Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Khuin

Dátum: 2012.11.28. 19:32:27
Ott a pont.
Dátum: 2012.11.28. 14:59:16
A következő fejtegetést én találtam ki. Látni lehet rajta, hogy nem igaz. De ol a hiba?

Nyilvánvaló, hogy egy nemlétező embernek nem lehet testvére. Az is nyilvánvaló, hogy minden ember a testvérének testvére. (A „testvér” szó itt értendő mostoha- és édestestvérre is.) Ezek alapján be lehet bizonyítani, hogy akinek nincs testvére, az nem létezik.
Ha a-nak nincs testvére, akkor a testvére egy nemlétező ember. És mivel a testvére a testvérének, ezért a egy nemlétező ember testvére lenne. De mivel egy nemlétező embernek nem lehet testvére, a nem létezik.
V3, Regulus

(Elöljáróban megjegyzem, hogy szögletes fapajzs, buzogány, és energialövedék volt az össz felszerelése, a toplista legalján, huszonkettedik szinten.)

Rosszízű vagyok.
Vedd lélekenergiáját 5 hatalmas méretű szörnynek! Jutalom: 5.550 lélekenergia.
Szerezz egyetlen portyázásból legalább 10 tapasztalati pontot úgy, hogy te portyázol! Jutalom: 5.900 lélekenergia.
Legyen legalább 20.000 lélekenergiád, amikor belépsz a küldetések menüpontba! Jutalom: 6.250 lélekenergia.

Ezt néhány perc alatt. (Az öt lényt persze máskor vadásztam le, de utána már jött sorban.)
Dátum: 2012.11.26. 13:49:16
Réges-régen elindult egy „ha Chuck Norris VÚ-s lenne” felsorolás. Folytatom.

Chuck Norris soha nem támadott lefelé, csak egyszer. Az is első szinten volt.
Chuck Norris nulla PP-vel játszik, mert csak foglalná a helyet.
Chuck Norris a kémgömbbel mindent megtud rólad: lakcímed, neved, lábméreted. Egyedül a halálod napját nem. Azt ő majd rendezi.
Chuck Norris csinálta a játék első tíz karakterét, de Miklósék nem merik törölni.
Landragór mindig abban a harminc napban jön, amikor Chuck Norris éppen nem játszik.
Chuck Norris alapított két szövetséget, mindkettő egyedüli tagja ő. Egyszer háború robbant ki közöttük. A két szövetség összecsapódott a multidimenzionális térben, és mindkettő kétszeres lélekenergiával tért vissza.
Chuck Norris egyedül levert egy szövetséget, de nem engedte meg nekik, hogy kapituláljanak.
Az ősköveket Chuck Norris égeti ki.
Chuck Norris nem fog indulni a Bolygó Ura eventen. Nincs szüksége rá.
Chuck Norris nem csak a kínzókamrát épített föl, hanem a villamosszéket is.
Dátum: 2012.11.26. 13:27:40
Mennyi bónuszt kapsz bónuszok nélkül?
Dátum: 2012.11.26. 13:26:58
A Föld, Nap körüli pályája milyen alaku?

Rombusz.
Kör.
Elipszis.
Téglalap.


A vessző fölösleges, alaku hosszú ú. Ellipszis pedig hosszú l.
Dátum: 2012.11.26. 13:25:48
Tényleg taxonómia, rosszul emlékeztem.
Dátum: 2012.11.24. 08:59:23
Ha két másik, nem Panthera nagymacskát kereszteznek (nem tudom, hogy lehet-e, de gondolom), akkor a kérdés szintén nem helyes.
Dátum: 2012.11.22. 13:36:47
Nem másoltam ki, de ma sikerült két jó kérdést kapnom – ezek tehát nem így vannak az adatbázisban, de valahogy így:

Milyen állatok tartoznak a Panthera nemzetségbe?

krokodilok
madarak
gyíkok
nagymacska hibridek


A nagymacska nem taxológiai fogalom, tehát nem lehet meghatározni. Nagymacskának általában az oroszlánt, tigrist, jaguárt, leopárdot, a gepárdot, és néha a hópárducot zokták hívni. Ezek közül az oroszlán, a tigris, a leopárd és a jaguár a Panthera nemzetség tagajai, és, igen, kereztezhetőek. De semmilyen nemzetségbe nem tartoznak kizárólag hibridek.

