Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kuzma.f.t

Oldal: 123456
Dátum: 2014.08.19. 18:49:27
Hagyd a francba! Lábon kihordta az agyhalált.
Dátum: 2014.08.13. 19:26:54
Kwisatz: Amennyiben páran nem esnének neki az új eventeknek, mi, a kivárók elveszítenénk a tényleges "tesztelőket". Aki nekiugrik, az kockáztatja azt, hogy belefut pár bugba, de cserébe többet is kaszálhat mondjuk egy nappal. Valamit valamiért...

Sunyisszeusz: Egyet értek veled. A megnevezések néha félrevezetőek. Én is ránéztem a 63. szintű karakteremnél, mit is árul a kufár, majd vettem próbaként egy darabot, nehogy potyára bevásároljak valamit.

Lovag: Ezért kár volt bekapcsolnod a számítógépet.
Dátum: 2014.08.11. 16:13:10
Te komolyan meg szeretnéd tanítani őt helyesen írni?!
Dátum: 2014.08.07. 18:43:15
Nem tudom, miért ez a kifakadás, kedves Lovag? Amennyiben a pisi csíp, nem tudok segíteni.

Hidd el, csak az irigység beszél belőlem, mivel csillogóan szellemes és konstruktív hozzászólásaid nyomába sem érhetek! Igen, be kell vallanom: felnézek rád, és melletted csak egy szánalmas kis gilisztának érzem magam.

Bolha és ilyesmi költözzön beléd!

Folytatás - ha igényeled - privátban.
Dátum: 2014.08.06. 07:54:23
Te nem vagy rokona Utolsó Lovagnak? Hasonló "stílusban" és helyesírással pezsegsz itt a fórumon...
Dátum: 2014.07.26. 09:08:17
Hagyom a fenébe... Úgysem érti meg.
Dátum: 2014.06.03. 13:40:04
Lady Alvariel versenye mikor fog nullázódni?
Dátum: 2014.05.28. 08:57:30
A lasszó egy olyan kötéldarab, aminek csúszóhurok van a végén. Állatok elfogására használják.



Amire kíváncsi vagy, azt meg itt találod meg (másodszor linkelem be neked):

http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Dátum: 2014.05.20. 20:35:55
Miért egy 4,5 éves hozzászólásra válaszként teszed fel a kérdésed?

Próbálj érthetően fogalmazni, ha értelmes választ vársz. 2x olvastam el, mire rájöttem, hogy ez tényleg egy kérdés.

A válasz: http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Itt nézd meg a vezetőkészség szakértelem leírását. Meg szerintem úgy általában nézd át a http://vegzetur.wikidot.com/ oldalt, mielőtt ilyen alapvető dolgokra rákérdezel.
Dátum: 2014.05.18. 18:13:53
Ez tetszik!
Dátum: 2014.05.16. 19:32:01
Még eggyel magasabban?
Dátum: 2014.05.16. 19:03:41
Muszáj lenne meghagyni, mert aki arra gyúrt, nem szabad kitolni vele. Lehetne mondjuk mindegyik kategória legmagasabb szintű varázslata - persze akkor minden felszerelésre ez állna.
Jön a kérdés: Kinek mi a legjobb?
És már nem is olyan egyszerű a dolog...

Vagy buzogány + energiatüske + kis pajzs + bőrvért? Talán ez okozná a legkisebb problémát. Aki harcos, annak a fegyvere gyenge, aki varázsló, annak a varázslata túró
Dátum: 2014.05.16. 17:50:16
Minden kategóriában mindenki ugyanazzal a felszereléssel menjen. Bár az sem hülyeség, ha mindenki egy szál buzogánnyal indul, akármelyik kategóriában is van. Nincs állat, nincs épület, nincs ékszer, nincsenek medálok, csak a bajnoki medálok negatív módosítói érvényesüljenek (tegyük fel, hogy nagyon nehezek, és húzzák a régi bajnok nyakát ).

Az eredmény hogyan lesz más? Simán. A jelenlegi bajnokok nagy többsége nagy szövetség tagja, hiszen őket bárhol szívesen látják. Alacsony szinten ez nagyon sokat jelenthet. Nagy szövetség tagja könnyebben hozzájuthat a legfontosabb relikviákhoz, kis szövetségnél nem biztos. Nem beszéltem még szövetségi küldetésekről, maxos térkapuról, Tudás Fájáról. Ezek sokak számára nem elérhetők. Áttételesen persze ezek mind "beépülnek" a karakterek TÖ-be és SZÉ összegébe.
Azzal nem lehet mit tenni, de legyen annyi elég, elvégre ez bajnoki viadal, ami az egyéni teljesítményről szól.

Saját bőrömön érzem, éreztem ezt 10-60. szintig... Sokat számít az, amit Maci nem ért.
Dátum: 2014.05.16. 16:22:28
Igazad van, ez a dühöngő: dühöngj csak! Legalább feldühítettelek egy kicsit én is...

Eljutottál oda, hogy kitalálsz rólam dolgokat, majd ezt egyből tényként beállítva a fejemhez vágod. Vicces vagy.

Ma hajnalban v5-ön egy 8 körös kemény csatában nyertem egy olyan játékossal szemben, akinek több bajnoki medálja van, mint nekem. Kemény volt. Előtte persze 2 körös meccsekben elkalapáltam 3 hozzád hasonló szájhőst is:)
És igen: nagy királyság volt a reggeli kávé közben végigmenni a 8 körös, izgalmas csatán.

