Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Little Richie

Dátum: 2013.08.26. 08:43:23
Alacsony szinten még rosszabb a helyzet. A fixnek tűnő szint x 20 lé / tégla iszonyat kevés. És közben még a szerencsefejlesztést is bukja az ember, hiszen amíg van építési energiád addig nem töltheted a kutat léből. (Az energiát viszont inkább gyüjteni érdemes, amíg nincs kifejlesztve az építés.)
Dátum: 2013.08.19. 22:17:45
Köszi szépen. Akkor felejtös az új karakter. (Bár a logikáját nem értem, hogy az egyik karakter miért kaphatja meg, a másik meg miért nem.)
Dátum: 2013.08.19. 21:53:55
Vásárolj varázslatot, aminek a szintje nem alacsonyabb a Tiédnél!

Wtf?! Mármint értem, hogy mit jelent, de. Megkapom 4. szinten ahol ugye nincs is spell, 5. meg csak ösköves. Tehát eleve legyen 10-30 kereskedelmem 4. szintre, mert az ugye úgy megy. Emellett én már korábban megvettem az ösköves pellt, most adhatom el, hogy megvehessem újra?

Azért nem zavarna, ha lenne értelme is a feladatoknak nem csak dobj ki x öskövet meg y lét az ablakon jellege.
Dátum: 2013.08.19. 17:47:49
Konkrétan a végzet templomos relikvia meg a kútkisütös az amit megvettem eddig és mindkét karakteremnél megjelent. Nagy elöny volna, ha a harmadikhoz nem kellene erre újra 200 öskövet elpörgetnem.
Dátum: 2013.08.19. 17:09:49
Ha regisztrálok egy új világra a már létezö profilommal, akkor az új karakterem megkapja a közös, ösköért vett relikviákat, vagy neki már újra meg kell vennem?
Dátum: 2013.08.15. 21:40:35
A tudatturbó direkt csinál olyat, hogy ha használni akarom ugyanarra a szakértelemre újra (mert mondjuk idöközben nött a turbó értéke) akkor elöbb 0 manából leveszi magát a szakértelemröl, majd újra kell turbózni, hogy az új értékkel növeljem? Vagy ez bug? Csak mert ha lehet 0 manából turbózgatni akkor könnyebb ellöni 400 cspt a templomhoz.
Dátum: 2013.08.14. 21:35:54
5. szinten 0 tp jár a csaták után, hiszen közel s távol se vf se eh. (Eleve nagyon magas akadémia meg tanulás kell hozzá.)

Szóval csak pp-be került, illetve 2 hétre megállt a karakter a fejlödésben, de az meg a + 1 templom miatt szintén inkább elöny. Egyedül az ép volt szük keresztmetszet, de a 3 pihenés a templom miatti folyamatos egészségfejlesztés meg a xenok által dobott gyógyitalok miatt, talán összesen ha 2 istenek itala volt az össz költsége ennek az eventnek.

Ehhez képest a kufáros event siralmasnak tünik. (Egyedüli elönye, hogy látom kik aktívak az ütötávomban, kikre érdemes késöbb vadászni. De ezt meg máshogy is ki lehet szúrni.)
Dátum: 2013.08.13. 13:09:30
So-so. Ez a xenos event +8 állatszint meg +40 kereskedelem ingyen, 5. szinten eléggé a megérös fajta volt. Ehhez képest viszont a kufár le / tp aránya siralmas.
Dátum: 2013.08.13. 12:26:39
5-6. szinten, ahol vagy 2 vagy 3, ott nagyon nem.

Mondjuk kreatív nélkül sz*rt sem ér az egész, eh-t meg még lehetetlen fejleszteni, szóval akkor igazából tárgytalan ez az event alacsony szinten.
Dátum: 2013.08.13. 10:00:44
Most, ha minden igaz akkor a kufárok csatája jön hamarosan. Két kérdés:

1. Müködik-e a kreatív affinitás a kufár csaták portyáiban szerzett lére?
2. A tp-t, hogy adja, ha nem egész számra jön ki? Mint a szinguláris ismeretek?

Elöre is köszi.
Dátum: 2013.08.12. 12:56:11
Köszi szépen.
Dátum: 2013.08.11. 11:25:43
Köszönöm eddig is jól voltam, de most hogy fényt kaptam még jobban vagyok. Azért a holnapi üsz -es válaszra kíváncsi vagyok.
Dátum: 2013.08.11. 11:14:03
Ó, bzmeg. nem adja fel a lehetöséget, de az építési energiából vonja le a lét, ha töltök a kútba. "Verem a fejem a falba."
Dátum: 2013.08.11. 11:04:11
Én v1en nem tudom energiatéglából tölteni a kutat és a wikin is azt olvadtam valahol, hogy kúttöltésre nem használható.
Dátum: 2013.08.11. 10:50:28
Építési energia nem használható kút töltésre.
Dátum: 2013.08.11. 09:18:03
Iszonyat bosszantó, hogy bár az ember tudna gyorsabban haladni (és ha jól tudom ez Miklósék célja is), a templom miatt mesterségesen kell lassítani a fejlödést 4 hét / 1 szintre alacsony szinteken. Biztos volt már róla szó, de nem lehetne itt is valami a térkapuponthoz hasonló slotot bevezetni, hogy ne kelljen mindig megvárni a két hetet?
Dátum: 2013.08.11. 08:37:02
Bocs, túloztam az 1 milliós kúttal, de a 350k betöltése is lehetetlen 8. szintig, holott a bajnokira már kellene a bónusz, mert nem egy karakternek van minimális építés mellé gyaktere meg védöfala.
Dátum: 2013.08.10. 18:14:01
Mivel az újraregisztrációm óta egy 5. meg egy 4. szintü karakterem van ezért látom mennyi inaktív karakter van. Viszont ez védettséget is ad az aktív karaktereknek, amiröl talán nem is tudnak. Nekem persze kényelmes lenne, ha a portyaablakban csak aktív, lével teli ellenfelek jelennének meg, de inkább választom a "vadászat " izgalmát.

Emellett v5ön pl nem léteznek aktív gyémánt klánok 1 milliós kútméret alatt. Ezt betölteni lehetetlenség, szóval sajátot kell építeni. Elég kellemetlen, kár hogy a vezetöség ilyen problémákkal bem foglalkozik, viszont az inaktív klánok háborús farmolása talán segít majd valamennyit 9. szinttöl. Emiatt szerintem öket is kár volna törölni.
Dátum: 2013.08.07. 22:08:51
Szia!

A kérdésedre én sem tudom a választ, de a paypal -t nagyon tudom ajánlani. Én Londonból tolom magyar szerveren, tehát a te problémád reverze állt fenn. Egy kicsit én is féltem töle elsöre, de gyors, megbizható és kényelmes is.
Dátum: 2013.08.04. 17:21:04
Félreértettél. Ilyen relivia még nincs, csak úgy eszembe jutott, hogy lehetne egy ilyen.

Úgy is túl sok már a kissé felesleges eröforrás magas szinten, miközben a templom mint a játék legjobb fejlesztése végre ad kézzel fogható rövidtávú célokat a karaktereknek. Így bárki szívesen költené itt szvsz a hüség / szubplazma / öscsodadrága / lélekgyémánt pontját.