Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jack Bauer

Oldal: 12345
Dátum: 2014.01.13. 15:11:56
Sziasztok!

Ez a 2 szint:
-Okozz kritikus varázslatot 15 alkalommal portyában amit te kezdeményezel!
dolog ez biztos? 36-os tanulás kell hozzá meg akadémia meg minden. Közben a képen egy kard van, nem elírás vagy valami?
Közben arról volt szó, hogy az első két sort egy kezdő is meg tudja csinálni. 13. szinten vagyok nagyon messze még az akadémia a nemrég indult, jelenleg kéttagú szövetségünkben.
Ha ez a varázslat dolog igaz, akkor vége is a nagy lendületnek

Köszi,
jb
Dátum: 2014.01.12. 09:57:29
Igen, V5-ön tapasztaltuk. A kilépés-belépés nálunk sem oldotta meg a dolgot. A tapasztalat nálunk az, hogy az építés után 1 óra múlva kapjuk meg az épület bónuszát.

Köszi,
jb
Dátum: 2014.01.01. 23:01:09
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy amikor a szövetségben felépítünk egy épületet vagy annak egy szintjét az rögtön, azonnal nem kezd "működni". Például Kennelen szintet emelünk és nem látszik azonnal a plusz 2 óra gyakorlási lehetőség az állatoknál vagy Akadémián emelünk és rögtön hiába van meg minden egyéb feltétel nem tudjuk a tanulás szakértelmet fejleszteni. Később, nem tudom mennyivel, félóra-óra-??? elteltével "működik" csak minden. Ez valami bug vagy direkt van így?

Köszönettel:
jb
Dátum: 2013.12.29. 18:57:10
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a hűségszilánk beváltásából nyerhető +5 transzplantáció és +5 spektrális manipuláció többszörösen beváltva is működik? Azaz, ha kétszer váltom ki mondjuk a +5 spektrálist 20 szilánkért, akkor +10-et kapok vagy nem adódik össze és csak +5 a max. amit el lehet érni így?

Köszönöm a segítséget!
jb
Dátum: 2013.12.17. 19:31:36
Sziasztok!

35. szintre érve megjelent a kristály horda a portyázásnál. Van ennek valami értelme ezen a szinten? Wikin amit találtam az alapján nem igazán, a toplistában egy kristály hordát találtam, minden tagja 100-as szint felett. Ezek alapján számomra értelmetlennek tűnik a változás a portyázásnál ezen a szinten. Tudna valaki esetleg valamilyen felvilágosítást adni?

Köszönettel:
jb
Dátum: 2013.12.13. 18:29:55
Sziasztok!

A hordázás szakértelem kihívás esetén is érvényes? Azaz a feltételek teljesülése esetén több állat is "harcolhat" kihíváskor?

Elnézést, ha volt már a kérdés, de a keresővel nem találtam.

Köszönöm szépen!
jb
Hajrá Kimi!
Dátum: 2013.05.29. 13:03:58
Sziasztok!

Lehet, hogy ügyetlen vagyok, de nem találtam sehol az infót amire szükségem lenne. Az építési átlag felét nem érem el a szövetségben, így az épületek bónuszait így-úgy kapom meg. De lehet azt tudni, hogy mitől függ ez, hogy melyik épületből, hány szintet kapok? A 6-os védőfalból 2-őt kapok, a 6-os mágustoronyból 4-et, stb, tehát nem egységesen. Ha mondjuk még több bonuszt szeretnék a védőfalból akkor abba kellene építenem vagy mindegy mibe építek? Lehet azt tudni, hogy miként osztják el a bőnuszt az épületek között, ha nincs meg az építési átlagom fele? Köszi szépen!
Dátum: 2013.04.25. 19:24:19
Ezt nagyon gyorsan pontosítsák az illetékesek vagy töröljék kérem!

Mi történik ha a számítógépen lenyomjuk a ctrl+alt+delete gombokat?
Nemtörténik semmi.
Megjelenik a feladatkezelő.
Ujraindul a számítógép.
Bekapcsol az önmegsemisítő.

A helyes válasz a feladatkezelős volt. Nagy tévedés! Attól függ ugyanis, hogy milyen operációs rendszer van rajta! Ha pl. DOS alatt csinálom újraindul.

Felháborítonak és egyben elkeserítőnek is tartom, hogy ilyen kérdések bekerülhetnek a játékba, mert ez azt jelenti, hogy valaki nem végzi jól a munkáját. És ezekért a kérdésekért meg még sorolhatnám mikért, még őskövet kéne vennem azaz fizetnem a játékért? Miért is? Hogy ilyen kérdéseket kapjak a pénzemért? Láttam még nagyon durvákat élesbe, de nekem ezért, hogy itt mások munkáját elvégezzem, nem fizet senki, de hogy én se veszek egy darab őskövet se arra mérget vehettek.
Dátum: 2013.04.04. 12:54:47
Sziasztok!

Elnézést, ha volt már, de a gyikba se találtam és a gyorskeresővel se sikerült.
Azt szeretném kérdezni, hogy a bajnoki viadalon számít-e a szövetségi épületek által adott bónusz, pl. gyakorlótér, védőfal, stb?

Köszi szépen,
JB
Oldal: 12345