Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zozy1986

Oldal: 1
Dátum: 2012.08.20. 14:51:26
Köszönöm a gyors választ!
Dátum: 2012.08.20. 14:23:06
Sziasztok!

Térkapuba belépésnél (1 térkapu pontom volt) véletlenül kétszer kattintottam az egérrel, így -1 térkapupontom lett, az eddigi csatáim között ott szerepel mindkét támadás, de csak az egyiknél lehet megnézni a csata leírását. Ilyenkor mi a teendő? Várjak? Nem szeretném, ha -1-en ragadnék valami miatt
Oké, köszönöm!
Értem, köszönöm a válaszokat.

Hol kell a többi kérdéssel kapcsolatban panaszt tenni, amelyeknek szintén semmi köze az általános műveltséghez?

Például:
Mit jelent a bárzsing kifejezés?
Mária Terézianak hány gyereke volt és mennyi élte meg a felnőtt kort.
Milyen növényre mondjuk, hogy szukkulens?
Mennyi idő telik el az oroszlánfókáknál a párzás és az ellés között?
Honnan az idézet? "Cégünk mindig az Ön rendelkezésére áll, asszonyom."

Nem sorolom fel, több száz (ezer) ilyen kérdés van, ezeket az ún. laikusok tudják fejből?

szerk.: azt szeretném még kérdezni, hogy a relevanciát figyelembe veszi a rendszer? Arra gondolok, hogy korcsoportok, nem, lakhely szerint van a rendszernek egy bizonyos látogatottsága, amiket jól lehet mérni. Ezek alapján a feltett/elfogadott kvízkérdések relevánsak-e? Azaz hiába tudná egy bizonyos kérdésre a 30 év felettiek mindegyike a választ (tipikusan a rendszerváltozás előtti dolgokkal kapcsolatos kérdések, úttörők, kisdobosok stb), de ha az oldalt 80%-ban 30 év alattiak használják, akkor a kérdés abszolút nem illik ide. Ugyanez fordítva is igaz.
Sziasztok! Próbálkoztam már kérdésbeküldéssel, de eddig visszautasították, hogy már szerepelt az adatbázisban. Most viszont:

Melyik forma1-es csapatban nem szerepelt Michael Schumacher?

Ferrari
Benetton-Ford
Williams-Renault
Mercedes

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Kérdezem én: hogy lehet az, hogy a kérdések nagy része ennél jóval szűkebb tudományterületekre kérdez rá? Szerintem az operákkal, irodalmi idézetekkel, orvosi szakkifejezésekkel kapcsolatos kérdésekre jóval speciálisabb érdeklődésű emberek tudják csak fejből a válaszokat. Schumacher az egyik legismertebb sportoló a világon, googleben kb 1 perc kikeresni a megoldást...
Oldal: 1