Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rianás

Oldal: 1
Dátum: 2013.08.09. 12:16:35
Amit javasolsz jónak tűnik, csak meg kéne változtatni benne egy apróságot: Csak max-15 vagy alacsonyabb szintű karakter használhatja.
Ha ezt a feltételt kivennék már meg is oldódna a kérésem.

Ui.: Clyde - van egy jobb indokom is: nekem úgy jobban tetszene és többet játszanék vele
Dátum: 2013.08.07. 23:47:00
Mert nem akarom őt támogatni
Dátum: 2013.08.07. 23:13:05
Kvíz értékelés !

Múltkor már volt egy beírásom azzal kapcsolatban, hogy szerintem az értékelés nem elég objektív hanem az értékelő egyéni érdeklődését tükrözi, de végül is elfogadtam, hogy ez van.

Azonban a múltkori kvíz olimpián egy igen nagy következetlenségre bukkantam:
Volt egy ilyen kérdés (nem szó szerint idézem): Hunyadi János halálát egy állatok által terjesztett betegség okozta, ki a terjesztő ? A válaszhoz tudni kell: 1, Hunyadi János pestisben halt meg. 2, A pestist bolhák terjesztik.

Én anno feltettem egy kérdést: Melyik nem kullancs által terjesztett betegség ?
A kakuktojás a pestis volt.
Ilenkor felmerül a kérdés bennem, hogy ha az én kérdésemhez kevesebb tárgyi tudás kellett, mint a fent említetthez akkor az mért lett elutasítva ill. a másik mért lett elfogadva ???

Ui.: az értékelőhöz úgy érzem sokkal közelebb állnak a humán mint a reál tárgyak ...
Dátum: 2013.08.07. 22:46:04
Szerintem jól jönne sok embernek ha mondjuk a specializációhoz hasonlóan lehetne védetséget kérni 1 végzetúr ellen (1 hétre - 1 hónapra), mert néha nagyon kellemetlen ha valaki rászáll az emberre és minden nap elhurcolja a kínzókamrába (és ráadásul koránkelő - mivel a játék őket támogatja), mert választhatja, hogy az nap nem csinál semmit vagy nem törődik vele és a kínzókamrán keresztűl támogatja ami egyszer - egyszer elmegy, de napi szinten nagyon flrusztráló tud lenni.
Dátum: 2013.06.01. 21:18:11
Ha már itt tartok szerintem ez az értékelás is érdekes:

Melyik nem kullancs által terlesztett betegség:

1, virusos agyhártya gyulladás
2 virusos agyvelő gyulladás
3, Lyme kor
4, Pestis

Ezt is rosz kédésnek értékelték, pedig azt még csak elfogadom, hogy az utóbbi időben "agyon reklámozott" kullancs által terjesztett betegségeket nem ismeri az emberek többsége, de hogy a középkor leghirhedtebb betegségéről ne tudják, hogy a patkányok és a rajtuk élősködő bolhák terjesztették el azt azért erősen kétlem és ilyenkor egy kicsit az az érzésem, hogy egy egyoldalú érdeklődésű körrel rendelkező ember értékeli a kérdéseket jónak vagy rossznak ahelyett, hogy szavazásra bocsátaná és a játékosok dönthetnének róla.

pl. a kvíz 1/4-ét olyan szavak teszik ki melyeket az utóbbi 100 évben szinte senki sem használt ...
Dátum: 2013.06.01. 20:12:14
Feltettem egy kérdést :

A kérdés az volt: Egy kabóca faj a világ leghosszabb élatű rovar faja - hány évig él ?

A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez alapvetően igaz, viszont a keresővel könnyen megtalálható a válasz és szerintem mint érdekesség jó kérdés lett volna.
Ilyen alapon a legismertebb könyvek kivételével az összes XY külföldi szerző (néhány magyar is) műve kizárható volna, mert biztos, hogy a kereső nélkül a játékosok 80-90%-ának fogalma sincsen a válaszról
Oldal: 1