Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szakall

Oldal: 123
Dátum: 2012.12.30. 20:17:02
V5 Breaksos TÖRÖLT!
Dátum: 2012.12.30. 20:13:01
V5
Breaksos 76. szint
gyémánt

Új karakter indítása.
Dátum: 2012.12.30. 12:36:21
Köszönöm mindenkinek!
Dátum: 2012.12.30. 11:43:39
1-Hiányosságra gyanakodtam, a táblázatok alján lévő pontozás miatt.
2-Köszönöm
3-Mostanában (kb. 1 hete) kezdtem el őskőért forgatni. Mennyire legyek bizakodó? 1-2 hónapon belül be kell adjon 1 pirosat, ha minden nap leforgatom a +2 forgatást?
Dátum: 2012.12.30. 11:06:08
http://vegzetur.wikidot.com/szerencsekerek

Bizonyos nyeremények csak bizonyos szinttől elérhetők (térkapu stimulátor: 10, aranydukát, dukátermő tekercs, aukciós tárgyak: 24, epikus kincsesláda: 30, ultra-implant: 50, AF pont: 60, sisakszilánk: 85).


Nagyon szép kezdeményezés a játékosoktól, hogy fejlesztik ezt az oldalt. De lenne egy kérdésem.

1-Találok valahol egy teljes listát a nyerhető ajándékokról, és szintkövetelményeikről?
2-Csak azokra a tárgyakra van szintkövetelmény, ami a játékban a leírásnál szerepel? (ezt másoltam be)
3-Ősköves forgatásnál -tapasztalataitok alapján- mekkora esély van pirosat forgatni? 50/1 v. 100/1 v. 500/1?

Válaszaitokat előre is köszönöm.
Dátum: 2012.12.30. 00:22:45
Dátum: 2012.12.28. 17:22:36
Kár, hogy hiába agyalunk rajta, szerintem soha nem fog megvalósulni. Az lenne rá a válasz, hogy ezt a problémát meg lehet oldani a csapdakészítéssel. Olyat fogsz be, amilyet pontosan akarsz, méghozzá annak az állatnak dupla az elfogási esélye. Osszességében szarabb a vadászatod, de olyan állatod lesz, amilyet szeretnél.
Dátum: 2012.12.28. 15:55:08
De egy 50. szintű karinak már bőven lehet 100. szintű állata. Ami szerintem komolyabb képet igényelne, mint egy 50. szintű.
Dátum: 2012.12.28. 12:24:05
A karakterképeket is elbírálja valaki. Azok is játékosok?
Tudom, hogy bármilyen jött-ment emberre nem bíznak feladatokat, de Én vállalnék valamit, hogy aktívan részt vehessek a játék fejlődősében.
Dátum: 2012.12.28. 10:23:09
Bizonyos szinteken átváltoznak, mint a pokemonok!


De ha mindenki feltölt magának állatképet, akkor igazán egyedivé lehetne tenni. Azért ritka a 2 egyforma karakterkép is.
Dátum: 2012.12.28. 00:27:59
Erre a transzdestrukció izére rá kellett keresnem, de a többit értettem.
Köszönö9m a választ.
Dátum: 2012.12.27. 23:07:02
Érdekelne, hogy az állattárgyakból, átokpiramisból, gyémánt bónuszból adódó +LE rablást elveszíti a védekező fél, vagy csak kreatív szerűen kapja meg a támadó? Melyik növeli az alap rablást, és melyik jelentkezik csak a támadó zsákmányában?

Mert ugye ha alapból 15%-ot rabolunk, akkor a (+20% és/vagy +33% és/vagy +egyéb tárgyak) már nem fér bele az elméleti maximum 30%-odba, amit említettél. Miért van az, hogy valamelyik az alap rablást növeli (amit ráadásul tovább szoroz a keatív), más pedig csak szorzó, ami csak összeadódik a kreatívval?

Dátum: 2012.12.27. 22:55:08
Állatképeknél, ha nem akarnak aktuálisan elérhető adatbázissal vacakolni, akkor legalább a prémesek feltölthetnének maguknak (karakterképhez hasonlóan) képet.

Szövetségi fórumon BB kódok használata nagyon elkelne.
- Félkövér, idézés... és a többi. Hivatkozások támogatása.


