Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bíborhold

Dátum: 2015.10.06. 13:35:41
A barátság kristállyal nekem semmi gondom nincs(habár kicsit sokallom a pechpontot érte).

Kompromisszum javaslatom az lenne, ha már sok játékosnak nem tetszik ez a nyeremény, hogy a minden mini eventen a jutalmak között megtalálható legyen(20bigyóért, a pechponthoz mérten kalkuláltam). Így bárki szerezhet magának, ha szüksége van rá.
Dátum: 2015.10.05. 11:31:10
Elértem a 60. szintet, de nem látom sehol hol tudom átvenni az 50 kiéget őskövet. Lehet, hogy vak vagyok. Tudnátok segíteni?
Megvan a ki-be lépés segített.
Dátum: 2015.10.02. 17:20:37
Egy eseménybigyót extraként a napi ajánlatban bigyó/2őskőért lehetett megvenni.
Relikviakupon 25 eseménybigyó. Tehát ennek 50 őskő vonzata lenne, vagy is 50 pechpont. Mivel a 50 pörgetés alatt is kapunk apró-cseprő dolgokat, ezért az alap pechponthoz, hozzá adhatnánk még annak a 30%-át.

Valahogy így nézne ki.
Relikviakupon 65 pechpont
Kristály mytoaffinitás 130 pechpont
Fétisszilánk 260 pechpont
Dátum: 2015.09.29. 20:59:24
http://vilag4.vegzetur.hu/index.php
Próbáld meg itt, nálam működik. Vagy előzményekből egy régebbi V4-es belépést előszedni, és ott is megpróbálhatod. Volt már alkalom, hogy úgy tudtam belépni csak. Más ötletem nincs, csak az ÜSZ.
Dátum: 2015.09.29. 20:34:17
Ha prémiumos vagy akkor igen. A beállításoknál megteheted.

"Amíg prémium tag vagyok, nem akarom, hogy szubplazmával támadhassanak:
(szubplazmáid automatikusan megsemmisülnek, és amíg be van kapcsolva, nem is szerzel újabb szubplazmát!)
Ha a prémium tagságod lejár, ez a funkció automatikusan kikapcsol."
Dátum: 2015.09.28. 17:11:02
Nem tudom mi lehet, nálam minden jól működik.
Dátum: 2015.09.28. 16:12:24
Elindult a 60-as V4. Gondoltam szólok, nehogy valaki lemaradjon róla.
Dátum: 2015.09.26. 11:51:22
Igen, a probléma megoldódott. Köszönjük.
Dátum: 2015.09.25. 20:34:27
Holnap én is írok nekik. Szerintem mindenki így járt, az nem lehet, hogy csak kettőnket szívat a szerver.
Dátum: 2015.09.25. 16:40:41
Ugyan az. Még én sem neveztem, de nekem is az van kiírva, hogy "A viadalra már beneveztél".
Dátum: 2015.09.24. 13:03:01
A csillaggal jelölt feladatok kibővültek, ahogy látom már nem csak a vadászatra vonatkoznak. Ezt a változás vettem észre, ha egyáltalán jól emlékszem.
Dátum: 2015.09.23. 20:22:09
Jók lesznek a szőlők jövőre is.
Dátum: 2015.09.23. 15:30:08
Én az LE nyereményt is kiszedném a szerencsekerékből. 1őskőért kapok egy fél SZB-nek megfelelő LE-t.
Lélekkút generátor szerintem nem rossz, hiszen nem igazán kerül sok pechpontba(20+).
Dátum: 2015.09.22. 16:38:18
Ahogy látom, ott ma kezdődött el az új sorozat, ami 5 fordulóból áll.
Ha ez a kritérium(részvétel akkor lehetséges amikor 3 olyan 20+ szintű tagja van a szövetségeteknek, akinek az aktivitása nem piros) tejesítve van, akkor az ügyfélszolgálatnak írjatok levelet. A karakterednél, jobbra fent a sárga gomb segítségével tudod elérni őket.
Dátum: 2015.09.22. 12:08:16
Részvétel akkor lehetséges amikor 3 olyan 20+ szintű tagja van a szövetségnek, akinek az aktivitása nem piros.
Amikor ez teljesült, akkor is csak akkor vehettek részt, amikor elkezdődik a 6-os forduló. Minden forduló 6 körből(6nap) áll. Plusz 1 pihenő nap van, ami hétfő déltől, kedd délig tart. Tehát 6 hétig tart, aztán ismétlődik a folyamat. Melyik világon vagytok?
Dátum: 2015.09.19. 15:15:10
A kisebb stimulátort szerintem is ki lehetne venni az UR-rek közül, és áttenni a R közzé. Esetleg úgy, hogy nem 2-őt nyerünk belőle csak 1-et.
UR nyeremények között a templomi pálcát is el tudnám képzelni.
Amint lesz egy kisebb listánk, akkor azon is ellehetne tanakodni, hogy mennyi lenne az a reális pechpont mennyiség.

