Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Skizmester

Oldal: 12
Dátum: 2013.06.21. 21:47:37
V3 szabaly:
A portya során szerzett LE maximalizált, ennek mértéke:
10+10 *vesztes szintje *( A VESZTES nyert / vesztett csatái , de minimum 0,2!)
V3-on az átokpiramis, kivégzés, epikus tárgyak, lélekszívó állat felszerelésből adódó lé bónuszok NEM tolják ki a maximálisan szerezhető lé határát, csak a kreatív affinitás szakértelem és a gyémánt horda bónusz! Azaz a maximálisan szerezhető lé portánként: (10+10*szint*nyert/vesztett)*(1+0,02*affinitás(+turbó))*(1,3 Gyémánt hordásoknak!)
A lélekszívott lémennyiségre is hat egy *( A VESZTES nyert / vesztett csatái , de minimum 0,2 és maximum 1!) szorzó!
Az energiahasznosítás szakértelemre is hat a V3 alap képletének maximuma a vesztesség tekintetében, de nyertes szemszögéből NEM!!!

Szoval szerintem senki sem hazudik, mindenkinek igaza van!
Dátum: 2013.06.21. 21:31:13
Szia!
A karakter 143. Tsz-en van, a magiaja pedig 374-es jelenleg.
A kezdeti pontos elnyelesre nem emlekszem, valahol 726 es 770 kozott lehetett, a jelenlegi elnyelese most 2258-as!
Remelem tudtam segiteni
Dátum: 2013.06.21. 20:25:14
Ha az arányok maradnak (marpedig miert valtoznanak) akkor (180 Tsz korul) egy 2200-as elnyelesbol lehet csinalni 6600-at, ami egy erosebb epikus es entitas ellen meg mindig nem sok, de mas jatekos karakter ellen erhet valamit...
Mondjuk azt illene kozolni a jatekosokkal hogy a kepesseg adta ertek linearisan no, vagy szakaszos ugras is varhato...
Javaslom aki megy a talalkozora az erdeklodjon ennek (is) utana, aztan ossza meg velunk az informaciot.
Dátum: 2013.06.21. 19:52:20
Az egyik karakteremnel felvittem 2. szintre a varazslatelnyeles AF kepesseget. 750-es var. elnyelesbol lett 2300.
Annyira nem rossz azert.
Dátum: 2013.06.21. 00:40:27
de attol felezve van a kereskedelmed ha jol tudom
Dátum: 2013.06.21. 00:35:59
Amíg nem jelent meg a napi ajanlatoknal a ladiko, addig 60. Tsz alatt eleg jol lehetett kiegett oskoveket szerzni. En 80-as lopassal 1 honap alatt 1800-at szedtem ossze, minden erofeszites nelkul... (Landragor utan volt olyan nap amikor 170-et raboltam ossze 52. Tsz-en)

Viszont meglatasom szerint magasabb szinten a jatekvezetes celja a kiegett kovek szerzesenek minimalizalasa... Hogy miert? Talan mert egy magasabb szintu karakter nem cserelgeti a felszereleset havonta? Erdekes tema, nem megyek inkabb bele...
Sajnos a lopas (is) kihalo felben levo szakertelem mar...
Dátum: 2013.06.18. 19:57:45
nem rossz otlet, de manapsag is talalkozunk meg az alabbi uzenetekkel:
- Adatbazis kapcsolodasi hiba
- X vilag jelenleg nem elerheto (lasd V4 es V5 a multkor)

Ebbol nagyon sok "anyazas" lenne
Dátum: 2013.06.18. 19:47:28
Es ebben az esetben hogy allapitod meg a gyoztest? Ha pl az elso napot X nyeri, a masodikat Y, a harmadikat Z...stb

Vagy esetleg az ossz. netto idot figyelne a rendszer mindenkinel, minden piramis szintben? Ehhez a statisztikaba kellene egy uj oszlop, az idoket feltuntetni...
Illetve minden nap pl 10 orakkor indulna az uj nap? Szerintem az aktiv jatekosok min. 80%-a vagy iskolas, vagy dolgozik. Ki versenyezne? Aki epp otthon ul, vagy van eleg ideje ahhoz hogy barmikor foglalkozzon a jatekkal?
Ez szerintem csak ugy lenne megoldhato ha a jatekos donthetne el hogy mikortol kezdje el szamolni az idot az egyes szakaszokban, igy aki reggel 6-kor vagy epp este 8-kor kezdi el, epp olyan feltetelekkel versenyezhetne.
Oldal: 12