Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Little Richie

Dátum: 2013.10.22. 21:43:04
Mi az hogy csak 168 óránként lehet szakértelmet felejteni? Ez régen is így volt?! Egy hétig malmozzak a küldetéssel, vagy hogy?
Dátum: 2013.10.22. 16:57:57
Tízszeres szorzó, igen. Eddig 50-100 lélekgyémántot kaptam kalandonként, a relikvia megvétele óta meg 457 és 552.
Dátum: 2013.10.22. 16:04:51
A kalandkódex egyelőre nem +10%ot ad, hanem szerintem x 10et. Jó lenne minél előbb javítani, mert nem szeretnék bugot kihasználni, viszont szeretnék játszani.
Dátum: 2013.10.22. 14:55:03
Lehet, nekem sikerült.
Dátum: 2013.10.22. 01:17:55
Sajnos nagyon inaktívak a karakterek. Melyik világon vagy és melyik hordában? Lehet tudok segíteni.
Dátum: 2013.10.21. 08:59:40
Mivel alacsonyabb szintűek a karaktereim ezért a pp toplista alapból kilőve, de a gyógyitaloson is úgy elszálltak már az eredmények, hogy szerintem azt js lehetetlenség utólérni.

Azért a térkép fix ingyenes arany relikjéhez képest (amiből új játékosként én már semmit nem kapok), ez a fizetés nélkül max 1 bronz relikvia erősen a ló túloldala.
Dátum: 2013.10.21. 08:38:32
Biztos, hogy most már megfelelő a hordatrófea találati esélye? 690 győztes csata (3 karakter) alatt 34 trófeát szedtem ki. Ebből így, hogy lesznek relikviák őskő nélkül, 2 év múlva?
Dátum: 2013.10.18. 20:32:52
Mi számít gyenge karaktereknek? Az ütőtávomban van 1-2 pók, akik 2-3 évvel idősebbek nálam, ellenük nincs esélyem, mindenki mást verek. Ha ez még a gyenge kategória, akkor az erősek olyan kis %ban vannak az összes karakterhez képest, hogy az ő kudarcuk kb még belefér a hibahatárba. Arról nem is beszélve, hogy nincsenek ők sem kudarcra ítélve, csak most nehezebb nekik a játék, mint általában.
Dátum: 2013.10.18. 19:29:31
Akkor nem tudom mi a megoldás.
Dátum: 2013.10.18. 19:26:37
Én simán nyerem a 30 pp csatákat és az ép-m is bőven elég. Akik rendre sz*pnak, azoknál gyanúsan drasztikusan magasabb a támadás, mint a védelem és gondolom erőre vannak gyúrva. Bár gondolom nem ilyen egyszerű magas szinten a helyzet, hogy csak úgy húzok egy éjszaka alatt + 200at a védőn, mégis azt javasolnám mindenkinek, hogy próbáljon meg védőt fejleszteni, vèdőre öltözni.
Dátum: 2013.10.18. 00:24:41
Nem lennék meglepve, ha a jelenlegi állás pont fordítottja lenne a hordák méretének. Emiatt egyébként szerencsésnek tartom, hogy a versennyel szerezhető medál csak jelképes, így nem olyan nagy gond az, hogy nem teljesen egyenlőek a feltételek a hordák között.

Ha ez a rizikószerű társasjáték fíling megmarad, de legközelebb a játékosok, szövetségek választhatják meg a partnereiket, akkor ez egy nagyon baró dolog lesz. A háborúkat is újra lehetne gondolni az event mentén. Szövi szövi ellen egy vmivel kisebb pályán. Vagy szövetségek szövetségek ellen. Ugyanúgy lehetne njk-t ütni, és akár horda trófea is eshetne. Lehet kicsit túlgondoltam, de az unalmas számok után nagyon tetszetős és látványos ez a sok színes mező.

