Felhasználónév: Jelszó:

Utolsó hozzászólások

Oldal: 12345
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3688 hozzászólás
Profil megtekintése
Köszönjük, hogy ilyen sokan eljöttetek a találkozóra!
Következő talira (beírom ide is, hogy ne felejtsük el) az 1-es világon pár összevont tételt szétszedünk, mert ott láthatóan többen vagytok, így fair.

Összefoglaló az elhangzott dolgokról:

Amin jelenleg dolgozunk.
- Végzeturat kényelmes legyen játszani mobilról
- Új szövetségek közötti vetélkedő amelyben minden nap más csekevéseken van a fókusz, amiért pont jár

Amit ti kértetek:
Lélekkufár eladásnál lehessen mennyiséget megadni
Városban lehessen +10 -10 (vagy akár összes) dolgozót egy épülethez rendelni
Város piacon kiírni, mennyi CSP-t vehetsz még meg
Energiatégla vásárlásnál a selector elején legyen egy maximum mező
Bronz memóriakövet lehessen vhogy ezüstre fejleszteni
Az istenek eljövetele újra megcsinálható legyen
A város TP/szint-nek legyen vmi jelentősége
Az isteni hívő szinteknek legyen vmi jelentősége
Város kémközpont magasabb szint több kémkedést tegyen lehetővé
Új tetoválások
Minievent automatikus jutalomátvétel éjfélkor
Asztrálszilánk beváltásnál 100 helyett akár 1000
Ősdrágakő kisüljön veremben is
Kiképzésnél lehessen akár 100x szorzót kérni
Csatlósok max szintjét emeljük 400 fölé

A fentiek csak egy lista az elhangzott ötletekről, természetesen mindent mérlegelni fogunk, megvalósítható-e, és ha igen, mi szükséges hozzá.
De természeteen mint mindig, most is törekszük rá, hogy a legtöbb pontot kipipálhassuk a következő találkozóig
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1143 hozzászólás
Profil megtekintése
11:30 - Beírtuk a befizetett ősköveket, és a medálokat a részvételért
11:55 - Beírtuk a Szerencsekerék jutalmait
13:30 - Beírtuk a Kvízolimpia, a Minijátékok, a Beholder Okos Kód és a Beholder Kvíz jutalmait
13:45 - Beírtuk a Képrejtvény, a Keresd a párod!, a Tombola, a M.O.A. Party és az Activity Party jutalmait
15:25 - Beírtuk az élő aukción vett tételeket is.

(A jutalmak átvételéhez újra be kell lépni a karakterrel)
Akinek bármi problémája van a beírt dolgokkal, az ügyfélszolgálaton jelezheti.
Dátum: 2026.06.07. 18:27:26
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
790 hozzászólás
Profil megtekintése
Jeleztem most Baratynak a talin, illetve én is írtam ÜSZ: holnap orvosolva lesz a probléma.
Dátum: 2026.06.07. 13:42:43
kedvelt tagPixapaFérfi
Végzetúr tehetség
195 hozzászólás
Profil megtekintése
Már jelezve lett, csak hétvégén megáll az élet a Vu-ban...
Dátum: 2026.06.07. 08:03:26
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
790 hozzászólás
Profil megtekintése
Köszi az infót.
De szerintem gyorsabb és biztosabb, hogy elküldöd ÜSZ. Ott tuti látják és olvassák.
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
968 hozzászólás
Profil megtekintése
Ha a befizetési akcióra gondolsz akkor az most csak a helyszíni befizetésre vonatkozik.

Ha a relikviákra akkor: Megszerezhető június 7. 9:00 órától.
Dátum: 2026.06.06. 21:03:39
kedvelt tagPixapaFérfi
Végzetúr tehetség
195 hozzászólás
Profil megtekintése
Valami összeakadt srácok!
Az esszenciák 44 óra helyett csak 29 óráig hatnak. Ezt javítsátok légyszi!
kedvencCsumperFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Szia!

Már élnek a júniusi akciók és csak én nem látom valamiért? Vagy még nem élesedett?

Üdv: LordS
Dátum: 2026.06.05. 14:38:59
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Játékon belül jobb felül sárga "Segítség" gomb. Ott írj az ügyfélszolgálatra. Segítenek, jóváírnak, visszaírnak, feladatot készre állítanak, stb.
Dátum: 2026.06.05. 09:52:48
fórumozóLadyKorgNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Sziasztok!
BUG
Feladatok- Használj gyógyító italt 10 alkalommal megcsináltam 10 őskőért semmi újra próbáltam megint semmi de a 20 Őskövet levonta. Ez az egy feladat kellene hogy teljesítsem a feladat táblát.
ÜDV: Zobra!
(105266)
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3688 hozzászólás
Profil megtekintése
Az italfokozón annyit tuningolunk még, hogy lehet fejleszteni egész a maximumig, nem lesz hozzá semmiféle feltétel.
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3688 hozzászólás
Profil megtekintése
Itt vannak jól megszokott júniusi befizetési akció részletei:

