Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Little Richie

Dátum: 2013.11.05. 09:02:30
Lehet csak szimplán benéztem, de nem úgy volt, hogy 10:00ig tart?

Szerk.: eltűnt az ikon a karakter mellől, de egyebekből még be tudok lépni.
Dátum: 2013.11.03. 17:09:55
Azért írtam a zárójeles részt, magas labda volt. Nekem mind a három karakterem profitált az eventből így vagy úgy. Egyébként pedig nem sajnálom Arieltől, remélem még több ilyen ötlete lesz, az elképzelésben nem volt hiba.
Dátum: 2013.11.03. 16:36:28
Te találtad ki az eventet és Te profitálsz belőle az egyik legjobban? Micsoda véletlen ...

(Bocs, de ezt nem lehetett kihagyni.)
Dátum: 2013.11.03. 15:05:01
6 meccs 5 vereség. Direkt erősödtek a klónok a végére, vagy hogy?
Dátum: 2013.11.02. 18:59:22
Mivel sorsjegyet vehetsz kiégett őskőből (platina), illetve pörgethetsz is, így ez végülis most is működik.
Dátum: 2013.11.02. 18:37:44
Ok.

Ez így akkor elég brutál, de mondjuk nem is értem min lepődök meg.
Dátum: 2013.11.02. 17:45:36
Zsír, mindenki mást mond. Én egyébként lehet tévedek, nem szent írás, amit állítottam, de nekem ez tűnt reálisnak a leírás alapján.
Dátum: 2013.11.02. 14:43:22
Ez így nem igaz. Sima pörgetésnél is ugyanakkora esélye van ultrát pörgetni, mint ősköves vagy sorsjegyes pörgetésnél: 1%

A pechpont az, ami csak ősköves meg sorsjegyes pörgetésre gyűlik. Ha eléri a 100at, akkor 10%ra nő az ultra pörgetési esély.

Kék (ritka) viszont nekem kb minden második nap esik, meglepő, ha valakinek abból is csak egy esett hónapok alatt.
Dátum: 2013.10.31. 19:37:58
Akárhogy csűrjük-csavarjuk, a 4. Horda aktív tagjait Miklósék megsz*patták. Mivel nekem egy gyémánt meg egy rubin karakterem van, így én szerencsére már 2 hete készíthetem magam a traumára.

Mondjuk a legviccesebb, hogy a gyémánttal is csak 1000 győzelem körül leszek maximum.
Dátum: 2013.10.30. 22:13:07
Ok, de Te 500 pp-re megkapod a maxos jutalmat. Nekem 1100 győzelemmel se biztos, hogy meglesz. Mivel nekem 2x annyi erőforrást kell a jutalomhoz áldoznom elkerülhetetlen az őskő használat.
Dátum: 2013.10.30. 19:39:57
Ha lady Alvariel egyik kategóriájában holtverseny van az első helyen, akkor mindkét karakter aranyat kap, vagy hogy?
Dátum: 2013.10.29. 21:58:07
Én a másik oldalt látom. Gyorsan cseréljük ki a full ingyenes eventet egy fizetősre, mert a szeptemberi akció és karácsony között gondolom visszaesik az őskő vásárlás. Amivel nincs semmi gond, okos húzás cégvezetői részről, csak akkor minőséget adjanak már a fizetős szolgáltatásért. Én nem értek a programozáshoz, de itt nem apró részletek lettek elrontva, hanem: a pontszámolás, az ellenfelek ereje, a relikviák. Ez tulajdonképpen a teljes event.

Ettől függetlenül nem vágom fel az ereimet, még csak nem is fenyegetek törléssel, csupán szerettem volna jelezni, hogy ez az event méltatlanul gyengén kivitelezett a végzetúr többi eventjéhez képest és úgy egészében a Beholder kft eddigi játékaihoz képest.
Dátum: 2013.10.29. 21:05:21
Igazán lehangoló, hogy itt a nagy tervezgetés közepette meg lett oldva végül, hogy az ismételhető küldetések pörögjenek ezerrel, de az eszébe se jutott a játékvezetésnek, hogy talán akkor a rendes küldetéseknek is működniük kellene. (Nekem most az állatsebzős nem megy) Ez már nagyon sokadik figyelmetlenség / értelmetlen szívatás ebben az eventben, ami nagyon nincs egálban az event költségével. Javaslom ezt a fejlesztést ne írjátok fel a dicsőségfalra, a több tízéves tapasztalat mellé.
Dátum: 2013.10.26. 09:51:47
A probléma nálam 15 pp-s beállításnál jelentkezett.
Dátum: 2013.10.25. 23:37:37
Alacsony szintű a karakter, 2 a krit ütése meg 1 jön tárgyból, ergo eggyel még nekem nagyobb is, mint a klónomnak. De mindegy is, ugyanezzel a karakterrel most kaptam a klónomtól egy krit varit, úgy hogy ez a skill nekem 0. Innentől vagy bugos a rendszer vagy kapnak vmi bónuszt a klónok, amit Miklósék nem mondtak. Mindenesetre ezzel könnyebben magyarázható, hogy miért nehéz az ismételhető küldiseknek a krit vari pl.
Dátum: 2013.10.25. 20:12:50
Hogyan üthet kritikust a klónom ellenem? Nem az én skilljeimet másolja?
Dátum: 2013.10.25. 08:47:47
Azt tudtam, hogy a mega végleges, az ultrára voltam kíváncsi. Sajnos tableten / telefonon a kis kék segítség az esszencia mellett halott ügy, ahhoz meg túl drága a cucc, hogy csak úgy vakon tesztelgessem. Mindenesetre köszönöm a választ, megtudtam, amit akartam.

Esetleg még egy kérdés, ha már kiderült, hogy csak időszakos. Ha pl szívósság ultrával nevezek a bajnokira, akkor az ott játszik, vagy addigra lejár?
Dátum: 2013.10.25. 07:31:41
Az ultra-esszenciák milyen hosszú időre fejtik ki a hatásukat?
Dátum: 2013.10.23. 09:32:55
Én például kajak azt hittem a harmadik napig, hogy a mezők minden nap 0ról indulnak majd, így nem lehet bebetonozni az előnyt. Ezzel szemben gondolom Ariel pl pontosan tudta, hogyan épül fel az event (elvégre ő találta ki), így a zafír már az első naptól jó taktikával nyomulhatott, amihez még hozzájön, hogy a pontszámítási rendszer is őket (legkisebb hordát) támogatja.

Ám ezzel se lenne sok gond, ha mondjuk 700 győztes csatáért a 4. horda tagjai is megkapnák a maxos jutalmat. Mivel 15 pp-s beállításra lett belőve az esemény, így a napi 27 pp 100%-os győzelmi arány mellé is kellene + erőforrást költeni.

Ami viszont a legnagyobb gond, hogy a karaktereim egymás ellen nyomulnak. Én pl személy szerint próbálok a smaragd karakteremmel minél haszontalabban részt venni az eventben (hiszen az egyéni jutalmam úgy is csak az eventre áldozott ősköveken múlik), hogy ezzel is segítsem a rubin meg a gyémánt karaktereimet. Ez tényleg így lett tervezve?
Dátum: 2013.10.22. 22:06:55
Jó, hát jobb híján én is kivárom, de igencsak lesokkolt. Mindenesetre köszi a választ. (Mondjuk az inspirátor miatt az én karakteremnek ez kb 3 hétnek felel meg, de mindegy.)