Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Balu8814

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.08. 10:55:51
Tisztelt Fórumozók!

Elég sok hülye kérdést láttam már én is a kvízzel való időtöltésem során, de a legdurvább szerintem az, ami itt a fórumon történik. Az emberek nagy része (tisztelet persze a kivételnek) idemásolja azokat a kérdéseket, amiket nem tud megválaszolni, és azzal takarózik, hogy érdektelen, túl speciális stb. Na de most komolyan, ha olyan kérdéseket tennénk fel, amikre minden játékos tud válaszolni, akkor nem lenne értelme a kvíznek, egyszerűen 10% pluszt kellene adni a vadászatokra és kész.
Elismerem, jó néhány kérdéstől nekem is felmegy a vérnyomásom, főleg a focitémájúak, és a különböző szerepjátékos témájúak mennek az agyamra.
De az, ami a legdurvább volt itt a fórumon: kérdés és négy válasz bemásolva, alatta az indoklás: "Hejesirási hiba. Töröjjétek."

Kicsit el kellene gondolkozni azon, hogy miért is nyitottak már 3 topikot ennek a témának, és a harmadikban is miért ez a 7962. hozzászólás... Mielőtt írtok, nézzetek tényleg utána a kérdésnek, ne csak a nyálat fröcsköljétek! Mert igazából ez sokkal szánalmasabb, mint egy hibás kérdés...

Üdv: Balázs
Dátum: 2009.06.04. 22:41:21
Legutoljára feltett kérdésed
Melyik növénynemzetségbe tartozik a dohány?

burgonyafélék
pázsitfűfélék
liliomfélék
kenderpálmafélék

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

...bezzeg az, hogy tavaly Lewis Hamiltonnak hány szál fanszőrét festette a tintahalak királynője szőkére, érdekes kérdés...
Dátum: 2009.05.29. 20:59:26
üdv! nem tudom, miért, de a 3. világba regisztrált karakteremmel (Flaxiszóda) nem tudok belépni, mert még nem jött az e-mail címemre megerősítő levél. tudtok segíteni? az e-mail címem: vodkaskrumpli@citromail.hu
előre is köszönöm!

basszus ez azt írja ki, hogy nő vagyok?! que?!
Oldal: 1