Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1
Szerző
Topic neve: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
kedvencTissNő
Adminisztrátor
251 hozzászólás
Profil megtekintése
XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
1. hozzászólás - 2019.10.21. 15:23:25
2019. november 23-án szombaton kerül megrendezésre az 52. Beholder Találkozó keretein belül a XXIII. Élő Végzetúr Találkozó.


Helyszín a már szokásos:

KONDOR BÉLA KÖZÖSSÉGI HÁZ
1181 Budapest, Kondor Béla sétány 8.

(Megközelítés: A 3-as Metró végállomástól / Kőbánya-Kispest – KÖKI/ a 136E jelzésű busszal 7 megálló a Kondor Béla sétány. A buszmegállótól fél percre van a Közösségi Ház.
Visszafelé is ugyanitt kell felszállni majd a buszra KÖKI felé.)

Fontos! A 3-as metrót hétvégén buszok helyettesítik. Esetleg kicsit hosszabb menetidővel kell majd számolni.


Reggel 9 órától várunk szeretettel minden Végzetúrnőt és Végzeturat!

Részletes program:

9.00 Nyitás

9.10 Nevezések a következő versenyekre:
XXX. Alanori Íjászverseny – egyéni verseny
Activity Party - csapatverseny 2*15 fő
Városi Aréna - csapatverseny 3*10 fő

9.30 XXX. Alanori Íjászverseny – nagyterem

9.40 Activity Party – nagyterem

10.30 Városi Aréna - Itt minden lehetséges! - Mókás csapatverseny - nagyterem

12.10 Argum City Fórum – Beszélgetés a játék fejlesztőivel – Fsz. 13-14. terem


14.50 Aukció a Végzetúr játékosok számára – nagyterem, színpad

15.30 Végzetúr Fórum – Beszélgetések a játék fejlesztőivel – Fsz.13-14. Terem


16.20 Tombola Katival! – Sok nyeremény! – nagyterem, színpad


17.30 Zárás

Egyéb programok:

Számítógépes játékok:

KVÍZ OLIMPIA - Teszteld a tudásod nyereményekért.
SZERENCSEKERÉK - Pörgesd ki a szerencsédet!


MINIJÁTÉKOK:

Várunk mindenkit, aki szeretné kipróbálni a vezetõi tudását az Autóverseny játékunkban, próbára tenné a memóriáját a Memóriajátékban vagy szívesen végezne egy kis agy és reflex gyakorlatot a Boulder Dash pályáin. Összesen 8 Argum City-s minijátékkal tölthetiek kellemesen az időt. A résztvevõ játékosok közül 12 nyertest sorsolunk ki 16 órakor, akik már Argum City-s nyereményt is kérhetnek Sok sikert!


Beholder Kvíz Fal a nagyteremben:

Többféle kvíz vár rátok: Beholder Kvíz, Képes kvíz, QR-kódos kvíz, Argum City-s kvíz. Mindenki megtalálhatja a kedvencét. Természetesen a nyeremények sem maradnak el. Az eredményhirdetéskor kiderül, hogy szerencséd volt-e. A HKK nyertesek helyben vehetik át a nyereményüket.


A bejáratnál véletlenszerűen kiosztott játékos feladat, részletek a találkozón:

KERESD A PÁROD!
Ha megtalálod, a jutalmad sem marad el. Nézd majd át a bejáratnál kapott papírokat!


Földszint 15-ös teremben lévő programok 9-17.20-ig.

KEDVEZMÉNYES ŐSKŐ BEFIZETÉS és a VÉGZET MEDÁLOK beírása.


BEHOLDER és DUNGEON - Kirakodóvásár – Kedvezményes kártyák, könyvek, társasjátékok, dobókockák, pólók, bögrék és egyéb termékek vására, amik akár ajándéknak is megfelelőek lehetnek.

BEHOLDER SZEME NASSOLDA a bejárat mellett, ahol édes meglepetésekkel várunk.

TOMBOLA 150 Ft. Vásárolható az elárusító pultnál, a belépőjegyek közül is sorsolunk.

A VENDÉGKÖNYVBE várjuk észrevételeiteket, véleményeiteket a találkozóról.

