Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kuzma.f.t

Oldal: 123456
Dátum: 2014.04.24. 12:26:43
Ideje lenne kinyomni pár új horda trófeás relikviát, esetleg új csatlós fókuszt.

Ne vonjon le eseménypontot a balul elsült csatáknál.
Nem vitatom; tényleg sok adatot nyomtak belénk a suliban - bár ezt én nem tartom annak. Tétje nincs a dolognak, hiszen a küldetésen már túlléptem, de akkor is!
Általános iskolában tanultuk, tehát nem nevezhető lexikálisnak:

Az alárendelő összett mondatokban milyen mellékmondat nem fordulhat elő?

tárgyi
alanyi
határozói
névelői *

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Dátum: 2014.03.28. 09:40:08
Kicsit vártam, majd a v5-ön sikerült hasonlót produkálni. Meg is ihletett, amúgy Dupla Kávé módra:

Ülök a szobámban búsan, egyedül,
A kvíz olimpiára gondolok.
Odakünn az utcán lassan fény dereng,
És az órán pereg a homok.

Szeretném a homokórát megállítani,
Szeretnék egy medált ismét elnyerni.
De a homokóra csak pereg, pereg,
Így hát, Miklós, tovább szenvedek.

Refrén
Nem tudom, hogy elhiszed-e még,
Hogy egy kvízválaszra fél perc sem elég,
15 perc 50 válasz,
Esélytelen, bárhogy fáradsz,
Nem tudom, hogy elhiszed-e még?

De ha egyszer, Miklós, nem bírom tovább,
Az állandó szerver túlterhelést,
Elmegyek én akkor, tovább állok én,
Mert a játékélmény lassan túl szerény.

Elviszem én magammal a befizetéseimet,
Hogy ne lássam a lassan pergô homokszemeket,
Utoljára, Miklós, azt kívánom még,
Hogy te mással nagyon boldog légy.

Dátum: 2014.03.28. 07:28:34
Addig forgolódott az a szájbalökött homlokóra, míg le nem járt az idő.

Egy elrontott válasszal az eredményem 44 jó válasz (v1-en), úgy, hogy az idő fele homlokóra bámulással telt. Élvezet így játszani, de legalább felébredtem a dühtől...
Dátum: 2014.03.25. 10:17:42
Csatlósfókuszhoz csak az eventen lehet hozzájutni, vagy megjelenik a relikviakuponért vásárolható tételek között is? Ha igen, sejti valaki, mikor várható?
Dátum: 2014.03.19. 21:42:02
Tudtommal az első kristály csak szívást ad, a második csak védelmet, a harmadik ismét csak szívást... és így tovább.
Dátum: 2014.03.18. 21:40:18
A v5-ön a Blitzkrieg szövetség várja olyan kisebb (lélekkút mérete 800ezer alatt) gyémánt szövetségek jelentkezését, akik a gyorsabb fejlődés lehetőségét mérlegelve hajlandóak fúzióról tárgyalni - természetesen egyenlő partnerként.

Akit érdekel egy ilyen lehetőség, keresse a v5-ön Harlequin-t, illetve nézzen rá a Blitzkrieg bemutatkozó oldalára.
Dátum: 2014.03.14. 00:57:49
Ki nem játszott a Magyar vándor című filmben?
Gesztesi Károly
Szabó Győző
Oroszlán Szonja
Liptai Klaudia x

A helyesnek kikiáltott válasz Liptai Klaudia, pedig ő III. Béla ágyasa a filmben. Lényegében egyik válasz sem jó.
Öröm volt ezzel összefutni a kvíz olimpián... El is rontottam. Kínomban Oroszlán Szonját jelöltem, mert ő az, aki színészi kvalitásából adódóan nem tud játszani

Alapból is rossz kérdés, mert nem hiszem, hogy egy-egy film szereposztása általános műveltségnek számít. Ez a kérdés ráadásul legalább 2x is benne van az adatbázisban - én 2 verzióban is ráakadtam. Szerintem mindkettő mehet a kukába, de főleg ez!
Dátum: 2014.02.19. 10:46:09
Sírok...
Dátum: 2014.02.03. 18:55:45
Ejnye, Medve úr és a többi nagykutya kinevetnek bennünket, kicsiket.

