Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bíborhold

Dátum: 2015.06.17. 09:50:18
Minden benne van amit előttem Fsanyi82 írt le.
Köszönet neki.
Dátum: 2015.06.17. 08:58:40
V1-en, V3-on, V4-en kaptam kérdőívet. V2-ön, V6-on nem. V5-ön nem is vagyok jelen, de szerintem ott sincs kérdőív.
Dátum: 2015.06.17. 08:08:10
Igen. Azonban az sem ártana, ha ugyanolyan könnyedséggel lehessen össze szedni, mint eddig. Ezen azt értem, hogy simán őskőért is hozzá lehetett jutni, a horda trófeák megvásárlásával.
Dátum: 2015.06.17. 07:06:14
Ezt a kérdőívet vadászásközben lehet kitölteni. Gondoltam szólok, ha valaki nem vadászna.

Kedves Játékostársunk! A hordák háborúja eseményt szeretnénk lecserélni egy másfajta eseményre, amely során egy térképet derítesz fel, kincseket gyűjtesz, próbákat állsz ki, szörnyekkel csatázol. Az élő találkozón volt egy olyan kérés, hogy legyen még egy utolsó Hordák Háborúja, mielőtt ez a csere megtörténik. Neked mi a véleményed?
Dátum: 2015.06.15. 10:59:29
Vadászzsákmány feladat kissé túlzásnak érzem. Lefordítva. Költs el 4 vagy 10 őskövet és még vadásszál is. Nem is lenne ezzel gond, ha jutalom reális lenne ehhez képest.
Előrelátó(Vásárolj őskőért gyógyitalt), ami 2 őskőbe kerül ugyan annyi győzelmi emblémáért.

Költs el x őskövet feladatok jobbak voltak, ahol nem volt meghatározva az, hogy azt mire költse a játékos.
Dátum: 2015.06.15. 08:06:41
Gond van a kvíz olimpiával. Az első kérdés feltevése után lefagy.
Dátum: 2015.06.13. 20:56:40
Ha hordák harca nem lesz, akkor a horda trófeához és azokból kiváltható jutalmakhoz ezután, hogyan fogunk hozzájutni?
Dátum: 2015.06.13. 20:39:24
Köszönjük.
Dátum: 2015.06.13. 19:41:45
Pedig arról volt szó az előző talin, hogy nem lesz ilyen.
Mi változott? Nagyon unom, hogy szükséges a V6-ot nyomni. Kíváncsi vagyok mik lesznek azok a kis tápok. Sokan töröltek az 50. szint után. Velük mi lesz?
Remélem tényleg valami kis táp lesz.
Dátum: 2015.06.11. 12:34:48
A következő esemény a Felszín Meghódításának Ünnepe lesz, egy mini-esemény sorozat, amely jövő hétfőn, jún. 15-én kezdődik. Még 4 nap.
Mikor kapunk róla infót? Mik lesznek a feladatok, jutalmak?

Sárkánytündér a Nyári vakáció miniesemény júl.22. után várható szépen fel van tüntetve az eseménytervezetben.
Csak nem az, hogy csatlós minden tizedik szintje után, a VÚ találkozókor 1 ingyen sör jár a büfében?
Dátum: 2015.06.02. 17:33:41
Nem hiszem, hogy a komfortzóna miatt nem mennek el az emberek. Talán Láng Művelődési Központ 70-80km-es vonzáskörzetében így is van, de VÚ játékosok nem csak ezen a részen élnek. Akik jóval távolabbról mennének, már jelentős anyagiakkal is számolhatnak. Hiába van a 10%-os kedvezmény a belföldi, vidéki vasúti és busz menetjegyekre befizetésnél. Saját példámat tudom felhozni. Az őszi találkozóra előszőr vonattal(IC) akartam felmenni. ~12000 lett volna az útiköltség összesen. Ehhez hozzá teszem az utazással eltöltött időt. Reggel 5órai indulás és éjfélkor visszaérkezés.
Dátum: 2015.06.01. 19:14:37
Nem tudom.
Eddig 2 olyan fétis van ha jól tudom, amelyik passzívan is működik. A Húség és a Karácsonyi fétis. Ezeknél fel is van tüntetve, de ennél a leírásban nem látom. Az is lehet, hogy csak elfelejtették, de az is, hogy direkt így tervezték. Azonban már kampányolhatnánk előre annak érdekében, hogy legye ez is passzív.
Dátum: 2015.06.01. 17:39:48
A Végzet fétiséhez jó lenne az a kikötés még, hogy a csatlósnak nem kell aktívnak lennie, hiszen ez lesz a legösszetettebb fétis ami tovább is fejleszthető.

