Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bíborhold

Dátum: 2014.03.23. 10:04:06
Ha a TF-fel rendelkező szövetségek is kapnának ET-t, akkor valószínűleg simán csak az ET-t raknák be és nem a lélekenergiát ölnék bele vagy legalábbis minimálisat raknának bele, hogy a napi ET termelést is hasznosítsák. Ez, a meglátásom szerint értéktelenebbé tenné a téglát és jóval kevesebb ÉE kapnának azok akiknek még nincs TF-je.
Bizonyosan szükség van megoldásra.
Tovább gondolkozva azon ha TF-fel rendelkező szövetség is kap ET-t, akkor a játékos csak LE beépítése után tehetne be téglát is. Annak függvényében mennyi LE-t rakott bele. Elkerülve azt, amit feljebb említettem.
A be nem épített téglák elvesznének nem váltódnának át ÉE-re. Így az egyébként is berakott LE-vel több tégla kerülne be a fába.
Dátum: 2014.03.14. 12:18:27
A Tarom Romanian Airlines repülőgépe késve indul. A stewardess mentegetőzik a hangosbeszélőn:
- Tisztelt utasaink! Szíves elnézésüket kérjük a hosszú késésért, de a pilótának valami nem tetszett a motor hangjában. A problémát megoldottuk, a cserepilóta kellemes utazást kíván mindenkinek!
Nem tudjátok, hogy a feltett kérdés mennyi idő után lesz kiértékelve? Tegnapelőtt tettem fel egyet és azóta még nem kaptam annak elbírálásáról semmi üzenetet.
Dátum: 2014.03.13. 15:04:12
Utolsó_Lovag ha rajtam múlna bevezetném azt, hogy naponta egy felhasználó csak 3 smiley-t használhat.
Dátum: 2014.03.13. 14:55:35
Pedig vagyunk nem kevesen, akiknek nem 2-3 hónap mire elér a 10-es szintre. Én pl. november végén kezdtem és most vagyok a 4. szint elején. Igaz nem is nyelem a TP-t, mint kacsa a nokedlit. Szerintem nem lenne rossz senkinek, ha már a 2. szinttől megjelenne a Gyorsítások. Természetesen csak a VIP funkció lenne elérhető benne.
Dátum: 2014.03.13. 13:43:01
"Re: Végzetúr friss hírek
359. hozzászólás - Ma, 13:01:51
Bekerült a játékba a VIP kényelmi funkció csomag, számos hasznos funkcióval: azonnal teljesülő idomítás, többszörös gyógyítás, több tulajdonság, szakértelem, AF pont növelése egyszerre stb. A VIP csomag az Egyéb menüpontban, a Gyorsítások alatt vásárolható meg, szinttől függetlenül. Prémium tagság szükséges hozzá."

A "szinttől függetlenül" érdekelne.
Akkor végül is a 10. szinttől érhető el, amikor megjelenik a Gyorsítások opció? Vagy lesz még egy olyan, ahol kisebb szintűek is meg kaphatják a VIP megvásárlásának a lehetőségét?
Dátum: 2014.03.11. 10:52:02
V4

"Ha egy szövetség eléri a győzelmi feltételeket, a szerver futását leállítjuk, és az elért eredményeket kiértékeljük. Egyénileg a következő kategóriában osztunk ki díjakat:

Legmagasabb szint
Legnagyobb tulajdonságösszeg
Legnagyobb szakértelemösszeg
Legnagyobb LE differencia
Legtöbb okozott sebzés (csak amikor te támadsz)
Legtöbb teljesített küldetés
Legtöbb teljesített kaland
Legtöbb helyes kvízkérdés
Legmagasabb szintű állat"

Valahol máshol, mintha azt is olvastam volna, hogy a legtöbbet építő is kapott jutalmat, de itt nem látom. Jól tudom ezt, vagy csak megcsal az emlékezetem?
Dátum: 2014.03.10. 20:00:25
Hányadik szinttől tanulhatsz szakértelmeket a Végzetúrban?

