Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Khuin

Dátum: 2013.06.01. 10:21:20
Nem, nem azt mondják, hogy naponta mindenki csak egy szintet teljesíthet, hanem azt, hogy a feladatok legyenek úgy összeállítva, hogy ne lehessen velük az első napon végezni. A maraton sem dől el az első tíz percben, azért, mert nagy a táv. Ha a feléig tartalékoltál, még megelőzhetsz jópár embert.
A versenyt pedig én nem úgy képzelem el, hogy ne lehessen megcsinálni három nap alatt, csak úgy, hogy azért nagyon sok áldozatot kelljen hozni. Pl.: egyik szinten pörgesd meg a szerencsekerekt hússzor, másikon pörgesd meg a szerencsekereket tizenkétszer úgy, hogy nem használsz őskövet.
Dátum: 2013.05.31. 19:07:49
Szegény olló már a másik irányba is csukódik, és erősen el van rozsdásodva a sok emlegetéstől.
Dátum: 2013.05.29. 14:18:51
A fertőzés csökkenést nem kell átvenni, csak választható.
Dátum: 2013.05.29. 14:04:50
Nem lehetne megoldani, hogy még egy idei fent maradjon az event a karaketrkép mellett a jövőben? Mert minden jutalom átvételénél kattintgatni kell.
Dátum: 2013.05.28. 18:50:27
Szinguláris anomália, ha a szöviküldi aktív.
Dátum: 2013.05.28. 17:33:08
Epikus láda, vörös dukátital, térkapus cuccok, gyógy- és varázsitalok eshetnek még neked.
Dátum: 2013.05.27. 19:56:00
A szívósság esszencia visz max. fölé?
Dátum: 2013.05.27. 14:34:56
Szerintem nyelvtudomány. Aki a határozót egybeírja a szóval, annak már nagyon rossz a helyesírása.
Dátum: 2013.05.27. 14:33:37
Szerdán tízkor ér véget, ugye?
Idézet: Craslorg - 2013.05.20. 12:55:04
Próbák: Ezt nem igazán értem. Vagy teljesítesz egy kalandot vagy eldobod, ha nem tetszenek a próbák. Azért ennyire ne könnyítsük meg a saját dolgunkat. Ha értelmes LGY-s tárgyak vannak, akkor bizony keljen megcsinálni a kalandot égig, akkor is, ha ÉP-t, VP-t, italt, LE-t buksz, mert meg fogja érni.

Nagyjából egyetértek, hogy az egész kalandozás alapja, hogy értelmes LGY-s tárgyak legyenek, akár ideiglenesen hatók is vagy ideiglenesen ható képességek. Akár összevonva a másik topicokban már tervezgetett mágiát hasznosító elképzelésekkel.
Emellet azért, ha küldiként használjuk, akkor az elköltött LE-k a küldijutalmakban visszajönnek, legrosszabb esetben is nullszaldós (+1 dukát), de ennél azért sokkal jobb az arány.


Az lenne a lényege, hogy ha nem akarsz LE-t/ÉP-t/italt áldozni, akkor ne keljen.
Írtam Miklónak, ezt válaszolta:
Szia,
Több LE kaland csatákért: erről lehet szó, új AF képesség formájában, feljegyzem.
Gyógy és varázsitalok: ez nem fog változni, ez is kell a kalandokhoz...
Legördülő: csináld ezt: rákattintasz a kalandra, és utána kattints vissza a kalandokra. Ha volt benne kviz, akkor visszakapod a kalandot, végigkattinthatod. ha viszont nem volt benne, egyből teljesült, nem kell végigkattintani!
további vásárolható tárgyak LGYért: bővitjük a listát új csizmákkal és egyéb tárgyakkal.
A kalandokról van leirás a wikin, ott meg tudod nézni, milyen próbák vannak benne, és eldöntheted, dobod-e. Lehetne ezt a programba is beépiteni, de sajnos erre most nincs kapacitásunk