Ez jól mutatna ott is!
Dátum: 2012.12.27. 21:59:25
A térkapuból nyerhető LE-t 25. térkapu fölött mát emelkedik. Egyes játékstílusok már így is a térkapura álltak rá, szerintem nem kell tovább bónuszolni őket. Ezt a LE mennyiséget egyébként ki lehet egészíti 2 ismételhető küldetéssel is.

Átokpiramist jó ötletnek tartom.
Mindenki háborog, bármilyen módon is rabolják le. Ez, már egy elcsépelt szöveg. Annyi módon meg lehet védeni a nála lévő LE-t ( 15% alatt vadászik, szakértelem is van relikviával erősítve is)! Oldja meg, vagy ne vadásszon, ha nem tud vigyázni rá akkor. Vadásszon holnap-holnapután.

Egyébként azt a +20%-ot most elveszíti az ellenfél, vagy már most is csak a gyémánt és kreatív bónuszhoz hasonlóan csak a támadónál jelentkezik?
Dátum: 2012.12.24. 08:17:44
Az!

-----------------------------------------------------------------------

Quellon, benned bíztam.
Ismerjük egymást, és most sem csalódtam benned.
Csak ennyit mondok: V4/60 D4NG3R0USTR4P 3. sebzés
Ott sem volt kisebb habitusom a szövetségben, de a végére mindenki elfogadott.


Kocos.
Ha +1 +2 szintet kihúz vele, már úgy is jönnek a szakik, amit ismét kérdezni fog. Rosszul nem jár vele,tévútra nem vezette, jobbra nem futotta.

----------------------------------------------------------------------

Ui.:
VU mentes Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek, és kívánom, hogy a szentestét, mindenki a szeretteivel tölthesse.
Dátum: 2012.12.24. 00:05:18
Ha rám hallgat, lök egy párat a támadásra, hogy találjanak az ütései, és egy párat az IQ-ra, hogy a varázslatkörben se maradjon alul. Utána majd 4. szinttől szakizik


Szóval ez hülyeség? Mert ha nem, akkor köszönöm, hogy Te is kinéztél magadnak!



mod.: Erőltette a tulajdonság tippeket. Többször is.
Dátum: 2012.12.23. 23:04:25
Legközelebb koncentrálj a segítségre.
Dátum: 2012.12.23. 22:31:58
Akinek van 5 szavazata, az tudja törölni a topicot is. Írj a szövetségi társadnak, és minden bizonnyal megteszi ezt neked.
Dátum: 2012.12.23. 20:14:55

600? 800???


3. szintű karija van! Te miről beszélsz? Ezek a Te nagyra becsült tanácsaid egy 3. szintűnek? Ez kb. olyan mint előzőleges felvetés, miszerint kémkedjen! 3. szinten?!

Ha rám hallgat, lök egy párat a támadásra, hogy találjanak az ütései, és egy párat az IQ-ra, hogy a varázslatkörben se maradjon alul. Utána majd 4. szinttől szakizik.

És szerintem az aláhúzott 2 mondat többet ér számára, mint Te 9 sorod, ami egyébként is ellenem irányul, ahelyett, hogy neki segítenél! Segítsünk neki együtt. Ne rágjatok, bárhova írok valamit! Ez olyan SZÉLSŐSÉGES kérés tőlem? Próbálok segíteni neki, Ezért ne támadjatok! Írjátok le a véleményeteket.

Ti mit csinálnátok, mit fejlesztenétek 3. szinten? Ennyi volt a kérése.
Nem egy 90. szintű mindenkit 600-al átütő kari mit fejlesszen!!! 3. szintű ...........

3. szintű .............. 600;800

Ez jó!
Dátum: 2012.12.23. 17:52:33
Ami nektek elcsépelt szó, az egy új karakternek igen is segítség. Egyáltalán nem bölcseletek. Az, amit minden ,,tapasztalt" Végzetúr tud, az ebben össze van foglalva, hogy az újak is kapjanak eligazítást.

Ha esetleg valamelyik részével nem értesz egyet, az nyugodtan írd le kezdő társunknak. Ha nincs ilyen, akkor inkább az előző hozzászólásod szorul törlésre. Segítséget kért, nem pedig észosztást a menőmanóktól.

És kívánok a többieknek is hasonló, építő jellegű hozzászólásaidból! Köszönöm!
Oldal: 123