A programokon való részvétel mindenkinek a saját felelősségére történik.
A program változtatás jogát fent tartjuk.
A belépő 500 Ft.


Kellemes szórakozást kívánunk!
Beholder Kft.
A hozzászólást Tiss módosította 2019.11.14. 12:15:25-kor
Pontszám: 8.54
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
2. hozzászólás - 2019.11.19. 09:23:28
Várjuk a befizetés mellé járó ajándékcsomagokat és az aukciós tételek listáját is
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 7.47
kedvencTissNő
Adminisztrátor
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
3. hozzászólás - 2019.11.19. 15:27:55 (Válasz Őrmester #2 hozzászólására.)
Hamarosan kiírásra kerülnek, köszi a türelmet addig.
A hozzászólást Tiss módosította 2019.11.19. 15:28:10-kor
Pontszám: 8.54
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
4. hozzászólás - 2019.11.19. 16:39:44
Kedves Játékosok!

Kérésetek alapján a Beholder szeme kerék ismét változott:
Fétisszilánk (maradt)
10 Portyázás itala (maradt)
30 aranydukát -> 100 aranydukát
Sajtoló medál (maradt)
2 Kisebb térkapu stimulátor -> 3 db Kisebb térkapu stimulátor
Vadászzsákmány -> 25 db kristály joker
Unobtánium fókusz (maradt)
Esszencia anomália -> 30 db mytokronit joker
10 templomkristály -> 50 templomkristály
Mesterkő (maradt)
Smaragdszelence (maradt)
Bűvös állateledel -> 3 db univerzum ládikó
Templomi pálca (maradt)
10 Vadászat itala (maradt)
Sajtoló anomália -> 1 db aranyszelence
2 Relikviajoker (maradt)
5 Sorsjegy (maradt)
Pontszám: 8.51
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
5. hozzászólás - 2019.11.19. 16:40:56
A befizetési akció részletei:

2019-nov
2.000 Ft befizetés, azaz legalább 154 őskő vásárlása esetén:
1 relikvia joker, 3 univerzum ládikó, 2 karácsonyi süti, 10 aranydukát*, 2 smaragszelence, 10 kristály joker, 40 mytokronit joker
5.000 Ft befizetés, azaz legalább 385 őskő vásárlása esetén:
3 relikvia joker, 10 univerzum ládikó, 4 karácsonyi süti, 25 aranydukát*, 7 smaragszelence, 35 kristály joker, 120 mytokronit joker, 1 fétis joker
10.000 Ft, azaz legalább 770 őskő vásárlása esetén:
5 relikvia joker, 20 univerzum ládikó, 8 karácsonyi süti, 50 aranydukát*, 15 smaragszelence, 70 kristály joker, 250 mytokronit joker, 1 fétis joker
20.000 Ft, azaz legalább 1540 őskő vásárlása esetén:
10 relikvia joker, 40 univerzum ládikó, 16 karácsonyi süti, 100 aranydukát*, 30 smaragszelence, 160 kristály joker, 600 mytokronit joker, 2 fétis joker
* az aranydukátok csak akkor jelennek meg, ha már elérhető az aukciós ház a játékosnak

mytokronit joker:
beváltható 1 barna mytokronitra (2db) vagy egy tetszőleges más színű mytokronitra (1db)
kristály joker:
beváltható: 1 templomkristály, 1 csatlóskristály, 1 diránium
relikvia joker:
beváltható. 1 db relikvia kuponra, kryxónium fókuszra (2 db), unobtánium fókuszra (4db)
fétis joker:
beváltható: 1 fétisszilánk, 1 templomi pálca, 1 verempálca
Pontszám: 7.76
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
6. hozzászólás - 2019.11.19. 16:43:08
Aukció szabályai (változatlanok):

- egy játékos egy világon csak egy tételre licitálhat (akkor is, ha más nem licitál a tárgyra)
- a péntek, 3 órás aranydukát alapján történik a licitálás, ha világot váltasz, még előtte kell megtenned
- csak az licitálhat, aki a Beállítások "Adatok megadása az aukcióhoz" menüpontban már azonosította magát, és a helyszínen igazolni tudja a személyazonosságát.
- illegális licit esetén a tárgyat újralicitáljuk, és a licitáló a továbbiakban nem licitálhat semmire
- ha csak utólag derül ki, hogy egy licit valamiért illegális volt (pl. nincs szívósság öved és 1-est licitálsz), akkor az illető elveszti a licitált dukát 20%-kát
- az alábbi tételek mindegyike minden világon elárverezésre kerül, kivéve a szuperjoker.


