Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Katymaty

Oldal: 123
Dátum: 2014.06.11. 12:53:26
Sajnos én is csak 60 csata után vettem észre
sebaj, legalább a portyáknál is adja a TP-t 30 napig és úgy már egész jó a dolog
Dátum: 2014.05.05. 21:28:33
Hálásan köszönöm!
Dátum: 2014.05.05. 13:43:15
Szeretném megkérdezni, hogy idén nyáron lesz-e találkozó?? Eddig semmi hírt nem láttam erre vonatkozóan
Dátum: 2014.04.21. 11:54:52
A csatlósfókusz fejlesztése nálam sem működik remélem hamarosan leprogramozzák, vagy javítják a dolgot!
Dátum: 2014.02.20. 10:33:21
Teljes info a Xenó fétisről a Xenó topikban, valamint a Kérdezz és mi válaszolunk topikban! De figyelem, nem a játékvezetés tette közzé, hanem a játékosok tapasztalatai alapján összeállított végkövetkeztetés!
Dátum: 2014.02.20. 10:10:35
Látom, hogy itt még nincs beírva a teljes info a kitindarabokról ill. a xenó fétisről, akit érdekel a teljes ügymenet, az a Xenó topik végét olvassa végig, van ott minden, dráma-kétségbe esés- megvilágosodás kész regény, de a lényeg, amit sok játékos tapasztalataiból összegezni lehet ez:

kitindarab 400 csata után kezd potyogni PP-s és CSP-s csatából egyaránt, eddigiek alapján 20 darab összejön a 600. győztes csatáig, de 20-nál több nem esik, a fétishez szükséges 120 darabhoz szükséges további 100 kitint a Xenó végső jutalmaiból lehet megszerezni, de akkor le kell mondani a megszokott tápokról.

A fétis a következőket tudja:

Típus: felszerelés állatoknak
Szint: 150
+14 TP győzelmenként
+1 kritikus ütés minden 10. csatlós szint után

Továbbá a kitindarabokból még a következő tételek szerezhetőek meg:

1 db csatlóskristály - 2db kitin
1 db csatlóseledel - 5 db kitin
10 db csatlós kristály - 20 db kitin
és ugye a fétis 120 db kitinért

Sok sikert mindenkinek a kitindarabokhoz és jó fejtörést a jutalomválasztáshoz!!!
Dátum: 2014.02.20. 09:59:37
Tényleg úgy néz ki, hogy 20-nál több nem esik, azt a húszat viszont nem túl nehéz megszerezni és pont itt van a kutya elásva... ugyanis a 2x50 kitint a végső jutalomból kiszedve pont összejön a fétis és aki egy kicsit hajt rá, az nem fog úgy járni, hogy összejön neki 112 darab és várhat fél évet a maradék 8 kitinre. Gondolom azt nem akarták, hogy mindenki kapjon csak úgy egy fétist, meg kell kicsit dolgozni érte, és le is kell mondani a megszokott Xenós jutalmakról, azt, hogy kinek mi éri meg - a fétis, vagy a megszokott cuccok? Hát lehet matekolni én a fétist választom majd, az biztos, de fájni fog az AF és az állat TP veszteség
Dátum: 2014.02.19. 18:00:55
Amúgy úgy vettem észre, hogy össze-vissza dobja, nem úgy ütemezve, mint a jutalomitalokat, volt hogy 5 csatából 2 pottyant utána meg 30 csatáig semmi... Én csak V5-ön vagyok így nem tudok viszonyítani, de eddig 550 csatából 15 darab hullott...
Dátum: 2014.02.19. 16:07:08
Nna... potyog ez mindenhonnan CSP-s és PP-s harcból is! Csak nem elszomorodni! Sok szerencsét mindenkinek a kitindarabokhoz!!
Dátum: 2014.02.19. 15:17:07
Nekem már pottyant PP-s királynőharc során, azért is tudtam bemásolni az infót... sőt már 10 darabom van (azt nem tudom, hogy esetleg CSP-s csatánál eshet-e?) szóval akár össze is jöhet egy event alatt
Dátum: 2014.02.19. 14:58:04
Nos, a Xenó kitindarabokról:

