Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Letiltás kvíz visszaélésért
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Letiltás kvíz visszaélésért
1. hozzászólás - 2009.02.12. 17:26:22
Felhívom a figyelmet, hogyha valaki több karakterével ugyanazt a kvízkérdést teszi fel, vagy akár ugyanazzal a karakterrel, és észrevesszük, azonnal 1 hét eltiltást kap a kvízkérdés feltevéséről, és ha ez még egyszer előfordul, akkor utána véglegesen letiltjuk minden karakterét a kérdésfeltevésről.
Pontszám: 6.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
2. hozzászólás - 2009.02.13. 09:23:30 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Ez jó, csak akkor a kvíz menüpontban jelezzétek, hogy a 3 világnak közös a kvíz adatbázisa, lévén ezt azok nem tudják, akik sohasem olvasnak fórumot. Illetve ezt figyelmeztetést is oda lehet írni.
Pontszám: 7.25
utáltVégzetúr3Férfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
3. hozzászólás - 2009.03.11. 12:01:23
szemetek vagytok! elqrtátok ezt a kvizrendszert, és most ilyen-olyan okokra hivatkozva elutasítjátok a kérdéseket, napokig nem értékelitek ki, meg nevetségesen alcsony Lét kináltok a lemondásért. Tiltakozásul törlöm a karaktert.
Pontszám: 2.90
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
4. hozzászólás - 2009.03.11. 12:07:02 (Válasz Végzetúr3 #3 hozzászólására.)
Isten veled!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 9
irritálópasy1967Férfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
5. hozzászólás - 2009.03.16. 23:14:08
Most már tényleg rossz irányba ment el ez az egész kvíz kiértékelés.
Vagy nagyon hülye emberek játszanak itt vagy olyan szemetek, hogy mások gondosan kiválasztott és ellenőrzött kérdését direkt rossznak értékelik.
Oldjátok már meg, hogy az ilyen emberek ne értékeljenek vagy adjatok normális LE-t a feltevés lemondásáért.
Pontszám: 8
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
6. hozzászólás - 2009.03.16. 23:50:58 (Válasz pasy1967 #5 hozzászólására.)
Sikerült "jó" helyre írnod... Szerintem már szinte csak adminok értékelnek, akik nem véletlen értékelnek úgy, ahogy.
Pontszám: 8
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
7. hozzászólás - 2009.04.10. 17:12:43
Melyik villamos vonalon járnak a Simens Combino-i?

41-es
4-6-os (a helyes)
18-as
56-os


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Valóban volt benne 1 hiba a Simens-t két m-mel írtam. (Fent már a javított változat van.) Kijavítottam a hibát erre ma megkapom az értékelést:

A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 66:21:32 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)


Kicsit sem ment fel bennem a pumpa.
Miért kellet ezt a kérdést azonnal törölni, a "szerepel már a kérdés" válasz elfogadtam volna, de ezt a törlést nem! Szeretném visszakapni a kérdés feltevés jugosultságát, illetve a megkapni érte a LE-t valamint, bűntessék meg azt aki erre a kérdésre törlést javasolt hiszen visszaél az értékelés jogosultságával.
Köszönettel BlackSheep (Raulh de Con - 2 világ)
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.60
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
8. hozzászólás - 2009.04.10. 18:03:37 (Válasz BlackSheep77HUN #7 hozzászólására.)
Azért adtam rá azonnal törölnit, mert előző alkalommal tőlem nem helyesírást kapott, ugyanis pontatlanul feltett kérdés, hisz nem szerepel benne, hogy budapesti villamosvonalakról van szó, valamint mivel a játékosok többsége vidéki, még érdektelen információ is. Ezért én indok nélkül küldtem vissza. Mivel ezen problémák javítása nélkül, de az elgépelés javításával ismét megkaptam a kérdést értékelésre, tehát láthatóan másodjára feltett, még mindig rossz kérdés, részemről jogosnak érzem az azonnal törölnit, azt viszont sajnálom, hogy valaki első esetben félrevezetett a helyesírás értékeléssel. Ráadásul Siemens.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.57
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
9. hozzászólás - 2009.04.10. 18:16:26 (Válasz BlackSheep77HUN #7 hozzászólására.)
Megbocsáss, de a javított változatodban is van két hiba: villamosvonalon, Siemens.
Nem én értékeltem ugyan, csupán a tisztázás végett említem.
Pontszám: 7.50
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
10. hozzászólás - 2009.04.10. 18:19:48 (Válasz Lanmandragoran #8 hozzászólására.)
Ne vicceljünk már! Azért letiltani a kérdést mert nem volt benne, hogy budapesti villamosokról van szó. Könyörgöm mire gondolhattam volna a timbuktui villamosokra, vagy a hannoveriekre.