1. A szívósság arany öve. Szívósságod maximuma 100-ról 150-re nő. A licitálás előfeltétele, hogy leadd a szívósság övét.

2. Az Uralkodó pálcája (Hordázás szakértelmed lehetséges maximuma 100 lesz, 5 harcoló állatot megengedve.) vagy 3 kristály mytoaffinitás (utóbbira csak akkor licitálhatsz, ha 10-nél kevesebb kristály mytoaffinitásod van)

3. Aukciós fétis. Csak az élő aukción megszerezhető. szint: 150, TP: +14. Passzív képesség: minden nap, a belépéskor kapsz 1-2 aranydukátot. A 2. aranydukát esélye a csatlós szintjétől függ (150. szinten 0%, 250. szinten 50%).

4. Templomi medálgyűjtő. A végzet templomában megszerezhető templomi medálok maximális száma 20-ról 30-ra nő.

5. “Retro-joker1” Választhatsz egy tárgyat az alábbi listából: Alternatív szimbólum (+10% AF), Biztonsági pajzs (szkarab immunitás), Halálkristály (ellenfél állatát megölő varázslat fókuszkr), Csatlós fűszer (zabáláskor a csatlósod 10%-kal több TP-t kap), Karemium csapda (+1% állatelfogás), Mentális burok (kémgömb védelem), Wyhetrqaxx képzőgyűrűje (12% spec, 8% szakértelemfejl), Pdhivqaxx mázliamulettje (15% szerencsefejl), szívósság öve, Zan (minden nap véletlenszerű relikviává alakul), Inspirátor (V5/V6-on nem választható)

6. 10 templomi pálca, 3 verem pálca vagy az elveszett fétis (választhatsz egy tetszőleges fétist, kivéve végzet és auckiós fétist).

7. Joker1. Nyertese a fenti listából választhat egy tetszőleges tételt, kivéve az 1-est.


+ Szuperjoker: Az összes világ aukció lefutása után azok licitálhatnak, akik SEMMIT nem nyertek az aukción. A licit nyertese egy tetszőleges tételt választhat a fentiek közül.
Pontszám: 7.76
kedvencMorobeyFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
7. hozzászólás - 2019.11.20. 10:55:03 (Válasz Miklós #5 hozzászólására.)
Szia Miklós!

Csak a találkozón résztvevőknek lesz kedvezményes befizetés, vagy azok is számíthatnak rá akik nem tudnak elmenni a találkozóra? Ha lehet rá számítani akkor mettől meddig?

Köszi.
Morobey - Északi Sárkányurak - V1
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
8. hozzászólás - 2019.11.21. 14:26:21 (Válasz Morobey #7 hozzászólására.)
Azok kedvéért, akik nem tudnak eljönni, mindig szokott ilyenkor akciós befizetés lenni egy picit későbbi időpontban is, decemberben.
Pontszám: 6.84
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
9. hozzászólás - 2019.11.24. 00:50:54
A találkozóról röviden.
Nem voltam ott kezdéskor, a programok így is megcsúsztak.
VÚ-sok kevesen voltak, TF-esek annál többen.
Az aukción szinte mindenki tudott venni valamit magának.
Szívósság arany öve 15 ezer V2-n, szuperjokeren 16500 körül ment el, ha jól emlékszem.
Az uralkodó pálcája bekerül a játék aukciós házába, mert nem kellett senkinek, ahogy sok tárgyra sem volt licitáló.

