Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ashigaka

Oldal: 1
Dátum: 2015.12.20. 11:53:33
300db tartalma:

11 A vadászat itala, 13 hűségszilánk, 12 Platina, 26 energiatégla, 26 szubplazma, 39 sisakszilánk, 15 Fehér kristályital, 15 aranydukát, 17 Lélekgyémánt csomagocska, 2 Isteni ital, 15 Kisebb portyázás itala, 17 Energiakoncentrátum, 27 kiégett őskő, 34 mytokronit csomag, 12 Csatlóskristály, 4 Relikviaforgács, 7 templomkristály, 2 Sorsjegy, arany Univerzum ládikó, 4 Kisebb térkapu stimulátor, Horda trófea
Dátum: 2015.09.29. 20:46:43
Máskor 50 vadászatból 4-5 ősdrágakő szokott lenni, most ugye 100ból semmi. Ennek mi értelme van? Nyilvánvaló, hogy nem a random dönti el, mert érdekes módon mindig akkor nem esik az adott tárgy, amikor kellene.... szóval újra a kérdés: mi értelme így szívatni a játékosokat? Egy játéknak arról kellene szólni, hogy kikapcsolódást nyújtson az embernek ha suli/munka/stb után leül a gép elé, de ez inkább csak idegbajt okoz. Ráadásul nagyon kilóg a lóláb, tehát mesterségesen van generálva ez a "random", ezzel is miért kell szívatni a játékosokat... komolyan nem értem... bár végül is tök mind1, mert amíg X Y minden befizetésnél maxot fizet és van bevétele a behonak, addig itt nem lesz változás. (lásd barna mytos dolog...)
Dátum: 2015.09.29. 18:52:00
Másokat is szívat az ősdrágaköves feladat? 100 vadászatból egyet sem használtam el... (van ősdrágakövem és a beállításoknál is be van pipálva)
Dátum: 2015.09.28. 18:02:17
A 6. és 7. sor csillagos feladatai hány nap elteltével állnak alapállapotba?
Aha, értem. Köszi.
Van egy dolog, amit nem értek. Ha 10 cseppből összeraktam a fétist, valamint még 10 cseppből megkaptam a fétisszilánkot, akkor ezek után összetudok rakni még egy fétisszilánkot? Vagy már nem is kapok több cseppet?
Dátum: 2015.08.02. 16:47:58
Alapvetően én azt tartom az egyik problémának, hogy nem azt kaptam, amit a pénzemért és erőforrásaimért vettem. Tudom, tudom változtatás jogát fent tartjuk meg hasonlók, de például, ha már az elején tisztázva van, hogy csak a max ÉP 10%-a a sebzés plafon, akkor biztos, hogy nem költök rá több száz őskövet, AF-et és fehér mytot (aminek egy részét ráadásul szilánkból váltottam ki, ami mehetett volna másra is).
Továbbá az sem igazán helytálló, hogy most Ödönke és társai végnélkül verik az évek alatt felépített karaktereket, mert kell lennie egy nagyobb számú csatlósállománynak és egy viszonylag közepes karinak, hogy a nagyon erőseket verni tudja és még ott se garantált a siker. (meg lehet nézni a statomat, rengeteg 0:20 vereség jött ki szimulációba még robbanással is, ahogy nézegettem a top karikat, szóval ezt az egész dolgot én erős túlzásnak tartom)
A harmadik dolog: ha jól sejtem a háborgók, akik ugye évek alatt építették fel a karijukat szerintem több ezer, talán tízezer őskövet költöttek a játékra (nyilván biztos van kivétel ) szóval nem értem, hogy az a SZÁMUKRA is elérhető robbanásra szükséges pár száz darab miért okoz problémát. Mert ez csak egyszeri költség, ha megvan a megfelelő robbanás szint utána már nincs az, hogy több százezret rád ver Ödönke és elveszi a hónapok/évek alatt felhalmozott LE-t.
Ugyanakkor azt sem szabadna elfelejteni, hogy ezért a robbanás dologért, nem az a hibás aki élt a lehetősséggel vagy nem élt a lehetőséggel, hanem a játékvezetés, amiért a csatlós dolgokat még tovább fokozta ezzel. Ha már a legelején "kísérleti" jelleggel lett volna berakva és fórumon közlik, hogy ne költs rá sokat gyökér, mert simán változhat, akkor nyilván más lenne a jelenlegi helyzet, de hát miért beszélne egy cég maga ellen?
Az biztos, hogy a korrekt az lenne (amennyiben így marad és nem lesz a régi) hogy kompenzáció járna a ráköltött erőforrások függvényében (főleg azt a sok-sok AF-et sajnálom, amikor folyamatosan jönnek az új képességek, lenne hova költeni) és természetesen nem 5db karácsonyi sütire gondolok, hanem MINIMUM fele AF és fehér myto (mondjuk szilánk formájában és az már szabadon felhasználható lenne) visszatérítés. Az őskövet inkább meg se említem, mert az igaz, hogy senki nem kötelezett rá, hogy 10 őskőért gyorsítsak az utazásokon. Röviden ennyi most a véleményem
Dátum: 2015.07.25. 12:51:02
+1

Ha már az elején tudom, hogy ezt a robbanást jóformán csak epikusok és entitások ellen lehet használni, akkor például nem fejlesztettem volna bele annyi fehér mytot, őskövet és ami a legfontosabb: AF pontot sem. Gyakorlatilag több száz AF ment a kukába, mert nem azt vettem a pénzemen és erőforrásomon, amit a játék ígért nekem. Nyilván semmire sincs garancia, senki nem kötelezett erre sem, de csak azért mert teszem azt 10 embernek nem tetszik a csatlósok ezen "fejlesztési ága", így semmibe venni a játékosokat....
Ha ez így marad, én például biztos nem fogok több őskövet költeni erre a játékra, és azt is tudom, hogy az az évi pár tízezer forint semmiség lehet, de aki nem milliókkal a zsebében mászkál a nagyvilágban, az minden egyes fillért megbecsül. Szerintem
Dátum: 2015.07.25. 08:51:53
Eddig csak csendben olvasgattam itt a hozzászólásokat, most is csak egy apró dolgot szeretnék megjegyezni.
A robbanás, ahogy Miklós is írta valamelyik hozzászólásában azért lett berakva, hogy a gyengébb karaktereknek is legyen esélye egy erősebbet elvernie. Én például azok között vagyok, akik költöttek erre, habár az eredménye felemás, mert igaz, hogy sikerül legyőznöm 1-1 erősebb karaktert, de az esetek többségében LE-szívással többet vesztettem, mint amennyit nyertem. Ráadásul nekem, mint egy gyenge karinak, az igazán tápos karakterek ellen még robbanással sem volt esélyem.
Nézve ezt a nerfet a következő jutott eszembe. Az egyik nyári vásár event alatt mondjuk kitesznek ajánlatba 2000 csatlóskristályt 500 vagy 1000 őskőért (hasra ütés szerűen) és miután sokan megvettek a rákövetkező napra kiderül, hogy a csatlóskristály 1000 TP helyett csak 100at ad. Szóval no comment...
Oldal: 1