Melyiket nem J.R.R. Tolkien írta?

A Hobbit
Gyűrűk Ura
Szilmarinok
És még valami


A jó választ ugyan nem jegyeztem meg, de helyesírásilag pontatlan: J.R.R. Tolkien → J. R. R. Tolkien; A Hobbit → A hobbit; Gyűrűk Ura → A Gyűrűk Ura; Szilmarinok → A szilmarillok.

Milyen büntetés nem nincs Magyarországon?


Egyértelmű, szerintem elgépelés.
Dátum: 2012.11.22. 13:29:36
Tippelhetek?

Szerintem magyar lesz, és köze lesz a becenevéhez (Madár). Kitaláltam?
Dátum: 2012.11.20. 14:41:14
Beírások az ellenőrzőbe és válaszok:

„Pistike egész nap bűzlöt.”

„Ne szagolja! Tanítsa!”

„Pistike kézzel evett ebédnél.”

„Köszönjük a figyelmét, már tanul lábbal is.”


Végzetúr fejlesztési javaslat:

Extázisbuborék

Ha láthatatlanul vadászol, és portyavereségeid száma nagyobb, mint a nyereményeid száma, akkor is élvezed a játékot.

„Pistike magatartáson kívül minden tárgyból bukásra áll!

„Látja! Amire én tanítom, az megy neki!”

„Pistike egész héten nem jött iskolába, igazolás nélkül.”

Köszönöm hogy figyelmeztetett, családi program volt.
Alárírás: az apukám
Dátum: 2012.11.19. 14:04:39
Ez megvolt.
Dátum: 2012.11.18. 18:56:48
Mi a szabálya a következő sorozatnak?

12 42 48 168…

(Szívesen venném, ha csak a következő számokat írnátok le, az kevésbé lövi le, de látszik, hogy megérti az ember.)

Ywgarrd megfejtése jó, Alendarét nem értem, de nem erre gondoltam.
Dátum: 2012.11.14. 14:40:48
Vége az eventnek, még mindig nem engedi eladni.
Dátum: 2012.11.08. 16:52:53
Szerintem ha a HKK speciális, akkor ez is az. Nem kell kívülről fújni a fantasyirodalmat csak azért, mert Beholderes játékon játszunk.
Dátum: 2012.11.07. 19:47:23
És ha a játékosok 95 százaléka azt szeretné, hogy ne legyen változtatás, akkor miért lenne? Majd ha az öt százalékban van a bolygó ura…
U. i.: magam ellen szólok, tökéletesen egyetértek a második ponttal. (Az elsővel annál kevésbé.)
Dátum: 2012.11.07. 19:34:27
Nem látom jól, hogy ha a második megoldás lesz a jó, az olyan, mintha az első megoldás is lenne, mert gondolom 100. szinten ha 140. szintű tárgyat hord, alig csökken, tehát ugyanolyan, annyi kivétellel, hogy nagyobb választék lesz. ezután nem értem, hogy hogy van a szavazás állása. Egyébként az megmaradna, hogy hússzal nagyobb szintű tárgyat bárki vehet? Annak igen örülne az ember tizenhetedik szinten. (Ha a változtatás csak Landragór után kerül be, akkor visszapötyögöm a betűket.)
Dátum: 2012.11.06. 14:28:50
A robotika három törvényéhez tartozik a nulladik törvény is? Mert akkor nem csak spec, hanem helytelen válaszos is a kérdés.
Dátum: 2012.11.06. 14:24:52
A feltevő jelentkezik, és a kérdés általános iskolai anyag. Matematikát nem tiltanak, csak számtant.