Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bíborhold

Dátum: 2015.12.22. 19:09:02
Nem veszítesz LE-t, és az állataid sem sebződnek.
Dátum: 2015.12.18. 14:01:35
8 mytokronit csomag, 2 A vadászat itala, 7 kiégett őskő, Horda trófea, 4 energiatégla, 1 AF pont, 2 Fehér kristályital, Energiakoncentrátum, 1 aranydukát, Csatlóskristály, 10 sisakszilánk, 2 arany Univerzum ládikó, 5 Kisebb portyázás itala, 2 hűségszilánk, Platina, 2 Lélekgyémánt csomagocska

2 arany Univerzum ládikó: ősi aranypénz, aranyszelence
aranyszelence: 3 Csatlóskristály
Dátum: 2015.12.16. 13:32:28
Nem akartam, már reagálni az irományodra, de még is megteszem. Te csináltál farmkaraktert, aki nem, az meg hazudik. Én nem csináltam egy ilyen karaktert sem. Életembe egy játékba sem csaltam, mert ha a valamilyen kimagasló eredményt elér az ember, akkor tudja, hogy magának köszönheti.
Az, hogy csalással legyek valakitől jobb nem nyújt semmi örömöt. Egy pc játékban sem használtam semmilyen cheat kódot sem, hisz az már nem én teljesítményem lenne. Hidd el, akik a csaláshoz vetemednek, sokkal kevesebb örömöt nyújt bármelyik játék. Valamint akik ehhez folyamodnak, nem tudják elviselni, hogy mások jobbak.
Az a bajod, hogy még farm karakterrel sem tudsz, olyan ütős karaktert sem össze hozni, mint aki normálisan játszik. Nekem az jut erről eszembe, hogy bagoly mondja verébnek, hogy ...

Mivel ez dühöngő.
Dátum: 2015.12.11. 14:50:19
Nekem megszokott volt idáig.
Így egy kicsit gyengének is tartom, hogy ilyen könnyen megszerezhető lett az 5 token.
Legalább volt kihívás benne. Legalább is számomra mindenképpen. Képzeld el, amíg nem volt nekem meg a lustaság záloga, napi 50-et toltam be az SZB-be. Fogyott is a portyázás itala.
Dátum: 2015.12.11. 14:26:10
Közben az ÜSZ-ről is meg jött a megerősítés. Igazatok van.
Nem tudom, honnan szívtam ezt a dolgot. Valahogy ezt elnéztem, a pp-t nyomtam befele. Mindig azzal voltam, hogy 10 ütés 1tóken.
Talán azért, mert az ismertetőben ez van.:
"Ezenkívül a tagok aktivitásuktól függően bajnoki tókeneket kapnak, amelyeket értékes jutalmakra válthatnak be. Egy játékos egy adott körben akkor számít aktívnak, ha legalább 10 támadást leadott.."
Dátum: 2015.12.11. 13:30:35
Az SZB-vel valami nem stimmel. A kevesebbet ütő karakterem is megkapja a maximális 5 tokent, pedig csak 10-et támadtam. Most figyeltem fel a dologra. Azért nem figyeltem eddig fel rá, mert fő karakteremmel(lustaságzáloggal) mindig meg volt a napi 25 ütés, így járnia kell az 5 tokennek.
A mostani V4-ről áthoztam a karakterem egy másik világra. Napi 50-et kellene ütnöm az SZB-n, hogy meglegyen a maximálisan megszerezhető token, de ennyit nem ütöttem. Mégis ma nézem az eseményekben, hogy eddig minden nap megkaptam az 5-öt.
Kíváncsi vagyok mióta, megy ez a dolog, hogy napi 10 ütés is elég az 5 tokenhez (relikvia nélkül)? Gondolom ez nem csak nálam van így.
Dátum: 2015.12.10. 19:01:42
Arra lennék kíváncsi, hogy eredetileg Miklósék mit is akartak az ősi aranypénzből(ŐAp) kihozni. Valami terv csak volt, ha bekerült a játékba.