Komolyra fordítva a szót:
v1-en (mert ott játszol szerintem H. H. karakternéven - csak a monogramot írva ki) a rendszeresen őskőért kapott 40 LE/TP szerencsekerék-nyeremény kiszúrásnak számít. Tenni ellene nem tudsz, hiszen minden ilyen csúnya dolog Random Nagyúr számlájára írandó.
Én mostanában 140LE/TP-ket szoktam kapni a kerékből, ami nem rossz. Hidd el, neked is javulni fog az arány, de mivel 1 TP-nél kevesebbet nem tudnak adni, de 2. szinten nem szórhatnak még 100 LE-ket, ezért a "kiszúrásnak" számító nyeremény, ráadásul őskőért...

Én 4. szinttől kezdtem el őskőért forgatni. Ott már nem volt rossz az LE/TP arány. Ha gondolod, addig hagyd el az ősköves forgatásokat.
Dátum: 2013.12.16. 12:06:48
Tehát ha átvettem a jutalmat 10 óra után pár perccel, mivel nem ellenőriztem le, hogy az ígért szétosztás működött-e megfelelően, akkor így jártam? Ez nem hangzik túl barátságosan.

A dolog 2 karakteremet is érinti.
Dátum: 2013.12.03. 08:41:07
Nem kellene lassan befejeződnie a kvíz olimpiának? Sokan talán örülnének a kvíz medáloknak az event alatti vadászatok során.
Korrekt válasz, tetszik.
Mi legyen azokkal a karakterekkel, akik nulláról akarnak egy szövetséget felhúzni, azaz nincs lehetőségük magas szintű kennel használatára? Azok lemaradnak a csatlós neveléssel és így a TÖ-vel is... Nem ollónyitogató újdonság lesz ebből?

Senki nem fogja a meglévő gigabrutál kedvencét felzabáltatni pár tucat TÖ-növekedésért (ezt többen ki is mondták már), de azért csatlóst képezni persze fog ő is. Kinek van gigabrutál állata? Aki hozzáfér egy 49. szintű kennelhez (és persze sokat portyázik, kihívásozik mellé). Kinek lesz leghamarabb magas szintű csatlósa? Ugyanennek.

Marad tehát az irdatlan sebzésfelfogó, illetve sebző kedvenc is, csak jön még mellé egy kis TÖ-növekedés is, amit valószínűleg őskőből lehet igazán majd hardcore szinten nyomni.

Off:
Bocsánat, de ez a 3. olyan hozzászólásom, ahol nem tudok lelkesen tapsolni egy olyan újdonságnak, ami problémát nem old meg, csak fokozza az eddigieket.
Kérünk új szövetségi harcrendszert! Kérünk mentorrendszert! Kérünk a v5-ön is kategóriánként visszanézhető olimpiát!
Kicsit off, de leírom:

Nos, igen. Mi lenne, ha például a szövetségi háborúk rendszerét szednék rendbe, nem új dolgokkal bonyolítanák a játékmenetet?

Régen játszottam HKK-val is, de a folyamatosan nyakamba öntött "fejlesztések" (azaz új lapok), amiket sajnos muszáj volt beszerezni és gyakran tönkre is vágták az addig összegyűjtötteteket, elvették tőle e kedvemet.
Úgy látom, itt is errefelé tartunk.
Igazából én nem is értem ezt az egész "régóta tervezett" állatok evolúcióját. Egy csomó jelenlegi funkció nem működik tökéletesen. A világok összevonásáról van már szó, mert kevés a játékos. Gond, hogy egyre nő a játék őskő igénye azoknak, akik pénzt is szánnak rá. Az időigény sem kevés, ha valaki optimalizál, vagy komolyan veszi a portyákat.

Akkor miért is kell ez?
Azért, hogy még bonyolultabbá tegyük a most sem egyszerű játékmenetet?
Hogy elijedjenek az új regisztrálok az átláthatatlan szabályrendszertől, és csak a 3. indított karaktert ne rontsák el már az első 40 szint alatt?
Azért, hogy újabb képletekkel terheljük a most sem stabil szervereket?
Hogy az egyensúlyt megborító opciókkal tovább nyíljon az olló?
Hogy még több időt kelljen a játék előtt ücsörögni minden nap?

Nos, ha ezek a célok, akkor hajrá! Ahogy Feri mondaná: Uccu neki! Csináljuk meg!
Dátum: 2013.10.20. 19:16:51
E-e-e! A PUDING próbája az evés... A többi marhaságra nem is reagálnék.
Dátum: 2013.10.15. 19:21:22
Tetszik, köszönöm.
Dátum: 2013.10.15. 14:59:07
Nem írja ki. Mozilla és explorer esetén sem. Szerintem az okozhatja ezt, hogy egy db eseménypontom sincs... Másra nem tudok gondolni.
Oldal: 123456