveket felhasználd. Ezután manakonstrukció segítségével még egy kicsit építesz is az épületeken.

[VP]

Hordaparancsnokod jön veled szembe. - Jó munkát végeztél! - vereget vállon. - Büszke vagyok rád. Jutalmul fogadd el ezeket a lélekkristályokat!
Gratulálunk, teljesítetted a kalandot! Jutalmul 82 lélekgyémántot kapsz.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.11.20. 22:26:32-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.49
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
3. hozzászólás - 2009.11.26. 10:09:46
ez is nagyon gyengere sikerult. foleg a lopas proba elott allok ertetlenul...

Az ellenség táborban (429. kaland)

Egyik reggel a szövetséged vezére kéret magához. Feladata van számodra.
- Két társadat az ellenség elhurcolta a kínzókamrába. Neked kell kiszabadítanod. Válassz ki a kennelből két állatot amit magaddal viszel, és szabadítsd ki őket kérlek.

vezetokeszseg

Miután kiválasztottál két állatot, elindulsz, hogy teljesítsd feladatodat. Megpróbálod észrevétlenül megközelíteni az ellenség táborát. Észreveszed, hogy az őrként odaállított lény gyanút fogott és elindul feléd. Vajon észre vesz-e? Megpróbálsz csendben ellopakodni.

lopas

Szerencséd volt, nem vett észre az őr. Visszafordul és te zajtalanul követed. A megfelelő pillanatban rátámadsz. A lény erősebb mint gondoltad volna, itt bizony varázsolnod kell, ha le akarod győzni.

masodlagos var.

Szerencsére mágikus képességeid átlagon felüliek, támadhatsz.

csata - fekete sarkany

Az őrt legyőzted, bejutottál az épületbe. A kínzókamrát is hamar megtalálod, már csak ki kell nyitnod az ajtót.

zarnyitas

Társaid nagyon rossz állapotban vannak, így nem tudtok elindulni haza. Gyógyitalra van szükséged, hogy magukhoz térjenek.

gyogyital

Társaid miután megitták az italt erőre kapnak, elindulhattok haza. Nem véletlen választott téged a vezéred, tudta, hogy te teljesíted a küldetést.
A hozzászólást Endyr módosította 2009.11.26. 10:10:15-kor
Pontszám: 6.72
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
4. hozzászólás - 2009.11.26. 10:51:02 (Válasz Mortimer #2 hozzászólására.)
Szövetségi társaidtól lopni? Amúgy pedig elég gyengus.
Pontszám: 8.04
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
5. hozzászólás - 2009.11.26. 11:29:36 (Válasz Mortimer #2 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.11.20. 22:26:05
Ezen most kicsit kiakadtam, hirtelen nem is tudom mire vélni.


ezt miklós írta, nem?
Pontszám: 6.03
irritálóPurpledFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
6. hozzászólás - 2009.12.01. 19:07:23
A tökéletes este

Gyönyörű holdfényes este volt, a langyos tavaszi szél kellemesen fújdogált a varázslótorony körül. Hetek óta vártál erre az estére, hiszen álmaid hölgye végre elfogadta meghívásodat egy romantikus vacsorára. Izgatottan készülődtél egész nap, vacsorát főztél, kitakarítottad az otthonodnak nevezett szobát a varázslótoronyban. Még meg is fürödtél a nagy alkalomra, pedig még nem jött el a holdforduló ideje, mikor ezt a tevékenységet végezni szoktad.
Az időpont mikor választottad végre belép a torony kapuján, egyre közeledett. Szíved egyre hevesebben vert, már minden készen állt a fogadására.
Ekkor szörnyű felismerés hasított beléd: Elfogyott a sör! Márpedig a sör elengedhetetlen a hangulatos estéhez...
Agyad villámsebesen pörgött, a lehetőségeket kereste. A legközelebbi ivó fél napi járásra a toronytól, esélyed sincs odáig eljutni és vissza... A kétségbeesés egyre jobban elhatalmasodott rajtad, mígnem komoly döntést hoztál a szükséghelyzetben:
Meg kell csapolni a pincében Stubb, a részeges törpe titkos készletét...
Az elhatározást tett követte és mindenre elszántan elindultál a pincébe, ahol elszántságod első gátjába, egy zárt, nehéz vasajtóba botlottál.


