Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - matyas705

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.06. 19:10:13
Kérdés:
Melyik évben nyerte el végleges függetlenségét Mexikó?
1821-ben*
1875-ben
1903-ban
1912-ben

Az igazi helyes válasz 1839 idézek a wikipédiáról
A volt spanyol gyarmat, rövid kitérők után, 1839-ben nyerte el végleges függetlenségét.
szégyen hamár feltesz az illető egy kérdést akkor már helyes is legyen a válasz.
Dátum: 2009.03.29. 12:41:40
Kérdés:
Hol található a Viktória-tó?
Zambia és Zimbabwe határán
Uganda és Tanzánia határán
Bolívia és Peru határán
Argentína és Brazília határán

A helyes válasz a 2.(Uganda és Tanzánia határán).Erre mit ír ki ,,Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna:Zambia és Zimbabwe határán".Hát azért nem semmi volt aki írta.Földrajz korrepetálás ajánlott neki + egy jó nagy térkép.
Dátum: 2009.02.24. 17:11:18
Melyik Petőfi Sándor verse?
Szózat
Huszt
Hímnusz
Nemzeti dal*

Ezzel a kérdéssel semmi baj nem lenne ha nem írta volna az illető a Hímnuszt hosszú í-vel a Himnuszt.A Magyarok +sértése minimum.
Dátum: 2009.02.06. 20:19:16
Kedves Csigebige!
Amikor én a kvíz kérdéseket töltöm általában fenn van nekem egy másik ablak is és amelyik kérdésre nem tudom a választ ott rá keresek!Ajánlanám neked és minden TISZTELT VÉGZETÚRNAK és VÉGZETÚRNŐNEK is.Ha ki másolod a szöveget és a Googléba bemásolod ott ki adja a wikipédiás oldalat.Ott rá kattintasz és " Az első utazás résznél" megtalálod hogy Kolumbusz 1492.okt.12-én hódította + Amerikát.Ez csak egy tanács!Pá további jó fejlődést mindenkinek!!!!!!És VÉGZETÚR !EVEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRR
Dátum: 2008.10.18. 18:56:49
Én úgy kaptam hírt a játékról,hogy regisztráltam a HKK hivatalos oldalán a sárkányölőre.És küldtek az e-mail címemre egy levelet de ezt valami Isteni csoda következtében nem töröltem ki egyszerre hanem elolvastam.És így értesültem erről A KIRÁLY JÁTÉKRÓl nekem nagyon teccik már a tesóim is regisztráltak rá és iskolában is regisztráltak rá és nekik is naon bejött!Sztem jó lenne ha ez a játék még nagyon sokáig +maradna.Tehát én körlevélben értesültem és kihangsúlyoznám h nme bántam +.Egy kis reklám minden legalább 5-ös szintű végzetúrnak és végzetúrnőnek.A GYÉMÁNT hordájú A Beholder és A Végzetúr Harcosai nevű szövetség még 2 személy számára nyújt beléphetést a szövetségbe.Mindenkit szeretettel várunk!
Dátum: 2008.09.27. 14:10:15
én 1 javaslatot adnék jó lenne ha lenne munka amivel 1 kis plusz le-t lehetne szerezni mundjuk 1-3. szintig 1 órai munka 60 le és így 8 órai munka 480 le-t érne.de ez csak 1 javaslat de sztem 1 végzet úr sem utasítaná el ezt az ajánlatot.ha ezt nme lehet + valósítani akkor nme baj de sztem jó lenne ha lenne munka is.

matyas705
Dátum: 2008.09.26. 22:14:10
én nekem lenne pár kérdésem az ADMINISZTRÁTOR ÚRHOZ:
1.Lehet adót szedni a szövetségbe?
2.Ez inkább 1 javaslat jó lenne ha lenne munka!!Amivel plusz Lélek energiát lehetne szerezni pl 1. szint órai munka 80 Le és szintenként ez az érték nőne.De ez csak egy javaslat de sztem ezt nme ellenezné senki.De csak 1 javaslat ha nme + valósítható nme baj.

matyas705
Oldal: 1