Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bíborhold

Dátum: 2016.10.21. 21:53:22
A gyémánthorda és kufár medálnak a bónusza továbbra is érvényesülni fog az egyedi tárgyak elkészítésénél?
Lesznek egyedi fókuszkristályok is? Esetleg új épület, AF, stb., hogy a Legendás tárgyakba akár több fókuszkristály is belehelyezhető legyen? Gondolom az állatfelszerelések is idetartoznak.
Dátum: 2016.10.20. 11:48:23
Na meg kaptam a kérdést.
Be jelöltem az "ötféleképpen" választ.
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: háromféleképpen
Dátum: 2016.09.21. 12:37:36
Ma, 12:10 Harkle Harpell wrahtreg káoszhörgő Te nyerted a csatát.

Szintenként 27-28(felváltva) volt az elérhető pontszám. Az esemény befejeztével 687pontom van. Minden mezőre rálátásom volt a haladás közben ahol láttam valamit azt teljesítettem(harc, vásárlás stb.) Csodálkoztam 687 pontszámon, hogy jött ki, ezért vissza mentem a szinteken hátha kihagytam valamit, de nem. Minden hely fel volt derítve.
Dátum: 2016.09.19. 15:17:25
Köszönöm a válaszokat. Kevertem a szezont a fazonnal.
Dátum: 2016.09.19. 15:08:13
Köszi.
Dátum: 2016.09.19. 15:07:54
"- Eseménypontot nem a CSP-k átváltásáért adunk, hanem a győztes csatákért (győztes csatánként 5-öt)."

Én ezt úgy értelmeztem, hogy a veremben a győztes csatákért kapunk 5 eseménypontot, ami további 5 mező felderítését engedélyezi.
Dátum: 2016.09.19. 14:59:21
Újabb kérdés.
Ha már felderített mezőkön haladunk visszafele, az is eseménypontba kerül? Már nem emlékszem rá.
Dátum: 2016.09.19. 14:50:32
"- Eseménypontot nem a CSP-k átváltásáért adunk, hanem a győztes csatákért (győztes csatánként 5-öt)."

Ezek szerint visszafele nem lehet majd haladni. Minden szintet alaposan fel kell deríteni. A másik az, remélhetőleg lesz elég szörny egy-egy szinten ahhoz, hogy ne fussunk bele olyan helyzetbe, hogy az 5. lépésnél nem lesz szörny ami biztosítaná a további 5 eseménypontot. Mivel a térkép felderítetlen, könnyen belefuthatunk egy ilyen helyzetbe.
A gyengébb karakterek, akik több próbálkozás után tudnak leütni egy szörnyet, hamar elvesztik az 5 eseménypontot. Emlékeim szerint a csataismétléssel is fogyott.
Dátum: 2016.09.19. 11:33:11
Rákérdeztem. Szerdán 10-kor indul. Lesznek változtatások is, ezeket hamarosan, még a mai nap folyamán kiírják a fórumra.
Dátum: 2016.09.16. 20:40:35
Mivel még új ez a fejlesztés, talán lehetne még változtatni rajta, különlegesebbé tenni. A jutalmak itt is megint "csak" +TÖ. Én ezt változtatnám meg, hiszen a csatlós a szintlépésekkel ugyan ezt adja. Semmi nem változott, csak most harcolni is kell vele. Tegnap este gondolkodtam egy új jutalmazási rendszeren és az ötlött belém, hogy a TÖ helyet azokat a szakértelmeket lehetne növelni a maximum fölé, amelyiknek maximuma van. A tudáskönyvhöz hasonlóan.
Az elért győzelmek száma után lehetne az ilyen szakértelmen 1-et növelni. Az első növeléshez 1000 győzelem lenne szükség. Ekkor egy általunk kiválasztott szakértelem maximuma megnő eggyel. Ugyan az a szakértelem eggyel való további növelése már +1250 győzelem lenne szükséges. A harmadikhoz +1500 győzelem és így tovább. Tehát egy szakértelem maximumának hárommal való növeléséhez összesen 3750 győzelmet kell aratnunk a csatlós arénában.
Talán érdekesebb lenne így a játék, és több játékost vonzana a dolog.
Dátum: 2016.09.14. 00:42:48
Azazel felvetését itt folytatnám, hogy ne off-oljam szét a Csatlós aréna c. topicot.

Jó ötletnek tartom én is egy fix havidíjas(vagy akár heti) világ létrehozását. A játékfejlesztőknek kell tudni, hogy mennyiért is érné meg egy ilyen világ létrehozása. Minél barátibb lenne az ár, annál több játékost eredményezne szerintem.
Az elképzelésem szerint nagyjából minden maradna így, hogy ne legyen nehezen megvalósítható. Amin változtatnék. Automatikusan a karakterek minden egyes szintlépésekor 35 őskövet kapnak, az őskőtermő zsákhoz hasonlóan. A PP használata az eseményponthoz lenne kötve. Tehát ha valakinek nincs legalább 1 eseménypontja addig nem tud más játékost megtámadni, vagy egyáltalán a PP-t használni. Ezzel a játékosok haladásra lennének kényszerítve.
Szakértelmek közül kivenném a szinguláris ismereteket. Nem lenne toplassítás, de a szintlépésekhez szükséges TP mennyiséget megháromszoroznám.
Nem lennének befizetési és költési akciók. A találkozókon erre a világra nem szerezhető semmilyen tétel licitálással, sem Beholderszeme forgatással, sem a játékokban való részvételéért járó jutalom, stb. Más regisztrált játékosoktól semmilyen juttatás ajánlás által. Valamint a másvilágokon lévő saját karaktereink által vásárolt relikviák sem kaphatnák meg az itteni karakterek. A másvilágokon lévő karakterek törlésével járó ősköveket(ha volt nála) sem kaphatja meg az itt lévő karakter. A V6 szintjutalmai sem lennének megkaphatók. A játékos az 50. szintre érve megkapná a hűségfétist. Ugyanúgy a V4-ről sem kaphatna semmit az itteni karakter.
Egyszóval csak azokhoz a dolgokhoz juthatnánk hozzá, amit ezen a világon megtudnánk szerezni.

