Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Wormus

Oldal: 1
Dátum: 2023.11.26. 01:14:25
Köszi!
Dátum: 2023.11.25. 20:47:05
Nekem is csak 8 épületem van meg, mint Agatity-nek.

Van aki már 9, vagy 10 épületnél jár?

Amennyiben igen, mi a titok?
Dátum: 2016.10.08. 10:25:28
Az alábbi személyek közül ki nyert aranyérmet az 1900. évi nyári olimpiai játékokon ? Gönczy Lajos
Az alábbi személyek közül ki nyert aranyérmet az 1900. évi nyári olimpiai játékokon ? Bauer Rudolf

Azaz a kvíz-kereső szerint két, különböző jó válasza válasza van a (duplikált) kérdésnek.
Dátum: 2015.05.20. 09:23:03
Sziasztok!

A mini-event választható jutalmai közül eltűnt a 100 életkehelybe kerülő!

Tudja valaki, mi történt? Jó lenne, ha visszakerülne a többi mellé
Dátum: 2010.03.14. 17:26:25
Nekem becsúszott egy kis veszteség a leállás miatt:

Ma, 17:17 Gaizka Wormus A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 47463 lélekenergiát.

Mondhatjátok erre, hogy már elindult a szerver, de nem ülhet mellette folyamatosan az ember, abban reménykedve, hogy a köv. pilanatban elindul...
Dátum: 2008.10.11. 22:35:16
Sziasztok!

Én vagyok az, aki elkövette a héber abc-vel kapcsolatos rossz kérdéseket

A gogliban rákerestem a "héber abc" kifejezésre, és olyan oldalt nyitottam meg, ami nem abc sorrendben tartalmazta a betűket...

Azóta máshol is megnéztem, és tényleg kapitális bakot lőttem...
Kár, pedig szerintem lehetett volna tanulni a kérdésekből! Én is elolvastam azóta egy-két kapcsolódó írást.

Lternesz: Örülők neki, hogy tetszett a téma, de érthető okok miatt én nem fogom forszírozni a folytatást

Cassian: Teljesen jogos a minősítésed, igérem, hogy jobban fogok majd figyelni

A fentiek alapján jogos a 72 órás bünti, és mégegyszer elnézést kérek mindenkitől.

Üdv: WORMUS.
Szia Necronis!

Rossz oldalt nyitottam meg a gogliban:(
Miután máshol is utánna néztem, egyből megvilágosodtam

Hát igen. Ezek alapján teljesen jogos a 72 órás bünti...

Mindenestre köszönöm a segítséget, legközelebb jobban fogok figyelni!

Üdv: WORMUS.
Szia Necronis!

Mondom: az elöző két héber abc-s kérdésem átment!
Ezek mellett volt 3 elfogadott kérdésem a görög abc-vel kapcsolatban...

Lehet, hogy én vagyok a tudatlan, de akkor világosíts fel pontosan, hogy miben hibáztam:)
(ebben az esetben már az első ilyet "rossz" minősítéssel kellett volna ellátni. Szerintem...)

Üdv: WORMUS.
Dátum: 2008.10.11. 21:22:13
Miklós szerint a: "törölni értékelést azok kapják, akik szándékosan rossz kérdést írtak".

Most értékelték a legutóbbi kérdésémet, ami az "azonnal töröljétek" minősítést kapta, így 72 !! óráig nem írhatok új kérdést...

Maga a kérdés: MI A HÉBER ABC HARMADIK BETŰJE?

A négy választás egy "d" betűvel (ez lett volna a jó válasz), és három "c" betűvel kezdödő volt.
A feladvány (legalábbis szerintem) helyes volt, és nem nehezebb mint jónéhány más kérdés, amit kaptam a vadászataim során...

Ráadásul az elöző két kérdésem a héber abc első és második betűjére vonatkozott, és ezek simán átmentek....

Namármost MI LEHETETT A PROBLÉMA ????

Tudom, hogy túlságosan is speciális a kérdés, de ebben az esetben már az elsőt is el kellett volna utasítani!
A 72 órás pauzával meg végképp nem értek egyett!!

Üdv: WORMUS.
Miklós szerint a: "törölni értékelést azok kapják, akik szándékosan rossz kérdést írtak".

Most értékelték a legutóbbi kérdésémet, ami az "azonnal töröljétek" minősítést kapta, így 72 !! óráig nem írhatok új kérdést...

Maga a kérdés: MI A HÉBER ABC HARMADIK BETŰJE?

A négy választás egy "d" betűvel (ez lett volna a jó válasz), és három "c" betűvel kezdödő volt.
A feladvány (legalábbis szerintem) helyes volt, és nem nehezebb mint jónéhány más kérdés, amit kaptam a vadászataim során...

Ráadásul az elöző két kérdésem a héber abc első és második betűjére vonatkozott, és ezek simán átmentek....

Namármost MI LEHETETT A PROBLÉMA ????

Tudom, hogy túlságosan is speciális a kérdés, de ebben az esetben már az elsőt is el kellett volna utasítani!
A 72 órás pauzával meg végképp nem értek egyett!!

Üdv: WORMUS.
Dátum: 2008.09.28. 17:38:56
Mondom, én még szakértelmet sem tudok venni!

Üdv: WORMUS.
Dátum: 2008.09.28. 17:18:21
Sziasztok!

Tanácstalan vagyok! Most értem el a 4. szintet, és megpróbáltam megvenni az első két elérhető szakértelmet. Klikk a zöld plusz jelre, majd megerősítem a szándékot... és semmi!!!!
Legalább tízszer próbáltam!

Van valakinek vmo ötlete hogy miért jártam így?
Ha már más felvetette ezt a témát, akkor bocs, de semmi magyarázatot sem találtam erre...

Üdv: WORMUS.
Oldal: 1