Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1
Szerző
Topic neve: 2020 Karácsonyi vásár
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
2020 Karácsonyi vásár
1. hozzászólás - 2020.12.14. 15:18:22
Karácsonyi befizetési akció
Kedden, dec. 15-én indul a szokásos karácsonyi befizetési akció!
Dec. 15. és 22. között ha őskövet vásárolsz, az első vásárlásnál a befizetett összegtől függően ajándékcsomagot kapsz ill. adhatsz egy barátodnak (de egy játékos csak egy csomagot kaphat):

20 Őskő: 520 Ft vagy 30 őskő SMS-el:
3 ősi arany joker, 1 karácsonyi süti, 1 ajándékcsomag
100 Őskő: 2080 Ft
1 relikviakupon, 6 ősi arany joker, 10 hókristály, 2 karácsonyi süti, 2 ajándékcsomag, 40 mytokronit joker
350 Őskő: 5200 Ft
1 templomi pálca, 15 ősi arany joker, 25 hókristály, 4 karácsonyi süti, 6 ajándékcsomag, 120 mytokronit joker
750 Őskő: 10500 Ft
2 templomi pálca, 30 ősi arany joker, 50 hókristály, 8 karácsonyi süti, 12 ajándékcsomag, 250 mytokronit joker, 1 kristály mytoaffinitás
1600 Őskő: 21000 Ft
4 templomi pálca, 70 ősi arany joker, 120 hókristály, 16 karácsonyi süti, 25 ajándékcsomag, 600 mytokronit joker, 1 kristály mytoaffinitás

mytokronit joker:
beváltható 1 barna mytokronitra (2db) vagy egy tetszőleges más színű mytokronitra (1db)
ősi arany joker:
beváltható. 1 ősi aranypénz (3db), 1 arany lélekfókusz (3db), 1 sorsjegy (1db)

A banki utalásoknál és csekkeknél először a dec.15-én beérkező vásárlásokra, az őskövek beírásakor adjuk meg a jutalomat, és utoljára a dec. 22-én délután 4-ig beérkezőkre. A paypal, bankkártyás és SMS fizetések azonnal megérkeznek. A postai csekkek átfutási ideje nagyon hosszú, ilyenkor karácsony táján ezt nem javasoljuk, mert valószínűleg nem ér ide idejében.

Karácsonyi vásár
Ugyanezen idő alatt zajlik a megszokott Végzetúr karácsonyi vásár is!

A lélekkufár minden tárgy őskő költségére 20% kedvezményt ad. Szintén 20% kedvezmény van a speciális napi ajánlatokra. Lesznek speciális napi ajánlatok és további meglepetések!

A vásár időtartama alatt az aukciók időtartama 3 napról 1 napra csökken. Itt az alkalom hogy megszerezd álmaid relikviáját!

Néhány különleges tárgy kapható a kufárnál, csak ez alatt az idő alatt: a boldogság itala, bűvös állateledel (akinek esetleg nem volt előre tartalékolt a Kutatáshoz), szörnykoktél, lelakatolt ládikó, kisebb és normál vadászzsákmány, őrjöngés itala, csatlóskristály csomag, ajándékcsomag, mytokronit csomag.

A vásár időtartama alatt számoljuk, mennyi őskövet költöttél. A költött mennyiségtől függően ajándékcsomagokat vehetsz át a napi rutinok oldalon. 

Ezenkívül működni fog a Lélekkufár menüpontban a Beholder szeme speciális szerencsekerék, különleges jutalmakkal!

Dec. 24. és 25. dél között béke honol a Végzetúrban: a játékosok nem tudják portyában egymást támadni és lélekenergiát zsákmányolni, így békében fejlődhetsz. Az állatok morálja sem csökken ezen időszak alatt. Ráadásul a lélekenergiáért megvásárolható italokra is lesz 20% kedvezmény!

Az ügyfélszolgálat az ünnepek alatt is működik.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk minden végzetúrnőnek és végzetúrnak!
Pontszám: 6.84
kedvelt tagDartmaulFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2020 Karácsonyi vásár
2. hozzászólás - 2020.12.15. 21:40:58
Sziasztok!

Kedves Miklós , - Dec. 24-25. az a baj , hogy a rövid időtartam miatt, és a sok "gyökér, támadó" miatt, nem lehet igazán fejlődni. 24-én reggel 3-12 között már bekamráznak vagy 15-en, aztán 25-én 12-03 között szintén bekamráznak 15-en. Így nincs értelme játszani. Többször jeleztem, hogy 26-át is bele kéne venni a karácsonyi játékba. Emiatt nem veszek részt benne, mert nem fejlődök, másnak nem fejlesztek LE-t.
A SÖTÉT ERŐ legyen veletek
Pontszám: 7.65
közkedveltwardumFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2020 Karácsonyi vásár
3. hozzászólás - 2020.12.21. 11:00:39
2021-es eseménytervezet mikor várható?
Wardum v2
Irate v3
Pontszám: 9.58
kedvencRowinaNő
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2020 Karácsonyi vásár
4. hozzászólás - 2020.12.21. 11:23:22 (Válasz Dartmaul #2 hozzászólására.)
Idézet: Dartmaul - 2020.12.15. 21:40:58
Sziasztok!

Kedves Miklós , - Dec. 24-25. az a baj , hogy a rövid időtartam miatt, és a sok "gyökér, támadó" miatt, nem lehet igazán fejlődni. 24-én reggel 3-12 között már bekamráznak vagy 15-en, aztán 25-én 12-03 között szintén bekamráznak 15-en. Így nincs értelme játszani. Többször jeleztem, hogy 26-át is bele kéne venni a karácsonyi játékba. Emiatt nem veszek részt benne, mert nem fejlődök, másnak nem fejlesztek LE-t.


Ha ennyire zavar a kamrázás akkor bújj el a katakombában és csak 24.-én dél után gyere elő. A 25.-e dél utáni kamrázás meg ne zavarjon, csak a napi első kamrázástól számolódik a szerzett LE, így aznap már nem kapnak utánad semmit ha délután már nem vagy aktív.
V1 - Gaia
V2 - Peninek klánja
V5 - Sárkányok szövetsége
V6 - Pudvás Nyuszitappancs
Pontszám: 8.73
Oldal: 1
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!