Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bíborhold

A csatlóskristály csomag megvásárlása, miért lett szinthez kötve? Itt van a nyári vásár, lehetne rákölteni az ősövet már kisebb szinten is.
Dátum: 2014.07.07. 23:03:39
Minden létező összesség(ami nagyobb a világegyetemnél) összes részecskéjének, atomjának eddig megtett távolságának a négyzete.
Ez már biztos elég távoli.
Dátum: 2014.06.30. 10:31:23
Sajnos nem lehetséges a V5-ös csatlakozás, csak V1; V2; V3. Várható, hogy lesz megoldás ez ügyben? Ma ért véget a V4.
Dátum: 2014.06.28. 00:38:25
Ahogy Mikós említette "Berakjuk, hogy az állateledelt (2:1 arányban) és a csatlóseledelt (1:2 arányban) is lehessen platinára váltani".
Ez már egy lehetőség, hogy platinát lehessen szerezni. Valamint lenne egy ötletem ami talán elnyerné mindenki tetszését. A Hűségbónusznál a 10. napon kapjuk meg a hűségszilánkot. Ezt kilehetne egészíteni, hogy a 11. naptól pedig 1-2 platinát is kapjunk. Így aki folyamatosan játszik naponta kapna platinát.
Prémiumos vagyok a napi ajánlatokat őskőből veszem. Ezt azért írtam le, mert lenne még egy "abszurdnak" tűnő felvetésem, ha ez meg valósulna, hogy a hűségbónusznál a 11. naptól platina járna. Mégpedig az, hogy a 11. napi húségbónuszt, a platinát csak a nemprémiumos karakterek kapnák meg vagyis itt lenne egy pont a játékban ahol a hűséges, de nem annyira tehetős játékosok egy kis pluszt kapnának. Szerintem egy prémiumos játékosnak sem lenne ellenvetése.

A platina szerencsekerékbe és a Templomba való bekerülését nem támogatom, nem örülnék neki ha ősköves pörgetésnél platina jönne. Főleg nem így: Nyereményed 5 platina 15TP!
Egyébként átgondolva az első(ingyenes) pörgetésnél bekerülhetne, ha szükségét érezik a játékosok.
Dátum: 2014.06.17. 23:09:52
Milyen színű nem lehet a muskátli?

A helyes válasz a fekete. A kérdés hibás, mivel már létezik fekete muskátli.
V1-Guthma főnök

"Most komolyan személyes rekordokat akartok itt olvasni? Okké...

Legjobb vadászat: nagyjából 5 éves voltam, mikor nagyapám kivitt a Bakonyba. Nem lőttünk semmit, de nagyon élveztem. Szerintem az volt a legjobb...

Legnagyobb rablás: 9 évesen a sarki éjjel-nappaliban 2 (!!!) Mars szelet, otthon apámtól két irdatlan füles (+1 Tp)

Legnagyobb sajtolás: melegszenyán vagy pizzán, sosem mértem le.

Legnagyobb tartott állat: Bundi, a keverék, de jó nagy kutyám (R.I.P.).

Egyéb hülye kérdés? Írd meg, válaszolok "

Inkább vicces mint szánalmas.
Dátum: 2014.06.10. 11:56:17
Rákérdeztem.

"Nem, nyáron nem szokott lenni ilyen Találkozó utáni kedvezményes akció. Télen igen, de az egy Karácsonyi akció, nem a Találkozóval függ össze."
Dátum: 2014.06.10. 10:48:51
Ez biztos? Sajnos én sem tudok elmenni.
Éppen keresni akartam valakit aki segíteni tudna ebben az ügyben, hogy helyettem befizetne a találkozón.
Dátum: 2014.05.29. 12:14:21
Az ellenfeled véletlen nem smaragd volt?

A smaragd horda tagjai a varázslás mesterei.

Bónuszaik:

+10% sebzés varázslattal (de minimum +1)
a varázslataik nagyobb eséllyel találnak
minden varázslatot eggyel alacsonyabb szinten tanulhatnak meg
több varázspontjuk van

Ez csak tipp.
Dátum: 2014.05.17. 20:11:56
A V4 haldoklik, nem lehet belépni.

