Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kuzma.f.t

Oldal: 123456
Dátum: 2014.12.28. 13:09:05
Szerintem Poostmasternek van igaza.

Az anyanyelv a beszélt nyelv? Ez esetben nem kell próbálkozni az írással. Tudhat az is magyarul, aki analfabéta - én is tudok túlzásokat írni, ha ettől kerekebbnek tűnik az általam hitt igazság.

Aki veszi a fáradságot arra, hogy egy ötletes kérdést találjon ki, ara is szakítson időt, hogy begépeli a Wordbe, és ráküldi a helyesírás-elemzőt. Amennyiben erre már nem szakít időt, feladja a labdát annak, aki megfeleően ismeri az anyanyelve írott formáját és nem akar szó nélkül elmenni a hibák mellett.
Ne terjesszük a nyelvi hibákat! A kvízt több százan, ezren olvassák naponta. Nem lenne szabad még helyesírási hibákat sem tartalmaznia!
Elírások persze előfordulnak. Ezeket nem megtorolni és kigúnyolni kell, hanem javítani.

U.i.: A "lessz" még akkor is "lesz" helyesen leírva, ha lazán kezeljük a helyesírást.
Dátum: 2014.12.28. 10:07:06
Kicsit lestrapált ez az új világ...
Én is tettem egy próbát. Amennyiben ismét úgy zajlik le, mint legutóbb, akkor holnap reggel, mikor ismét ránézek a kvíz olimpiára, kiírja, hogy 0 helyes válasszal részt vettem rajta!
Very danke előre is.
Dátum: 2014.12.20. 08:02:23
Ez nálam rendszeresen előforduló probléma, de csak akkor, ha mobilról játszom. Ma reggel sem enged belépni a v5-re, de a v1 és v6 simán fut. Remélem, hamarosan magától megoldódik a probléma...
Dátum: 2014.12.17. 21:08:58
A v5 iszonyúan lassú. Gyakorlatilag nem tudok a szerverhez kapcsolódni. Ugyanekkor v1 és v6 teljesen jól játszható. Más is észleli, vagy a hiba az én készülékemben van?

Kiléptem, beléptem - most jobb.
Dátum: 2014.12.15. 22:38:28
Tiszta röhej: több mint 50 portya alatt sem esett egy telefingott csomag, amit elküldhetnék bárkinek.

Ez aztán a kedves meglepetés! Talán nem kellene hagyni, hogy a random ilyen szintig szétbarmoljon egy minieventet! Mi lenne, ha az alap 5% esélyt kiegészítenétek azzal, hogy max 30 portya és/vagy vadászat után az esély 100%-ra változik? Miért kell az ilyen jellegű kiegészítésekért szinte minden alkalommal rinyálni?
Olyan kicsi a csomagokból eső jutalom, hogy talán ezzel nem kellene fukarkodni, kedves Miklós! Azt hittem, én kis naiv, hogy itt a cél a játékosok közötti interakció erősítése némi karácsonyi hangulattal meghintve...
Nos, ez attól rohadtul messze van jelenleg.
Dátum: 2014.11.12. 14:26:14
Ó, pardony!
Dátum: 2014.11.12. 14:22:53
Mi is a kérdés?
Dátum: 2014.11.07. 21:47:09
Visszaolvasva látható, hogy személyes érdekeim ellenére igent írtam a nerfre. Mindössze csak a lustaság zálogának visszaválthatóságát kértem, mert az attól kezdve számomra semmit nem fog érni.
Dátum: 2014.11.07. 21:02:05
Látod a karaktereim nevét, illetve a regszámát - nézz rájuk, ne kötözködj. A régebben indított sincs még 2 éves...
Dátum: 2014.11.07. 17:50:49
Az 1. pontnál azt a választási lehetőséget fel kellene kínálni a lustaság záloga tulajdonosoknak, hogy visszaválthassák a reliket. Nekem 3 napja lett meg és az EP bevezetése után nem lesz rá szükségem, mivel továbbra sem szeretnék vadászni... Ettől függetlenül a nerfet támogatom, de ezzel a kitétellel.
Legyünk kicsit nagyvonalúak, ha már nerfelni kell!
Dátum: 2014.11.02. 18:45:06
Tudok róla, de akkor is marhaság.
Dátum: 2014.11.02. 01:03:40
Nem is vettem egy darab követ sem... Ha a találkozón nem jön legalább ugyanennyi bónusz a vásárláshoz (+IQ, barátság kristály, templomi pálca), akkor ott sem veszek, és csöppet morcos leszek.

