Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Abigele

Oldal: 1234
Dátum: 2013.02.01. 15:59:24
Sziasztok,

nem egészen értem,miért nem kapok ezért sem TP-t,sem LE-t,pedig az állatom kap,látom hogy nől a tapasztalata, és hogyan lehet rávenni a királynőt,hogy el ájuljon????
Dátum: 2013.01.29. 22:02:12
?????????? ezt nem nagyon értem,a régi karaktert,

Te vagy ADZSI is???? Jól értem????
Dátum: 2013.01.29. 21:52:45
Igazából nem is hogy sok,inkább az,hogy nem győztem tényleg fejleszteni a karit és meg sem látszott a LE-n,hiába emeltem mindent.......nem tetszett,hogy ki sem enged addig a védelemből.....persze,tudom ennek inkább örülni kellett volna,de valahogy nekem ez így fura volt.......azt is tudom,gondolom,ez azért van,hogy a késöbb indulók nyugodtan fejlődhessenek és a "nagyok" ne tudják elvenni előbb az energiát,értem,csak ........
Dátum: 2013.01.29. 21:48:11
Dehogy tudok mindent.......pont ez az,hogy kezdő vagyok és az a tempó kicsit nagy volt nekem ami a V4-en van,épp azért hagytam ott,hogy gyakorolni másik,lassabb világban tudjak. Egyenlőre még csak ismerkedem a játékkal,aztán ha már tudom amit még nem,akkor majd kimerészkedem másik,kevésbé építkezős,harcosabb világokba is.

Van aki már sokszor kezdett új karaktert,van aki több szerveren játszik,kinek hogy megy jobban,én azt hiszem,a lassabb tempót választom,de nem mert elbizakodott vagyok,sőt......nem szeretnék folyamatosan ebéd lenni
Dátum: 2013.01.29. 20:26:46
Köszönöm a tanácsot!

A másik amit nem értek: ezt írja : Még nem vettél részt a jelenleg futó kvíz olimpián.
De ha oda kattintom akkor pedig ezt : Eredményed a legutolsó kvíz olimpián: 25 helyes válasz 900 mp. alatt.

És nincs is lehetőség sehol ismét megcsinálni,akkor most mit is akar????
Dátum: 2013.01.29. 19:48:54
Folyamatosan ugyanazokat a kérdéseket kapom minden elkezdett vadászatnál,3. világban. Már kivülről fúlyom,melyik nem Lázár Ernő könyve,mit talált fel Newton,stb....
Dátum: 2013.01.29. 19:21:21
Sziasztok,

csak tölt és tölt és tölt.....két világ van / lenne nyitva,a 3. és a 2.,oda épp most regisztráltam....volna....!! Más oldalak simán mennek,csak itt van gondom,már többször kidobott s nézhetem a fekete semmit.....
Dátum: 2013.01.29. 16:06:06
Melyik világban kezdted háromszor?
És miért,hogy rontottad el őket??

Benéztem az új világba,de olyan fura...töröltem is már!!!
Mert nem győztem költeni a sok energiát!

Másikat hol érdemes indítani még???

A 3.-on végül lett létező szövetség,még nem túl nagy karikkal!!!t
Dátum: 2013.01.27. 19:49:27
Köszönöm,ez jó kedvcsináló volt,megpróbálkozom vele.
Dátum: 2013.01.27. 19:33:46
Értem Így gondoltam én is,csak biztos akartam benne lenni:)) És még egy kérdés,érdemes még elkezdeni az új világban? Vagy az csak haladóknak ajánlott???
Mert én még nagyon kezdő vagyok!!!
Dátum: 2013.01.27. 19:25:42
Köszönöm a válasz és a gyorsaságot,
Én elég sokat végig néztem,de sajnos nem találtam olyan gyémántos szövit ahol mostanában mozgás lenne....
Pontosan honnan is tudom,hogy a kutat ürítik e????
Dátum: 2013.01.27. 19:12:10
Sziasztok,

az érdekelne,hogy a 3.világban játszik még valaki? Mert az alsó szinten,ahol én vagyok nem nagyon tapasztalok életet,próbáltam keresni szövetséget,de különös mód a tagok mind 2009-2010 regisztráltak és most is csak 5-6 szinten vannak,hogy létezik ez???? Hol találok olyant aki még mindig aktív??? Tudna ebben segíteni valaki? Vagy csak legyek türelmes és feljebb már találok majd életet is????
Köszönöm ha válaszoltok:)) Jó játékot!!!
Oldal: 1234