Megjegyzés: a karakterem nem leszbi félretéve a tréfát: nem úgy volt Miklós, hogy ilyen kalandok nem kerülhetnek be?
A hozzászólást Purpled módosította 2009.12.01. 19:08:20-kor
Orion Inc.
Pontszám: 6.17
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
7. hozzászólás - 2009.12.01. 20:24:44
hat ez igy egy osszefuggestelen zagyvasag


Sivatagi kaland
(397. kaland)

Szomjasan, éhesen jársz-kelsz a sivatag közepén. Azt hiszed már sohasem jutsz ki a szárazság földjéről. Kis élőlények mászkálnak itt-ott, de ezekből már lélekenergiát sem tudsz kinyerni. Egyszerre elsötétül az ég, vörös villámok záporoznak és egy meteor csapódik be nem messze tőled. Először megrémülsz kicsit, de megnézed mi az. Közelítesz és látod, hogy a hatalmas kráter közepén egy pirosan izzó szikla füstölög. Aztán egy-két másodperc múlva meglátsz valami mozgást, kimászik belőle valami, egyenlőre nem látod mi az. Közelebbről felismered, egy árnyékrája. Megkezdődik a csatátok...

csata

Az előző csata miatt fáradt vagy. Ahogy egyre tovább mész, észreveszel egy kis oázist és egy kisebb kunyhót. Odamész és szomjadat oltod, aztán bemész a kunyhóba. Amikor betérsz csak hullákat látsz, és egy pincét, amiből furcsa hangok jönnek. Ahogy leérsz megpillantasz egy mérges szilmillt. Rögtön rád veti magát...

csata

Ahogy legyőzted a szilmillt, lélekenergiáját kinyered és tovább állsz. Ahogy mész kicsit, találkozol egy magas, izmos, erős testalkatú végzetúrral. Megkérdezi hogy elég bátor vagy-e arra hogy kiállj vele egy erőpróbára. Beleegyezel, szereted a kihívásokat...

ERO

Kitérsz a faluból, ettél, ittál, most van erőd. Ahogy sétálsz a sivatagban felbukkan egy kereskedő. Megkér hogy segíts neki, és menj vele egy kis ideig hogy a környéken kószáló banditák ne öljék meg, mint a többi társát, még egy barlangon is át kell kísérned. De természetesen nem ingyen, megfizeti az árát. Elvezet a barlanghoz, és fel kell hogy fedezd a csapdákat, és pusztítsd el a banditákat vagy szörnyeket. ha sikerül a kereskedő sikeresen elér majd a következő faluba...

CSAPDAESZLELES

Egy alakot pillantasz meg, kezében egy világító tárgyat. Az alak megszólal.
- Héééj idegen, mi szél hozott erre? Tovább engedlek ha legyőzöl, de csak varázslattal.
Bele egyezel a dologba, és nem is szaporítja tovább a szót, megtámad. Erős ellenfélnek bizonyul de nem félsz. Megkezdődik a harc...

VP

Gratulálok! Kiálltál minden próbát, és harcot, jutalmadat meg is kapod...
A hozzászólást Endyr módosította 2009.12.01. 20:25:18-kor
Pontszám: 5.37
fórumozóVidámhalál
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
8. hozzászólás - 2009.12.03. 22:37:54
Mondtam, hogy nem kéne kiadni a júzerek kezébe a kalandírást. Le lettem hurrogva, hogy jó lesz az. Most meg jön a sírás, hogy tele van szarral a kalandmodul. Ki ért titeket?
Pontszám: 6.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
9. hozzászólás - 2009.12.03. 22:44:29 (Válasz Vidámhalál #8 hozzászólására.)
500-ból alig néhány van ami problémás. Ha a kvíznél ilyen jó lenne az arány csak a kvíz miatt regisztrálnának csomóan honfoglalóról meg ilyen kvízes helyekről.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.96
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
10. hozzászólás - 2009.12.06. 18:19:32
Most kaptam egy kalandot, a neve elég kifejező:

Szivatós kaland, avagy úgyis megszívatlak...