3
4*
5
6

Most már a második szinttől lehet.
Nem biztos, hogy rossz az ötlet.
Mivel a fétis lehetne olyan, hogy extra LE-t adna vadászatokhoz. Így kiváltaná kvízmedálokat és idővel még többet is hozna mint a 12, valamint újra szerezhető medálok miatt még több LE folyna be a vadászatokkor.
Dátum: 2014.03.05. 15:06:16
Én csak egy felvetet fejlesztésen kezdtem el elmélet szinten gondolkozni, ami úgysem kerülne be. Jómagam sem örülnék neki, de gondolatainkat megoszthatjuk egymással, hátha kisül belőle valami jobb is. Remélem a jövőben a vélemények kulturált megfogalmazásban egyeseknek nem okoz gondot, még ha tartalommal nem is mindig lehet egyet érteni.
Mivel ez a topic a Javaslatokon belül van, így mindenki leírhatná gondolatait, hogy használható ötletek születhessenek. Valamint egy ötlet még, ha nem is jó abból egy másik embernek még ötletet adhat egy jobb fejlesztési javaslatra.
Dátum: 2014.03.05. 10:52:18
Átokszilánkkal kapcsolatban meglehetne azt is csinálni, hogy a csata győztesére kerülne az átokszilánk. Mindegy lenne, hogy kikezdeményezte a csatát. Tehát a szilánk birtokosának vesztenie kellene, hogy átkerüljön róla a szilánk. Így egy jóval kisebb karakter akár szubplazmával simán fel küldheti magasabb szintekre is.
A szilánk hatása szerintem túlzott. Elegendő lenne csak, hogy a birtokosának TÖ-jét csökkentené(átmenetileg míg nála van) napról napra és egyre drasztikusabban. Így "gyengébb" játékosoknak is lehetne néhanapján sikerélménye egyerősebbel szemben.
Habár szerintem könnyen átpasszolható lenne. 15%ÉP-s támadás; állatok nélkül; gyenge öltözetben.

AF képesség: Átoktörés

Minél magasabb ez a képesség annál kevesebb napig kell magadnál tartani a szilánkot.
Úgy lenne értelme ennek a dolognak, ha megtudnád őrizni a szilánkot egy bizonyos ideig (legalább egy hétig) komoly TÖ vesztés mellet. Amint ez sikerül sikerült megtörted az átkot és az megsemmisül. Az elpusztult szilánk helyet újabb generálódna valamelyik KH-snál. A játékba való kerülését is a KH-hoz lehetne kötni.
A jutalom pedig lehetne valamilyen egyszeri "komolyabb" tulajdonság növekedés(szintfüggő) vagy valamelyik tulajdonság fejlesztés költségét csökkentené.
Vagy bármi más ami megérné, hogy a játékosok bevállalják a rizikót érte, hiszen az utolsó nap is elvihetik tőle.
Dátum: 2014.03.04. 18:55:00
Nem tudok csatlakozni a V4-re. Nektek is van hasonló problémátok?
Már bejött.
Dátum: 2014.03.04. 13:15:58
Köszönöm! Már olvastam én is, hogy ez lehet a problémámra a megoldás. Csak még nemérem el a "vakut". A következő Xenónál már remélem jobban összejönnek a dolgok.
Dátum: 2014.03.04. 12:50:33
Ez az első Xenó eventem, de nem igazán tartom igazságosnak. V1-en és a V5-ön ütöm az azonos szintű királynőt. A V5-ös csak amolyan próbakarakter.
TÖ 143, alapvarázslatal, buzogány semmi extra. A V1-es karakterem már jóval erősebb. A lényeg az, míg a gyengébbikkel ütöm egymás után akár 20-szor akkor sem megy le a TP-je teljesen a karakternek. Minimális sebzést kap, a királynőnek még varázslata sincs. A V1-en teli ÉP-vel max. 5-ször tudom támadni aztán lehet piheni és a királynő már 5-ös szintű varázslattal van ellátva. Pihenés helyet használhatnék gyógyitalt is, de csak a sárga gyógyital(80-150 ÉP) az elérhető számomra, ami legtöbbször csak még egy támadásra elegendő. Az ára(180LE) teljesen irreális így is, hogy 40% kedvezményesen vehetem meg a lélekkufártól. Főleg ahhoz képes, hogy a Taumaturgikus csapda egyszeri építése 128LE. Eddig 187 győztes csatám van a V1-en, de nem hiszem, hogy meg lesz a 400 győztes támadásom, míg egy jóval gyengébb azonos szintű karakter könnyedén teljesíti azt.
A 187 győzelemből is csak 3 sárga gyógyital esett.
Dátum: 2014.02.03. 19:29:10
Köszönöm a tanácsodat, még megfontolom.
Egyébként hamarosan szintet lépek meglátom ott milyen LE/TP arányt ad aztán eldöntöm.
Dátum: 2014.02.03. 15:26:10
Lehet, hogy blődségnek tűnik amit írtam, de ha az a lényeg, hogy minél jobb LE/TP arány legyen(szintemhez mérten), akkor ezek nem annyira elhanyagolható dolgok. Olyan mintha portyánként 40LE-t hoznék. Itt lent pár száz LE is jól jön.
Bocsánat, hogy borzoltam az idegeket.

