Dátum: 2026.06.08. 15:19:16
Miklós3688 hozzászólás
Köszönjük, hogy ilyen sokan eljöttetek a találkozóra!
Következő talira (beírom ide is, hogy ne felejtsük el) az 1-es világon pár összevont tételt szétszedünk, mert ott láthatóan többen vagytok, így fair.
Összefoglaló az elhangzott dolgokról:
Amin jelenleg dolgozunk.
- Végzeturat kényelmes legyen játszani mobilról
- Új szövetségek közötti vetélkedő amelyben minden nap más csekevéseken van a fókusz, amiért pont jár
Amit ti kértetek:
Lélekkufár eladásnál lehessen mennyiséget megadni
Városban lehessen +10 -10 (vagy akár összes) dolgozót egy épülethez rendelni
Város piacon kiírni, mennyi CSP-t vehetsz még meg
Energiatégla vásárlásnál a selector elején legyen egy maximum mező
Bronz memóriakövet lehessen vhogy ezüstre fejleszteni
Az istenek eljövetele újra megcsinálható legyen
A város TP/szint-nek legyen vmi jelentősége
Az isteni hívő szinteknek legyen vmi jelentősége
Város kémközpont magasabb szint több kémkedést tegyen lehetővé
Új tetoválások
Minievent automatikus jutalomátvétel éjfélkor
Asztrálszilánk beváltásnál 100 helyett akár 1000
Ősdrágakő kisüljön veremben is
Kiképzésnél lehessen akár 100x szorzót kérni
Csatlósok max szintjét emeljük 400 fölé
A fentiek csak egy lista az elhangzott ötletekről, természetesen mindent mérlegelni fogunk, megvalósítható-e, és ha igen, mi szükséges hozzá.
De természeteen mint mindig, most is törekszük rá, hogy a legtöbb pontot kipipálhassuk a következő találkozóig

Dátum: 2026.06.08. 11:29:12
Baraty
1143 hozzászólás
11:30 - Beírtuk a befizetett ősköveket, és a medálokat a részvételért
11:55 - Beírtuk a Szerencsekerék jutalmait
13:30 - Beírtuk a Kvízolimpia, a Minijátékok, a Beholder Okos Kód és a Beholder Kvíz jutalmait
13:45 - Beírtuk a Képrejtvény, a Keresd a párod!, a Tombola, a M.O.A. Party és az Activity Party jutalmait
15:25 - Beírtuk az élő aukción vett tételeket is.
(A jutalmak átvételéhez újra be kell lépni a karakterrel)
Akinek bármi problémája van a beírt dolgokkal, az ügyfélszolgálaton jelezheti.
Dátum: 2026.06.07. 18:27:26
Paco
790 hozzászólás
Jeleztem most Baratynak a talin, illetve én is írtam ÜSZ: holnap orvosolva lesz a probléma.
Dátum: 2026.06.07. 13:42:43
Pixapa
195 hozzászólás
Már jelezve lett, csak hétvégén megáll az élet a Vu-ban...
Dátum: 2026.06.07. 08:03:26
Paco
790 hozzászólás
Köszi az infót.
De szerintem gyorsabb és biztosabb, hogy elküldöd ÜSZ. Ott tuti látják és olvassák.
Dátum: 2026.06.07. 06:17:08
Gwindor
968 hozzászólás
Ha a befizetési akcióra gondolsz akkor az most csak a helyszíni befizetésre vonatkozik.
Ha a relikviákra akkor: Megszerezhető június 7. 9:00 órától.
Dátum: 2026.06.06. 21:03:39
Pixapa
195 hozzászólás
Valami összeakadt srácok!
Az esszenciák 44 óra helyett csak 29 óráig hatnak. Ezt javítsátok légyszi!
Dátum: 2026.06.06. 18:15:53
Csumper
Végzetúr tanonc


10 hozzászólás
Szia!
Már élnek a júniusi akciók és csak én nem látom valamiért? Vagy még nem élesedett?
Üdv: LordS
Dátum: 2026.06.05. 14:38:59
barbarabee
311 hozzászólás
Játékon belül jobb felül sárga "Segítség" gomb. Ott írj az ügyfélszolgálatra. Segítenek, jóváírnak, visszaírnak, feladatot készre állítanak, stb.
Dátum: 2026.06.05. 09:52:48
LadyKorg
Végzetúr poronty