Nagy lelkesedéssel fogok nekiállni. Nem lehetne az ilyeneket mellőzni?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.25
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
11. hozzászólás - 2009.12.06. 18:59:59 (Válasz Mortimer #10 hozzászólására.)
Majd oszd meg velünk, miből állt, Morti! Kiváncsi lettem rá!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.50
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
12. hozzászólás - 2009.12.07. 08:42:13 (Válasz masterv #11 hozzászólására.)
Szervusztok!

Három kérdésből áll, és egy csatából. Pitiáner, igénytelen, és ki kéne venni. Az egyetlen pozitívum, hogy nem kér képzettségpróbát.

Egyébként ennyi:

Szivatós kaland, avagy úgyis megszívatlak...
Üdvözöllek!
Ez lennék ÉN a hatalmas Csápember.
Engem mindenki ismer, aki számit valamit is az alvilág életében. Ha jól sejtem te még nem hallottad a nevem.
Ha sikerrel teljesíted a lehetetlen próbáimat, elárulom a nevem, és azzal bekerülsz a személyes körömbe.
Számomra nincs lehetetlen....

Csatlakozni kívánsz hozzám?
Akkor felelj meg helyesen három kérdésemre.
Kvízkérdés: Mr. Bean milyen autót birtokol?
A kérdésre jól válaszoltál (Mini Cooper).Gratulálok. Az első válaszod helyes volt.
Most jöjjön a második kérdés:
Kvízkérdés: A 30 éves háború békekötésének milyen béke a neve és mikor történt?
A kérdésre jól válaszoltál (1648 Vesztfáliai béke).Nagyszerű! Több van benned, mint gondoltam...
Itt a harmadik és egyben utolsó kérdésem is.
De vigyázz, mert trükkös, és ha jót akarsz a harmadik választ jelölöd meg helyesnek.
Kvízkérdés: Melyik városban található a Károly-híd?
A kérdésre jól válaszoltál (Prága).Te tényleg tudsz valamit.
Nem hagyod befolyásolni magad, az ösztöneidre és az eszedre hagyatkozol.
Szép teljesítmény volt.
Már nagyon közel állsz, hogy te is bepillantást nyerhess a valódi életbe.

De előtte még...
(Mielőtt a mondatot befejezhetné, egy hatalmas csáplord rohan be a terembe, kezében egy Lélekorzóval.)

(Csatát kivettem.)

Köszönöm neked ##NEV ! Megmentetted az életem, nem tétlenkedtél. És ezzel átmentél az utolsó próbán. Bemutatom neked Mr. Morpf-ot. Ő a személyes testőrségem tagja. Megkértem, hogy teszteljen le. Most, ahogy ígértem, elárulom a nevem, és felveszlek a testőreim közé, mely korlátlan tárgyhoz juttat téged. Tudd, hogy a lélekkufárok az én fennhatóságom alatt állnak, és az elűzött ellenség is komoly hadisarcot fizet... A nevem tehát....... (##NEV kelj fel!!! Megtámadták a tábort. Siess!) "Komoran felveszed páncélod és pajzsod, és azon gondolkodsz, megtudod-e valaha annak a lénynek a nevét, akiről immár ötödik alkalommal álmodtál."
A hozzászólást Awenhai módosította 2009.12.07. 08:45:58-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
13. hozzászólás - 2009.12.07. 08:47:55 (Válasz Awenhai #12 hozzászólására.)
"felveszlek a testőreim közé, mely korlátlan tárgyhoz juttat téged"

Ez tetszik a legjobban

A ##NÉV kijavítása a kalandot elfogadók dolga lett volna.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.24
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
14. hozzászólás - 2009.12.07. 23:07:09
Közröhej.

---------------------------------

Szövetségen belül - 386-os kaland.

Ahogy telik - múlik az idő arra leszel figyelmes hogy egyre több sebzést kapsz a nálad gyengébb galetkiktől is!
Nem érted mi ennek az oka, így szövetséged falai között kutakodsz, érdeklődsz, hátha valaki meg bírja mondani ennek az okát.