Ismét működik.
Dátum: 2014.05.17. 12:36:30
A világok közti bajnoki azért új fényt hozna a játékba. Valamint ha a világ összevonás megtörténne, akkor több rálátása lenne a játékosoknak a leendő ellenfelek erőfelmérésében. A díjazásnak pedig nem kellene extrémnek lennie. Esetleg a döntőben résztvevő játékosok kapnának valamilyen erőforrást amit maguk választhatnának ki.
Dátum: 2014.05.15. 13:28:37
Bárcsak tegnap én is meg csináltam volna.
Tuti 1 kvízmedállal lettem volna gazdagabb, az elért eredmények láttán(V1). Valamint egy kis plusz LE is befolyt volna.
Gondolom jól van ez így, nem?
Dátum: 2014.04.24. 23:38:49
Világ-események a V1-en.

Ma, 23:01 A Kristály Szövetség szövetség kapitulált a » Ω « szövetséggel szemben.
Ma, 23:00 A Kristály Szövetség szövetség kapitulált az Az Illuminati Lovagjai szövetséggel szemben.
Ma, 23:00 A Kristály Szövetség szövetség kapitulált a Halál Angyalai szövetséggel szemben.

Valahogy a V3 eseményei ide kerültek.
Dátum: 2014.04.22. 09:23:02
A napi ajánlatokba bekerülhetne a relikviaforgács.
Dátum: 2014.04.20. 09:02:14
Miért regelnek kevesen? Mert ha végig nyomod és nem vagy benne egyik listán se a topba, akkor kvázi nulla a jutalmad a rengeteg befektetett időért és energiáért (és pénzért).


Ott a pont.

Az első V4-em volt ez, de nem is nyerte meg a tetszésem. A vége előtt abba hagytam mivel rengeteg időmet emésztet fel és a befizetett pénz is csak eltűnt a süllyesztőben, mivel esélytelen volt a győzelem a Jómadarak ellen. Egyéniben pedig szintúgy esélytelenség nyugalma árasztott el, mivel szinte végig a szövetséget próbáltam építeni amiben voltam.

A következőn nem is indulok. Talán azt következőn ismét beszállok a ringbe, hogy egyéniben méretesem meg magam.
Az is a "gond" a nagyon kevés játékosok mellett vagy éppen ezért, hogy a V4 indulása előtt szinte meg van, vagy talán meg is van (nem tudhatom) annak a szövetségnek játékosai akik szinte a biztosesély tudatában kezdhetnek bele a V4-be. A kevés fent maradó aktív játékos már kevés ahhoz, hogy egy ütőképes szövetséget hozzon létre ellenük, valamint szétszóródtak a különböző hordákban.

Az olyan V4-et ami a mostani is volt, talán úgy lehetne izgalmassá tenni és kihívásokban gazdaggá, hogy a beregisztrált játékosok nem választhatják ki melyik hordához szeretnének csatlakozni. Egyszerűen a V4 indulásakor derülne ki melyik hordában is vagyunk, amit valamilyen random döntene el, úgy hogy a regisztrált játékosok száma azért egyenlő arányban oszoljon meg a hordák között.
A valóéletben sem dönthetjük el kinek születünk.
A Hűség zálogát sem lehetne meg venni, így még nagyobb kihívások elé nézhetnénk.

A 60-as V4 pedig továbbra is maradna ugródeszkának.

Boldog húsvétot kívánok mindenkinek!
Dátum: 2014.04.12. 10:41:55
A V6-ra lenne egy javaslatom, ha már az a cél, hogy ne legyenek pókok. Nem kellene semmilyen kezdők védelme ez által.
Az eddigi eventek egyik-másikánál már megjelent az eseménypont. A V6-on alapból be kellene vezetni, hogy minden portyaindításhoz is szükség lenne eseménypont ami 2-4 vadászat után kapna meg a játékos. Így mindenkinek vadászni kell. Valamint aki láthatatlanul vadászik az csak fele eseménypontot kap.
Dátum: 2014.04.11. 09:53:09
"És pontosan az a baj azzal a szemlélettel, amit a magadénak tudhatsz, hogy Téged nem is érdekel más ember, más taktikája, játékélménye stb.."