Eddig 1658 nyitásból(ami a vezetett statisztikában benne van) 12 arany ŐAp eset. Nem igazán esik nagy mennyiségben az ölünkbe, ezért szerintem az egyéni jutalmazás sokkal jobb lenne, mint ha egy csoportos bónuszt nyújtana. Főleg, hogy itt is a nagyban a random dönti el ki kapja meg. Míg egyesek egyéb hasznos dolgokat kapnának a ládikóból, akinek pedig az ŐAp "hullik" csak a közösbe dobálná befele, a későbbi profit reményébe.

Újabb ötlet: ŐAp-ért a kufárnál lehetne venni térképet. Amivel lehetőségünk lenne egy komplexebb kalandozásra. Ahol elfeledett tornyok, kripták, barlangok, labirintusok, stb. felfedezésére nyílik lehetőségünk. Különböző feladatok megoldásával ill. különböző teremtmények legyőzésével haladhatnánk tovább kincsek és tárgyak találásának reményébe.
Egy térkép mutatná, hogy éppen hol vagyunk, merre haladhatunk tovább stb. Minden előre haladás CSP és/vagy PP-be is kerülne.

Ami a HH helyet lesz új event, azon is valamilyen térképen kell haladni, ha jól tudom.
Dátum: 2015.12.10. 17:54:54
Vadászat és portyázás közben találhatsz bontatlan ajándékcsomagot. Ha már van ilyened, megtalálhatod a tárgylistában. Az Egyéb dolgoknál találod meg a Beváltható oszlopban. Tárgylista»»»Egyéb»»»Beváltható.
Amikor rákattintasz a bontatlan ajándékcsomagra, felugrik egy kis ablak. Ott adhatod meg annak a játékosnak a nevét, akinek szeretnéd küldeni a csomagot.
Dátum: 2015.12.10. 13:16:56
Ha találtál már bontatlan ajándékcsomagot, egyszerűen rá kell kattintanod, és már is megadhatod a nevét annak a játékosnak, akinek küldeni akarod.
Dátum: 2015.12.10. 13:14:14
Még tippelni sem kell. Ha az Ember válasz lenne a jó, akkor az Arab és a Japán lehetőségnek is jónak kellene lenni, mivel ők is emberek. Ha az Arab vagy a Japán valamelyike lenne a helyes válasz, akkor az Embernek is jónak kellene lennie. Tehát a logika alapján Saiya-jin.

Azonban szerintem is törlésre érdemes.
Dátum: 2015.12.09. 13:01:03
Én egyik világon sem látom, hogy elkezdődött volna.
Nem a szavak, hanem karakterek beszélnek. Hidd el Böszmeség tudja miről beszél, a legerősebb karakternek tartom(szinthez viszonyítva). Megszorongatni csak hasonló játékkal lehet. 2 év alatt értem utol, de elnáspángolhat amikor akar. Mégsem azon jajgatok, hogy levernek pedig mennyit költöttem a játékra. Simán eltudom fogadni, hogy vannak erősebbek. Hidd el én is harácsoló játékos vagyok a te szemszögedből nézve. Templomi pálcából csak 27db-om van. Sorolhatnám tovább, de felesleges. Nem akarom, hogy ne tudj aludni.
Javasold Miklósnak, aki nem lép legalább 10 szintet két befizetés között, az ne vehessen már az akcióban őskövet. Valamint a költs őskövet akcióban ne is vehessen részt. Nem az a kis platinából váltogatás teszi erősé a karaktert, vagy a kennelezgetés.

Az idő pénz. Ezt a mondást mindenki ismeri. A játékban eltelt idő, előnyt jelent. Ezt el kell fogadni.
Itt van _8._sz._ÁÉV 25-ös szintű végzetúr(V1). Mit csinál? Vadászik ésszel, és az idő neki dolgozik. Javasold Miklósnak, hogy a sajtolásért is járjon TP állat lépet szintjétől függően. Hiszen az nem járja, hogy valaki hetekig-hónapokig kennelezgeti az állatot és aztán sajtolja ki. Közben csak platináért vásárolgatja a napi ajánlatokat 0TP-ért.