[MÁSZÁS PRÓBA] <- ez mi a fene itt? vagy szó szerint a falak között kutakodok?

Ahogy sétálsz, az egyik szövetségi tagotokat látod meg, oda is rohansz hozzá hogy tanácsot kérj.
Felmerül benned a kérdés a hiba benned van vagy sem?

[TANULÁS PRÓBA] <- és ez most minek?

Az idős galetki csak annyit kérdez, hogy magad szerint erős vagy-e?
Elgondolkodsz, de közben mondja:
- Ha elgondolkodtál, illetve el tudod dönteni hogy erős vagy-e vagy sem, gyere vissza, és további tanácsot adhatok.

[ERŐ PRÓBA] <- elgondolkodok rajta

Erőd van, legalábbis úgy érzed, de mi lenne ha harcban is tesztelnéd?
Szövetséged falain kívül sok lény botorkál, keresel egyet, és megküzdesz vele.

[CSATA]

Úgy gondolod ez a véletlen műve is lehetett, keresel még egy lényt.

[CSATA]

Ez is megvolt... Benned nem lehet hiba.
Visszamész az öreghez, és párbeszédbe kezdtek:
- Idős mester, ki köztünk vagy már rég óta. Nem találtam magamban hibát, és nem értem hogy mások miért is győznek le. Tudnál segíteni? Mit tehetnék még?
- Édes fiam. Nem elég az, hogy erős vagy, ha a szövetséged gyenge. Nézz körül a szövetség falain belül jobban, és nézz meg más szövetségeket.
Rá fogsz jönni mi a probléma.

[IQ próba]

A falakon belül tovább mész, és magas IQ-dnak köszönhetően gyorsan rájössz az összefüggésre!
Hiába vagy erős, de a szövetségi bónusz, a gyakorlótér, és védőfal nem támogat téged eléggé.
Elgondolkodsz, és rövid töprengés után rájössz, hogy érdemes lenne bele fektetni.
Kőműves kanalat fogsz, és nekilátsz.
De vajon megvan-e az elengedő építés szakértelmed?

[ÉPÍTÉS PRÓBA]

Szerencsére már korábban magasra kifejlesztetted, ezért jöhet az építés.
Gyorsan beépíted a hiányzó lélekenergiát.

[LE]

Elégedetten indulsz útnak: Most már jöhet bárki és bármi, tudod, szinte legyőzhetetlen vagy. A szövetséged megjutalmazott az önfeláldozásod miatt: egy-két lélekgyémánt üti markodat.
Gratulálunk, teljesítetted a kalandot!
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.24
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
15. hozzászólás - 2009.12.07. 23:38:16
A Citadella

Éppen vadászni indulsz, mikor hirtelen meglátsz egy Pusztítás Citadellát! A hatalmas épület a levegőben lebegve közeledik egy szövetség falaihoz... a tiédhez! Meg kell állítanod, mielött még bekövetkezne a legrosszabb! Üldözőbe veszed az építményt, lenyűgözőre fejlesztett lábizmaiddal sikerül is utolérned. Azonban a magas falakat nem lesz könnyű megmászni, de szövetséged iránti felelősségérzeted előrehajt.

[MÁSZÁS PRÓBA] <- Ha a levegőben lebeg, hogyan mászok fel rá?

[...]

Keresni kezded, ki irányítja a Citadellát, és meg is akad a szemed egy testőrökkel körülvett végzetúron. Mind meghökkenten fordulnak feléd. A klánfőnök utasítja társait az elpusztításodra, ámde van egy titkos fegyvered. Megpróbálsz nagyobb mennyiségű lélekenergiát kiereszteni a testedből, hogy megfélemlítsd ellenfeleidet.