Másik: a játék nem csak a vidékieknek, vagy csak a budapestieknek van. Azért letiltani a kérdést mert esetleg egy vidéki nem tudhatja rá a választ az visszaélés. Akkor vidékre vonatkozó kérdések is legyenek letiltva, mert a budapestiek nem tudhatják rá a válasz. Van olyan budapesti aki azt sem tudja mi az a lucerna, de mégis szerepel egy kérdés amiben a latin nevére kérdeznek rá.

Helyesírási hiba miatt kaptam vissza a kérdést és nem pontatlanság miatt.

Szeretném visszakapni a kérdésfeltevés jogosultságát, mert a fenti idok miatt hogy vidékiek is játszanak nem tudom elfogadni.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.63
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
11. hozzászólás - 2009.04.10. 18:29:24 (Válasz BlackSheep77HUN #10 hozzászólására.)
Pedig pont emiatt nem jók a kerületekre vonatkozó kérdések sem például, mint ahogy az sem jó, hogy mondjuk Zalaegerszegnek milyen városrészei vannak. És mivel a 10.000.000 magyarból csupán 2.000.000 él Budapesten, egyszerű statisztika, hogy a játékosok többsége vidéki.
Az pedig sajnos a te műveletlenséged, hogy a kérdés kapcsán timbuktui villamost emlegetsz immáron másodszor, mert míg az nem tartozik hozzá még egy budapesti műveltségéhez sem, hogy melyik vonalon milyen villamos jár, az viszont igenis része a magyar általános műveltségnek, hogy Budapesten kívül még három városban: Miskolcon, Debrecenben és Szegeden is járnak villamosok.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.75
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
12. hozzászólás - 2009.04.10. 19:21:19 (Válasz Lanmandragoran #11 hozzászólására.)
Nagyon roszz a megközelítésed már megint, Azt szerinetm mindenki tudhatja, aki egy kicsit is informált hazánk ügyesbajos mindenapjainak kérdésében, hogy budapesten járnak combinok. Eehez nem kell különösebb művetség. Sőt még ahoz sem kell művetség hogy azt tudjuk melyik vonalon jár a villamos. Ezt valaki vagy tudja vagy nem tudja. A kérdés pont azért jó mert ezt nem tanítják sehol. Aki nem tudja az megtudja nézni a neten.

A statisztkár a vonatkozó hivatkozást sem tudom elfogadni! Mert magyarországon valóban 10 milló ember él. Ebből közel 2 millió él a Fővárosban és kb. másik 1 milló ember ingázik Budapest és a lakhelye között. Valamint, több mit 2 millió ember járt már budapesten 2006 óta, aki egyébként vidéken lakik állandó jelleggel. Akkor már rögtőn ott tartunk, hogy lagalább 5 és félmillóan tudhatják melyik a budapesti combino járat. A maradék 4.5 millió ember meg gondolom azért az elmúlt időben nézett TV-t és nem a Marson élt. Ja és ez a teljes lakoságra vonatkózik az újszülöttől a nagyon öregekig. Ha ezeket is levennénk a számokból akkor lényegesen javulnának a statitikai mutatók az én javamra. Arról nem is beszélve hogy a kérdést csak a játékkal játszók vonatkozásában kéne viszgálni statisztikailag és nem a teljes lakosság tekintetében.