Mi a túrónak kell egy hónapon belül két befizetési akció?
Dátum: 2014.10.28. 17:58:26
Köszönöm a gyors választ, bár a dilemma továbbra is fennáll: Most vegyek őskövet, vagy a találkozón? Egy hónapon belül 2x bevásárolni kicsit sok lenne a jóból...
Dátum: 2014.10.26. 21:13:51
Kedves Tiss! Várjuk a részletes programot, illetve a befizetési akció részleteit. Ez utóbbi lenne igazán sürgős, ahogyan ezt már többen is jelezték. Vagy most költenék el pénzt, vagy a találkozón - mindkettő alkalommal nem veszek őskövet. Amennyiben "marketing megfontolásból" nem jön október végéig infó, akkor valószínűleg egyik akciót sem fogom igénybe venni, mivel a mostaniról lecsúszok, emiatt pedig a másiktól elmegy majd a kedvem...
Dátum: 2014.09.06. 21:20:09
A kifejlesztett szakértelemhez bizonyos dolgok plusz szakértelempontokat (burgonya) adnak, mások plusz százalékokat (csicsóka), de mindkettő valójában csak krumpli, azaz egy és ugyanaz. A végeredményből ez jön le.

Nem matekról szól a dolog, hanem arról, hogy a megnevezések nem következetesek a játékban. Erről már többször volt szó és tényleg néha nagyon zavaró.
Dátum: 2014.08.20. 11:39:44
Kilépés és belépés megoldotta: nem látom a hozzászólásait. Köszi!
Dátum: 2014.08.20. 11:37:34
Igen, számomra ez tűnik a legfontosabb fejlesztésnek! Miklós! Kérlek, segíts!
Dátum: 2014.08.20. 11:35:12
Be van jelölve, hogy az 5 pont felettieket lássam csak, mégis feljönnek a baromságai.
Dátum: 2014.08.20. 11:19:24
Ha már Grétsy Lászlót akarsz játszani, legyen úgy!

A "megátkoz" ige semmilyen jövőre vonatkozó tartalommal nem rendelkezik. Ez egy jelen idejű ige. Ezen nincs mit vitatkozni, ez tény.

Amennyiben a logikai részét nézzük és a szövegkörnyezetet, tényleg a "meg fog átkozni" értelmét vehetjük, ami már tényleg jövő idejű formája az igének. Ez viszont teljesül is, mivel a csata végén átkoz meg, miután kikapott tőled. Attól, hogy a csata leírását te "egycsapásra" olvasod el, az előidejűség még megvan a cselekvéseknél.

Igazat adok Rosconak abban, hogy a feladat megfogalmazása félreérthető, ám ha 60. szint felett vagy és jobban belegondolsz, rá lehet jönni a helyes megoldásra, azaz arra, hogy az AF képességet feszegetik, nem a szervezési készségünket akarják próbára tenni.

Talán még neked is sikerülne ez, te Szárnyaló Szellemű, Magyar Nyelvet Kerékbetörő, Szmájlikat Bőséggel Szóró és legfőképpen: UTOLSÓ Lovag.

Jó lenne, ha ezt az idegesítően okoskodó és lekezelő stílust elfelejtenéd, mert az írásaidon jobb napjaimon csak röhögni tudok, a maihoz hasonló rosszabb napokon meg kis híján dührohamot kapok tőlük.
Hogy lehet valaki ennyire ostoba? Nem veszed észre, hogy a fórumozók nagy többsége rajtad röhög, vagy nemes egyszerűséggel csak figyelmen kívül hagy? Ne áltasd magad, nincsenek híveid, hiába is írod le ezt a marhaságot. Nem vicces, hanem röhejes vagy. Végeztem. Több szót nem vesztegetek rád.

Más: Hogyan tudom megoldani azt, hogy az UTOLSÓ Lovag hozzászólási ne legyenek láthatóak számomra? Segítség!!!
Dátum: 2014.08.20. 08:40:14
Szövegértés: egyes! Unusual úgyszintén. Ezt nem kellene itt csillogtatni.
Oldal: 123456