A fétist kicsit soknak érzem UR nyereménynek. Pedig szívesen kipörgettem volna a hűségfétist.
Dátum: 2015.09.19. 12:22:53
Semmit nem szabad kivenni a nyereményekből, ha nem az érte járó pechpontokat kellene csökkenteni.
Ezek a nyeremények, amelyek korrekcióra szorulnának érzésem szerint.
Relikviakupon
Epikus kincsesláda
Barátság kristály
Kisebb térkapu stimulátor
AF pont(10)

Amit még szívesen látnék a szerencsekeréken a nyeremények között az R ill. UR kategóriában.
Csatlóskristály(csomag)
Templomkristálycsomag(10-20db)
relikviaforgács
mytokronit csomag
+1 kivégzés
+1 transzcendális projekció
Dátum: 2015.09.10. 13:24:21
Ha V4-en a vadászat időtartalmát csökkentenénk, máris jóval több induló lenne. Mivel 3szoros sebességgel regenerálódik a CSP, és ez rengeteg időt vesz el a játékosoktól. Ezért a vadászat normál időtartalmának harmadolása is jó kiindulópont lenne. Valamint jutalmakat már a különböző teljesítmények eléréséért is kaphatnának a játékosok. Ezt szintlépéshez is lehetne kötni mint a V6-on van. A jutalmaknak nem kell elszállnia, de azért olyan legyen ami felpezsdíti a V4-et.
Dátum: 2015.09.08. 15:15:33
Viselkedés:
https://www.youtube.com/watch?v=mcbAYota5I0

Magyar médiában ezt nemigen láttam.
Dátum: 2015.09.07. 20:21:57
Így van az USA szimplán lelövi az illegális határ átlépőket a mexikói határon. Most meg kijelentette hogy egyetlen menekültet sem szándékozik befogadni. Azt állítják, hogy Európa simán megtud birkózni a dologgal. Miközben a nagy demokráciáért folytatott harcában szétverte ezek emberek otthonát. Természetesen az európai központi államok segítségével, mert ilyenkor szükség volt a centrál hatalmak segítségre. Abszurdum, hogy az emberek életének jobbítási szándékával tönkre teszik azt. így a háborús menekültek és gazdasági menekültek milliói áramlanak az EU területére.
Miközben ő a tolerancia bajnok röhög a markába. Szép kis szövetséges, de a TTIP-et is lenyomják a torkunkon előbb-utóbb. Az EU vezetése teljesen alkalmatlan szükséghelyzetek kezelésére. Folyamatos tárgyalások, megbeszélések tömkelege, ahol nem tudnak vagy nem akarnak megoldást találni a helyzetre. A mostani G8-as találkozót (ami G7-es lett, mivel az oroszokat kihagyták belőle) 12 km hosszú beton- és drótkerítés mögött folyt. Mire fel ez a nagy titkolózás? Csak annak van takargatni valója, akinek piszok van a körme alatt.
Egyébként(állítólag, mert erről nem szól a híradások tömkelege, csak innen-onnan hallani) Romano Prodi az olasz miniszterelnök tett egy javaslatot, amiben három lépcsős megoldásban ellehetetlenítené az embercsempészek dolgát. Első lépésben vízi és légi felderítést végezni, hogy megállapítsák honnan jönnek a migránsokkal teli vízijárművek. Második lépésben azokat félúton már elfogni a menekülteket kimenteni, és harmadik lépésben elsüllyeszteni ill. elfoglalni. Ezt azonban az ENSZ ellenzi, és ezért nem megvalósítható. Miért is?
Teljesen egyetértek, hogy nem szabad mindenkit beengedni vagy is átengedni.
Aki illegálisan tartózkodik az országban, és itt nem arra gondolok, hogy nincsenek papírjai, hanem nem jelentkezik a menedékkérelemért és nem ad ujjlenyomatot,ezáltal nem akar a magyar hatóságokkal együttműködni, azt vissza küldeni. Mivel semmivel sem tudja bizonyítani állítását, azonosságát. Ezek nélkül felelőtlenség beengedni az embereket. Amit meg a szerbek művelnek a magyarokkal az kimerít mindent az állam meg bólogat hozzá. Mindenki tudja, hogy onnan lépik át a határt, de ők vissza fele csak napi 60-at tudnak fogadni. Ők nem foglalkoznak vele, hogy mi mennyit tudunk befogadni, de mi azét tartsuk be az ő kérésüket. Amint Magyarország nagyobb számban küldené vissza őket ők is jobban védenék azokat a határukat ahol belépnek a migránsok.

Média. Itt látszik, hogy milyen is ez a gépezet. Érdekek mentén, elferdíti a valóságot sok-sok esetben. Egy kép közlésével és a melléírt tartalomból még nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, hiszen az egy pillanat megörökítése ami mellé olyan körítést adhatunk amilyet akarunk ill. kitudunk hozni belőle. Videók jóval megbízhatóbbak, ha vannak. Lásd azt, hogy a világsajtót által bejárt hír, miszerint milyen agresszíven viselkednek a magyar rendőrök a szerencsétlen menekültekkel. Miközben a menekült férfi rántotta a családját a sínek közzé, nem törődve szegény csecsemőkorú gyermekével sem, hogy esetleg baja eshet. El lehet gondolkozni mennyire is manipulatív az egész média. Mennyire hiteles az egész gépezet? Megjegyezném, hogy a Migration Aid szóvivője Zsohár Zsuzsanna is csak elismeréssel tud nyilatkozni a magyar rendőrökről.
A menekültek(nagyobb része) alapvető normatívákat képtelenek betartani. Ha azzal takarózunk, hogy szegények más kultúrából jöttek, akkor ott a következő kérdés, hogyan fognak beintegrálódni a társadalomba. Főleg akkor amikor a befogadó ország nyelvét sem tudják.