Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Grünschnabel

Oldal: 1
Dátum: 2014.11.28. 07:33:39
Bejelentkeztem kvízolimpiára, de nem megy, csak az időm fogy... "A kapcsolódás sikertelen..." kezdetű szöveggel áll az egész, de mégis visszaszámol. Akkor ezt most elbuktam?
Dátum: 2013.03.26. 09:41:35
Köszönöm a válaszod, így már mindjárt más a Tour-os kérdésem értékelése, el is tudom fogadni.
A hibás kérdéseket meg posztolom akkor, ha találok (van bőven). Szép napot!
Dátum: 2013.03.26. 08:09:26
Idézet: Craslorg - 2013.03.25. 20:48:08
Mi volt a teljes kérdés és a válaszok? Lehet nem amiatt volt helyesírási hibás.


A teljes kérdés és a válaszok:

Melyik szín illik a következő szavak elé: levelibéka, hályog, tea ?

kék
piros
fehér
zöld

Én nem látom mi a hiba, de attól még lehet...
Dátum: 2013.03.26. 08:05:11
A csapból is ez folyt, főleg a doppingügyek miatt is. De ha már a világ legismertebb, legnagyobb és legrégebbi kerékpáros körversenyével kapcsolatos kérdések "érdektelen lexikális tudás" birtokában válaszolhatóak csak meg, akkor én kérek elnézést. Főleg, hogy a kvíz tele van példának okáért olyan biológiai ismereteket igénylő kérdésekkel, amiket még a medikus ismerőseim sem tudtak kapásból megválaszolni...
Ha elkezdeném bemásolni ide az összes olyan kérdést ami az általánosnál jelentősen több lexikális tudást igényel, akkor ki lennék tiltva innen flood miatt
Amúgy ami igazán kicsapta nálam a biztosítékot az az, hogy a kérdés feltevése után még be sem töltődött a portyaablak, már világított az események menü és ott volt a kérdés elutasítása. Nem létezik, hogy ennyi idő alatt többen is rossznak találták a kérdést. Legfeljebb egyvalaki, vagy csak egy script... Na ezért veszem inkább át a LE-t a kérdésfeltevés helyett mostantól.
Dátum: 2013.03.25. 20:20:41
Hasonló értékelést kaptam az első kérdésemre én is.

Hányadik Tour de France-t rendezik 2013-ban?

64.
100.
55.
99.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Na ja, érdektelen lexikális tudás, de a Zöld Sasok vagy kik az nem az, meg a forma-1-es kérdések sem...
Ja és szinte másodpercek alatt jött az értékelés! Nem semmi!
Dátum: 2013.03.25. 20:15:54
Ráadásul a levelibéka egybeírandó, és nem külön... Nekem helyesírási hibával hibásnak lett nyilvánítva a kérdésem, mert egybeírtam, pedig úgy helyes.
Oldal: 1