További jó játékot,
Miklós


Tehát ilyen téren változás nem lesz.
Szerintem ő is.
Idézet: Alendaar - 2013.05.20. 10:56:24
Megcsináltam a 15 kalandos küldetést és nagyon tele van a tököm azzal, hogy tonnaszám eszik a próbák a VP-t! Nekem a legutóbbi sor ~100.000 VP-be fájt. Őszintén szólva elég brutális! Némelyik kretén kalandban meg nem elég a 9.000 VP elb@szása egy próbára, rögtön utána lenyúl egy italt is.
Az ÉP-vesztéshez hasonlóan ide is kellene vmi megoldás vagy az algoritmusban visszavenni a számokat. Ugyanis amíg kötelező elem a kalandozás a templomhoz, a feladatokhoz és a szövetségi küldetésekhez, addig a "jutalma" lóf@szt sem ér!!!
Pl. tegyetek be táposabb (nem +1-2 tulajdonságért sokkal drágább!) cuccokat, mert jelenleg a kalandozás egy SZÜKSÉGES ROSSZ eleme a játéknak!


Én inkább úgy mondanám, hogy elavult. 40. és 50. szint környékén még sok LGY-ért kapható relikvia van, amit érdemes megvenni. Azt elhiszem, hogy fentebb már mindenkinek minden megvan. A kalandok reformját én a következőkben látom:
1. Csata: a kaland csaták LE/TP arányát (ami nálam fele a vadászaténak, és negyede a térkapuból jövőnek) nagyon meg kellene változtatni. Jó lenne egy kis erőforrás nélküli csata, meg minden, de így... Én javaslok egy normál méretű szörny elejtéséért kapott LE-nek és TP-nek a felét venni.
2. Gyógy- és varázsitalok: a játékosok legalább 99%-a NEM azért tartja a gyógy- és varázsitalokat, hogy azokat egy kaland elvegye. Két opciót javaslok: az egyik, hogy vegyék ki ezt az egész marhaságot, a másik, hogy legyen egy "nem használok el gyógy- és varázsitalt" lehetőség is. A harmadik, régebben javasolt lehetőég, hogy a hatásuk érvényesüljön.
3. Legördülő kalandok: mire is jó? Kb. arra, hogy lehessen az időt húzni. A kristálypont mindenkinél az egekben van, nem hiszem, hogy 3. szint fölött bárkivel is megtörtént volna, hogy emiatt vesztett el egy próbát. A csata alacsony szinten problémás, amint azt V4-en tapasztaltam, de a játékosok nagy részének ez sem jelent gondot. Az tehát, hogy egy kaland teljesül-e, csak attól függ, hogy gyógy- és varázsital van-e nálad. (Ritkán a Vp-től és ÉP-től.) Ezért kattintgatni végig az egészet?
4. Tárgyak: tök jó, 1. szinttől vannak kalandok, de mit lehet vele kezdeni? Első lépésként Landragór csizmáit olcsóbbbítanám, egy 5-, 10-, 15. szintű igényeinek megfelelően. Másodszor beraknék ötszintenként 15-40 között is csizmákat. Harmadszor pedig a régiek mellé/helyett legalább tízszintenként több LGY-t igénylő, de táposabb csizmákat tennék be. (Ha LGY-ért vásárolható lesz majd a platina, akkor ez a túltengés kicsit kompenzálódik.)
5. Próbák: be kéne jelölni, hogy ki melyik próbákat akarja teljesíteni, és melyiket nem. (Landragór alatt idegesítő, hogy 5 Le-rabló kalandto kapok. TUdom, hogy ott a wiki, de akkor is.)
Dátum: 2013.05.20. 08:28:40
Meg lehet kérdezni, hogy ez most mire jó pontosan?
A mentor vadászata előtt nem válaszolsz kvízkérdésre.
Dátum: 2013.05.17. 10:01:16
ÜSZ-re írj.
Dátum: 2013.05.17. 07:12:10
Bármi eshet utolsó fázisban, ami még nincsen nálad. (Kivéve kék és sárga dukátitalt.)
Dátum: 2013.05.16. 14:21:55
Nem látszik a regisztrációnál a captcha képe. (Beta2 szerver, de ez gondolom nem fontos.)
Dátum: 2013.05.16. 13:24:14
Mi ez az írd be a kódot a regisztrációnál?
Dátum: 2013.05.15. 14:26:54
Ment az 1-es!