Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Utolsó_Lovag

Dátum: 2014.08.25. 20:29:59
Dátum: 2014.08.24. 13:59:46
Dátum: 2014.08.23. 14:40:24
Dátum: 2014.08.22. 23:52:54
Dátum: 2014.08.20. 13:02:03
Dátum: 2014.08.20. 12:39:47
Erőszak a gyenge emberek érve,,ja meg a struc politika.

Amúgy nem velem van bajotok hanem sajátmagatok lelkiismeretével

Én csak boldog napokat tudok kivánni
Dátum: 2014.08.20. 11:53:39


Na ja megent igazam lett s Ti csak gyerekes reakciót tudtok produkálni szaladunk az ovónénihez

Csak 1 régi bölcs mondás illik ide---Akinek nem inge nem veszi magára

Jön a tél nem fogtok fázni
Dátum: 2014.08.20. 09:56:51
Kuzma--Látom Te is kötekedni akarsz--

Jó essünk neki.

Megátkoz -- jövőbeli cselekvésre utaló szó,Tehát jól értelmeztem, pont az enyém ,Mert ha olvasod a csata végén az már nem cselekvés ( főleg nem jövőbeli) attól kit legyőztél.

Helyesen- Támadj meg és győzz le ma 4 játékost, kinél a vereség után a csata lapján átoka olvasható...vagy valami hasonló.

Lásd mégIdézet: RoscoBorlo - 2014.08.20. 07:32:56
Egyébként félreérthető a feladat mert a megátkozás és az átokszórás két külön kategória.
Tessék egyértelművé tenni a feladatokat, volt aki manaitalt keresett a kufárnál holott csak varázsital létezik a játékban.

Így lenne korrekt: Támadj meg és győzz le ma 4 játékost, aki a vereség után átokszórással jutalmaz.


Tehát csata utén csak úgy átkozhat meg ha Átok piramissal átkot tesz rád..No ezért tartottam viccesnek
Dátum: 2014.08.20. 08:06:38
Fsanyi belegabalyodtál mint cicus a cérnába.Mivel Én oly módon ahogy Te firkálgatod meg sem említem.

Ja kérlek értelmezni tudni kelllllllllllll

Nem vagy Fideszem véletlenül ,,mert a tények ferditése mások mocskolása ,,,nézetük szerinti irányba terlése s ezek elfogadásának kányszerítése
,,csak azt mutatja mily gyenge lábakon áll ki nem tud a tényekkel mit kezdeni.

No várom újabb szöszenetedet ,,legalább megent vigadok rajta.

Idézet Tőled-Az a saját lustaságod ha azt se választod ki hogy ki az a min. 4 karakter akit le birsz gyözni és a portya leírás végén elhord mindenfélének a vesztes.-De nem fársztom magam veled szerinted ugyis mindenki be van savanyodva senki nem érti a humorod és senki nem látja meg a valóságot csak te

Helyesírás--fogalmazás ?????????????? hup kiszólt a lik a gödörből

-------------------------------------------
Rosco óóóó yes már igen rég kér(tem)jük ezt. Mert rengetegszer okoz galibát vagy legalábbis kényelmetlen perceket. SAJNA
Dátum: 2014.08.20. 04:06:09
Tényleg humortalan vagy ,, de ne izgulj jót vigyorogtam válaszodon Ami jó is lenne de nem kapod meg ha nem átkoznak...

De ,hogy értsed ,,,mikor napkristály a nyerő ,,,,akkor vicces az AF csere


Értelek de könyörgöm ne légy mán ennyire szemellenzős- egysíkú vagy legalábbis ne akard ezt másokra erőltetni.Láss a szavak mögé
Dátum: 2014.08.20. 03:40:49
Fsanyi---semmiiii humorérzéked nincs,,vagy fogadatlan prókátor szerepében tetszelegsz

Nem érzed eme feladat humorát eme mini eventben..


Bár tölled mást nem várható mint másikba belekötő írás....Nyugsi nem kötekedésként írtam,,de vedd észre más is van itt s más a stilus ami szinesit.