Valamint a mytokronit csomagokat nem lehetne úgy megcsinálni, mint a vörös dukátitalt, hogy egy kattintással az összeset felhasználhassuk. Aztán már csak a végeredményt látnánk miből mennyit kaptunk. Mostani 20k-s befizetésnél 500 mytokronit csomag az ajándék
VIP-em még nincs, a most nyáron költs el x őskövet dömping alatt akarom megvásárolni. Ott van egy olyan, hogy a tárgyak használatakor (ha van értelme) megadhatsz egy mennyiségi paramétert.
Nem tudom, hogy ez használható e a mytokronit csomagoknál is, mert ha nem akkor jó lenne az az egy kattintásos dolog.
Dátum: 2015.06.01. 16:39:33
Lehet, hogy igazad van.
Azonban egy dolgot megemlítenék. Remélhetőleg most fogom megszerezni az 5. dicsőség medálomat. Ez aktív 10 hónap játék és sok elköltött őskövet jelentet. Ez +5%LE-t meg azt sem tudom, hogy biztos megkapom, vagy sem. Lehet bármilyen hiba vagy bug miatt nem működik.
Itt van a Hűség Fétis. Mennyi ideig kellett játszani a V6-on érte azt mindenki tudja, vagy megfogja tapasztalni, ha megakarja szerezni. Aztán fejleszti a csatlóst jóval 250 szint felé is, hogy minél több LE-t kapjon vadászatkor, de biztos megkapja?
Szerintem meg azaz igazságtalan, hogy nincs ilyen kijelzés. Ha minden jól működik, akkor nem kapnak reklamáló leveleket. Azonban, ha valami nem jól működik, a ráfordított idő, pénz veszik a semmibe, mert a megérdemelt plusz LE-ből nem látunk semmit.
Nem az mondom, hogy ez így van, de azért jó lenne meggyőződni arról, hogy minden rendben van.
Abból hogy azt látom kaptam x LE-t és y TP-t nem tudok meg semmit.
Dátum: 2015.06.01. 16:10:44
Igen, itt azon van a hangsúly, hogy, ha ismersz.
Itt lenne az ideje változtatni azon, hogy mindenkinek elérhető legyen a befizetés attól függetlenül, hogy eltud e menni vagy sem.
Úgy is elmennek azok akik akarnak. Senki sem csak azért lesz ott, hogy befizethessen, hanem a programokon megnyerhető jutalmak ill. az aukciós tételek, a kvíz és a Beholder szeme miatt.
Egyébként az utolsón sikerült részt vennem. 470Km vezettem azért, hogy ott legyek, de most nem lesz időm rá. Sajnos. Azonban szívesen befizetnék én is, ha lehetséges lenne.
Dátum: 2015.06.01. 15:46:13
Találkozón rálehetne arra is kérdezni, hogy lesz -e megoldás arra, hogy a V2-3-4-5-6 szerverek között áthúzás van. Ha ezek közül valamelyikből kilépek, a többiből is automatikusan kiléptet.

