Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Little Richie

Dátum: 2014.01.28. 11:25:27
Nekem vadászóssal volt ilyen tapasztalatom, nem tudom ez mennyit segít. Mindent megcsináltam, de kellett volna még 4-5 vadászat (azt ugye dekrétumozni se lehet), viszont az inspirátor miatt tudtam, hogy ha 4 vadászatból nem fogok be legalább 3-at akkor előbb lépek szintet, mint ahogy meglenne. Emiatt ellőttem egy kisebb vadászzsákmányt, ami ugye 10 vadászat és bár azonnal szintet léptem megkaptam minden bónusz lét, teljesültnek vette a szintküldit.

Hogy ez segít-e most vagy nem, azt nem tudom, hátha ebből jobban rálátást kapnak a Nálam okosabbak a mechanizmusra.
Dátum: 2014.01.27. 16:00:46
Azért. Régebben megérte és lehetett is 5-15 ember vadászatát követni mindenféle script és egyéb csoda nélkül. Persze az EH meg az általad említett nerfek miatt mára igen gyenge relikvia lett, de a lényegen nem változtat. Van olyan portya taktika amelyik figyeli a tulajdonság változásokat és ennek ez az új fejlesztés odab@sz.
Dátum: 2014.01.27. 15:41:30
Te játszottál valaha kristálygömbbel?
Dátum: 2014.01.27. 14:37:48
Jobban örülnék olyan zárójeles résznek, ahol az ellenfél egészségtől és mágiától (+ ilyen bónuszoktól) megtisztított TÖ-jét látnám.
Bakker én nem zabáltatni akartam, hanem simán sajtolni. Nem is volt még csatlósom, hogy felzabáltassam valamivel azt a nyomorult állatot.
Na mondom megnézem ezt a teszt világot. Mivel böszöm sok lé kell az állat felemeléséhez gondoltam elsajtolok pár harcoló állatot. Kaptam egy hibaüzenetet sajtolás után, hogy próbáljam meg később, de persze a magas szintű állat eltűnt, lét nem kaptam. Zseniális.

Azt hiszem ilyen kockázat mellett meg pláne nincs szükségem erre a fejlesztésre.
lol. Nem tudom Nálad mit takar a bennfentes-bukszás kifejezés, viszont arra felhívnám a figyelmedet, hogy talán több komolysággal kezelnék a kommentjeidet, ha nem mindig Miklósék és mások zsebében próbálnál turkálni, hanem azzal foglalkoznál, hogyan lehetne jobbá tenni a játékot. (A legyen óccsó, legyen ingyé mantra nem tartozik ezek közé.)

Ez a fejlesztés nem azért rossz mert őskőbe (is) kerül, hanem mert a játékosok 99%-ának haszontalan így ebben a formában, szvsz.
Hagyjuk már ezt az ollós dolgot. Itt nem olló van, hanem szakadék. Teljesen mindegy, hogy 10 métert nem tudsz átugrani vagy százat. És pontosan amiatt, hogy ez az új fejlesztés nem lesz kötelező, mert semmilyen hatással nem lesz a mostani erőviszonyokra, senki nem is fogja emiatt abbahagyni.

Engem az zavar, hogy a V5 néha használhatatlan, az eventek eleje mindig bugos, a bajnoki (szintén v5-ön) káosz és közben ilyen hülyeségre megy el a drága munkaidő a Beholdernél.
Igazából az benne a jó, hogy nem kell megvenni. Akárhogy számolgatom a Top játékoson kívül erre senki nem fog áldozni. Nekem pl a két alacsony szintű karakteremnek nem kell mert másnak sem lesz, a magas szintűnek meg azért nem kell mert egy csatlósom úgy is lesz a BU jutalom miatt. Egy állat elég lesz arra, hogy még simábban verjem akiket eddig is, az őspókok és hasonlók meg nem érdekel ha kettővel jönnek, mert így is, úgy is elvernek.

Nem tudom hányan jutnak majd arra a döntésre hogy 300 tk-ért beáldozzák egy tápos állatukat, de nem lennék meglepődve, ha érdeklődés hiányában ez a csatlós dolog elmaradna.
29. szinten 300+ templomkristályom van. Elviekben megvehetem, de minek? Körülöttem senkinek nem lesz, akit megtámadok úgyis elverem, így a tö mindegy, a 300 kristállyal meg nyerek legbugyutább esetben is 30 szintet minden állatomnak, ami jóval komolyabb elnyelést ad, mint a fétises állat tenné.

Ennek a fejlesztésnek így egyelőre nem látom értelmét, drága de legalább haszontalan.
Dátum: 2014.01.24. 06:03:45
V5ön bugossá vált az epikus a sok ütéstől. 10k sebzéltől 70k-t sebződik, az előző is úgy halt meg nálunk hogy egy kis ütéstől mínuszba ugrott. Rendkívül kényelmetlen, hogy nem tudom üthetem-e anélkül, hogy megpusztulna.


Ahogy nézem konkrétan annyi van, hogy egy bármilyen ütéstől bukja a regenerált épit.
Dátum: 2014.01.20. 12:10:38
Én vennék stimulátort, de nem engedi a rendszer.

Ha a relikviák között keresem meg se jelenik, ha a 30. szintű tárgyak között, akkor megtalálom, de mikor rányomok a megvásárlás gombra mindig kisebb vadászzsákmányt veszek. Ki érti ezt?

Másnak nem volt ilyen gondja?

Szerk.: megoldódott. Nem értem ez mi volt.
Dátum: 2014.01.19. 18:35:35
Szép meg jó ez az irtózat nyaklánca, de miért nem tápos? Önerőből képes vagyok kicsit gyengébb statokkal, de sokkal jobb képességekkel rendelkező tárgy beszerzésére, arról nem is beszélve, amit esetleg a szövi segítségével szerezhetek.

Legalább fejlődik, ha szintet lépek?
Dátum: 2014.01.19. 11:43:11
Sírok bzmg, sírok.

Ez a hét kommentje. (Pedig van miből szemezgetni, bőven)
Dátum: 2014.01.18. 22:53:09
wtf?! lol

Ez egyébként hol volt kommunikálva?
Dátum: 2014.01.17. 17:31:01
Szerintem fölöslegesen feszülöd túl. Ha a 20 sajtnál állsz jelenleg, akkor toplistára már esélytelen van, előbb-utóbb meg úgy is összejön majd a megfelelő karám méret.
Dátum: 2014.01.16. 19:48:04
Sőt, mindenkinek van 50% esélye nyerni, aki elindul. Ugye.
Dátum: 2014.01.16. 19:06:46
Hogy lehet, hogy a v5 bajnoki viadal rendszere még mindig bugos?

Túl sok az új fejlesztés, nem marad erőforrás az ilyen "apróbb", extra őskő bevétellel nem kecsegtető problémák megoldására.
Dátum: 2014.01.16. 16:35:11
Mivel több kategóriában is két különböző győztes lett, érdekelne, hogy ilyenkor mindenki kap medált, vagy csak egy szerencsés van minden kategóriában?
Dátum: 2014.01.15. 13:32:11
28. szintű karakter, az összes bajnokit nyertem vele eddig, amin elindultam. Csak azért írom, hogy lásd, ha nem is tökéletes, de jól fejlesztett karakter. És nekem 0 volt a krit varim a piramis előtt, úgy sejtem másoknak sem túl magas ezen a környéken vagy lejjebb.

Persze lehet dekrétumozni, sokkal olcsóbb, mint a szakit magát fejleszteni, de ez akkor is egy buktató, ami nagyon alacsonyan van.