A várható fejlesztésekről, javaslatokról:
-Legendás sisak, csizma, varázslat készítése.
-Barna mytofejlesztés (itt a relikviára tippelek, nem írtam mellé semmit.)
-Új epikus relikviák.
-Új gyógyitalok, varázsitalok remélem LE-ért is Miklós!, ő is egyet értett velünk, egy durvább karakterrel 20 gyógyitalt kellett meginnia, hogy full ép-re gyógyuljon.
-Védelem italának erősítése, mert jelenleg semmit sem ér.
-Felvetődött egy szövetségen belüli piac. Ebből nem lesz semmi. Mindenkinek lesznek használhatatlan tárgyai.
-Új fókuszkristályok a térkapuból.
-Szörnykihívás finomítása erősségre – nem tudom lesz e ebből valami. Valaki a külföldi világon már kinyírta az összes karakter szörnyét…
-Csatlós arénában lehessen karakterre támadni, általában a legtöbb játékos fix. karakter csatlósait üti minden nap, itt a lényeg a kattintás csökkentés és a frissítéshegyek elkerülése lenne.
-Szakértelem: állatvédelemnél, vastag bőrnél mutassa, hogy nagyjából hány százalékot, mekkora arányt véd le a másodlagos varázslatból, másodlagos ütésből.
-Felmerült a minieventek napi jutalmainak átvételi lehetőségének kitolása +1-2-3 stb. órával AF pontért, de ezt bonyolult lenne megoldani..
-Kiégett őskő, lopás. Itt én nyomulok már évek óta, hogy lehessen lopni az SZB-ben, vagy többet szubplazmával. Konkrétum az energiakristályosítóból lehessen őskövet kiszívni annak, akinek kell befizetési akciónál, befizetésnél, hogy lehessen duplázni.
Darth felvetette, hogy jön egy új tag egy szövetségbe és kiszívja a kiégetteket, így limitálva, vagy szavazásra bocsájtva lehetne megtenni. Ezzel kompenzálhatnánk sokaknál felgyűlt és sokaknak hiányzó őskövet, mivel a fullos energiakristályosítónál a feladatoknál áldozz fel x kiégett őskövet is lehetne újra töltésre használni.
Hűségszilánkot ajánlották, de én mást veszek ki belőle, ektoplazmát ami nem volt rossz ötlet, de látom hogy 10 kiégett őskő vásárlása egy idő után már több ektoplazmába kerül.

Ami javaslat volt még, csak nem írtam mellé jegyzetet: vadászat itala több essen, mytokronit kondenzátor (gagyi fejlesztés volt, ebben sokakkal egyetértettünk) stb. Aki felvetette írja mellé mi volt a lényeg.
A tombola szokásos volt. Első sor atomra tápolta magát, egy-két játékos megint jó sok ajándékot nyert. Őszinte gratulációm.

Köszönöm Bachtass-nak, hogy eldobott, egy órát vártam a buszra így is. (Aztán veszekedés az asszonnyal, minek jöttem ide kérdés…)
Öröm volt látni Ludmillát gyerekeivel. Szimplán benézett, aztán csak nyert valamit magának az aukción. Miklós 200 dukátért adott egy retro jokert neki.

Miklós mondtál valamit Birkáról, de arra sem emlékszem!?
Dani Zoli külföldön van régóta.
Baraty meg eléggé lefogyott. Sok dolga volt mostanában, mellette az új fejlesztések.
Unreal tényleg abbahagyta a játékot? Nem látok át a v1-re?
Szó volt még egy új ügyfélszolgálatosról, Dikó István lecseréléséről. –Ezt nem tudtam kihagyni. Természetesen marad a posztján.
Az új relikviák elég ütősek lettek, végre nem szeméthegyek.
Köszönjük a sütiket, a programszervezést!
Pontszám: 9.29
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
10. hozzászólás - 2019.11.24. 01:13:44 (Válasz Xinx #9 hozzászólására.)
Köszi az összefoglalót A lista egész jó Az összes világ teljes szörnylistáját én már kétszer végigvertem Unr34l meg szerintem játszik még
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.93
közkedveltValheru75Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
11. hozzászólás - 2019.11.24. 11:04:10 (Válasz Xinx #9 hozzászólására.)
Üdv!
Kiegészítés hozzá:
Szívósság arany öve V1-en 5000-ért vettem meg.
Az összes idézett szörnyet többen végigvertük már