120 xenó kitindarabból készülhet el egy Xenó fétis
Típus: felszerelés állatoknak
Szint: 150
+14 TP győzelmenként
+1 kritikus ütés minden 10. csatlós szint után

továbbá:
20 kitinből 10 csatlóskristály
5 kitinből eledel
2 kitinből pedig 1 csatlóskristály készíthető...
Dátum: 2014.02.18. 18:00:12
Így már tiszta a kép köszönöm mindenkinek a választ! Egyből meg is nyugodtam
Dátum: 2014.02.18. 16:37:22
Köszi az infót! Én nem tudom lecsekkolni, mert V5-ön vagy nem működik még, vagy még a bevezetése előtt hozzáfogtunk a küldetéssorozathoz...
Dátum: 2014.02.18. 14:59:15
Akkor lehet, hogy csak akkor van levonás, ha valaki katázik, vagy pirosan inaktív??
Dátum: 2014.02.18. 12:03:08
Én amikor ezt a fejlesztést kiírták, azt hittem, hogy általában számolják majd az aktivitást, nem pedig, hogy valamelyik feladatban rész vesz-e valaki egyáltalán... így azért sántít a dolog picit, mert pl V5-ön az inspirációs hatás miatt a kis karakterek száguldanak a szintlépéssel, de a nagyok inspiráció nélkül top lassítással viszont nem és miután minden aktív tag után egy szintlépéssel számol a küldetés a kiíráskor, képtelenség mindig összehozni az egy szintlépést tagonként, még ha oly nagyon meg is van tervezve minden, de ez még csak hagyján, de mi van az építs 10 szintet tetszőleges épületen küldetéssel? Mi azt rendre a tudás fájának egy szintnövelésével oldjuk meg (az kiváltja az egész küldetést) és ugye gyakran a küldetés felvételekor már csak néhány energiatégla hiányzik, amihez nem kell a komplett szövetség építése... nos tegyük fel a küldetést adott nap utolsó tíz percében vesszük fel és már az egész szövi beletolta a napi adagját a tudás fájába, nem kell már hozzá építeni, mert mindenképpen összejön éjfélkor a küldetés, így a szövetség egyetlen tagja sem fog hozzájárulni a küldetéshez, pedig mindenki építette!?
Szóval az nem lehetséges, hogy pl én magas szintű karakterkén nem tudok szintet lépni a szintlépős küldiben, de az epikusokba a sebzés 50%-át én adom, akkor ez kompenzálja a dolgot? És most nem azért sírok, mert tönkremegy a karim, ha 10%-kal kevesebb AF pontot és LE-t kapok a végén, hanem azért, mert rossz érzés, hogy hiába hajtok a többi küldetésben és a szövetség átlagánál jóval többet teljesítek, egyszerűen ott lesz az a kis fekete pont (mintha azért tolna le a főnököm, mert egy idős nénit - pl pont az ő anyukáját - átsegítettem az úton, és emiatt fél percet késtem a munkából) Én igenis át akarom segíteni azt a rozzant nénit és ezért dicséretet szeretnék bezsebelni, nem büntetést!
Dátum: 2014.02.18. 08:26:37
Miklós, igazából a Xenó-fétis tényét nem mi lőttük le mi csak szimplán vágyakoztunk...
LanMaffia jól mondta, a fétis szintje csak a felemelkedéskor elérhető maximális szintet jelenti, utána a csatlós még tovább fejlődhet 250-es szintig (csatlóskristályból, felzabáltatásból és csatákból /kaland, portya, epikus, térkapu, kihívás/ szerzett TP-ből)
Dátum: 2013.05.04. 11:56:42
És ha már hasznos vadászat AF-ről van szó, akkor teljesen beleszámít (30%+ LE) vagy csak 10 pontnyi, mint azt olvastam korábban valahol??
Dátum: 2013.03.07. 13:09:36
Köszönöm!
Dátum: 2013.03.07. 10:40:18
Köszönöm a választ! Esetleg még annyi, hogy van valami képlet a jutalom mennyiségére vonatkozólag?
Oldal: 123