Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Little Richie

Dátum: 2014.01.15. 12:48:43
Ez a második emeleten van. Miért szintfüggő? Mert 5-ös kritvarival nehezebb megcsinálni, mint 235-össel. És egy jól fejlesztett karakter nem a krit varit fogja először fejleszteni, mikor a lé maxoló szakik sincsenek még kész.
Mintha lenne gradus állat sajtoló feladat is a piramisban.
Nem tudom honnan van, de nekem mind3 karakteremnél van legalább 9 abból a csoda állateledelből. Nem tudom annó mire osztogathatták Miklósék, mert sosem figyeltem, sosem használtam még, de nem tartom kizártnak, hogy másoknak is van belőle raktáron.

Az 5 fókuszkristály 5 őskőből is megvan, viszont kell még némi gradulátum is, az plusz költség.
Mondjuk egy karakter szint / 10-es szorzó még lehetne a varázslatelnyelés mögött.
Dátum: 2014.01.15. 09:05:53
Pfej, ezzel a krit varis második soros feladattal rendesen betettek Miklósék a 30 mínuszos karaktereknek.
Dátum: 2014.01.14. 20:00:32
Már csak azért is buta és igazságtalan a rendszer, mert én pl v5-ön az epikusba eddig nem nagyon ütöttem bele a szint hátrány miatt, cserébe a szintlépős küldinél egy hét alatt ugrottam kb 5-öt, hog ezzel segítsem a többieket.

Nem érzem úgy, hogy kevesebbet tennék, mint a többiek, éppen csak én a csapatmunkának azt a részét fogom meg, amiben én vagyok az egyik legjobb.

Természetesen ez csak egy kiragadott példa, de maximálisan támogatom az inaktív - aktív karakterek megkülönböztetését.
Dátum: 2014.01.14. 17:46:46
LOL, lehet még nem működik. Úgy voltak vele Miklósék, elég péntek környékén beélesíteni, nincs az a beteg állat, aki már kedd délutánra kipörgeti az egészet.

Egyébként gratula Neked is meg Ddyy kollegának is.
Dátum: 2014.01.13. 18:37:07
Komolyra fordítva a szót. A v5 sebessége nálam a nullához közelít, van hogy 2-3 perc egy oldal betöltése. Jó lett volna, ha még az event indulása előtt rendbe lett volna téve a szerver, mert ez igencsak játékélmény romboló hatású.
Dátum: 2014.01.13. 17:03:40
Na, hát érdekes az event.

Gyorsan nekiugorva, 25. szintű karakterrel a v3-on jelenleg a 8. szinten tartok, a fétis átvétele után adta be az alapból láthatatlan szintet. Magasabb szintű klántársák azt mondják van 9. szint is, de azt egyelőre nem látom. Szerencse, hogy nem drága az event, 30.000 őskőből ki is lőttem mindent, amit a szintem miatt még nem tudtam megcsinálni. Mondjuk ennyi őskő után felvehettem a Császárt csatlósnak, ami nagy fless, még akkor is, ha így nem a legtáposabb kombót nyomom az új fejlesztésben (az ahogy nézem vf-fel a kufár csatlós, eh-val a hordaparancsnok csatlós).

Ha felérek a 9. szintre vagy ha a klántársak közül valaki a tizedikre ér, akkor újra írok.

Sgt. Slaughter, Fekete Liga
Dátum: 2014.01.08. 12:28:39
Köszi.
Dátum: 2014.01.08. 11:53:22
Régről emlékszem vmi olyanra, hogy 100. szint felett máshogy működik a kereskedelem. Jól rémlik? És ha igen, akkor hogyan is működik pontosan?
Dátum: 2014.01.08. 10:42:18
Na, az zsír lenne.
Dátum: 2014.01.08. 09:58:44
Bevallom, elfelejtettem a karácsonyi akció alatt bevásárolni vadászzsákmányból. Lesz még erre lehetőség vagy aki nem vett, az így járt, nem tudja megoldani a zsákmányt igénylő feladatot?

A vadászzsákmány egyébként is lehetne állandó árucikk kufárnál vagy legalább az irtózat csomagban (az alap csp-k elvadászására sincs időm, nemhogy vadászat italához), a legjobb dolog a játékban.
Dátum: 2014.01.03. 21:23:44
Van egyáltalán vki, aki ilyen szuperopt taktikákon van?
Dátum: 2014.01.03. 15:38:54
Ezzel az a baj, hogy én nem akarok repetát. De. Landi előtt egy térkapus vagy kalandos csata 1500at sebzett átlagban, Landi után hiába nőtt meg az épém, erősödtem is, így ugyanaz a térkapus vagy kalandos csata most már 3500at sebez átlagban.

Tehát ahogy erősebb leszek a játék is erősödik, viszont a gyógyital nem javul. Így én most kevesebbet kapok a pénzemért (ha veszek kavicsos italt), mint mikor gyengébb voltam.
Dátum: 2014.01.03. 14:44:33
Jelenleg 36k ép a maxom 80. szinten. Ezt a mágikus regen ingyen maxra viszi miközben a 90. szintű gyógyital relikviával max 16k épét gyógyít ha jól emlékszem.

AF-et nem fejlesztek hozzá, amiért valós pénzzel fizetek, az alapból legyen használható, ne kelljen már a karakter rovására még boostolnom. Az étterembe se kell sót meg borsot vinnem.
Dátum: 2014.01.03. 11:38:53
Amellett, hogy közel sem érik meg az árukat, a két hetes akció miatt megszüntették az eladást és (számomra) egyértelmű volt, hogy nem is fogjàk visszatenni. Gondolom a behonak nem érte meg, hogy a játékosoknak extra őskő tartaléka legyen.
Dátum: 2014.01.01. 23:10:53
Egyszerűbb szintet lépni. Már 10. szinten se nagy szám 5k lét bepakolni, főleg hogy az építés szakértelem nincs olyan magasan, mint a konsti. 10. szint előtt meg amúgy se kell kincs.
Dátum: 2013.12.29. 22:46:51
Csak a szokásos. A V5-öt képtelen vagyok betölteni. V1-V3 t9kéletesen megy, tehát a hiba nem az én készülékemben van.

Ez a probléma egyébként szinte minden nap előjön, csak úgy mint az előttem felsorolt problémák mindegyike. Tényleg nem lehetne már végre rendbetenni a V5-öt?
Dátum: 2013.12.29. 18:45:36
A szaki olcsósító fókuszkristályok visszaválthatóak? Vagy ha egyszer véletlenül eladom/törlöm, akkor így jártam? Illetve hordani kell őket, hogy kifejtsék a hatásukat?