Segítek Ő egy vadászpók.
Dátum: 2015.12.07. 10:50:46
Tavaly 15.-én indult, ha jól emlékszem.
Kitűnő ötlet.
Ez csak V5-re és a V6-ra igaz.
Az a probléma, hogy valaki erősebb? Ha nyugodtan tudsz tőlük játszani és medálokat is nyersz, mi ezzel a probléma? Hogy gyűjtöget?
Nem rabol tőled semmit, és még is zavarnak. Nem értem én ezt. Évek alatt összehoztak a szinteden egy erősebb karaktert, mint te 4-5 hónap alatt?
Miért is van igaza? Minden játékos olyan tempóba halad ahogy akar, vagy tud. Rosten ismét felhozta ezt a témát. Múltkor már átrágtuk vele, de nem tudja elviselni a dolgot. Attól, hogy most ismét ezen kezdünk vitatkozni nem sok értelme van. Állítása szerint már 4 éve játszogat, de mindig töröl, mert nem bírja ezt elviselni. A 4 év alatt legalább 1 világon összehozhatott volna, a számára annyira elviselhetetlen Pók karaktert.

Rosten als Doomlord116090 is haladhatna a saját tempójában, mint bármelyik játékos. Nem kell egyebet csinálni a játékosoknak, csak annyit, hogy vigyáz a megszerzett LE-re. Elkölti még azelőtt, hogy lerabolnák és nem napokig tárolni magánál a nagyobb mennyiségű Lélekenergiát.
A POK vagy pók karakterek két-három üres portya után már nem fognak rászállni, mivel natúr TP-t nem szeretik. Bárki olyan játékot játszhat amilyet akar csak erre kell figyelni. Akit meg nem érdekel, hogy nagyobb mennyiségű LE-t lehet tőle rabolni, annak meg az sem számít mennyire erős a karaktere, csak elpötyög szórakozásból. Sok új játékos szerezhet és szerez is bajnoki medálokat.

Egyetlen dolog van ami szerintem javításra szorulna, hogy a katakombába rejtőzködő játékosok ne indulhassanak a bajnokin.
Dátum: 2015.12.05. 11:33:42
Te tudtad, hogy idén szilveszter 13.-ára esik? Egyébként 2016-ban pünkösd vasárnapja meg csütörtökön lesz.
Dátum: 2015.12.05. 08:42:33
A következő tárgyak(at) találtad: 2 szubplazma, Fehér kristályital, Kisebb térkapu stimulátor, 3 mytokronit csomag, 3 Lélekgyémánt csomagocska, A vadászat itala, Platina, 2 energiatégla, 1 sisakszilánk, templomkristály, Horda trófea, hűségszilánk, arany Univerzum ládikó, 1 kiégett őskő.

Arany Univerzum ládikó: A következő tárgyak(at) találtad: ősi aranypénz
Ennyiből igen, de ez csak egy ötlet. A 3. fajtamedál(szilánkos) bevezetése szerintem jobb ötlet, mint a bajnoki medálok megkapása.
Akár ugyan olyan módosítókkal mint a többi, vagy esetleg valamennyi pluszt adna.
Sokat szerintem nem jelentene. Ha valaki örök 2. helyezett minden 2 héten nyerne 4 szilánkot 26*4=104. 104/10=10,4 vagyis egy évben, aki állandó második helyezett 10 ilyen összerakott medált tudna szerezni. Vagyis +70TÖ-t nyerne 1 év alatt. Ez a +70TÖ megmaradna a viadalok alatt is mint bónusz, így izgalmasabbá téve a bajnokit.
A csatlósok, SZB medálok korában ez nem olyat számottevő.

Azonban ez is csak egy felvetés, sok ötletből hátha lesz egy jó. Igaz, így ahogy leírtam, hogy az összerakott még pluszt is adna a másik kettőhöz képest kicsit faramuci. Mindegy, hirtelen ötlet volt.