-A világ összevonásokról lesz szavazás V1,V2,V3 összevonható lenne V5,V6 az jobban átgondolandó
-harcgyűjtő relikvia (több barna mytot ad) arany fokozatnál magasabb szintre fejlesztése relikviakuponokból
-Mytokronit konverter elavult/használhatatlan , jelenleg 4 kékből 1 myto csomagot állít elő(lehet h már senki nem használja..), lehessen 4 bármilyen színből előállítani egy másik színből 1 db-ot
-Új célok (többen teljesítettük az összeset), várnak ötleteket.
Egy ötlet új célnak: Öld meg az összes idézett szörnyet
-SzB-en egyszerre 5 csata lejátszása, ezt még átgondolják
-kattintás csökkentés átváltásoknál:
pl. 100 hűségszilánk- 20 portya/vadászat ital (jelenleg 10-ből 2 db-ot tudunk váltani)
100 asztrálszilánk- 1000 szürke,stb myto (várnak egy listát erről)
V1 - Tamarinai Geodrin
Pontszám: 9.47
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
787 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
12. hozzászólás - 2019.11.24. 11:05:03 (Válasz Xinx #9 hozzászólására.)
még pár dolog...

Felvetődött a V1,V2 és V3 világok összevonása lehetősége és a V5 és V6 is., angol szervereknél működök hogy aki ott a békés világon volt arra azok a szabályok vonatkoznak , meg ha valakinek van mindegyik világon karaktere az is mind megmaradhat csak nem lehet egy szövetségben és egymás nem támadhatják.

Kufár eseményen kiváltható 2 relikvia:
- Zu'lit gyűrűje ( manaitalt ad ha megvan a Zu'lit lombikja relikvia ami AH-ban beszerezhető volt 2013-ig V1-en!
- Sámán amulett ( gyógyitalt ad ha megvan sámán iszák relikvia ami AH-ban beszerezhető volt 2013-ig V1-en!
Ezeket javítani kell mert nekem megvan a zu'lit ősi éjkristáj gyűrűje és csak avatár manaitalt ad ami 200. szintű, én jelenleg 373. szintű a karakterem és kalandokhoz már nagyon régóta a jelenlegi legmagasabb 280. szintűt fogadja el, pl. lehetne akár AF képesség is rá mert magas szinen máe mindenkinek van plusz AF vagy korrigálni a karakterszintekhez mert így nem igazán van értelme és ugyan ezt a gyógyitalosnál is.


Barna mytofejlesztés (itt a relikviára tippelek, nem írtam mellé semmit.)

Arany harcgyűjtő ( barna ) lehesen ezt is továbbfejleszteni Ősi éjkristály fokozatig


Ami javaslat volt még, csak nem írtam mellé jegyzetet: vadászat itala több essen, mytokronit kondenzátor (gagyi fejlesztés volt, ebben sokakkal egyetértettünk) stb. Aki felvetette írja mellé mi volt a lényeg.

Ez a relikvia ezt tudja jelenleg: Mytokronit konverter: Kattints rá, hogy használd! A konverter 4 kék mytokronitból hoz létre egy mytokronit csomagot. Nem tudom anno kinek a kérése vagy ötlete volt de az nem nagyon látott előre az is biztos, még ami fontos myto az a kék és a barna, az ötletem az volt hogy ez a relikvia bármelyik mytoból csinálna másikat mert mindenkinek van olyan amiből nagyon sok van és nem tud vele mit csinálni ha ez megtörténik akkor én is megveszem ezt a relikviát de addig semmi értelme

Unreal tényleg abbahagyta a játékot? Nem látok át a v1-re?