2.500 Ft befizetés, azaz legalább 160 őskő vásárlása esetén:
1 templomi pálca, 2 isteni ital, 6 ősi arany joker, 12 relikviaforgács, 25 aranydukát, 10 kristály joker, 70 mytokronit joker
6.250 Ft befizetés, azaz legalább 400 őskő vásárlása esetén:
3 templomi pálca, 5 isteni ital, 16 ősi arany joker, 30 relikviaforgács, 80 aranydukát, 35 kristály joker, 200 mytokronit joker
12.500 Ft, azaz legalább 800 őskő vásárlása esetén:
5 templomi pálca, 1 gaxx szivárványkristály, 35 ősi arany joker, 60 relikviaforgács, 170 aranydukát, 75 kristály joker, 600 mytokronit joker
25.000 Ft, azaz legalább 1600 őskő vásárlása esetén:
10 templomi pálca, 2 gaxx szivárványkristály, 70 ősi arany joker, 120 relikviaforgács, 350 aranydukát, 160 kristály joker, 1500 mytokronit joker
* az aranydukátok csak akkor jelennek meg, ha már elérhető az aukciós ház a játékosnak

mytokronit joker:
beváltható 1 barna mytokronitra (2db) vagy egy tetszőleges más színű mytokronitra (1db)
kristály joker:
beváltható: 1 templomkristály, 1 csatlóskristály, 1 diránium
ősi arany joker:
beváltható. 1 ősi aranypénz (3db), 1 arany lélekfókusz (3db), 1 sorsjegy (1db)
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
968 hozzászólás
Profil megtekintése
Jogos
Akkor csak összevonták
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
802 hozzászólás
Profil megtekintése
Ott van az

4. Veremkondenzátor. A Végzet gigantikus vermének megnyitásához elég 1-el kevesebb verempálcát felhasználnod. VAGY Veremtávcső. Karaktered a Kárhozat vermében egy helyett két mezőnyi távolságra lát el.
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
968 hozzászólás
Profil megtekintése
A korábbihoz képest annyi változott, hogy kettévetük a templomi és verempálcát.

És kivettétek a veremtávcsövet.
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
923 hozzászólás
Profil megtekintése
Miklós!

Ez annyira nem táp, hogy a kutyának nem fog kelleni! Még az sem lenne nagy táp, ha a tulajdonságokat (Támadás és IQ) akár 50%-kal emelné, ugyanis ez egy fogyóeszköz és csak korlátozottan áll rendelkezésre. A szörnyek ellen meg amúgy is elegendőek a korábbi bónuszok, amiket minden kalandozó felhalmoz idővel. Ennek ott lenne jelentősége, ha egy erősebb kalandozónak akarna valaki visszavágni, de még sokszor a +50% tulajdonság is kevés lenne, amikor 100+ szinttel feljebbről érkezik a támadás, mivel csak a támadást és az IQ-t növeli, a többi tulajdonség (és a harci szakértelmek) nem változnak. De végül is mindegy, mivel ezt úgy is a talis aukcióra tettétek be, majd észreveszitek, hogy mennyire nem kelendő a cucc
Dátum: 2026.06.01. 14:59:20
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1143 hozzászólás
Profil megtekintése
Megcsináltuk, h 400. szint felett, ha valaki már sok viadalt nyert egy adott kategóriában, az automatikusan feljebb indul. (az új rendszer a csatlós viadalhoz hasonló)
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3688 hozzászólás
Profil megtekintése
A relikviajavaslatokat játékostól kaptunk.

Egyetértek, hogy nem egetverő gigatáp, de talán jobb is, ha az élő találkozón nem rakunk be további, szóvásság övhöz és uralkodó pálcához hasonló tárgyakat, mert van, akinek fizikailag nem megoldható, hogy eljöjjön személyesen.

És az is biztos, hogy ezt később tovább lehet majd fejleszten, éjkristály fokozatokig. +50 támadás és IQ valóban nem világmegváltó egy 400. szintű karakternek, de azért biztos lesz, aki hasznosnak találja. Támadás és őrjöngés itala van mindenkinek, sose árt, ha a hatékonysága duplázódik. És nem is elsősorban PVP-ben, hanem eseményekben, ahol sokszor az ellenfeledet már a te tulajdonságaidból generáljuk, ott nem mindegy, hogy akár 50-nel nagyobb a tulajdonság, pont ezen fog múlni, hogy betalál a támadás vagy a varázslat egy elit szörny ellen.

Paco javaslatait köszönöm! Átnézzük, és amit lehet, megvalósítjuk!
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
574 hozzászólás
Profil megtekintése
Egyet kell értsek az előttem szólókkal.

Ez a 2 új relikvia szerintem nem lesz túl népszerű.

Talira általánosságban nem a 10. 000 összt tö-s 200+ szintű karakterek tulajdonosai járnak, hanem inkább a "krémje". Az ilyen karaktereknek ez a 2 relik nagyjából értelmetlen. Minek 44 óra helyett 52 óra hatásfok esszenciára, mikor többszázezer, vagy millió esszincia esszencia van egy karakternél?
A támadás meg őrjöngés ital hatása szintén elhanyagolható többtízezres, netán akár százezres tö melett.
Dátum: 2026.05.31. 23:30:36
közkedveltCell26Férfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Csak finoman jelzem, hogy még mindig nem érdekel.

És igen, lehet, hogy ebből egy félévente ismétlődő rutint csinálok, amíg a kedves felelősök nem hajlandók ezzel mit kezdeni.
Oldal: 12345
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!