Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Little Richie

Dátum: 2013.12.10. 08:57:58
A 15 kisebb állatos küldi miért nem fut a landi csaták alatt?
Dátum: 2013.12.09. 14:18:49
Őszintén megmondom, hogy nem voltam tisztában ezzel. Szàmomra az tűnt logikusnak, hogy az élhet a találkozó nyújtotta extrákkal, aki elmegy. Itt a fórumon se olvastam róla, hogy lehet küldöttel befizettetni. Majd legközelebb.

Na mindegy, akkor is veszek követ mikor nincs hozzá bónusz. Csak jelezni akartam Miklósék felé, hogy a szeptemberi szerintem jobb volt. Akkor megérte nekem a maxos befizetés, most spórolhatok, mert 5k elég / karakter.
Dátum: 2013.12.09. 13:46:34
A találkozó befizetés nem volt mindenki számára elérhető.
Dátum: 2013.12.09. 12:52:31
Se vadászzsákmány, se pálca. A születésnapos akció jobb volt, ingyen lé helyett a gyorsítás szerintem vonzóbb.
Dátum: 2013.12.05. 09:18:38
A sajtolást hogy számolja az event?

Mert kaptam esszenciát az egyik csata után, de kaptam lét is meg tp-t is. Viszont a lé az nagyon kicsi, biztos hogy vadászat lé, nem sajtolás. Szóval hogy is van ez?
Dátum: 2013.12.04. 08:56:53
Az a 25/50 talán az lehet, hogy ennyi bónuszt kapsz egy drágaságra alapból vf/eh szaki mellett. Itt ez ha minden igaz felmegy 37,5/75re.

Ha a sárkány csatában nagyjából fele lét kapunk és fele megy a végső jutalomban, akkor nálam ez így elsőre ki is jön.
Amint elérek az ismételhető küldetésekhez, azonnal váltani fogok. De az optimális esetben is 49. szint, addig is el kell jutni valahogy. Mondjuk a térkapu fix 200 le / tp körüli aránya (lé szívás nélkül) még ezen is elgondolkoztat. Főleg mondjuk v1en, ahol alig 180 szint van a karaktereink között.

Összegezve a vf kötelező mindenkinek, aki élvezni is akarja a játékot, de pl a v5 talán legjobb része, hogy senkinek nincs vf-je.

Miklósék helyében eltörölném minden világról, akinek volt átváltozna eh-ra és kész.
Eleve ott kezdődik a dolog a vf-eh vitánál, hogy 60. szint alatt nincs értelme az eh-nak. Tehát amilyen gyorsan tudod kihúzod a vf-et az eventek meg a térkapu miatt (nálam ez 15-17. szint volt), aztán cirka 40 szintet muszáj vagy vf-fel lenyomni. Így aztán sosem érsz fel a nagyok közé, akiknek sosem lesz több portyacélpontjuk.
Dátum: 2013.12.02. 14:29:24
Bár a sárkányok valóban kevés lét adnak, azért minden nap meg lehet nézni a végső jutalmat, ami nem kicsit megérősnek tűnik, még akkor is ha átszámolom le / tp-be.

Egyébként szerintem azért ennyire rossz az le / tp a sárkányoknál, mert a szerencsét mintha máshogy kezelné az event, mint a sima vadászatnál.
Bármekkora szinttől lehet csatlósa egy karaktereknek? Tehát adott szélsőséges taktika esetén 10. Szint környékén is megkaphatom mindenre a +25-öt, akár többször is?
Dátum: 2013.11.26. 06:04:34
Engem igazából az érdekel, hogy ha csp-ből megy a harc, és emiatt nem is számolja a rendszer a kritikusokat, akkor a portyák után járó negatív módosító miért él?
Dátum: 2013.11.23. 22:03:51
Ha szubplazmás harcban érek el döntetlent, az is beleszámít a küldetésbe?
Én se értem teljesen a dolgot, de a pundig próbája úgy is az evés lesz. Mindenesetre az nagyon zavar, hogy még az állat szakértelmeket se szoktam meg rendesen, ezerrel próbálom pörgetni az esszenciákat, nevelek küldetéshez, harchoz és akkor most még neveljek csatlósnak meg csatlós kajának is. Mindezt szintenként 8-10 állatból, az inspirátor miatt.

Szóval túl sok az állattal kapcsolatos teendő egy viszonyleg új karinak, az inspirátor tovább gyengül, a karám kicsi meg egyébként is akad szerintem olyan terület a játékban, amire érdemesebb lenne időt és energiát pazarolni. Most kifejezetten örülnék, ha olyan 100. szint lenne a minimum, ahol először csatlóssá lehetne tenni egy állatot.
Dátum: 2013.11.22. 23:14:36
Jók az új relikviák, várósak. Viszont a vadászat alatt tevékenykedős jó lenne, ha nem látszódna a karakterlapon, mikor más nézi, mert így kb egy direkt jelzés lesz arra, hogy ki vadászik sok ép-vel.
Dátum: 2013.11.18. 21:05:34
De alapból kapsz hármat, szóval minek még egy vagy kettő?

Na mindegy. Én regeltem még múlt hét hétfőn, most meg könnyű szívvel töröltem a karakteremet. Sok sikert annak, aki ezt így bírja a végéig!
Dátum: 2013.11.17. 18:03:44
Köszi az infót, így már érthető a kisebb stimulátor. Mondjuk nem ártana egy figyelmeztetés a kufárnál a leírásba a nagyhoz, mert ez így elég megtévesztő.
Dátum: 2013.11.17. 17:39:49
Ez így nem teljesen igaz. A játék elején a legenda még valós idejű volt. Azt nem tudom, hogy most a 200-220. szint környéki legenda a hordák harcáról szólt-e, de nem tartom lehetetlennek.

Más. Mi értelme van napi ajánlatokban 12 őskőért 12 tkp-t venni, ha a kufárnál bármikor lehet 15-ért 24-et?
Dátum: 2013.11.16. 08:56:40
Klassz. V3on kiléptem a szövimből, hogy tudjak jelentkezi egy másikba, de a hiba miatt nem tudom behozni a szövetség adatlapját és így jelentkezni sem tudok.

Szerk.: közben a hibát áthidaltam azzal, hogy a tagtoborzó részből jelentkeztem, de ettől a hiba még létezik és roppant zavaró.
Dátum: 2013.11.15. 20:12:29
Hogy van az, hogy a legendában még mindig az szerepel, hogy 62. szintre lépve kitör a háború a kristály szövetség és köztünk (ergó nekem is harcolnom kellene), de megnézve a KH tagjait, a legalacsonyabb is 137. szint környékén mozog? Meg úgy egyébként, miért nem lett már rég megoldva, hogy a KH ne csak a játékosok kevesebb, mibt 1%-ának a játszótere legyen?
Dátum: 2013.11.15. 15:48:18
50% ép felett bárki támadhat.