Dühöngj tovább! Én átmegyek egy másik topikba, ahol nem akarnak Bajnoki Olimpia névvel egy teazsúrt összehozni, kompenzálva egyik-másik tehetetlen játékos személyes sérelmét. Ott inkább arról van szó, hogyan lehetne még élvezetesebbé tenni a meglévő eventet.
Dátum: 2014.05.16. 15:46:52
Egy dolgot egészen pontosan fogalmaztál meg: az a bajnok, aki a nála gyengébbeket megveri. Tudod, a bajnok a legjobb, ezért mindenki más nála gyengébb;)

Azon lehet variálni, hogyan legyen kitalálva a "súlycsoportok", illetve mit vihessünk magunkkal az olimpiára, de abba ne menjünk bele, hogy mindenki hozzá hasonló jelöltekkel versenyezhessen! Mindenki megteheti, hogy kiszemezgeti a portyalistáról azokat, akik neki kihívást nyújtanak, majd statisztikát gyártanak az eredményekből.

Itt sem ver le egy 60. szintű egy 10. szintűt, tehát az analógia nem jött be. v5-ön olyan karakterek ellen is nyerek már bajnokin, akiknek több medálja van, mint nekem és legalább egy évvel előbb regelt. v1-en - bár nagyon alacsony szinten - még jobb a helyzetem: ott én vagyok a pók a kategóriában. Kiszorítottam az elődöket:P

Mindezt persze nem szabályvariálással értem el, esetleg a fórumon rinyálással, T. Miklós családtagja sem vagyok, bár azt bevallom, pénzt költök a játékra.
Dátum: 2014.05.16. 15:32:01
Az állatok, a fux maradjanak meg a szürke hétköznapokra. Az olimpia tényleg szólhatna csak arról, hogy kisgatyában egymásnak ugrunk - akár a Kék Osztriga bárban

A sávos módosításon azt értettem, hogy az elnyert medálok alacsony szinten kevesebb pluszt adjanak, mint magasabb szinten. Ne lehessen annyi bónuszt összekaparni mondjuk 20. szintre, mint az alap TÖ 1/4 része! Erre most is van már módosító, de az szerintem nem az igazi - ide csempészném be a szintek szerinti sávozást.
Lehetne az is, hogy 15. szintig max. +5 medálbónusz kapható, 20. szintig +10 stb.

Így a jelenlegi pókállományunk már nem is lenne annyira direkten érdekelt az olimpiák megnyerésében, hiszen egy idő után már csak a büszkesége növekedhetne, a medál-bónuszok nem, sőt, a negatív módosítói pedig egyre csak nőnek az olimpián a sok medál miatt.

Esetleg az is lehetne, hogy az a karakter, aki megnyeri a kategóriáját, de a sávja szerint már max medál-bónusszal rendelkezik, holtversenyben lesz első az utána befutó legközelebbi olyan karakterrel, akinek még nincs meg a sáv szerinti max. Ez nekem tetszik.
Dátum: 2014.05.16. 14:27:27
Az esélyegyenlőség egy olyan dolog, amit itt el kell felejteni. Aki jobban játszik és/vagy többet költ rá, esélyesebb kell legyen. Ez PvP játék, nem farmville...

Az viszont megfontolandó, hogy minden karakter csak azzal villoghasson az olimpián, amit saját erejéből hozott össze magának.
A bajnokin induló karakterekről le kellene fejteni pár olyan karaktert erősítő tápot, melyek valójában a szövetség adta bónuszok.

Amikre gondolok:

- épületbónuszok,
- relikviák (kivéve a bajnoki övet, hiszen pont erről szól),
- minden kategóriában induljanak a nevezők egyenfegyverzetben.

A medálokhoz kapcsolódó jelenlegi negatív módosítókat is lehetne erősíteni, de ezzel az a baj, hogy a régen sok-sok medált szerzett pókokat soha senki nem hozhatja be - már most sem - medálok száma tekintetében. Ettől függetlenül nem lennék ellene, hiszen nekem is van már pár darab. Lehetne maximálni azt is, mennyi TÖ-módosító szerezhető bajnoki medálokból. Ez utóbbi lehetne sávos is.
Dátum: 2014.05.16. 14:12:25
Esetleg egy olimpiai aranyat nem akarnál magadnak hasonló logika alapján?
Mondjuk te csak olyan súlyemelőkkel állnál le, akik nem bírnak felemelni egy müzlivel teli teszkós szatyrot sem, mivel te sem vagy túl erős... Aki meg arra tette fel életét és egészségét, hogy 200 kilót szakítson, az egy szemét nyaller, aki küzdjön csak a többi hasonszőrűvel!
Dátum: 2014.05.09. 13:03:27
Vagy esetleg csak szerencsekeréken lehetne kipörgetni ultra ritkaként Ez olyan beholderes lenne, nem?
Dátum: 2014.04.27. 17:32:41
Melyik nem tartozik a 4 alapvető erő közé a fizikában?

elektromágneses erő
gravitációs erő
gyenge nukleáris erő *
súrlódási erő

A kérdés jó, de a helyes válasz nem, mivel az utolsó válasz lenne a helyes.
Oldal: 123456