De mindegy elfogadom a döntésedet még akkor is ha nem értek egyett az idoklással. Ha megbántottalak volna akkor azért bocsánatot kérek nem állt szándékomban csak rettenetesen felidegesített az, hogy a vidékiekre hivatkoztál.

Ja, amúgy csak mellékesen közlöm veled szegedi vagyok nem budapesti.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.04.10. 19:51:32-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 1.57
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
13. hozzászólás - 2009.04.10. 19:35:13 (Válasz BlackSheep77HUN #12 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.04.10. 19:21:19
Mert magyarországon csak 8 és félmilló ember él.


Parancsolsz?
Pontszám: 8.33
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
14. hozzászólás - 2009.04.10. 19:55:29 (Válasz Kocos #13 hozzászólására.)
Javítottam, mert valólban görög van a falóban. De a lényegen az a 1.5 millió ember nem változtat.

Nem azon kéne, hogy múljon egy kérdés elbírálása, hogy a vidékiek tudhatják-e rá a választ. Ennyi erővel ne tegyünk fel kérdéseket.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 1.80
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
15. hozzászólás - 2009.04.10. 20:14:16 (Válasz BlackSheep77HUN #12 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.04.10. 19:21:19

De mindegy elfogadom a döntésedet még akkor is ha nem értek egyett az idoklással. Ha megbántottalak volna akkor azért bocsánatot kérek nem állt szándékomban csak rettenetesen felidegesített az, hogy a vidékiekre hivatkoztál.

Ja, amúgy csak mellékesen közlöm veled szegedi vagyok nem budapesti.


Nem bántottál meg, és abban igazat adok neked maximálisan, hogy a kérdés maga nem érdemelt törlést, a másik topicban kifejtettem, hogy milyen indokok vezéreltek második alkalommal (és a törlésnek már semmi köze a vidékiekhez, erre hajlandó vagyok megesküdni). Az egy szerencsétlen véletlen volt, hogy én abban a tudatban voltam, hogy indoklás nélküli kérdést tettél vissza, holott te csak helyesírással kaptad vissza, amit rendeltetésszerűen próbáltál javítani. Ezért én is tartozom egy bocsánatkéréssel, függetlenül attól, hogy az értékelés pillanatában általam ismert adatok tükrében helyesnek érzem a döntésem.

(egyébként én meg pont pesti vagyok, tehát rám meg az nem igaz, hogy azért van bajom a kérdéssel mert én nem tudom )
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
16. hozzászólás - 2009.04.15. 18:59:11
Mennyi rossz kérdés után veszik el a kérdés feltevés jogát?
Nekem most 73:8 az arány.
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
17. hozzászólás - 2009.04.15. 19:38:00 (Válasz Viharsarok #16 hozzászólására.)
Alapvetően minimum 10 kell, de emellett a kérdéseid legalább felének kell rossznak lenni, ami az eredményed miatt igencsak esélytelen.
Pontszám: 8.33
népszerűOra007Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
18. hozzászólás - 2009.04.16. 04:07:52
Mikor indult a Végzetúr "II. világa"?

2009.XI.01.
2009.X. 29.
2009.XI.20.
2009.XI.6.

Ezt a kérdést kaptam 2009. április 16.-án, amit el is fogadtak.
Még úgy tűnik el sem indult a II- világ.
No comment.
Pontszám: 7.50
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
19. hozzászólás - 2009.04.16. 08:38:29 (Válasz Ora007 #18 hozzászólására.)
Köszönjük, hogy jelezted, de kérlek, hogy legközelebb ezt az aktuális kvíz topicban tedd meg, ott hamarabb olvassa az a kvízadmin.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 8.33
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Letiltás kvíz visszaélésért
20. hozzászólás - 2009.04.16. 09:04:10 (Válasz Ora007 #18 hozzászólására.)
Duplázva, Deleted.
A hozzászólást Zoltanszon módosította 2009.04.16. 09:04:33-kor
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 8.33
Oldal: 12
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!