A fórumon ott ültél közvetlen közel ha Unr34l-re gondolsz az még játszik de ha Unreal-ra azt nem tudom de az is igaz hogy aláírásként üzenetváltásokban Unreal-t írok


Kiégett őskő csak neked volt Xinx probléma és ezt a Őskőtermő zsákot ne bolygassuk mert akik ezt megszerezték nagyon sokat tettek érte és fizetek is érte , én nem portyázok egy ideje ( saját döntés, nincs kedvem már lefelé ütögetni piszkálni ) pedig nekem a lopásom 3000 fölött van és tudnék lopni V1-en és nincs kiégett őskő problémám igaz meg úgy látom másoknak sem. ráadásul ott van váltásra lehetőség 10 hűségszilánkért 10 kiégett ( hűségszilánk ömlik ) vagy 100 ektoplazmáért 10 kiégett igaz ez emelkedik de ezt az egy tételt akkor lehetne pl. hogy itt nem emelkedjen az ára és mindjárt meg is lenne oldva a probléma azaz fixen be lehetne árazni 10 kiégett őskőve XY éktóplazmaért.

nagyjából ennyi még...
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.88
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
13. hozzászólás - 2019.11.24. 11:18:17 (Válasz Xinx #9 hozzászólására.)
Bocsi, de 794 dukátért kaptam a retro jokert, mert ennyim volt, és mert összesen hárman voltunk V6-ról, így a legtöbb cucc így is simán bent maradt. 200-ért nem kaptam volna meg. Mielőtt még valakinek szúrná a szemét a dolog.
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2019.11.24. 11:19:40-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 9.07
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
14. hozzászólás - 2019.11.24. 15:35:02 (Válasz Unr34l #12 hozzászólására.)
Mindenkitől elnézést kérek, ha fals információkat írtam.
Próbáltam összeszedni a legfontosabbakat, annyi infó jött hirtelen, hogy nem tudtam mindenre koncentrálni. Játékfejlesztés mellett még kódokat is intéztem pár szövitársnak, kvíz, befizetés, folyó ügyek.
Köszönöm a kiegészítéseket.

Ludmilla a licitet félfüllel hallottam, a lényeg, hogy eljöttél és jól érezted magad, mi is örültünk neked!
Én még annak, hogy Miklós most nem volt annyira szigorú és szereztél egy relikviát, egy kis élményt.

Unr34l, te is legenda vagy többször láttalak már találkozón, csak nem tudtam, hogy te vagy Unr34l. Megjegyeztem.
Kacsa volt, nekem azt mondta valaki, hogy abbahagytad.
Elég jó összefoglalót írtál.

Igen az őskőszerzés valószínűleg keveseket érint olyan mértékben mint engem.
A kristályosító ötlet nagyon jónak tűnik, ha normálisan meg lenne csinálva.
Én se bolygatnám az őskőtermő zsákot.
Az érthető, hogy anyagi forrásaim végesek, így jól jön a duplázás befizetéskor. Ennyi. Szintet meg nem kétnaponta lépek.

Lan, sajnálom, hogy megint nem tudtál eljönni. Talán legközelebb.

Hozzátenném, hogy most az ez előtti Beholder találkozóhoz képest nagyobb mértékű és minőségű fejlesztési javaslatokat tudtunk kiagyalni, felvetni.

Köszönöm az updateket. A célom azon játékosok informálása volt akik nem tudtak eljönni. Kevesen voltunk sajnos.
Pontszám: 8.95
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
15. hozzászólás - 2019.11.24. 18:01:07
Sziasztok,

Írtam Miklósnak a supportra, hogy ezeket az upgradeket szeretnénk beváltáskor:
hűségszilánk:
10 szilánk / 2 db vadászat itala -> 100 szilánk/20 vadászat itala
10 szilánk / 2 db portyázás itala -> 100 szilánk/20 portyázás itala
10 szilánk / 2 db őskő -> 100 szilánk/20 őskő

asztrálszilánk:
10 asztrálszilánk /100 db tetszőleges színű mytokronit (kivéve kék és barna) -> 100 asztrálszilánk / 1000 db tetszőleges színű mytokronit (kivéve kék és barna)

templomkristály:
80 templomkristály / 100 aranydukát -> 800 templomkristály /1000 aranydukát
Pontszám: 8.18
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
16. hozzászólás - 2019.11.24. 18:19:17 (Válasz Kwisatz #15 hozzászólására.)
Idézet: Kwisatz - 2019.11.24. 18:01:07
Sziasztok,


templomkristály:
80 templomkristály / 100 aranydukát -> 800 templomkristály /1000 aranydukát


250 dukát 150 templomkristály , vagyis ha van 800 templomkristályod 1250 dukátra is elég 5 kattintással , és még marad 5 kiképzésre a te általad javasolthoz képest

a többi oké egyet értek
Pontszám: 7.92
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
17. hozzászólás - 2019.11.24. 19:26:48
igen, azt is upgradelni kell 10X
Pontszám: 8.18
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
18. hozzászólás - 2019.11.25. 13:00:31
Sziasztok! Nagyon örülök, hogy ilyen szép számmal voltunk a mostani Beholder találkozón Végzeturasok Remélem mindenki jól érezte magát! Írok egy összefoglalót a megbeszélt javaslatokról.