[LE]

A kirobbanó energiától szó szerint elégtek a testőrök sőt, a főnök is. Hú, erősebb vagy, mint hinnéd? De most csak az érdekel, hogyan állítsd le a Citadellát. Egy ablakból látod már szövetséged épületeit és társaidat is, akik mind a borzalmas épületet nézik, földbe gyökerezett lábakkal. Végül sikerül visszafordítanod a Citadellát, s az említett nyíláson át kiugrasz. Társaid mind ünnepelve fogadnak, és hálájuk csekély jeleként adnak néhány lélekgyémántot a kincstárból. Ez a nap is jól sikerült!

---------------------------------

Némi LE árán kinyírtam egy végzeturat, nagyon jól nyomom. Nem elszívtam a LE-jét, és életben hagytam, nem, megöltem, csata nélkül.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.12.07. 23:53:19-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.95
népszerűtlenMidianFérfi
Végzetúr
81 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
16. hozzászólás - 2009.12.14. 11:47:12
A Pusztító vihar (538. számú) kaland helyesírása valami katasztrofális. Nem is értem, hogy mehetett át a szűrőn.
Pl. "pár kilóméterrel alrébb", "csukjás pasas", "ilyedten", "útszintén", stb.
Minosa Torres - Békeidők Hírmondói
"Csaló"
Pontszám: 6.02
népszerűElenNő
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
17. hozzászólás - 2009.12.18. 12:41:47
A jövőlátó szerkezet 503. kaland

35. szintű csapdakészítés próba: csapdakészítés: 30 + 4 = KUDARC...

Merthogy 30-ig fejleszthető alapvetően, és a fertőzés után se ezt fogom 5-tel felnyomni.

Végzetúr wiki: •Egy próbánál a célszámot egy számolt vagy átlagolt, szintből adódó küszöb, valamint egy hozzáadott RND(karakter szintje/3) összeg adja. A sikeresség a célszámmal szembe állított karakter által adott érték valamint a szintén RND(karakter szintje/3) érték összegének viszonyából adódik. Amennyiben legalább hárman vannak egy szinten, úgy azon karakterek értékeinek átlagából számolódik a próbák küszöbszintje (Hajnalban és kora délután, azaz naponta kétszer), egyéb esetben egy számolt küszöb értéknek kell megfelelni. A mászás, csapdaészlelés és zárnyitás nem a karakterek szakértelemátlagából, hanem egyszerűen a szinted átlagából számolódik. A program elvárja, hogy ezeket a szakértelmeket fejleszd, különben a kalandokkal problémáid lesznek. A kalandok bevezetésekor a javasolt érték (szint-40)/2 volt, jelenleg a javasolt érték ezekre a szakikra szint-40.
Pontszám: 7.65
kedvencScorpion666Férfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
18. hozzászólás - 2010.01.24. 14:23:22
Napfogyatkozás - 595. kaland

Szerintem ki kéne venni, mert borzalmas a helyesírása.

Pl. "de mivel elég magad a Csapdaészlelés szakértelmed"
V2 - Sith Lord - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.18
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
19. hozzászólás - 2010.01.24. 18:36:30 (Válasz Scorpion666 #18 hozzászólására.)
Idézet: Scorpion666 - 2010.01.24. 14:23:22

Szerintem ki kéne venni, mert ...

Azt nem lehet megcsinálni, hogy ha egy kalandra érkezik legalább X db 1-es, vagy az átlaga nem éri el a Y-t legalább Z szavazatból, akkor a kaland törlésre / archiválásra kerül?
osztályozni meg felesleges 1-től 10-ig, sokkal jobb lenne pár olyan opció, hogy "Vegyétek ki, mert nagyon dedós", "vegyétek ki, mert tele van helyesírási hibával", "Tetszik".
Pontszám: 8.89
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok, amiket ki kellene venni
20. hozzászólás - 2010.01.25. 06:52:47
Szervusztok!

Jeriko: Nem lenne rossz... de gondold meg: az iszonyat küszöbök miatt a jó kalandokat is töröltetnék, és nem maradna semmi. Ugyanis van, hogy ami az egyik karakternek alapból sikerül, azt a másik csak horribilis kristálypont-felhasználással tudja megoldani.

***

Scorpion: Egy elkarmolásért nem kell még kivenni, elegendő lenne az elütést javítani.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.71
Oldal: 12345
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!