1 hozzászólás
Sziasztok!
BUG
Feladatok- Használj gyógyító italt 10 alkalommal megcsináltam 10 őskőért semmi újra próbáltam megint semmi de a 20 Őskövet levonta. Ez az egy feladat kellene hogy teljesítsem a feladat táblát.
ÜDV: Zobra!
(105266)
Dátum: 2026.06.03. 17:20:10
Miklós3688 hozzászólás
Az italfokozón annyit tuningolunk még, hogy lehet fejleszteni egész a maximumig, nem lesz hozzá semmiféle feltétel.
Dátum: 2026.06.03. 17:17:50
Miklós3688 hozzászólás
Itt vannak jól megszokott júniusi befizetési akció részletei:
2.500 Ft befizetés, azaz legalább 160 őskő vásárlása esetén:
1 templomi pálca, 2 isteni ital, 6 ősi arany joker, 12 relikviaforgács, 25 aranydukát, 10 kristály joker, 70 mytokronit joker
6.250 Ft befizetés, azaz legalább 400 őskő vásárlása esetén:
3 templomi pálca, 5 isteni ital, 16 ősi arany joker, 30 relikviaforgács, 80 aranydukát, 35 kristály joker, 200 mytokronit joker
12.500 Ft, azaz legalább 800 őskő vásárlása esetén:
5 templomi pálca, 1 gaxx szivárványkristály, 35 ősi arany joker, 60 relikviaforgács, 170 aranydukát, 75 kristály joker, 600 mytokronit joker
25.000 Ft, azaz legalább 1600 őskő vásárlása esetén:
10 templomi pálca, 2 gaxx szivárványkristály, 70 ősi arany joker, 120 relikviaforgács, 350 aranydukát, 160 kristály joker, 1500 mytokronit joker
* az aranydukátok csak akkor jelennek meg, ha már elérhető az aukciós ház a játékosnak
mytokronit joker:
beváltható 1 barna mytokronitra (2db) vagy egy tetszőleges más színű mytokronitra (1db)
kristály joker:
beváltható: 1 templomkristály, 1 csatlóskristály, 1 diránium
ősi arany joker:
beváltható. 1 ősi aranypénz (3db), 1 arany lélekfókusz (3db), 1 sorsjegy (1db)
Dátum: 2026.06.02. 21:24:03
Gwindor
968 hozzászólás
Jogos
Akkor csak összevonták

Dátum: 2026.06.02. 17:42:22
Unr34l
802 hozzászólás
Ott van az
4. Veremkondenzátor. A Végzet gigantikus vermének megnyitásához elég 1-el kevesebb verempálcát felhasználnod. VAGY Veremtávcső. Karaktered a Kárhozat vermében egy helyett két mezőnyi távolságra lát el.
Dátum: 2026.06.02. 15:03:55
Gwindor
968 hozzászólás
A korábbihoz képest annyi változott, hogy kettévetük a templomi és verempálcát.
És kivettétek a veremtávcsövet.

Dátum: 2026.06.01. 22:22:45
pityu
923 hozzászólás
Miklós!
Ez annyira nem táp, hogy a kutyának nem fog kelleni! Még az sem lenne nagy táp, ha a tulajdonságokat (Támadás és IQ) akár 50%-kal emelné, ugyanis ez egy fogyóeszköz és csak korlátozottan áll rendelkezésre. A szörnyek ellen meg amúgy is elegendőek a korábbi bónuszok, amiket minden kalandozó felhalmoz idővel. Ennek ott lenne jelentősége, ha egy erősebb kalandozónak akarna valaki visszavágni, de még sokszor a +50% tulajdonság is kevés lenne, amikor 100+ szinttel feljebbről érkezik a támadás, mivel csak a támadást és az IQ-t növeli, a többi tulajdonség (és a harci szakértelmek) nem változnak. De végül is mindegy, mivel ezt úgy is a talis aukcióra tettétek be, majd észreveszitek, hogy mennyire nem kelendő a cucc

Dátum: 2026.06.01. 14:59:20
Baraty
1143 hozzászólás
Megcsináltuk, h 400. szint felett, ha valaki már sok viadalt nyert egy adott kategóriában, az automatikusan feljebb indul. (az új rendszer a csatlós viadalhoz hasonló)
Dátum: 2026.06.01. 11:38:01
Miklós3688 hozzászólás
A relikviajavaslatokat játékostól kaptunk.
Egyetértek, hogy nem egetverő gigatáp, de talán jobb is, ha az élő találkozón nem rakunk be további, szóvásság övhöz és uralkodó pálcához hasonló tárgyakat, mert van, akinek fizikailag nem megoldható, hogy eljöjjön személyesen.
És az is biztos, hogy ezt később tovább lehet majd fejleszten, éjkristály fokozatokig. +50 támadás és IQ valóban nem világmegváltó egy 400. szintű karakternek, de azért biztos lesz, aki hasznosnak találja. Támadás és őrjöngés itala van mindenkinek, sose árt, ha a hatékonysága duplázódik. És nem is elsősorban PVP-ben, hanem eseményekben, ahol sokszor az ellenfeledet már a te tulajdonságaidból generáljuk, ott nem mindegy, hogy akár 50-nel nagyobb a tulajdonság, pont ezen fog múlni, hogy betalál a támadás vagy a varázslat egy elit szörny ellen.
Paco javaslatait köszönöm! Átnézzük, és amit lehet, megvalósítjuk!
Dátum: 2026.06.01. 08:05:45
Husosfagyi
574 hozzászólás
Egyet kell értsek az előttem szólókkal.
Ez a 2 új relikvia szerintem nem lesz túl népszerű.
Talira általánosságban nem a 10. 000 összt tö-s 200+ szintű karakterek tulajdonosai járnak, hanem inkább a "krémje". Az ilyen karaktereknek ez a 2 relik nagyjából értelmetlen. Minek 44 óra helyett 52 óra hatásfok esszenciára, mikor többszázezer, vagy millió esszincia esszencia van egy karakternél?
A támadás meg őrjöngés ital hatása szintén elhanyagolható többtízezres, netán akár százezres tö melett.
Dátum: 2026.05.31. 23:30:36
Cell26
75 hozzászólás
Csak finoman jelzem, hogy még mindig nem érdekel.
És igen, lehet, hogy ebből egy félévente ismétlődő rutint csinálok, amíg a kedves felelősök nem hajlandók ezzel mit kezdeni.