- A szövetségi bajnokságnál rögtön a csata végére ugrik a kijelzés, ezt meg lehetne csinálni máshol is, ahol csata van. (megvalósítható)
- szövetségi bajnokságban 5 csata egyszerre (NAGYON nehezen megvalósítható)
- Szörnykihívás új célok (megvalósítható) Lehessen csak gyenge szörnyekre szűrni (talán megvalósítható)
- Vadászitalok magasabb prioritást kapjanak mint jutalom jövőbeli eseményekben (ezt észben fogjuk tartani)
- Legendás sisak, csizma, varázslat (megvalósítható, de időigényes)
- új epikus kincsek (megvalósítható)
- Sámán iszák / Zulit relikvia továbbfejlesztés, és új gyógyitalok, manaitalok (megvalósítható)
- Őrjöngés, védelem ital továbbfejlesztés (ezt alaposan át kell nézni, hogyan lehetne megcsinálni, nem tudom, megvalósítható-e; esetleg nem új tárgyként, hanem ezeknek a tárgyaknak a hatásfoka nőne valamilyen szakértelemtől v képességtől)
- Rákeresési lehetőség konkrét játékosra vagy dirániumra csatlósarénában (megvalósítható)
- Állatvédelemnél kiírni, mekkora másodlagos támadás ellen nyújt védelmet (megvalósítható)
- Kék myto préselő ne csak 4 kékből, hanem 4 bármiből tudjon mytokronitot készíteni (megvalósítható)
- Bizonyos tárgyakra többszörös beváltási lehetőség templomkristálynál és egyéb beváltós tárgyaknál (megvalósítható, ha konkrét tárgyakat megadtok)

Illetve volt egy olyan kérdés, hogy ismét tegyük fel szavazásra a játékosok számára, hogy összevonjuk az 1-es, 2-es és 3-as világot (illetve az 5-öst a 6-ossal). Összevonás esetén, ha több ilyen világon is volt karaktered, játszhatsz velük tovább ugyanúgy, csak be kell tartanod a multizásra vonatkozó szabályokat (nem támadhatják egymást, nem támadhatják rövid időn belül ugyanazt a karaktert, és nem lehetnek azonos szövetségben). Ez a modell már jól működik évek óta a nemzetközi szerveren is. Akire eltérő szabályok vonatkoznak (3-as világ) ott a saját világuk szerint működnek a karakterek.
Pontszám: 7.76
közkedveltValheru75Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
19. hozzászólás - 2019.11.25. 13:09:20 (Válasz Miklós #18 hozzászólására.)
Miklós!
Még ez is hozzá:
Harcgyűjtő relikvia (több barna mytot ad) arany fokozatnál magasabb szintre fejlesztése relikviakuponokból

Köszönöm!
V1 - Tamarinai Geodrin
Pontszám: 9.49
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXIII. Végzetúr Találkozó 2019.11.23. Szombat
20. hozzászólás - 2019.11.25. 14:26:58
14:25 - Beírtuk a találkozón vett ősköveket és a végzet medálokat a részvételért. (a medálok átvételéhez újra be kell lépni)
16:15 - Beírtuk a szerencsekerék és a kvízolimpia jutalmait
16:25 - Beírtuk a Tombola, az Íjászverseny, az Activity party, a Minijáték, a Beholder Okos Kód, a Különbségkeresés és a Beholder kvíz jutalmait
16:45 - Beírtuk a Csapatverseny jutalmait, és az élő Aukción vett tárgyakat
A hozzászólást Baraty módosította 2019.11.25. 16:46:54-kor
Pontszám: 8.38
Oldal: 1
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője