Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bíborhold

Sajnos így van.
Látható itt is mennyire lecsappant az élet, igaz a jó idő általában ezt hozza magával. Ősszel majd megszaporodnak a hsz-k is.
Dátum: 2017.05.23. 01:41:56
https://www.youtube.com/watch?v=1Pz-7DoB-YA
Dátum: 2017.05.22. 22:50:45
Sikerült. Új helyen.
https://www.youtube.com/watch? v=QuSX5LicSxU&index=18&list=PLdVA7CirUQ38qCWSczmjZI5r7f1nCraNe

HObo
Lan idáig azt hittem, hogy a képzelet erőd határtalan. Bocsáss meg a múltkori(és a mostaniért is) bunkóságomért, mert látom frusztrált vagy.
Nem akarom ecsetelni, hiszen nem vagyok Picasso, de még is megteszem mint egy egyszerű maler...
A találkozós aukcióra amúgy is nevezni kellett. Indítunk egy nevezést(168 órával) előtte. Olyan mint a bajnoki, aki kimarad lemarad. Aki itt regisztrál, élőn nem vehet részt. Az élő is regisztráció is köteles( megerősítés).
Aztán 18:00 (zárás) után 20.00-ig lezavarják a speciális V8(?)-s világon, ahol csak egy AH van.
Az esemény részvétele 50 őskő. Egy e-mail címtől csak egy karakter nevezhet, vagyis mindenki egy karakterrel rúghat labdába (persze élőn nem).
Az otthon maradtaknak nem lehetne egy külön online aukciót megrendezni?
50 őskő nevezéssel. Így mindenki benne lehetne a jóba, akár több ezer km-ről is.
Akár egy átfogó az összes világot egybegyúrva.
Dátum: 2017.05.19. 19:39:37
Egy nem prémiumos karakternek is látszódjon a lélekszívás. Minimum ez lenne az alap.
Az öt kémkedést lehetne vs prémiumba állítani. Ez a legrégebbi ami elévült.
Dátum: 2017.04.23. 11:46:55
Szia!
Különösebb jelentősége nincs. Alapesetben a csatlós neve fehér, 100. szinttől zöld, 150-től kék, 250-től pedig lila.
Dátum: 2017.03.21. 00:14:02
Lassan kifutunk a télből, de itt egy klasszikus a következőre.

https://www.youtube.com/watch?v=KBg_Q-r5KIY

Zenétől független.
Főleg, ha bunkerben lakom. Nincs ablak, de agyátültetés igen.
Dátum: 2017.03.20. 23:51:25
Mit iszol? Postázom, biztos törékeny.
Dátum: 2017.03.20. 23:25:21
Még nem sikerült átrakatnom. de addig is rádijóóú.

https://www.youtube.com/watch?v=WXWfS8dnTnQ&list=RDCtxpYf1cMBc&index=11
Dátum: 2017.03.20. 12:33:36
Amúgy is, most komolyan. A V6 nem erről szólt? Ráadásul "kötelezővé" is tették a fétis miatt.
Dátum: 2017.03.20. 12:28:34
Először nem akartam válaszolni, de még is megteszem. Ha már bent van, akkor a szint maximumnál vegyék ki(ebben nyerő főleg a V6). A második az, hogy akik felzárkóznak legalább végig mehessenek egy ilyen folyamaton, még ha meg sem közelíti azt. A V6-n mire felérnek Offs szintjére, ő kis Pista Jancsinak tűnne a mostani állása szerint.
Miért? Top lassítás. Magyarán, egy szinthez több TP-t költhet, ami több bevételt eredményez.

Ui.: HH, V2 átadó. Komoly érdeklőnek válaszolok.
Dátum: 2017.03.20. 12:14:14
A játékosok eredményeit nem kellene degradálni olyan szavakkal mint a szemétdomb. A kis szintű karaktereknek kerül legtöbbe kerül a játék mert nem duplázz befizetéseknél esetleg pár száz őskövet szerez pluszba. Milyen inspiráció van a V1-2-3-n? Vadászat/TP? Akkor legyen mindenre és megyünk ahogy bírunk. Persze lassítás nélkül, nem úgy amint fent várnak ránk.
Dátum: 2017.03.18. 01:48:20
Ez az. Sehogy. Ezért igazságtalan az egész.
Dátum: 2017.03.17. 23:59:27
A második legnagyobb hiba a megszüntetése lesz. A 300. szintre érve oké, hogy nem lesz már, de akkor már mindenki essen át a keresztségen aki felzárkózik. Ha nem így lesz még nagyobb lesz a probléma.
Dátum: 2017.03.17. 23:21:32
A legnagyobb hiba a TOP lassítás volt. Látható a V6-n is. Egyszerűbb lett volna, ha szintenként jóval magasabb TP mennyiség kellet volna szerezni a szint lépéshez.
Újabb javaslat ehhez a világhoz. A 100. szintet elérve a szintlépéshez 6-szoros, a 200-ason 9-szeres Tp lenne szükséges. Tehát minden 100. szint emeli a szintlépéshez szükséges TP-t.
Dátum: 2017.03.13. 10:48:42
Így minden kerek.
Dátum: 2017.03.11. 09:00:21
Pont ez a világ adja meg azt, amikor nem érzed azt, hogy állandóan költened kell. Nem érzel keserű szájízt a szádban. Mindenkinek ugyanazok a lehetőségei a kérdés az ki hogyan használja ki.

Igaz, a válaszok között nincs egy nem akarom opció, de leírtam már fentebb, hogy miért. Aki ellenzi, a hsz-ben megteheti. Legfeljebb majd összesítem és az 1hsz-ben feltüntetem
Dátum: 2017.03.11. 08:35:36
Ahogy írtam a szintlépéshez szükséges TP mennyiség 3-szorosa a normál játékhoz képest. Ezt kiszámolhatod mennyit is jelent. VF-nél vagy az EH Alapos tanulás AF képességgel.

Ez csak egy javaslat. Ha sok ember játszana egy ilyen, vagy hasonló világon, akkor a kérdéses részeket átgondolhatjuk megbeszélhetjük.
Dátum: 2017.03.10. 17:58:46
Igaz. Ezen én is gondolkoztam. Egy kis kapu maradna, mivel a Kárhozat verme maga is eseménypontot ad a legyőzött szörnyek után. Így lennének olyan "elvetemült" karakterek akik csak azt csinálnák meg havonta és csakis az ott szerzet eseménypontokat portyáznák el. Ezért talán tényleg érdemes lenne kivenni. Azonban ha azt nézzük ez az egyik színfoltja a játéknak, akkor remélhetőleg az is elég lenne ha a legyőzött szörnyek nem adnának eseménypontokat. Ezáltal a PP égetéshez továbbra is vadászni kell mindenkinek. Mivel a PP átváltható CSP-re eseménypontból sosem lehetne hiány. Az egyik nagy esemény a Végzet Verme is hasonlóan működhetne.