Nem tudom, ki, hogy van vele, de a vadászatért kapott LE valahogy elégé misztikus számomra.
Rengeteg módosító van: Spektrális manipuláció, Irányított vadászat, Hasznos vadászat, Háborgó őrület(100%-os fertőzötteknek), Hatalom kürtje, Hatalom tornya, Hűség Fétis, Dicsőség medál, ősdrágakő. Más nem jut eszembe, de kitudja még mennyi módisító jöhet még.
Nem bánnám, ha vadászatkor az alap LE-t is feltüntetnék és aztán, hogy mekkora pluszszorzót kapok rá.
Valahogy így nézne ki. Alap LE * módosítók= x LE + A helyes válaszért kapott LE.
Legvégül a vadászatért kapott LE és TP.
Így bárki ellenőrizheti, hogy ténylegesen megkapja a különböző módosítókból járó LE-t.
Ezek nélkül honnan tudjam, hogy tényleg megkapom a sok plusz LE-t, amit egy vadászatért járna?
Hogyan ellenőrizhetném le azt, hogy működik -e a sok megszerzett és kifejlesztett képességek, tárgyak stb.? Sehogy...
Miközben elég sok anyagi és játékidőt igényel ezeknek a megszerzése.
Dátum: 2015.05.27. 09:07:20
Dikó István Végzetúr Játékvezető nem mindig ad tökéletes válaszokat, nekem is volt már, hogy félre tájékoztatást adott. Kaptam már én is olyan levelet, hogy ezt sajnos nem lehet megcsinálni ill. nem lehetséges, stb..
Azonban úgy gondolom, hogy nem kellene ő rá haragudni, és a nem hozzáértését firtatni. Emberek vagyunk mindannyian, tévedhetünk. Biztosan elvan látva információval, hogy mit lehet, mit nem. Emberi hangvételű levelekre, pedig biztosan készségesebben reagál. Abba is belegondolhatunk, hogy mennyi más típusú levelet kaphat vagy akár becsmérlő leveleket is.
A fejlesztési javaslatokat, miért ne továbbítaná? Nem fűződik hozzá érdeke, hogy a sutba vágja azokat. Nem mindig áll a helyzet magaslatán, de melyikünk az aki mindig ott van.
Nézhetnénk az érem másik oldalát is, amikor a felmerülő kisebb-nagyobb problémánkra viszonylag gyorsan kapunk gyógyírt. Megtapasztaltam már nem egyszer Dikó István rendkívüli segítőkészségét is.
Szintemből adódóan, még nem tartok itt, de felmerül bennem pár kérdés és észrevétel.
Robbantásnál miért nem játszik szerepet a szerencse? A többi harci körökben pedig jelentős szerepe van. Alapból is lehetne valamennyi esély arra, hogy a robbantást valaki elkerülje.
Továbbá LE szívásra nincs is lehetőség a robbantásnál, mint a csata további köreinél. Ebből is lehet még probléma szerintem. Esetleg meg lehetne még oldani, hogy a fizikai sebzés helyette különböző hatások érvényesüljenek amikor bekövetkezik a robbanás. Úgy minta azt a varázslatoknál is megszokhattuk. Talán lehetne ellentétesen is, hogy nem az ellenfélre hat, hanem arra aki támad. Ő kapna pozitív módosítókat.
Annyi az észrevételem még, hogy aki eddig sem tudott a játékra költeni ill. keveset nem hiszem, hogy azt a több száz, sőt ezer őskövet, most majd finanszírozni tudja. Lehet, hogy eddig még el is volta játékkal, és még élvezte is, de amikor sorozatban szétrobbantják az agyát betelik a pohár és abbahagyja. Ezáltal még kevésbé élvezhető lesz a VÚ azok számára is akik fizetnek.

Úgy gondolom sokkal jobb megoldás lenne az, ha a védekezéskor sülne ki a robbanás és nem támadáskor. A robbanáshoz szükséges feltöltődés pedig folyamatosan gyűlne mint az eseménypont.
Dátum: 2015.05.11. 14:01:43
Azért nagyjából tudom a nevét mit keresek a tárgyak között.
Természetesen több opció közül lehetne választani kinek mi a jobb. Azazel ötlete is jó. Úgy már átláthatóbb lenne a tárgy lista.
A jelenlegivel kellene kezdeni valamit, mert egyre több új tárgy jön hozzá, és eléggé átláthatatlan már így is.