Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Katymaty

Oldal: 123
Dátum: 2013.03.07. 07:21:49
Meg tudja valaki mondani, hogy kalandtervezéskor a jónak ítélt kalandnak mi a jutalma? Sajnos nem találtam sehol választ erre a kérdésre
A választ előre is köszönöm!
Dátum: 2012.12.08. 06:59:26
Tudja valaki, hogy a 7. szinten az "Adj el az aukciós házban 3 epikus relikviát aranydukátért!" feladatnál elfogadja a 4. szinten dobott Irtózat brutális nyakékét?
Dátum: 2012.12.06. 18:12:25
Köszönöm a gyors válaszokat, így már tökéletesen értem a dolgot, de ez egyben sajnos azt is jelenti, hogy tutira nem tudom összehozni, mert az AL csak 8-as szintű
Már csak az a kérdés, hogy ha eladom az Irtózat nyakékét, az beleszámít-e az "Add el 3 epikus relikviádat az aukciós házban dukátért" küldetésbe?

És még egyszer köszi a válaszokat!
Dátum: 2012.12.06. 17:52:14
Meg tudja nekem valaki mondani, hogy a "Készíts el el katalizált esszenciát!" feladat pontosan mit takar a piramis 7. szintjén? Egy katalizátor esszenciát kell létrehozni esszencia konverterrel, vagy katalizátor esszenciával kell ultraesszenciát gyártani?

A másik kérdésem az, hogy a 3 epikus relikviát eladós küldetésbe (7. szint) beleszámít a piramis 4. szintjén kapott Irtózat nyakéke?

A válaszokat előre is köszönöm! s bocs, ha egyértelmű dolgokat kérdezek, de biztosra kell mennem, mert csak egy dobások lesz....
Oldal: 123