Nem értem, ezt miből gondolod? Mert nem örülök a V6-nak? Amit leírtam, engem nem az zavar, hogy új világ indul, hanem a meglévőkben csökkennek majd az új aktív játékosok száma. Megoldásként már említettem a klónokat, hogy legyen érdemben kit ütni. Tehát nem ellene vagyok, csak kellene valamilyen alternatíva. Meg kell jegyeznem, itt nem csak magamra gondolok hanem az eddigi világok kisebb szintű játékosaira. Remélem te is megértesz engem.
Dátum: 2014.04.10. 23:53:34
Nem pumpálok semmit magamba csak azt amit mások is megtehetnek. Azt nem értem, miért kellene nekem sietnem a szint lépéssel. Nem célom, hogy mihamarabb minél több szintet lépjek. Mert aztán jönne csak a csalódottság, hogy szinte mindenki lever és ez késztetne a játék abbahagyására.
Míg jobban megéri portyázni, miért kellene erőltetnem a vadászatot? Nem szándékszom pókká válni, de próbálok minél optimálisabb LE/TP arányt elérni. A vadászást jelenleg csak a küldetések miatt csinálom.
Mindenkinek meg van a saját taktikája az enyém is. Kinek mi a játékról alkotott képe, de én is JÁTSZOM még ha a start után nem is robogok ezerrel.

Mint igény szerintem jogos, hogy minden szinthez tartozzanak klónok. Ha már ilyen kis szinten se nagyon van aktívjátékos akkor mi lehet feljebb?
A V6 után ez még inkább javasolt lenne.
Dátum: 2014.04.10. 22:10:29
Én csak 4-es szintű vagyok, és eddig kb. 80.000Huf körül költöttem a karimra. Személy szerint én nem örülök az új világ indulásának már ilyen kis szinten is elég kevés az aktív játékos mi lesz később amikor elindul a V6? Nagy részben az eddigi világok fognak még jobban kihalni.
Kérdezhetném én is azt, hogy akkor mi lesz az eddig sem túl nagy játékélményemmel, ha már csak az inaktívak fognak körbe venni? Töröljem a mostani karakterem és kezdjem én is a V6-on(irónia)?

A VU szerintem pont az a játék ami a szintekhez mérten is sok sikert adhat és már az is elégedettséggel tölthet el, ha a környezetedben te vagy a top.
Miért kellene mindenképpen azt látnom,hogy én vagyok a Top1 a ranglistán? Ha mindenkinek ez lenne az igénye akkor lehetne annyi világot indítani amennyien játszunk.
Most indul egy világ és aztán ismét kell egy újabb, mert egy idő után úgysem érhetők be az elsők.
Én nem mondom, hogy ne legyen egy új világ, ha annyira "nagy" az igény rá, de akkor a meglévő világok játékosainak a játékélménye se szenvedjen csorbát. Azonban a V6 szinte biztosan befogja szívni az újonnan érkezőket egy jó ideig és a többi világon játszó kis szintű játékosok fogják kárát látni ennek. Aztán idővel persze azt követők.

Nekem is lehetne egy kérésem? Szeretnék kisebb szintűeknek is klónokat, mint a kristályhorda. Legyen legalább kit ütni.
Dátum: 2014.04.10. 12:11:36
Párhuzamos dimenziók lehetne a megoldás szerintem. Egy szerveren lenne együtt az összes aktívjátékos másolata, ami 1 hónapnál nem régebbi belépést jelent a játékba. Akik régebben jelentkeztek be mint 1 hónap nem jelennének meg a világban ill. kitörlődnének onnan. Azonos azonosítóról ill. IP címről stb. játékosok hiába támadnák a saját karakterüket(akiknek több világon van karakterük) nem kapnának LE-t. Az ezen szerveren található játékosok frissítése(tul. összegek, szakik, nála lévő LE mennyiség, stb.) akkor történne meg amikor belép ide, illetve bizonyos időközönként ami nem állandó időt jelentene. Talán úgy izgalmasabb lenne, ha egyszer csak 3 óra elteltével máskor mondjuk csak 6 óra múlva. Nem lehetne kiszámítható mikor vannak automatikus frissítések. Egy szóval random lenne az egész. A naponta kapott portya pontoknak csak a felét lehetne itt felhasználni a másik felét mindenképpen a saját világában.
Erre a létsíkra dimenzió kapusegítségével lehetne jutni ami automatikusan megjelenne a szövetségi oldalon valamilyen történettel bevezetve.Itt csak portyázás ill. a kihívás lenne lehetséges.Az itt nyert és vesztett LE-k ill. ÉP- vesztés stb. valós lenne. Valamint nem lehetne szubplazmával támadni.
Talán eventeket is lehetne találni ehhez a világhoz.

Hirtelen ennyi ami eszembe jutott, de mindenkinek várom az ötletét evvel kapcsolatban. Életképes és kivitelezhető -e egyeltalán.
Így mindenképpen felpezsdülne a játék és sok probléma megoldódna szerintem.