Gondold el milyen egysikú lenne a föld ha a Te elved szerint mindenki egyforma dobozos lenne ??????????


ui---60. szinttől kezdve a játékosok alternatív fejlődés (AF) pontokat gyűjthetnek. Ahányszor a játékos tapasztalati pontot szerez, ennek arányában AF pontokat is kap. Az AF képességek AF pontokból fejleszthetőek.

Na jaaaaa 60 alatt kap egy semmiiitttt AF képében hajzselének


De azért mondom nem kötekedésből , kiváncsi vagyok ezt mire érted--
Hozzátenném, hogy ennyire jó tápot ilyen semmi munkával a vu ba még nem lehetett kapni --

Erre a feledatra?????????????
Dátum: 2014.08.20. 00:35:39
Tralalaaa

újabb vicces feladat amit egyénileg nem teljesíthetsz----Átok
Támadj meg és győzz le ma 4 játékost, aki a vereség után megátkoz!

No akor lehet átkozódni

Logikai bukfenc , Átok játékban épp ellentétes szerepű

Amin aztán hahotázni fogsz --Mi a jutalom -Na mi?????????????----1 AF pont Ez főleg a 60 szint alatiaknak fog tetszeni

Dátum: 2014.08.19. 16:02:36
Hümmmmmm látom nem tetszik ha vissza nyal a fagyi
Dátum: 2014.08.19. 13:08:20
Abcdefg

Végigjárhatnád xyz akkor talán a félműveltségedet nem fitogtatnád

No de Lovag-ias vagyok adok olvasni valót, hogy Te menyire érted az mán tőled függ..Érted

A feladatokról:

A feladatok éjféltől-éjfélig 24 órán belül teljesíthetőek, aktuális státuszukat a "Számláló:" mutatja
Az esemény időtartalma alatt folyamatosan jelennek meg új küldetések és tűnnek el, ha lejárt a "hátra van" számlálójuk
A kész feladatok jutalmát ÁT KELL venni a "kifehéredett" "Átveszem" gomb lenyomásával, különben éjfélkor elvész a jutalom!
Amennyiben egy feladat mellett szürke "Átvetted" gomb van, úgy végeztél adott feladat összes lehetőségével aznapra!
Egy feladat annyiszor/addig teljesíthető egy nap ameddig szürke az "Átveszem" gomb van mellette
Előfordulhat, hogy egy küldetés naponta többször is megcsinálható, ilyenkor minden elkészülés után ÁT KELL VENNI a jutalmat, hogy újból elkezdődjön a feladat következő teljesítése!
Dátum: 2014.08.18. 22:12:46
ZY

OKOSKODÁSODON EKKORÁT RÖHÖGTEM

Dátum: 2014.08.18. 21:56:42
Nyugtával a hagymásBABOT.

kÉRDÉSEM SZERINTED MINDENKINEK VAN NAPI 6ÁLLATA..STB
Dátum: 2014.08.18. 10:35:18
Hát igen

Miklós megent írok bár vissza fogtam magamat , de most kell.

Megint sikerült valami működőt Megszentségtelenítened --az -az--játékosok kedvét rontanod ,alé

Aki játszik s próbál Eventezni kezdje pumpálni a bukszáját.Hiszen másképp valamit nem fog tudni teljesíteni.
--------------------------------------------------
Unfairnak találom --Őskőgyűjtés
Szerezz egy nap alatt 3 kiégett őskövet vadászat során!

Ha csak az lenne , hogy szerezz 3 kiégett őskövet rendbe lenne
. De így megent egy álcázott 22-es csapdája


GRATULA
Dátum: 2014.08.16. 20:05:36
Ebből lesz a VégzetÚrEmlék Torony-----

Azt hiszem eget fogja ostromolni

Dátum: 2014.08.16. 19:57:50
IgyáljókisHáziPájinkát---HHuuccckkkk
Dátum: 2014.08.16. 07:22:01