Szerk.: ejj, a másik topicba kellett volna írni.
Dátum: 2013.10.17. 15:36:01
Annyit hozzátennék, hogy én 30 pp beállításon tolom v5ön és kb 20 csatánként csúszik be egy vereség. Gyógyitalt is csak azért iszok, mert a szintküldihez meg a vthez úgy is kell. Szóval nem lehetetlen 30 pp-n se a játék, legalábbis alacsonyabb szinten. Ha elfogy a tartalék pp valszeg v1en is váltok 30 ppre.
Dátum: 2013.10.17. 13:22:36
Egyelőre kettes, mert sok pénzt kérnek egy jelengeg nagyon gyenge lábakon alló fejlesztésért. Viszont iszonyat potenciál van az eventben, minél több társasjátékhoz közelítő esemény lesz, annál jobb lesz.
Dátum: 2013.10.17. 06:29:29
Egy, szerintem újfajta problémával találkoztam, amire mindenképpen szeretném, ha gyorsan találnánk megoldást. A probléma a következő:

nem nő annyira a szintenkénti tp küszöb, mint amennyivel nő a szint küldetésekben előírt megszerzendő tp-k száma. Ez azt jelenti, hogy a számomra előírt szintnyi vadászat + portyák + kalandok + a szintküldikért kapott tp több, mint amennyit egy szinten szerezni tudok, tehát lassan fizikai képtelenség lesz megoldani a szintküldiket számomra. Ez főleg azért van, mert az inspirátor miatt annyi tp-t kapok egy vadászatért, hogy több mint a szint lépéshez szükséges tp felét megkapom, mire levadászom azt a jelenleg 40-50 vadászatot amit előír a küldi.

Nem tudom mi erre pontosan a jó megoldás, de az nagyon rémisztő, hogy a karakteremmel lassan eljutok majd oda, hogy szó szerint semmit nem csinálhatok, mert azonnal jön egy szintlépés.
Dátum: 2013.10.17. 01:26:16
De mikor regisztrálok, akkor nem figyelmeztet semmi arra, hogy ha telóról/tabletről játszom akkor a játék egyes elemei elérhetetlenek lesznek számomra. Sőt őskő vásárlásnál sem kapok értesítést arról, hogy én esetleg nem kapom meg csak a szolgáltatás töredékét. Ezek után jogos az igény arra, hogy telefonon is normálisan fusson minden, szerintem.
Dátum: 2013.10.17. 01:21:55
Menjetek már a francba, hogy még a második éjszaka után is bugos az egész portyarendszer, és hiába volt elvileg fordulóváltás, 2 pp egy portya. Most lett volna időm / ép-m játszani, erre nem lehet. Az egy dolog, hogy drága egy szolgáltatás, de hogy még sz*r is mellé az már túlzás. Én megértem, hogy ezerrel dolgoztok a hibák kijavításán, de ha vmi nincs kész, akkor máskor ne rakjátok a játékba, hanem teszteljétek előtte.
Dátum: 2013.10.17. 01:10:09
Nálam is elég gyíkos telefonról játszani, nem a készülékedben van a hiba, hanem az eventben.
Dátum: 2013.10.16. 06:35:54
Az aktuális eredményeket kicsit bugosnak érzem, mind horda mind egyén szintén. Emellett a rubin karaktereknek lefőtt, ez kb az első nap után levehető. Emellett nevetségesen kevés hordatrófeát ad a játék, így el is jutottunk oda, hogy akkor jövök ki a legjobban az eventből, ha nem csinálok semmit, csak elköltök napi 20 őskövet / karakter.

Javaslom a következő event az őskő kaszinó legyen.
Dátum: 2013.10.15. 19:58:17
99 nyert csata ( 3 karakterrel), összesen 4 hordatrófea. + 2 karakteremmel találtam még 8-8 trófeát a kufárnál. Elég rossz az arány. Ezen kívül még a taktika teljes hiánya, az ész nélkül csapkodás fusztrál, a többi fasza.
Dátum: 2013.10.13. 21:44:24
Engem most az kezdett el egy kicsit aggasztani, hogy a 4. csapat alacsonyabb szintű játékosainak ez az event nagyon nem fogja megérni. Saját példámból kiindulva: 12. szintű a karakterem, ha vadászok 500at eleve lépek 5 szintet, amivel gyengülök, de ez még oké az én döntésem. 25% élyem van rá hogy 4. lesz a hordám, ekkor 500 csatát kell megnyernem +16 tulajdonsághoz +10% éphez meg +1 kaland slothoz. 21 nap alatt eleve több csatát kell megnyernem, mint amennyi pp-t kapok és akkor még ott van az, hogy lehet nem nyerek meg minden csatát. Ha mégis erőn felül teljesítek, akkor pedig jön némi haszontalan nyeremény.

Nagyon sok csalódott játékos lesz ezután az event után, attól tartok.