Jó játékot mindenkinek és sok UR tárgyat a szerencsekerékből!
Dátum: 2014.02.03. 10:56:43
Engem napok óta töm a szerencsekerék TP-vel. Tegnap előtt volt a csúcs, 3 pörgetés: 40LE; 40LE+1TP; 40LE+1TP. Már egy hete kapok folyamatosan a kerékből TP-t. Jelenleg 2-es szintű a karakterem és eddigi portyázásaim átlaga 200LE/TP.
Őskő forgatásnál idegesít egy cseppet ez az alacsony LE/TP-vel való tömés, mintha direkt kapnám mert nem vágtázok keresztül a szinteken. Régebben is voltak ilyen forgatásaim, de az nem is bosszantott, mert nem volt ilyen folyamatos. Azért elgondolkoztat, hogy a sok gyakori jutalmakból mindig megkapok egy-két ilyen tételt mostanában.
Megemlítem, ha az egyes szinten kapott feladatok összes jutalmát át vettem volna az is 37,5LE/TP lenne.

Remélem, ez csak egy "pech" sorozat. Azért forgatom ezután is az UR jutalmak miatt, csak gondoltam kiadom magamból.
Dátum: 2014.02.02. 15:03:05
Kedves Műszaki segélyszolgálat!

A múlt évben a Barát 5.0 verziót Férj 1.0-ra cseréltem és azt tapasztaltam, hogy az új program váratlan változtatásokat eszközölt a pénzügyi modulokban, korlátozott hozzáférést a virág és ékszer alkalmazásokban, melyek folyamatosan működtek a Barát 5.0 alatt.
Továbbá a Férj 1.0 kitörölt más programokat, mint például a Forró szex 1.0 és Románc 9.9 -est, viszont felinstallált értékes, de nem kívánt programokat, mint NFL 5.0 és NBA 3.0. A beszélgetés 8.0 már nem fut és a Takarítás 2.6 teljesen lefagyasztja a rendszert. Próbáltam a Civódás 5.3-at a gondok megoldására, de hiába.

Elkeseredett Feleség


Kedves Elkeseredett Feleség!

Szeretnénk emlékeztetni, hogy a Barát 5.0 csak egy szórakoztató program, míg a Férj 1.0 egy operációs rendszer. Próbálja meg beírni a következő parancsot: C:/AZT HITTEM SZERETSZ és telepítse a könnyek 6.2 - verziót. A Férj 1.0 ekkor automatikusan elindítja a Hibáztam 3.0 és a Virágok 7.0 felhasználói modulokat.

Tech Support
Már nálam megy:)
Dátum: 2014.01.31. 18:10:56
Egy terhes asszonyka ellenőrzésre megy a nőgyógyászhoz. A vizsgálat után szégyellősen megszólal:
- A férjem megkért, hogy kérdezzek meg valamit...
- Tudom, tudom. - feleli a doktor - Megnyugodhat, a szex nem veszélyes egészen a terhesség utolsó hónapjáig.
- Nem egészen erről van szó. A férjem azt szeretné tudni, hogy nyírhatom-e továbbra is én a füvet.



- A róka nagyon ravasz jószág, igen könnyen rászedi az embert. - meséli egy vadász a barátainak.
- Nemrég egy álló napig voltam a nyomában egynek, és mikor végre lelőttem, akkor derült ki, hogy kutya.