Szövetségek taglétszáma maximum 15 fő lehetne. Az SZB nyertes a tudásfája +1 szintje helyett csak a lélekút méretének 3 szorosával lenne gazdagabb. Elkerülendő a körbeépítés, ezért ezen a világon is építési átlag lenne.

Bizony szívesen játszanék, egy olyan világban ahol a feltételek egyenlőek minden játékos számára. Sokkal izgalmasabb lenne, mint bármelyik másik világ.
Dátum: 2016.09.12. 00:29:32
Egyetértek. Tovább kár is ragoznom...
Dátum: 2016.08.31. 23:17:01
Eddig, ahogy te is említetted csak a húsvéti mini eseménykor lehetett hozzájutni. Valószínűleg ez már így is marad. Az, hogy mekkora a szinted teljesen lényegtelen ebből a szempontból.
Dátum: 2016.08.29. 23:27:18
Gondolom az aranypénzek elvesznek, amint a lejáratot megtalálod.

Tovább ötletelve. Talán jobb lenne, ha kufárnál lehetne vásárolni térképeket, amelyek különböző kripták, barlangok, szörnyek odúinak, stb. a helye lenne feltüntetve. Amint felhasználunk egy térképet rögtön megkezdődik a hely felderítése. A háttértörténeteket a játékosok is írhatnák, mint a kalandoknál. Persze ugyan olyan mászkálós lenne, mint a végzet verme 1-2 szintig.

Még tovább fejlesztve az ötletet, akár szövetségi szinten is lehetne ezt űzni. A kincstárba(még nemlétező épület) fellehetne halmozni az aranypénzt és amikor elegendő összegyűlik egy igen ritka térkép beszerzésére, elindulhat egy közös óriási kaland.
Dátum: 2016.08.08. 13:10:05
Mivel leült a fórum és nincsenek egyéb fejlesztésekkel kapcsolatos "beszélgetések", újra előhoznám a témát, amint Offsboy is kitért rá a nyári találkozó összefoglalásában.
"- Szerencsekerék reformra nyitottak, ÜSZ-en várják a javaslatokat, de szerintem ha itt nyitna valaki egy topicot neki, akkor jobban szem előtt lenne."

Azért csak most kezdeményezem, mert nem akartam, hogy a sok bába között elvesszen a gyerek.
Új topicot nem hiszem, hogy érdemes lenne nyitni, hiszen itt van ez a szép Szerencsekerék reform c. is. Ami szépen kifejezi a lényeget.

Saját magamon is tapasztaltam, hogy nincs már kedvem forgatni, mert olyan tárgyakat ill. LE/TP arányokat kapok a szerencsekeréken ami nem ér 1őskőt pláne 2-őt, ha valakinek nincs Szerencsekerék bérlete. Pláne, ha 100. pechpont után valamikor olyan UR nyereményt kap az ember, ami könnyen beszerezhető máshogy is, de jóval -100 feletti pechpont levonást kap.
Nem nyújtom tovább a mondandóm, bele is vágok.
GY nyeremények közül szerintem nyugodtan kikerülhetne a támadás itala, gyógyitalok és varázsitalok, LE/TP nyeremények (ami gyengébb egy EH-s SZB LE/TP arányától).
Helyettük a mini események bigyói eshetnének. Napkristály, szőlő, ünnepi embléma, hókristály, farsangi maszk, hímes tojás, életkehely, győzelmi embléma. Valamint a kisebb LE menyiséget adó tárgyak, mint az energiakoncentrátum, virsli stb. Gyógy- és varázsitalok helyett eshetne must, ork sör, lila manaital.
R nyeremények közül szintén kivenném az LE/TP-t adót. Helyette kibővíteném más nyereményekkel. Ilyen lenne a smaragd szelence(1db), szörnytalizmán(1db)

Nagyjából ez jutott eszembe. Várom a további észrevételeket és ötleteket, ha nem vagytok megelégedve a szerencsekerék jutalmazásával.
Dátum: 2016.08.01. 10:28:32
Persze, hogy meg. Én fejlesztők helyébe, naponta többször is teljesíthető feladatnak terveztem volna.
Dátum: 2016.07.22. 23:14:27
Most kaptam.

Hányszor lehet úgy portyázni hogy nem kapsz mínuszt a tulajdonságaidra?
háromszor
egyszer
ötször
kétszer

Kézszer volt a helyes válasz. Több lehetséges jó válasz is van a felsoroltak között.
Dátum: 2016.07.20. 12:12:30
Felhasználható. Akinek nincs feltöltve a szövetségben a lélekkút, továbbra is kapja a téglát. A többiek is hozzájuthatnak még különböző esemény ládikóinak nyitogatásával, ami ugyanúgy átfog váltódni, de PP és CSP égetésekor már nem kapnak energiatéglát.
Dátum: 2016.07.11. 12:14:24
Mától lehet regisztrálni a V4-re és csütörtökön fog elindulni.
A régi " Jelentéktelenek" tagjai, akik nem tudják elérni a szervezőket, nálam jelentkezhetnek és továbbítom azt.
Dátum: 2016.07.10. 22:23:59
Kattints a képére. Prémium szükséges hozzá.