Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mezon

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.21. 10:14:36
Üdv Gyémántok!

A Gyémántlégió új tagokat keres VILAG1-en. Helyünk van bőven, jelentkezz vagy keresd Moroit!
Dátum: 2008.11.25. 11:57:27
Üdvözlet, Szövetség Nélküli Gyémánt Hordás Végzeturak!

A Gyémántlégió (így egybe írva, van ugyanis egy Gyémánt légió is ) három szabad hellyel rendelkezik. Semmilyen belépési feltétel sincs, ahogy kötelező építés vagy "adó" sem. Jelentkezz most, vagy keresd Moroi-t bármilyen kérdéssel.
Dátum: 2008.10.04. 18:04:02
Nem tudom biztosan, hogy jó helyre írok, de talán itt is jó lesz.
Azt hiszem, hogy az egyik kvízkérdés rossz. A kérdés úgy hangzik, hogy egy 1000 km/órával haladó űrhajó kb hány nap alatt ér a Földről a Holdra? (legalábbis remélem, hogy jól emlékszem és nem is olvastam félre valamit) A gép szerint a helyes válasz 160 nap.
Namost: a wikipedia szerint a Hold 384 403 km-re van a Földtől. Eszerint egy 1000 km/órával haladó űrhajó 384,403 óra, vagyis 384,403/24=16,0168 nap alatt érne a Holdra.
Remélem nem tűnik szőrszálhasogatásnak, de emiatt rossz választ adtam (mivel az általam kiszámított válaszhoz legközelebb a 23 nap állt legközelebb a lehetőségek közül ). Na mindegy, szóval csak arra gondoltam, ha valaki utánanézhetne, én rontottam valahol valamit vagy a tisztelt készítők nézték el. Persze lehet, ezer fontosabb dolguk van, mint egy kvízkérdéssel bajlódni, ami legfeljebb 5-10 LE-t jelent, de mégis
Oldal: 1