Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Little Richie

Dátum: 2013.11.15. 07:48:56
Esetleg felépült a bűvös kunyhó egy újabb szintje. Ha az állat max ép-je nő, az csalóka tud lenni, én is többször hittem azt, hogy sérültek.
Dátum: 2013.11.12. 16:13:39
Az újrakezdésnek kb ez a legnagyobb pozitívuma. Hiába, hogy kevés az aktív karakter, a szintküldik meg a templomok adnak rövidtávú célokat, a kalandok meg az eventek pedig alternatívát a pp-k és az ép elköltésére. Így bár őskő igényesebb a játék, mint régen, de élvezhetőbb, hogy úgy mondjam ritmusosabb is. (az első húsz szintről van ez a tapasztalatom)
Dátum: 2013.11.12. 12:00:00
Köszi, közben már én is rájöttem. Egy pillanatra azért megijedtem.
Dátum: 2013.11.12. 11:43:12
szóval ha este belövök 100 vadászatot, aztán ki is lépek, akkor reggelig senki nem tud lerabolni, amíg be nem lépek? Na, ne már.
Dátum: 2013.11.11. 14:16:10
Ok, hogy itt trollkodtok, de voltatok az előző v4en? Változást, versenyt szeretnétek? Miért nem jöttetek versenyezni? Mi tartott Titeket vissza attól, hogy megfelelő konkurenciái legyetek a mostani győzteseknek és ezáltal megakadályozzátok a szerintetek közeledő apokalipszist?
Dátum: 2013.11.11. 10:54:29
Elvileg mától lehet regelni a 60. szintű v4-re, de még nem lehet. Erről tud vki vmi infót?
Dátum: 2013.11.10. 17:14:35
A 19. szintű karakteremet megtámadja 31! szintről szubplazmával egy karakter, nyerek, erre azt az üzenetet kapom, hogy az ellenfél túl gyenge volt, se tp se lé nem jár. Wtf? Ez normális?
Dátum: 2013.11.10. 13:12:39
Igen, közben nekem is sikerült egyszer követ rabolnom, szóval csak pech / védelem miatt volt a ~40 meccses rablás mentes szériám.
Dátum: 2013.11.10. 08:19:06
Nem tudom, hogy csak iszonyat nagy pechem van, vagy tényleg hiba, de mintha nem működne a lopás szakértelmem.
Dátum: 2013.11.09. 13:55:39
Nekem az is jó, ha átruházhatom másra, de az én karaktereimnek semmit sem érnek és sosem leszek magas szintű (mindig lesznek fölöttem 100-150 szinttel is), így soha nem is tudom majd használni semmire. Ez az erőforrás egy nagyon szűk rétegnek jó csak, a többieknek konkrétan büntetés.
Dátum: 2013.11.09. 13:33:17
Javasolnám, hogy a szubplazmát lehessen átváltani platinára, vagy bármire, aminek csak egy kicsi haszna is van, mert jelenleg csak gyűlik meg gyűlik, de minek?
Dátum: 2013.11.08. 10:09:07
Ezzel sokat nem lehet kezdeni. Ha most beregelsz v1re akkor azt látod, hogy alacsony szinten több éves pókok mindenhol, a magasabb szintek elérése meg több év. Ehhez hozzájön, hogy nincsenek kis karaktereknek, pezsgő életű klánok sem. Viszont erre megoldást csak úgy lehet adni, ha sérül a régi játékosok érdeke, amit viszont egyértelműen el kell kerülnie a jv-nek. Így maradnak az ősköves kényszertápok, mert a régi játékosok könnyebben áldoznak még + pár száz forintot a játékra, mint az újak.

Arról nem is beszélve, hogy egy új karakternek eszméletlen drága lett a játék. Saját példa: v5ön a születésnapi akció óta több, mint 2000 őskövet használt el a karakterem.
Dátum: 2013.11.08. 09:59:10
Abba, hogy kinek mi az antipatikus, inkább ne menjünk bele, mindenkinek más az izlése. Abban viszont maximálisan egyetértünk, hogy a szövetségi v4 szabályrendszerén változtatni kell. Az időigény csökkentése jó ötlet, 2x tempó lehet elég lenne, illetve nem első szintről kellene indulni. Ha magasabb szintről indulnak a karakterek, akkor mesterségesen lehet uniformizálni a karaktereket és már induláskor adni mindenkinek egy keveset a lé adó szakikból. Így lassabban szakad szét a mezőny.
Dátum: 2013.11.08. 09:37:18
Az a baj, hogy nem látod a toplistát v4en. Tö-ben nem butikos legjobb 232-vel lemaradva, szintben legjobb nem butikos 2 szinttel lemaradva, szö-ben 293-mal lemaradva. Egyedül velem baxtak ki a többiek, én 1 szinttel lemaradtam.
Dátum: 2013.11.08. 09:16:09
A nyerészkedésről meg a húsosfazékról: akik nyertek őskövet azok mind prémium tagsággal tolták végig, ha jól tudom. Hercules az én karakterem volt, ezért saját magamról bizton állíthatom, hogy több őskövet vettem, mint amennyit kaptam. Emellett rengeteg időt és energiát felemészt a v4, nem véletlen, hogy tőbb butikos tag is jelezte, hogy kihívás, ellenfelek nélkül ez így nem pálya, nem éri meg belefeccölni a drága időt.
Dátum: 2013.11.08. 09:00:40
Most pontosan mi zavar? Bárki nevezhetett a v4re, a lehetőség mindenkinek adott volt.

Egyébként én már Lady Alvariel medált is szerveztem le és az egyik legjobb érzés volt, hogy valakivel tényleg kooperálhattam és mindketten jól jártunk vele.
Dátum: 2013.11.07. 15:55:42
Emlékeztem, hogy adtál erre ötletet, nem is rosszat, reméltem, hogy újra leírod, ha felhozom a témát. Legyen minden itt egy helyen.

Eszembe jutott még két apróság:
- Xeno eventhez hasonlóan az összes indított csata számát is jó lenne látni az összes győzelem mellett
- A térképen vhogy jelezni lehetne, hogy aznap melyik mezőt és hányszor támadtam már sikeresen. Lehet csak az én balekségem, de én néha estefelé már nem tudtam pontosan reggel merre is támadtam.
Dátum: 2013.11.07. 08:41:31
Ami kiegészítést tennék hozzá:

- Világonként külön térkép
- Rendes küldetések is fussanak a klónokon, ne csak az ismételhetőek
- A pontszámítási rendszer legyen kicsit dinamikusabb, mert a mostaniban egyre kevesebbet ér egy-egy portya. (Ez nincs is összhangban azzal, hogy mindennap ugyanannyit támadhatok)
- Utolsó nyeremény küszöb 1100-ról csökkenjen le 900-ra

Első körben ennyi.
Dátum: 2013.11.05. 10:04:51
Lol, a medálok alapján a rubin lett a harmadik és a gyémánt a negyedik. Miklós nagyon nem szeretheti a gyémánt hordát.
Dátum: 2013.11.05. 09:14:13
Nekem is visszajött az ikon, viszont most meg az eseménypont gyűjtés szállt el. Eltoltam két kisebb vadászzsákmányt és 0 eseménypontom maradt. Kár hogy ennyire bugos a vége, még most lett volna időm játszani.